PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Invisible Browsing | جستجوی مخفیانه درون نت

hamed s
01-07-2009, 20:41
Invisible Browsing 7.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هدیه من به کلیه دوستان است

Invisible Browsing will mask or hide or spoof your IP address preventing the banner ad campaigns and e-commerce applications from logging your internet address without your permission.

Invisible Browsing is also an efficient Internet Explorer Privacy Protection, Popup Blocking and Internet Sharing Solution.

This software allows you to mask your IP address.

Invisible Browsing will also protect you by blocking ActiveX controls which can harbor malicious code such as viruses and invasive code such as javascript.

Invisible Browsing is also an efficient Internet Explorer Privacy Protection and Popup Blocking Solution that automatically erase, in real time, all your online tracks and stops all the annoying popups to be displayed on your screen.

Invisible Browsing allows you to connect your entire home or small office network to the same Internet Connection thus giving you simultaneous access to Web browsing, online gaming, chat, downloading music, films and much more.

Here are some key features of "Invisible Browsing":
· Masks, Hides Your IP Address
· Auto Change Proxy
· Internet Connection Sharing
· Blocks Potentially Harmful Code (ActiveX)
· Blocks Invasive Code (javascript)
· Browser Cleaner.

Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

OR

OR

OR

hamed s
01-07-2009, 20:45
Invisible Browsing v 6.7

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Setareh 2006
02-07-2009, 06:05
دوست عزیز شما بیشتر استفاده از اینو توصیه می کنی یا Real Hide IP ؟

hamed s
02-07-2009, 14:16
دوست عزیز شما بیشتر استفاده از اینو توصیه می کنی یا Real Hide IP ؟

دوست عزیز جفتشونم خوبه
ولی اگر کرک خوبی برای Real Hide IP گیر بیاد اون بهتره ولی صد حیف که هر کرکی یا پچی که دیدم هیچکدوم کار نمیکنه

ولی اینو که الان گذاشتم خودم تست کردم و عالی هم کار میکنه وبر عکس خیای دیگه از این طیف (فری گیییت . ماسک سورف . اوللترا سورف و...) مرورگرهای دیگه مثل opera . netscape.firefox را هم ساپورت میکنه

Setareh 2006
03-07-2009, 06:24
دوست عزیز جفتشونم خوبه
ولی اگر کرک خوبی برای Real Hide IP گیر بیاد اون بهتره ولی صد حیف که هر کرکی یا پچی که دیدم هیچکدوم کار نمیکنه

ولی اینو که الان گذاشتم خودم تست کردم و عالی هم کار میکنه وبر عکس خیای دیگه از این طیف (فری گیییت . ماسک سورف . اوللترا سورف و...) مرورگرهای دیگه مثل opera . netscape.firefox را هم ساپورت میکنه

ممنونم از راهنماییت . حالا یک سوال دیگه برام پیش اومده : شما اول ورژن 7 رو گذاشتی بعد ورژن 6.7 رو . من کدوم رو دانلود و نصب کنم ؟

در ضمن آیا از این برنامه به عنوان ف ی ل ت ر شکن هم میشه استفاده کرد یا این که فقط آی پی رو مخفی نگه میداره ؟

hamed s
03-07-2009, 16:10
ممنونم از راهنماییت . حالا یک سوال دیگه برام پیش اومده : شما اول ورژن 7 رو گذاشتی بعد ورژن 6.7 رو . من کدوم رو دانلود و نصب کنم ؟

در ضمن آیا از این برنامه به عنوان ف ی ل ت ر شکن هم میشه استفاده کرد یا این که فقط آی پی رو مخفی نگه میداره ؟

ورژن آخر 7 هست
در مورد دوم بله یکی از کار این قبیل نرم افزارها همین هست

Setareh 2006
05-07-2009, 04:57
ورژن آخر 7 هست
در مورد دوم بله یکی از کار این قبیل نرم افزارها همین هست

از توضیحت ممنونم . آخه دیدم بعد از ورژن 7 ، ورژن قبلش رو گذاشتی ، فکر کردم دلیل خاصی داره و یا این که ورژن قبلیش مزیت داره نسبت به ورژن جدیدترش

