PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری می شه عکسهای داخل cd را غیر قابل save کردن نمود؟

رويا خانوم
18-02-2006, 12:57
سلام
من می خوام چند تا عکس خانوادگی را بریزم توی یک cd و ببرمش عکاسی تا برام چاپش کنن.
حالا به من بگید که آیا راهی وجود داره که عکاس نتونه عکسها را روی هاردش بریزه؟
یعنی فقط بتونه عکسها را باز کنه واندازشو تو فتوشاپ تغيير بده بعدش بفرسته براي پرينت. و نتونه تغييرات يا اصل فايل را ذخيره كنه؟
اگر راهي وجود داره ممنون مي شم كه بگيد. (جستجو كردم ولي نتونستم چيزي پيدا كنم :sad: )

Farid007
18-02-2006, 13:11
با اين روش من چيزي سراغ ندارم اما :
درسته كه خطر دزديه شدن تصاوير وجود دارد اما هنوز مراكزي هستند
كه با صداقت كارشون رو انجام ميدند .
شما به مركز كاملا معتبري مراجعه كنيد ، اينا كارشون همينه اگر از تصاوير مردم سو استفاده ميكردند
درشون تخته ميشد

Ship Storm
18-02-2006, 14:33
لطفا به من بگوييد كه چه جوري ميشه عكسهايي رو كه نميشه SAVE كرد را SAVE كنم .

مثل سيدي هاي شركت Tack Soft

Satrikon
19-02-2006, 03:04
كليد prtScrPrint بدون دردسر!

Ship Storm
19-02-2006, 07:44
كليد prtScrPrint بدون دردسر!

با من بودي يا با كسي ديگه

hamedvahedi
19-02-2006, 07:56
اگه بتونه فايل رو باز كنه و اديت كنه شما تمامي دسترسي ها رو بهش دادين. چيزي كه شما مي خواين رو من نديدم. اگه كسي مي دونه بگه

baba barghi
19-02-2006, 11:15
سلام رويا جان
شما يا بايد روي سيدي قفل بزاريد يا بايد به برنامه Photo Sharemake نيز يك آرم و نوشته ي كمرنگ روي عكس بزاريد

ممنون
باي

رويا خانوم
19-02-2006, 11:28
يعني روي سي دي قفل بزارم ديگه نمي تونن عكسها را روي كامپيوتر خودشون ذخيره كنن؟
آخه من فكر ميكنم كه قفل فقط براي برنامه هاي نصب شدني و يا آموزشي كاربرد دارند( حتي در سي دي هاي آموزشي كه قابل رايت نيستند مي توان عكسها و يا فيلمهاي ويدئويي آنرا ذخيره نمود.)

Mehdi_Best
19-02-2006, 11:40
بايد به برنامه Photo Sharemake نيز يك آرم و نوشته ي كمرنگ روي عكس بزاريد

ولي زاده جان سلام
خداييش چقدر فكر كردي اين پيشنهاد پرمحتوا رو دادي؟
عزيز من مگه به خاطر كپي رايتش مي خواد عكسها رو سيو نكنن؟
رويا خانوم گفته عكسها خانوادگي است، شما مي گي آرم بزار روش؟! :blink:

kazemfdisk
19-02-2006, 11:51
سلام به نظرم يكم غير منطقي به نظر مياد خوب شما بايد يه جا بري كه قابل اعتماد باشه بازم پيدا ميشه اينجور مراكز
فكر نكنم بشه كاري كرد نظر دوستان چيه

Mehdi_Best
19-02-2006, 11:59
سلام
من فكر مي كنم هيچ راهي نيست. به هر حال شخص مورد نظر حتي اگر هيچ راهي نباشد از طريق print screen هم مي تواند عكسها را ذخيره كند.

baba barghi
19-02-2006, 12:39
سلاك رويا خانوم
با اين اوصاف نتيجه گيري مي شه كه شما بايد كارهاي زير رو بكنيد:
1-با برنامه ي Photo Sharemake يك اسم و يا يه چيزي كه طرف اگر پرينت كرد روي عكس اين باشد
2-روي سي دي قفل بزاريد

