PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه می توان با یک cd windows بر روی چند کامپیوتر بصورت همزمان windows را نصب کرد

shabnavard
18-02-2006, 11:23
با سلام خدمت همگی هرکی در این زمینه اطلاعاتی داره اینجا بنویسه.
منتظرم. تشششششششششششششششششششششششش شششکر

reza12100
18-02-2006, 11:36
متوجه منظورت نشدم
اگر منظور شم اینکه این چند تا کامپیوتر با هم شبکه هستند و میخوای همزمان روی همشون windows بریزی فکر میکنم همچین کاری ممکن نباشه
یا اینکه از cd windows چند تا رایت کنی تو هر کامپیوتر یدونه بزاری و همزمان شروع به نصب کنی
یا اگر کامپیوتر ها مشبهت سخت افزاری دارند یک ویندوز نصب کنی بعد بکاپ بگیری و بکاپ را روی بقیه سیستمها ریستور کنی
که این روش سریعترین هست

shabnavard
18-02-2006, 13:27
متوجه منظورت نشدم
اگر منظور شم اینکه این چند تا کامپیوتر با هم شبکه هستند و میخوای همزمان روی همشون windows بریزی فکر میکنم همچین کاری ممکن نباشه
یا اینکه از cd windows چند تا رایت کنی تو هر کامپیوتر یدونه بزاری و همزمان شروع به نصب کنی
یا اگر کامپیوتر ها مشبهت سخت افزاری دارند یک ویندوز نصب کنی بعد بکاپ بگیری و بکاپ را روی بقیه سیستمها ریستور کنی
که این روش سریعترین هست
منظورم اینه که اگر سیستم شبکه باشه

Meisam
18-02-2006, 16:25
سلام دوست عزیز ...
ورودتون رو به انجمن های P30world تبریک میگم ... :santa:

شما تاپیک خودتون رو در انجمن غيرمرتبط با موضوع مطرح نموديد ...
من تاپيك را به انجمن کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن منتقل ميكنم ... دوستان ما در این انجمن بهتر میتونند به شما کمک کنند.
لطفا در انتخاب انجمن مورد نظر برای ایجاد تاپیک جدید بیشتر دقت کنید . :happy:

ممـنــون :)
مـیـثــم

R£ɀД
18-02-2006, 16:45
reza12100 عزيز درست گفتن براي هر كدوم بايد جدا نصب كني. هيچ ربطي هم به شبكه بودنشون نداره.
البته الان يك دستگاهي هست كه كارش اين هست كه 2 يا چند كامپيوتر(كيس) رو به يك مانيتور وصل كني. ( اين مورد هم براي خدمات كامپيوتري هست كه با استفاده از يك مانيتور روي چند سيستم و به وسيله چند cd windows ويندوز نصب كنن. يعني حتي اون ها هم روي هر سيستم يك سي دي ويندوز ميزارن و نصب ميكنن و نميشه از روي يك سي دي روي چند كامپيوتر همزمان نصب كرد.)