PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست ویندوز XP سرویس پک 2 مجازی

S!LENCE
01-07-2009, 09:47
سلام
ببخشید اگه اسم تاپیک درست حسابی نیست.
من یه مشکلی دارم. ویندوز 7 نصب کردم و ازشم خیلی راضیم ولی بعضی وقتا درست کار نمی کنه. مثلن برنامه همراه ام پی تری creative یا PC suite نوکیا حتا آخرین ورژناشون باهاش هماهنگی درست حسابی ندارن یعنی قاط میزنن وسطش.
می خوام بدونم ورژنی از ایکس پی هست که مثل یه برنامه اجرا بشه که فقط من این دو تا برنامه رو روش نصب کنم و هر وقت کار داشتم بیارمش بالا؟
نمی خوام دو تا ویندوز نصب کنم. از طرفیم طبق اون چیزی که تو امضامه نمی خوام بیخیال 7 بشم. ممنون میشم کمک کنید:46:

Ship Storm
01-07-2009, 09:56
اگه منظورتون اینه که بخواین یک لایه ای ایجاد کنید تو ویندوز 7 که تو اون بتونید نرم افزارهایی که روی xp جواب میدن و روی 7 جواب نمیدن رو نصب کنید فکر نکنم چنین چیزی موجود باشه
در مورد امضا شما هم باید بگم اگه سرعت شما واقعا همچین شده این یک شانسه چون بعید میدونم به ویندوز ربطی داشته باشه اون پهنای باندی هست که خابرات و اون شرکت برای شما باز گذاشته , شما تست کن با این سرعت باید بتونی راحت شبی 1 گیگابایت رو دانلود کنی اگه اینچنینه به شانسی که داری افتخار کن
موفق باشید :11:

S!LENCE
01-07-2009, 10:03
سلام
ممنون بابت جواب
ولی یادمه یه ویندوزی بود می گفتن روی یه سی دیه بعد نصب نمی خواد میاد بالا و میشه روش نرم افزار نصب کرد. انگار تو همین فروم یا فروشگاه دیدم.
در مورد سرعت از وقتی 7 نصب کردم این طوری شد. هیشکیم باورش نمیشه. یه دوستای دیگمم همین طوره. البته اون از صبا نت استفاده می کنه.
آره می تونم شبی یک گیگ دان کنم. ولی نه حالشو دارم بیدار بمونم نه چیز جالبی می تونم پیدا کنم. به جز فیلم که اونم همش 7 پارتیه تو رپید شر باید تا صبح بیدار بمونم پاش
بهتره از بحث اصلی خارج نشیم. من مطمئنم یه همچین ویندوزی نمی دنم اسمش مجازی بود یا تست تو همین فروم دیدم
ممنون

Ship Storm
01-07-2009, 10:23
یک ویندوز هست به اسم Windows Xp Portable بدون نیاز به نصب منظورتون اونه؟

Portable Windows XP Live USB Edition 2007 - V2.02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fp%3D30)

Portable Windows XP Live USB Edition 2007 - V2.02 | 57Mb

Portable Windows XP Live USB Edition 2007 Did you ever want to boot up into Windows XP via a USB memory key? Well, now you can !!! This is a miniature version of Win XP enough to get you up and running so you can restore from backup, access your files, or do whatever you have to do. Instructions inside!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با حجم 57 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

===
ویندوز ایکس پی همراه بی نیاز به نصب MiKiCuN Windows Xp Portable

لینک نرم افزار با حجم 281 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S!LENCE
01-07-2009, 10:38
داداش رو این میشه نرم افزار اجرا کرد یا نصب کرد؟
یعنی می تونم PC suite یا Creative file manager رو روش نصب و اجرا کنم؟
یا فقط ویندوزه میاد بالا؟

Ship Storm
01-07-2009, 10:58
اینطور که تو توضیحات انگلیسیش نوشته شده میشه روش برنامه هم نصب کرد ولی این ویندوزی که معرفی میکنم پایین کاملترین ویندوز پرتابل هستش که موجوده