من ورژن 7 رو نصب کردم . اگه براتون امکان داره یک توضیحی هم در مورد نحوه ی استفاده اش بدین

بطور کلی یک سوال هم در مورد این جور نرم افزارها دارم . آیا وقتی این برنامه رو اجرا می کنیم و وارد اینترنت میشیم ، موقعی که مثلا می خواهیم وارد یاهو ایمیل بشیم و یوزر و پسورد رو وارد می کنیم این برنامه ها یوزر و پسورد ما رو هم بدست میارن و متوجه میشن ؟ این جور برنامه ها از نظر امنیتی قابل اطمینان هستن ؟

hamid090
12-07-2009, 17:01
سلام
دوستان میشه بگین این برنامه چه ویژگی جالبی داره و چیو مخفیانه می تونه سرچ کنه؟

sltavakoli
12-07-2009, 17:19
خیلی باحال بید

hamed s
17-11-2009, 19:45
Invisible.Browsing.7.3

سلام
دوستان میشه بگین این برنامه چه ویژگی جالبی داره و چیو مخفیانه می تونه سرچ کنه؟

در جواب شما بعضی سایتها و کشورها امکاناتشونو برای ما ایرانیا محدود کردند رو دور میزنه

و یه سایتهای که ممنوع شدید هم میتونید بریدیه جورایی چیزه...

mohammadi4net
08-12-2009, 02:31
با سلام خدمت آقا حامد
روی change ip کلیک می کنم بعد از 3 4 دقیقه مگه نمی تونم آی پی شما رو تغییر بدم از روش دستی استفاده کنید تو روش دستی هم هیچ پر--وکسی برای انتخاب وجود نداره ، راستی برنامه رو هم ریجستر کردم .

Royce
08-12-2009, 21:12
متاسفانه جواب نداد

Fxsignal
08-12-2009, 23:40
ای پی کامپیوتر هم عوض میکنه ؟ مثلا به دور مدام تعویض ای پی که کسی نتونه تشخیص بده ای پی من رو ؟

ittools
09-12-2009, 00:49
سلام
آیا باید تنظیمات ------ فایرفاکس رو هم تغییر بدیم مثل نرم افزار الترا . چون من یه آی پی پیدا کردم که کار کرد البته به صورت دستی ولی آی پی فایرفاکس رو تغییر نداد

beh223maz
09-12-2009, 10:23
با درود اگر می خواهید از سایت های که برای ما ایرانی ها محدودیت گذاشته اند دانلود کنید از خود آلترا استفاده کنید .جواب می دهد

محمد88
12-12-2009, 14:50
برای من هم کار نمیکنه...

روی change ip کلیک می کنم بعد از 3 4 دقیقه مگه نمی تونم آی پی شما رو تغییر بدم
دقیقا...
حامد عزیز ایکاش آموزش کامل میذاشتی

hamed s
12-12-2009, 22:16
برای من هم کار نمیکنه...
نقل قول:روی change ip کلیک می کنم بعد از 3 4 دقیقه مگه نمی تونم آی پی شما رو تغییر بدم

دقیقا...
حامد عزیز ایکاش آموزش کامل میذاشتی

کار کردن با این ابزار مثل آب خوردن بود برای همین توضیح نداده بودم در ضمن ورژن 7 اونو دارم الان استفاده میکنم و عالی هم جواب میده

دوستان اول از بالا میرید تب 4 (مرورگرهاbrowsers) از اونجا مرورگرتونو که میخواینباهاش کار کنینو تیک بزنید 4 مورد ساپورت ie.اپرا .فایرفاکس و نتاسکیپ بعد برمیگردین روی تب خانه (home) روی چنج ایپی کلیک کنید( رنگ دکمه ها خاکستری میشه) قاعدتا 15 تا 30 ثانیه بعد آماده میشه (دکمه ها مثل قبل میشه)
خوب حالا سراغ مرورگرتون برید و....

