PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در internet options

siavashsiavash
01-07-2009, 21:54
سلام
این ارور می تواند از ویروس باشد؟؟
من win xp sp 3 دارم وInternet Explorer7در سیستمم نصب هست نمی دانم چه برنامه را نصب کردم که نمی توانم وارد تنظیماتInternet Explorerبشم
من از adsl استفاده می کنم و می خوام این تغییرات را بدهم در internet options
control panel--->internet options--->connections
در زیر منوی
choose setting if you need configure a proxy sever for a connection
گزينه آخر یعنی
always dial my default connection
اما این ارور را می دهد

کد:

کد:

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید راه به غیر از عوض کردن ویندوز بلد هستید تا منرا یاری کنید

یا

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن من ویروس کش nod32با قایلیت اپدیت روزانه را نیز دارم
با تشکر

sinasalar2007
01-07-2009, 22:04
فقط میتونم بگم از ویروس و ... نیست !

فکر میکنم فکر میکنم که این مربوط باشه به محدودیت های یوزر مربوط ! یعنی ادمین اومده دسترسی یوزرهاشو محدود کرده
البته فکر میکنم که مشکل از اون باشه

siavashsiavash
01-07-2009, 22:53
فقط میتونم بگم از ویروس و ... نیست !

فکر میکنم فکر میکنم که این مربوط باشه به محدودیت های یوزر مربوط ! یعنی ادمین اومده دسترسی یوزرهاشو محدود کرده
البته فکر میکنم که مشکل از اون باشه

سلام
دوست عزیز من اصلایوزری نساختم
این نشکل را چظئر میشه حل کرد

Ghaioom
02-07-2009, 06:55
سلام
IE رو پاک کن و دوباره نصب کن شاید درست بشه.

Masоud
02-07-2009, 08:04
سلام

شما باید از نرم افزار Remove Restrictions Tool 4.8 برای رفع این مشکل استفاده کنید :

این برنامه مشکلات زیادی را که برنامه های مخرب و جاسوسی و تروجانها برای ویندوز ایجاد می کنند را برطرف می کند. در موارد زیر می توانید از این برنامه برای رفع مشکل استفاده کنید: اگر Folder Options پنهان شده است، اگر رجیستری غیر فعال شده است، اگر Task Manager غیر فعال شده است، اگر نمی توانید فایلهای Hidden را ظاهر کنید، اگر منوی Run مشکل پیدا کرده است، اگر فایروال ویندوز از کار افتاده است، اگر آیکونهای دسکتاپ پنهان شده اند، اگر Taskbar ویندوز پنهان شده است، اگر Homepage برنامه Internet Explorer عوض شده است، اگر IE خود به خود بسته می شود، اگر Internet Options قابل دسترسی نیست، اگر نوار آدرس IE ناپدید شده است، اگر امکان راست کلیک یا خود منوی راست کلیک یا دکمه های Back و Forward در IE‌ غیر فعال شده است و ... این برنامه دارای امکان AutoRemove‌ می باشد و به این معنی است که اگر برنامه مخرب دوباره مشکل را ایجاد کرد این برنامه سریعا آن را برمیگرداند. بهتر است ابتدا با آنتی ویروس یا برنامه های ضد جاسوسی برنامه های مخرب را از بین ببرید و سپس از این برنامه برای ترمیم ویندوز استفاده کنید...

این برنامه مشکلات زیر را برطرف می کند:

- پنهان شدن Folder Options

- عدم نمایش فایلهای Hidden

- غیر فعال شدن رجیستری

- غیر فعل شدن Task Manager

- عوض شدن Home Page مرورگر IE

- بسته شدن ناگهانی Internet Explorer

- غیر فعال شدن راست کلیک IE

- غیر فعال شدن Internet Options

- هدایت شما به صفحه ای دیگر در هنگام مرور اینترنت

- غیر فعال شدن کنترل پنل

- غیر فعال شدن msconfig

- غیر فعال شدن Command Prompt

- غیر فعال شدن منوی راست کلیک Taskbar

- غیر فعال شدن جستجوی ویندوز

- پنهان شدن دکمه Log off از منوی Start

- غیر فعال شدن Shut Down

پسورد :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

siavashsiavash
02-07-2009, 20:09
سلام
IE رو پاک کن و دوباره نصب کن شاید درست بشه.