این هم توضیحاتش ازسایت ارائه دهنده:

حتماً تا به حال برای شما این مورد پیش آمده است که ویندوزتان خراب شده باشد و نتوانسته باشید وارد ویندوز شوید و یا به دلیل ویرورسی شدن سیستم، ویندوز شما بقدری کند شده باشد که عملاً قادر به انجام هیچ کاری نبوده باشید. متاسفانه در اینگونه مواقع هیچ راهی بهتر از نصب مجدد ویندوز نیست اما مشکل دیگر مدت زمان طولانی نصب و راه اندازی ویندوز است و در مواقع ضروری که شما احتیاج به دسترسی به هارد دیسک خود دارید نصب مجدد ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گزینه ی مناسبی نخواهد بود. در اینگونه شرایط اضطراری دیسک های زنده (بی نیاز به نصب) به عنوان یک سیستم عامل موقت میتوانند به شما در دسترسی به اطلاعات روی هارد دیسک تان کمک فراوانی کنند. دیسک های زنده (بی نیاز به نصب) اولین بار برای سیستم عامل لینکوس عرضه شداند و بدلیل انعطاف پذیری بالایی که این سیستم عامل با امکانات سخت افزاری متفاوت دارد. توزیع های متفاوتی از لینوکس به صورت دیسک زنده عرضه شد و مورد استقبال کاربران قرار گرفت. از دیر باز کاربران ویندوز نیز خواهان دیسک زنده ای از ویندوز بوده اند تا بتوانند بدون نیاز به نصب ویندوز، از آن استفاده کنند. شرکت مایکروسافت هنوز هیچ گونه ویندوز زنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ای به بازار عرضه نکرده است ولی بسیاری از برنامه نویسان و علاقه مندان توانسته اند فایل های ویندوز را به گونه ای تغییر بدهند که قادر به اجرا ویندوز تنها از روی سی دی و بدون نیاز به نصب باشد و نسخه های مختلفی از این دیسک های زنده با امکانات مختلفی منتشر شده است.

MiKiCuN Windows XP کاملترین دیسک زنده ویندوز پرتابل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (همراه) ای است که تاکنون منتشر شده است. این ویندوز بسته به امکانات سخت افزاری سیستم شما در حالت های مختلف و با قدرت و ویژگی های کم و زیاد بارگذاری میشود و هرچه سیستم شما قویتر باشد ویندوزی که اجرا میشود امکانات بیشتری دارد.

حالت های مختلف این ویندوز با توجه به سخت افزار مورد نیاز:

F1 Low ( 64Mb Ram, Fat 32, 640x480 )
F2 Medium ( 96Mb Ram, Fat32, Basic, 800x600 )
F3 Standard ( 128Mb Ram. NTFS, PnP, Network, 800x600 )
F4 P3/P4 PC ( 256Mb Ram, NTFS, Network, 1024x768 )
F5 P3/P4 PC ( 256Mb Ram, NTFS, Network, WiFi, 1024x768 )
F6 P4 PC ( 512Mb Ram, NTFS, Network, WiFi, 1024x768 )
F7 P4 PC ( 512Mb Ram, NTFS-C, Full SPEC, 1024x768 )
F8 SUPER PC
F9 Customize Your Setting

این ویندوز همچنین در حالت کامل دارای تعدادی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به صورت نصب شده و آماده کار میباشد که شما میتوانید کارهای ضروری خود را نیز با این نرم افزارهای انجام دهید.