موفق باشید

ittools
12-12-2009, 23:52
سلام
برای من باز کار نکرد حتی من خودم تو حالت دستی بهش آی پی اضافه کردم ولی اصلا آی پی رو عوض نمیکنه . نمیدونم دیگه از دست این ssl ها چیکار کنم حتی نمی تونم وارد هاستم بشم :18:
لطفا کمک کنید :31:

mohammadi4net
13-12-2009, 03:06
کار کردن با این ابزار مثل آب خوردن بود برای همین توضیح نداده بودم در ضمن ورژن 7 اونو دارم الان استفاده میکنم و عالی هم جواب میده

دوستان اول از بالا میرید تب 4 (مرورگرهاbrowsers) از اونجا مرورگرتونو که میخواینباهاش کار کنینو تیک بزنید 4 مورد ساپورت ie.اپرا .فایرفاکس و نتاسکیپ بعد برمیگردین روی تب خانه (home) روی چنج ایپی کلیک کنید( رنگ دکمه ها خاکستری میشه) قاعدتا 15 تا 30 ثانیه بعد آماده میشه (دکمه ها مثل قبل میشه)
خوب حالا سراغ مرورگرتون برید و....

موفق باشید
دوست عزیز کار کردن با این برنامه راحته مشکل اینه که اصلا کار نمی کنه .

hamed s
13-12-2009, 12:18
سلام
برای من باز کار نکرد حتی من خودم تو حالت دستی بهش آی پی اضافه کردم ولی اصلا آی پی رو عوض نمیکنه . نمیدونم دیگه از دست این ssl ها چیکار کنم حتی نمی تونم وارد هاستم بشم
لطفا کمک کنید

دوست عزیز کار کردن با این برنامه راحته مشکل اینه که اصلا کار نمی کنه .

من الان خودم از ورژن 7 اون استفاده میکنم در ضمن از گزینه اپشن آپدیت ------ لیست رو بزنید
در مورد چنج ایپی هم اگر زمان خاکستری شدن دکمه ها زیر 5 ثانیه شد دوباره بزنید
و دست آخر تنظیمات فایروالتونو چک کنید

ghalebkade
17-12-2009, 15:51
ببخشید من دنبال برنامه ای هستم که در هر چند ثانیه بتونه ای پی منو عوض کنه از این برنامه ها استفاده کردم جواب نمیدن.
Real-Hide-IP-4.5.4.2
HideIPNG1.09
IP Shifter
Hide IP Platinum
hidemybf
iphider
اگه برنامه ای سراغ دارید بگین.به کمک احتیاج دارم.

p30room
28-12-2009, 21:58
سلام
فکر می کنم مشکل بیشتر دوستان اینه که در تنظیمات پرو+کسی فایرفاکس هیچ تغییری به وجود نمیارن
بعد از این که آی+ پی مورد نظرتون رو در نرم افزار ست کردین باید به تنظیمات پرو+کسی فایرفاکس یا مروگر خودتون برید و این تنظیمات رو قرار بدید :

Http pro+xy : 127.0.0.1

Port : 8080 عدد پیشفرض نرم افزار هست که می تونیید از داخل نرم افزار پورت رو تغییر بدید

p30worldtizhosh
28-12-2009, 22:20
تنظیمات خاصی می خواد برای فایر فاکس؟

p30room
28-12-2009, 22:24
تنظیمات خاصی می خواد برای فایر فاکس؟

Http pro+xy : 127.0.0.1

Port : 8080

satttanism
09-01-2010, 18:01
Invisible Browsing 7.4 | 6.15 Mb

zolamat
29-03-2010, 11:59
ببخشید من دنبال برنامه ای هستم که در هر چند ثانیه بتونه ای پی منو عوض کنه از این برنامه ها استفاده کردم جواب نمیدن.
Real-Hide-IP-4.5.4.2
HideIPNG1.09
IP Shifter
Hide IP Platinum
hidemybf
iphider
اگه برنامه ای سراغ دارید بگین.به کمک احتیاج دارم.

Hide IP Easy رو امتحان کن!
:10: