PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شطرنجی کردن فیلم

asbfrooshan
01-07-2009, 06:30
سلام1-فیلم خانوادگی دارم می خوام آن را مونتاژکنم با چه نرم افزاری می توانم راحت کار کنم.2- می خوام 1 قیمتی از فیام را شطرنجی کنم با چه نرم افزاری راحت می توانم کار کنم.3-با برنامه پریمیر می خواستم فیلم را بالا بیاورم نتوانستم . فیلم توط دوربین سونی با کیفیت دی وی دی گرفته شده و در حافظه 30 گیگ خود ذخیره می کند حالا چطور می توانم آ را مونتاژ و شطرنجی کنم.با تشکر

علي طهماسبي
01-07-2009, 10:11
با سلام جواب همه ي سوالات اديوسه اديوس

Javad_Ed
01-07-2009, 12:17
شطرنجی کردن تصویر با افترافکت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام جواب همه ي سوالات اديوسه اديوس

سلام
با ادیوس هم مبشه ..ولی افترافکت اجازه مانور بیشتری میده..
راستی درصورت جواب دادن یه توضیحی هم درباره ی نحوه انجامش به کاربر بدید :46:
ممنون :11:

asbfrooshan
01-07-2009, 13:19
[quote=Javad_Ed;3917621]شطرنجی کردن تصویر با افترافکت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
با ادیوس هم مبشه ..ولی افترافکت اجازه مانور بیشتری میده..

ممنون از راهنمایی تان میشه انگلیسی اش را بنویسید.

Javad_Ed
01-07-2009, 13:30
ممنون از راهنمایی تان میشه انگلیسی اش را بنویسید.
یعنی چی؟
مقاله اینگلیسی میخواید در این باره ؟
چه فرقی میکنه خب!

asbfrooshan
01-07-2009, 13:39
باشه .
باز ممنون از راهنمایی تان

reza2kn
13-07-2009, 13:06
نه گویا این داداشمون منظورش از انگلیسی اسم انگلیسی برنامه هاست.
Edius
AfterEffects
داداش به نظر من افتر خیلی خیلی بهتره. من اول با ادیوس شروع کردم. مزخرفه. عکس JPG باز نمیکنه. خجالت داره واقعا. افتر خدای نرمافزارهاست . خود ادوبی نمیدونه چه چیزی زده

masoudtr
13-07-2009, 13:20
نه گویا این داداشمون منظورش از انگلیسی اسم انگلیسی برنامه هاست.
Edius
AfterEffects
داداش به نظر من افتر خیلی خیلی بهتره. من اول با ادیوس شروع کردم. مزخرفه. عکس JPG باز نمیکنه. خجالت داره واقعا. افتر خدای نرمافزارهاست . خود ادوبی نمیدونه چه چیزی زده
ادیوس jpg را میشناسه
ولی کلا سبک کار این دوتا جدا هست شما میخوای یک فیلم دوساعته مونتاژ کنی که با افتر نمیشه کرد پیر میشی:27::27:
افتر برای اینه که شما رو هر فریم تصویر کنترل داری و میتونی هر بلایی بخوای سرش بیاری

Javad_Ed
13-07-2009, 16:27
ادیوس jpg را میشناسه
ولی کلا سبک کار این دوتا جدا هست شما میخوای یک فیلم دوساعته مونتاژ کنی که با افتر نمیشه کرد پیر میشی:27::27:
افتر برای اینه که شما رو هر فریم تصویر کنترل داری و میتونی هر بلایی بخوای سرش بیاری
تائید میشه
اصلا بن کل برای دو هدف مجزا طراحی شدند!

davidjoker
14-07-2009, 17:36
[B]دوست عزیز یک راه دیگر در premire وجود دارد. شما باید یک efect مناسب برای شطرنجی کردن پیدا کنی سپس در قسمتی که شما فیلمتان را قرار داده اید یک خط وجود دارد این خط را بالا و پایین که ببرید به راحتی می توانید یک تصویر شطرنجی داشته باشی.