نرم افزارهایی که همراه با این ویندوز بارگذاری میشوند عبارتند از:

OFFICE ALTERNATIVE:
Ability Office - Database > Draw > Paint >
> Presentation > Spreadsheet > Write
ANTI-SPWARE:
Ad-aware SE / Hijack This / SpybotSnD / Super Anti spyware
ANTIVIRUS:
Antivir Personal / ClamWinAV / Kapersky AV6 / NOD32
CD-BURNERS:
DeepBurner 1.8 / Nero Burning ROM
CPU UTILITIES:
CPU-z / Crystal CPUID / Speedfan
HARDDISK UTILITIES:
Autobackup 2.0 / Cobian HDD backup / DriveImage XML /
WinImage 8.0 / WIPE HDD / Paragon Partition 7
INTERNET UTILITIES:
Angry IP Scanner / FileZilla / Flashget
Downloader / Gaim Messenger / Mozilla Thunderbird / Opera Browser /U-torrent
PASSWORD UTILITIES:
LCP 5 / Password Pro / Renew Password XP / RockXP 3.0
/SAMInside
PDF UTILITIES:
PDF Editor / PDF Reader / PDF Utility
PHOTOS N IMAGE EDITOR:
GIMP / Icon Sushi / Xn-View
RECOVERY UTILITIES:
CD-DVD Recovery / Damaged File Copier / Dead
Disk Doctor / Disk Investigator / Get Databack for FAT/NTFS / HandyRecovery 1.0
/ PCI File Recovery 4.0
ZIP UTILITIES:
7-Zip / WinRaR 3.6 / IExpress 2.0 / KGB Archiver 1.2

راهنما:
- حجم فایل پس از اینکه از حالت فشرده خارج میشود تقریباً 650 مگابایت میشود!
- پس از دانلود با استفاده از نرم افزار Nero فایل ایمیج درون پوشه CD Image را باز کرده و روی یک سی دی خام ضبط کنید.
- سیستم خود را Restart کنید و آن را با CD-ROM را اندازی کنید.
- با توجه به اطلاعات بالا با زدن کلید های F1-F9 ویندوز را متناسب با سخت افزار خود راه اندازی کنید.

پسورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 0 d o w n l o a d .com هستش که به هم باید بچسبونیدش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F%3Fd%3D8JZUAY80)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F%3Fd%3D1NL7BLMQ)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F%3Fd%3DMTQ7LLBL)

S!LENCE
02-07-2009, 01:21
سلام
ريالا این پست آخری که معرفی کر دید ف ی ل ت ر ه
رفتم از خود سایته بگیرم 3 قسمت بود تو رپید قسمت آخرش خراب بود.
اون 54 مگی هم گرفتم مراحلشو تو فلش رفتم، نشد. ( بوت رو گذاشتم رو USB-FDD.)
اگه میشه این پست آخری رو یه ورژن درستشو بذارید.
ممنون

Ship Storm
02-07-2009, 05:21
دوست عزیز لینک های پست آخر رو شخصا براتون مستقیم کردم و آپلود کردم تو سرور Filezz که بدون هیچ دردسر و با قابلیت Resume بتونید دریافتش کنید
خدمت شما:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][p 30 download.com].part1.rar.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][p 30 download.com].part1.rar.html)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][p 30 download.com].part2.rar.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download%2F133553%2FMiKiCuN2_full-%26%2391%3Bp%2030%20download.com%5D.part2.rar.html )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][p 30 download.com].part3.rar.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download%2F133552%2FMiKiCuN2_full-%26%2391%3Bp%2030%20download.com%5D.part3.rar.html )

===
نکته:اون فاصله های خالی بین p 3 0 d o w n l o a d رو شما بردارید
اگر هم میبینید باز هم مشکلی هست بگید آپلودش کنم روی سرور دیگه ولی بعید میدونم دیگه مشکلی باشه چون سرور Filezz از بهترین سرورهای موجوده که قابلیت Resume هم میده
موفق و پیرو باشید :11:

S!LENCE
02-07-2009, 19:02
سلام.
اینو دانلود می کنم برای مواقع اضطراری
ولی برای دوستانی که ممکنه مشکل منو داشته باشن می گم. از یه فروشنده پرسیدم گفت اگه این مشکلته (پست اول) با کار بوسیله ویندوز مجازی یا همون لایو نمی تونی مشکلتو حل کنی چون حتا اگه برنامه رو روی ویندوز لایو نصب کنی بازم اصلش با ویندوز 7 در ارتباطه و مشکلی رو حل نمی کنه.
ممنون از ship storm جان