همين بايد اين دو تا كار رو بكني

ممنون
باي

Venus
19-02-2006, 12:47
سلام
از نظر نرم افزاری فکر نکنم ولی از نظر رفتاری 100 البته : شما می تونی پر رو باشی و 1 موقعی که سر عکاس باشی خلوته ( منظورم کچل بودنش نیست) :laughing: مخش رو کار بگیری و 4 چشمی مواظب باشی و مانیتور بپایی که داره چیکار میکنه ;) . که نهایتا یا موفق می شی و یا طرف اگه مثل شما پر رو باشه از اینکه مثل میخ وایسادی بالا سرش عصبانی میشه و می فرستت رد کارت. :ohno: شوخی نکردما .روش فکر کن و یا 1 عکاس اشنا و مطمئن پیدا کن :)
موفق باشی

رويا خانوم
19-02-2006, 12:48
سلاك رويا خانوم
1-با برنامه ي Photo Sharemake يك اسم و يا يه چيزي كه طرف اگر پرينت كرد روي عكس اين باشد
2-روي سي دي قفل بزاريد

ممنون
باي

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
اين هم جواب شما در پستهاي قبلي:

ولي زاده جان سلام
خداييش چقدر فكر كردي اين پيشنهاد پرمحتوا رو دادي؟
عزيز من مگه به خاطر كپي رايتش مي خواد عكسها رو سيو نكنن؟
رويا خانوم گفته عكسها خانوادگي است، شما مي گي آرم بزار روش؟! :blink:

Mehdi_Best
19-02-2006, 12:53
سلام
ابتدا اين 2 تا پست رو بخونيد:

پست اول در صفحه اول اين تاپيك:

سلام رويا جان
شما يا بايد روي سيدي قفل بزاريد يا بايد به برنامه Photo Sharemake نيز يك آرم و نوشته ي كمرنگ روي عكس بزاريد

ممنون
باي

پست دوم در صفحه دوم تاپيك:

سلاك رويا خانوم
2-روي سي دي قفل بزاريد

ممنون
باي

حالا خواهشاً اگر كسي فرق اين 2 پست را پيدا كرد و متوجه شد كه با كدوم اوصاف!!!! ولي زاده جان نتيجه‌گيري!! فوق رو كرده به من هم بگه. از بين جوابهاي ارسالي به سه برنده خوشبخت به قيد قرعه 2 كارتن ترقه براي چهارشنبه سوري ارسال خواهد شد!! :happy:

baba barghi
19-02-2006, 13:50
سلام دوستان
ممنون از لطف همه :happy:
با اين اوصاف مي شه نتيجه گرفت كه رويا خانوم بايد كنار طرف بشينه و حواسش باشه كه كپي نزنه روش به خاطر اينكه اگر قفل هم باشه سي دي باز مي تونه پرينت كنه و تنها و تنها همين يه راه هست كه بايد كنارش بشيني و مواظب باشي يا دوربين مخفي بزاري و يا اصلا بهش ندي اين ديگه نيازي به تاپيك زدن نداشت

ممنون
باي

Farid007
19-02-2006, 14:17
سلام دوستان
با اين اوصاف مي شه نتيجه گرفت كه رويا خانوم بايد كنار طرف بشينه و حواسش باشه كه كپي نزنه روش به خاطر اينكه اگر قفل هم باشه سي دي باز مي تونه پرينت كنه و تنها و تنها همين يه راه هست كه بايد كنارش بشيني و مواظب باشي يا دوربين مخفي بزاري و يا اصلا بهش ندي اين ديگه نيازي به تاپيك زدن نداشت

ممنون
باي
به اين ميگن پيشنهاد و راهنمايي واقعا عالي . ما اگر وليزاده رو نداشتيم كه كلامون .... بود
رويا خانوم ;)
همين كار رو بگنيد :tongue:
ولي اگر طرف گفت " اون چي اون ور " يا " اونجا رو " يا " نگاه كن افتاد " و ... گول نخورين ها :laughing: :laughing:
ممكنه طرف Print رو بزنه :ohno:

Mehdi_Best
19-02-2006, 14:39
سلام
با توجه به اين قسمت از پست ولي زاده جان:

سلام دوستان

يه لحظه فكر كردم اين تاپيك رو ايشون زده و الان داره تشكر مي كنه!!!!!!

و با اين قسمت:

اين ديگه نيازي به تاپيك زدن نداشت

به اين نتيجه رسيدم كه از اين به بعد براي مطرح كردن درخواست هاتون بايد از ولي زاده عزيز اجازه بگيريد و اگر ايشان تشخيص داد كه نياز به ايجاد تاپيك هست اين كار را بكنيد.

mehdi_7070
19-02-2006, 14:49
به نظر من هيچ روشي نداره !
فقط اعـتـمـاد و فرد مـعـتـمد !