PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فیلم مسابقات درگ تهران

darklord_8
01-07-2009, 10:34
سلام دوستان . کسی از این مسابقات که 4 و 5 تیر در تهران برگزار شد فیلمی داره ؟
من روز 4 امتحان داشتم نتونستم برم
ممنون

بی باک بی بال
01-07-2009, 11:24
اگه دارید بزارید من می خواهم

2299
01-07-2009, 12:15
فکر کنم درگ به مهر ماه منتقل شد قانون ها هم کمی تغیر کرد ماشین های درگ که تو کلاس 8 شرکت میکنن حتما باید رول بار داشته باشن
ولی منتظر ماشین های خیلی خفن از تی تی باشید رو دست ندارن :5:

rami_hemi
01-07-2009, 14:21
فرصت خوبی شد که بچه های تی تی از جمله وحید یه کم هم روی ماشینش کار کنه
وی آر وحید یادمه توی تست غیر رسمی دوم شده بود اونم فقط به خاطر نبود لاستیک اسلیک
دو تنا آلتیما هم دارن آماده میشن یکی فیس لیف شده به اسکای لاین و یکی هم موتور سوپرا روش داره حالا حساب کنید گلفا و بی ام و های کار ان پی میخوان با این هیولاها چیکار کنن

2299
02-07-2009, 22:28
وی آر وحید یادمه توی تست غیر رسمی دوم شده بود اونم فقط به خاطر نبود لاستیک اسلیک
دو تنا آلتیما هم دارن آماده میشن یکی فیس لیف شده به اسکای لاین و یکی هم موتور سوپرا روش داره حالا حساب کنید گلفا و بی ام و های کار ان پی میخوان با این هیولاها چیکار کنن

فکر نکنم همین چندتا باشن احتمالا بازم باشن
اون که موتور سوپرا روشه احتمالا از 5 psi به 30 psi یا بیشتر تغیر کنه

D r i v e r
02-07-2009, 23:24
این مطلب آخر رو خوندین بچه ها؟؟
در مورد اون 2 تا گلف؟؟
50 میلیون تومن خرج هرکدومشون شده؟؟
مگه میشه؟؟
carnp همیشه مطالبشو بزرگ میکنه
اون 2 آلتیما یکی با موتور سوپرا و اون یکی هم با rb26 (جفتشون تویین توربو:21::27::18:) و اون گالانت خوشگله رو خیلی دوست دارم

rami_hemi
03-07-2009, 00:45
من شیفته گالانت وحید هستم اسکای لاین کیارش هم که فکر کنم توی رنگ باشه
ولی وحید از اتانول استفاده میکرد واسه سوختش کلی هم کار کرده روش .در مورد ماشین مرتضی هم باید بگم یک ایده ناب بود دیگه نمیدونم کیا میارن درگ ولی فکر نکنم از این تعداد بیشتر هم باشه .

D r i v e r
03-07-2009, 00:59
ولی وحید از اتانول استفاده میکرد واسه سوختش کلی هم کار کرده روش .در مورد ماشین مرتضی هم باید بگم یک ایده ناب بود دیگه نمیدونم کیا میارن درگ ولی فکر نکنم از این تعداد بیشتر هم باشه .

فکر کنم تازگی ها سیستم سوختش رو دوباره به بنزین تغییر داد
نه؟

2299
03-07-2009, 10:19

سیستم سوخت رو دباره به بنزین تغیر داد مرتضی هم رفته از اون ور بنزین اکتان زیاد اورده اینور سیستم صوتی هم داره میبنده :31:

rami_hemi
03-07-2009, 11:39
آره خودش میگفت هزینه اتانول زیاد میشه 20 لیترش 50 تومن واسش آب میخورد .
مرتضی هم اون 10 لیتر بنزین رو اشانتیون گرفته روی میل سوپابهایی که خریده .
کیارشم فعلا موتروش استادارد همون rb26 هستش هیچیش رو عوض نکرده فقط مگا گذاشته روش.

darklord_8
04-07-2009, 00:46
این مطلب آخر رو خوندین بچه ها؟؟
در مورد اون 2 تا گلف؟؟
50 میلیون تومن خرج هرکدومشون شده؟؟
مگه میشه؟؟
carnp همیشه مطالبشو بزرگ میکنه

والا اون چیزایی که اونجا نوشته بود (شلنگ هواپیما و اینا) بایدم 50 خرجش بشه . ولی حتی اگه اغراق هم باشه من ازشون خوشم اومد . کسایی که دیدم میدونن تیونینگ واقعا چیه خیلی کمن . یکیشون اگه اشتباه نکنم محمد 27 بود . تو دنیای خودرو باهاش مصاحبه کرده بودن . واقعا دیوونه ماشین بود
پس مسابقه افتاد مهر ؟ خبر دارید دقیقا کی؟

rami_hemi
04-07-2009, 06:43
واقعیتش من با این کار ان پی ها مخالفم همشون از خود راضی هستن .
بیشتر حرفاشونم چاخانه چون هیچی رو رک و راست نمیگن که چیکار کردن از چه مارکهایی استفاده کردن
شیلنگ هواپیما چیه دیگه .
مثلا همین دوستانی که ما روشون بحث میکنیم از تی تی بدون اغراق میتونن هر کاری بکنن
شما بگرد کل نت رو ببین کی میاد موتور سوپرا رو بندازه روی آلتیما حتی خارج از ایران .
یا خیلی کارهای دیگه.

darklord_8
04-07-2009, 10:54
راستش من تازه سایتشون رو دیدم . راست و دروغش پای خودشون . ولی کلا مزخرفن . من چند وقت بود دیگه نمایشگاهش نمیرفتم . کیفیت خیلی اومده بود پایین . دو هفته یه بار یه نمایشگاه میزدن یه بار نوک کوه یه بار تو تاریکی ...
منظورتون از تی تی چیه ؟ تیونینگ تاک ؟

2299
04-07-2009, 13:48
راستش من تازه سایتشون رو دیدم . راست و دروغش پای خودشون . ولی کلا مزخرفن . من چند وقت بود دیگه نمایشگاهش نمیرفتم . کیفیت خیلی اومده بود پایین . دو هفته یه بار یه نمایشگاه میزدن یه بار نوک کوه یه بار تو تاریکی ...
منظورتون از تی تی چیه ؟ تیونینگ تاک ؟

بله tuningtalk.com
مرتضی هم بورن اوتش منو کشته بود :21:
کیارش غ:21فکر نکنم به همین بسنده کنه

darklord_8
05-07-2009, 00:06
کسی خبر دقیق از زمان برگزاری این مسابقه نداره؟

rami_hemi
06-07-2009, 11:04
فکر کنم بندازن مهر 6-7
فعلا معلوم نیست ولی اینبار میرم حتما هم
وحید تجربه بیشتری داره امیر واقعا هم اطلاعات خوبی داره .مصطفی هم میخواست یه بی ام و V12 quad turbo بسازه که فعلا مرتضی و کیارش وقتش رو گرفتن به قول خودش کلی زنبیل تو صفه .
کیارش که فکر نکنم واسه درگ بیاره خودش نوشته بود واسه دریفت میخواد ماشین جم کنهواسه همین دیف جلو اسکای لاین رو کور کرده .

a.z.p.z
27-08-2009, 15:44
تا اونجایی که من میدونم و توی سایت هم دیدم مسابقات در 2 و 3 مهر انجام میشه یعنی 5شنبه و جمعه ...

rami_hemi
27-08-2009, 16:32
ّچه ها پنجشنبه جمعه مهمون سعید هستیم بزنین بریم.