PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب فینگرپرینت روی xp x64 برای vostro 1520

uchiha-itachi
01-07-2009, 15:23
سلام
من دیروز یه vostro 1520 گرفتم. هاردو فرمت کردم و یه ویندوز xp x64 روش نصب کردم. تمام درایور ها رو تونستم نصب کنم غیر از یه چیز ه تو divice manager که نوشته biometric coprocessor نصب نشده. زنگ زدم نمایندگی گفت این ماله fingerprint هستش که الان رو لب تاپ کار نمی کنه. در واقع اصلا نمودونم از کجا تو xp میشه فعالش کرد. کسی ممیدونه چطوری میشه اینو نصب کرد؟ اونم برای xp x64. مرسی.

uchiha-itachi
01-07-2009, 18:50
دوستان کسی بلد نیست ؟

ir_elf
02-07-2009, 08:35
دوست عزیز اولا اگه فینگرپرینت داره لب تاپت که هیچی با یه برنامه مثه Driver Genius Professional Edition می تونی درایورش رو بدون جستجو راحت اپدیت کنی و یا بک اپ بگیری (در مورد کل درایورها هم صادقه)
در ثانی اگه فینگر پرینت نداری. در بعضی از نسخه های ویندوز x64 برخی درایورها جهت امنیت برای شناختن به ویندوز، داخلش تعبیه شد که هیچ نیازی نیس بهش.
موفق باشی.

uchiha-itachi
03-07-2009, 11:47
دوست عزیز اولا اگه فینگرپرینت داره لب تاپت که هیچی با یه برنامه مثه Driver Genius Professional Edition می تونی درایورش رو بدون جستجو راحت اپدیت کنی و یا بک اپ بگیری (در مورد کل درایورها هم صادقه)
در ثانی اگه فینگر پرینت نداری. در بعضی از نسخه های ویندوز x64 برخی درایورها جهت امنیت برای شناختن به ویندوز، داخلش تعبیه شد که هیچ نیازی نیس بهش.
موفق باشی.

درایور رو با یکی از این نرم افزار هایی که درایور پیدا می کنن نصب کردم. ولی نرم افزاری که باهاش از فینگر پرینت لبتاپم استفاده کنم هنوز پیدا نکردم. چون ویندوزم خودش نداره این برنامه رو.

رحيم زبيدي
17-09-2009, 23:12
سلام مگه درايور باهاش نيست