ie با خود ویندوز هست به تنهایی نمی شود unestaکردl می خوام8رونصب کنم شاید درست شه

siavashsiavash
02-07-2009, 20:22
سلام

شما باید از نرم افزار Remove Restrictions Tool 4.8 برای رفع این مشکل استفاده کنید :

این برنامه مشکلات زیادی را که برنامه های مخرب و جاسوسی و تروجانها برای ویندوز ایجاد می کنند را برطرف می کند. در موارد زیر می توانید از این برنامه برای رفع مشکل استفاده کنید: اگر Folder Options پنهان شده است، اگر رجیستری غیر فعال شده است، اگر Task Manager غیر فعال شده است، اگر نمی توانید فایلهای Hidden را ظاهر کنید، اگر منوی Run مشکل پیدا کرده است، اگر فایروال ویندوز از کار افتاده است، اگر آیکونهای دسکتاپ پنهان شده اند، اگر Taskbar ویندوز پنهان شده است، اگر Homepage برنامه Internet Explorer عوض شده است، اگر IE خود به خود بسته می شود، اگر Internet Options قابل دسترسی نیست، اگر نوار آدرس IE ناپدید شده است، اگر امکان راست کلیک یا خود منوی راست کلیک یا دکمه های Back و Forward در IE‌ غیر فعال شده است و ... این برنامه دارای امکان AutoRemove‌ می باشد و به این معنی است که اگر برنامه مخرب دوباره مشکل را ایجاد کرد این برنامه سریعا آن را برمیگرداند. بهتر است ابتدا با آنتی ویروس یا برنامه های ضد جاسوسی برنامه های مخرب را از بین ببرید و سپس از این برنامه برای ترمیم ویندوز استفاده کنید...

این برنامه مشکلات زیر را برطرف می کند:

- پنهان شدن Folder Options

- عدم نمایش فایلهای Hidden

- غیر فعال شدن رجیستری

- غیر فعل شدن Task Manager

- عوض شدن Home Page مرورگر IE

- بسته شدن ناگهانی Internet Explorer

- غیر فعال شدن راست کلیک IE

- غیر فعال شدن Internet Options

- هدایت شما به صفحه ای دیگر در هنگام مرور اینترنت

- غیر فعال شدن کنترل پنل

- غیر فعال شدن msconfig

- غیر فعال شدن Command Prompt

- غیر فعال شدن منوی راست کلیک Taskbar

- غیر فعال شدن جستجوی ویندوز

- پنهان شدن دکمه Log off از منوی Start

- غیر فعال شدن Shut Down

پسورد :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

سلام
دوست عزیز مرسی:11:
اما درست نشد من nod32دارم

siavashsiavash
02-07-2009, 22:11
دوست عزیز نمیشه یک برنامه دیگر نصب کنم مثاopera یاMozilla Firefoxواز انجا تغییرات را بدهم؟؟
البته این برنامه هارا نصب کردماما تغییرات internet optionsدر انها نبود

siavashsiavash
02-07-2009, 22:54
از تمام دوستان سپاسگذارم
ie8را نصب کردم مشکل حل شد

Ghaioom
03-07-2009, 08:54
ie با خود ویندوز هست به تنهایی نمی شود unestaکردl می خوام8رونصب کنم شاید درست شه
میشود :27:
میگم براتون

پاک کردن IE 6

Control Panel > Add or Romove Programs > Add/Romove Windows Components

تیک IE رو بردار و Next بزن. برای نصب دوباره IE 6 فکر کنم باید سی دی ویندوز رو بزاری.

موفق باشید.