PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من ADSL دارم چه برنامه هایی واسه محافظت نصب کنم ؟

OM3D
01-07-2009, 20:09
من که ADSL دارم واسه اینکه سیستمم آلوده نشه ، باید چه برنامه هایی نصب کنم ؟
برنامه هایی مثل :
firewall
antivirus
antispam
و ...

برنامه ای که امنیتش بالا باشه ولی دردسر زیاد نداشته باشه مثلا هر کاری میخوای بکنی ازت تعیدیه نگیره...

hamilton
02-07-2009, 07:48
من که ADSL دارم واسه اینکه سیستمم آلوده نشه ، باید چه برنامه هایی نصب کنم ؟
برنامه هایی مثل :
firewall
antivirus
antispam
و ...

برنامه ای که امنیتش بالا باشه ولی دردسر زیاد نداشته باشه مثلا هر کاری میخوای بکنی ازت تعیدیه نگیره...

براي داشتن امنيت نسبي در سيستم وجود آنتي ويروس و فايروال ضروريست.در كنار اينها توصيه ميشه حتما 1-2 آنتي اسپايور قدرتمند نيز بصورت غيرفعال در سيستم نصب باشه و هفته اي يكبار آپديت شده و سيستم را كامل با آنها اسكن كنيد.براي اينكه به مشكل ناسازگاري محصولات امنيتي برنخوريد ميتونيد از محصولات امنيتي با نام Internet Security استفاده كنيد كه يكي از بهترين موارد Kaspersky Internet Security ميباشه.

OM3D
02-07-2009, 14:07
ممنون ، فقط یه سوال : kaspersky سنگین نیست ؟
nod32 چطوره ؟

Sajad2006
02-07-2009, 14:12
یه Eset Smart Security نصب کن کافیه!

OM3D
02-07-2009, 15:05
مرسی سجاد جان .....

Sajad2006
02-07-2009, 16:14
مرسی سجاد جان .....

سلام.
دوست عزیز برای تشکر فقط و فقط از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]استفاده کنید!
دادن پست تشکر خلاف قوانینه!

scorpion818
02-07-2009, 16:51
نظر من هم Kaspersky Internet Security هستش. من که خیلی وقته بدون مشکل ازش استفاده می کنم.

kiuhnmgtrdcv
02-07-2009, 18:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MnX_2009
02-07-2009, 21:16
دوست عزیز آنتی ویروس پیشنهادی من Avast هست نه یوزر و پسورد می خواد و کارایی آن خیلی عالی هست من بهت پیشنهاد می کنم من خودم یک سالی که ADSL دارم هنوز کامپیوترم ویروسی و هک و تروجان اصلا نگرفتم و من این آنتی ویروس را بهت پیشنهاد می کنم و می تونی آپدیت آن به صورت افلاین دانلود کنید

MnX_2009
02-07-2009, 21:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

redstorm88
08-07-2009, 21:24
سلام
منم با mnx_2009 موافقم
آنتی ویروس avast سرعت نود بعلاوه قدرت و امنیت kasper همچنین آپدیدت روزانه رو یکجا داره البته اگه کنارش نرم افزار zonealrm رو نصب کنی دیگه خیالت از هکر ها هم راحت میشه
برخی از ویژگی های avast :
دارای موتور ویروس یابی با قابلیت های برجسته جستجو برای پیدا کردن انواع ویروس ها، تروجان ها و …
- دارای محیطی ساده، شروع سریع جسجوی موردی (جستجوی قسمت های مشخص شده توسط کاربر)، تغییر سریع و راحت تنظیمات و …
- ویژگی Resident protection. این ویژگی یکی از مهمترین ویژگی های آنتی ویروس های امروزی می باشد و برای از بین بردن ویروس ها قبل از فعالیت و آلوده کردن سیستم (مانند ویروس های مقیم در حافظه) کاربرد دارد
- محافظت از Email ها. این آنتی ویروس دارای دو ماژول مستقل برای محافظت از Email ها می باشد!
۱- جستجو کننده ای جامع که بر روی پروتکل های SMTP/POP3/IMAP4 کار می کند و قابلیت محافظت از تمام ایمیل کلاینت هایی را دارد که از این پروتکل ها استفاده می کنند
۲- پلاگینی برای محافظت از Microsoft Outlook
- قابلیت محافظت از سیستم در برابر انواع ویروسها، کرم های اینترنتی و … جدید و ناشناخته
- دارای Script Blocker برای محافظت و بلوکه کردن اسکریپت های آلوده ای که در کامپیوتر و یا مرورگر ها اجرا می شوند.
- قابلیت آپدیت خودکار و همیگشی آنتی ویروس
- دارای Virus Chest برای جداسازی ویروس ها از سیستم عامل ویندوز و قرنطینه آنها در محیطی امن و جلوگیری از فعالیت مجدد آن ها
- یکپارچگی و هماهنگی کامل با سیستم عامل به گونه ای که در محیط ویندوز با راست کلیک بر روی هر فایل یا پوشه ای می توانید آنها را اسکن کنید
- جستجو به وسیله خط فرمان با قابلیت های پیشرفته و مناسب برای کاربران حرفه ای
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]