PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : * Mosque Animation *

3ッドマクス
01-07-2009, 04:20
تا زمان کامل شدنش قصد نداشتم تو سایت قرار بدمش ! اما گفتم بزارم اینجا هم دوستان نظر بدن هم اگر سوالی در ادامه پیش اومد تو همین تاپیک مطرح کنم . این یک مسجد هست که دوربین درش 200 فریم حرکت میکنه به صورت جالبی هم حرکت میکنه همراه با موسیقی اوپرا . ابتدا دوربین از داخل مسجد به آهستگی حرکت میکنه با یه حرکت خاصی کم کم از سقف مسجد میره بیرون تا جایی که فضای منطقه و ساختمان های اطرافش هم در محیطی بزرگ از بالا دیده میشه که جلوه جالبی به این قسمت دادم که به نظر خودم جالب شده اما چون هنوز کامل نیست انیمنتش رو نمی تونم بزارم چون محیط بدون تکستچرش رو رندر کردم هنوز محیط اصلیش تموم نشده بنابراین در این تاپیک مراحل کار رو میزارم تا زمانی که محیط 100% آماده بشه و برم سراغ رندر اصلیش ...

نور پردازی و تکستچر هنوز جای کار زیادی داره .
مدلینک هنوز کامل نشده و ریزه کاری هاش خیلی مونده .
زمان رندر در هر صحنه حدااکثر 7-8 دقیقه می تونه باشه !
حجم عکس 400 کیلو بایته کمی صبر کنید لود میشه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Like Honey
01-07-2009, 09:28
سلام.خیلی جالب شده. اما من تا حالا مسجد این شکلی ندیدم! به نظرم کار قشنگی از آب در میاد. موفق باشید.

hadi665
01-07-2009, 10:33
آفرین
جالب شده

مگه قرار نبود ریل تایم درستش کنی ؟

---
مسجد با صدای اپرا ؟ الآن میرم بگم بیان ببرنت زندان : دی

HOMAYOON.F
01-07-2009, 11:44
سلام
خیلی خوب شده. فقط اینو از رو چیزی ساختی یا ذهنی؟!!
آخه احساس میکنم چند تا سبک معماری مختلف توش بکار رفته، ایرانی، اسلامی، رومی...
یه کمی هم، فقط یه کم ها، فکر کنم بعضی تکسچرها کشیده شدن. اون قسمتی که تکسچرهای بالای دیوار به سقف مرتبط میشن هم مناسب نیستن. یا با هم یه جوری ادغامشون کن یا یه جوری تا اونجا تمومشون کن که یه دفعه ای دیوار و سقف به هم نرسیده باشن. اینجوری یه طور نافرمی مث اینکه دیوار و سقف رفتن تو همدیگه در صورتی که باید به هم برسن!!(این تیکه ی آخرش کمی رمانتیک منکراتی شد)

sara2323
01-07-2009, 12:44
شبیه به مسجد ایاصوفیه شده.....اما تزئینات سقفت شبیه به تزئینات اسلامی نیست اگه میخوای کارت واقعی در بیاد.
به تزئینات ایاصوفیه یه نگاهی بندازی بد نیست.
روی ستونهات هم پیچک نباشه بهتره.این تزئینات شبیه به معماری رومی شده.
موفق باشی.به کارت ادامه بده....

3ッドマクス
01-07-2009, 14:03
سلام.خیلی جالب شده. اما من تا حالا مسجد این شکلی ندیدم! به نظرم کار قشنگی از آب در میاد. موفق باشید.

ممنون روحیه دادی . مسجدش یکم خیالی هست من به کار های رئال زیاد علاقه ندارم .

آفرین
جالب شده

مگه قرار نبود ریل تایم درستش کنی ؟

---
مسجد با صدای اپرا ؟ الآن میرم بگم بیان ببرنت زندان : دی

ممنون . اون آموزش های گوئست رو نتونستم دانلودش کنم فعلا نتونستم خوب کار کنم با گوئست گفتم انیمنتش کنم . گرافیکش هم بهتر میشه :31: . در مورد آهنگ اوپرا مگه بده میخوام یه حس هماهنگی ایجاد کنم بین مذهب ها ...

سلام
خیلی خوب شده. فقط اینو از رو چیزی ساختی یا ذهنی؟!!
آخه احساس میکنم چند تا سبک معماری مختلف توش بکار رفته، ایرانی، اسلامی، رومی...
یه کمی هم، فقط یه کم ها، فکر کنم بعضی تکسچرها کشیده شدن. اون قسمتی که تکسچرهای بالای دیوار به سقف مرتبط میشن هم مناسب نیستن. یا با هم یه جوری ادغامشون کن یا یه جوری تا اونجا تمومشون کن که یه دفعه ای دیوار و سقف به هم نرسیده باشن. اینجوری یه طور نافرمی مث اینکه دیوار و سقف رفتن تو همدیگه در صورتی که باید به هم برسن!!(این تیکه ی آخرش کمی رمانتیک منکراتی شد)

ممنون . ذهنی نیست اما من عادتی که دارم فقط کلیات رو از روی الگو طراحی میکنم و سعی میکنم مقداری رو ذهنی برم چون کار ذهنی اگر خوب در بیار مثل این می مونه که یه محیط جدید رو خلق کرده باشی و ارزشش خیلی بیشتره ! اشکالاتی که گفتید هم کاملا به جا بود ممنون ...

شبیه به مسجد ایاصوفیه شده.....اما تزئینات سقفت شبیه به تزئینات اسلامی نیست اگه میخوای کارت واقعی در بیاد.
به تزئینات ایاصوفیه یه نگاهی بندازی بد نیست.
روی ستونهات هم پیچک نباشه بهتره.این تزئینات شبیه به معماری رومی شده.
موفق باشی.به کارت ادامه بده....

ممنون . خودشه ایاصوفیه . اما من همانطور که گفتم دوست دارم مقداری از طراحی رو ذهنی برم . که فکر کنم همین ذهنی رفتن کار داده دستم :31:

=====

یه نکته ای هم که هست در مورد اینکه شبیه کلیسا شده با آهنگ اوپرا اینکه این مسجد اول کلیسا بوده و بعد از جمهوری شدن ترکیه تبدیل به مسجد شده ...

SSS_HHH_OOO
01-07-2009, 14:20
به به کار قشنگی شده
مدلسازی خیلی خوبه تکسچر هم همینطور
رندر میتونست بهتر باشه

Sorosh MAX
01-07-2009, 14:34
آفرین خیلی عالیه ، اما تاریکه و خوب دیده نمیشه ، روشن ترش کن ...

maghzae-motefaker
02-07-2009, 09:01
ايول .........
بلاخره يكي هم انيميشن اينجا درست كرد.

Warden
03-07-2009, 17:49
خیلی عالیه .... آفرین ........... معرکس

3ッドマクス
05-07-2009, 05:36
ممنون از دوستانی که نظرات و پیشنهادات خودشون رو مطرح کردن . فعلا هنوز موفق نشدم با این سیستم فعلی رندر بگیرم . طبق محاسباتی که کردم با سیستم فعلی 200 فریم رندر از این صحنه برابر میشه با چیزی حدود 18-19 ساعت . اما به فریم بیشتری نیاز داشت که شد 1000 فریم . که میشه چیزی بیشتر از 90 ساعت که این با عقل جور در نمیاد و فکر نمیکنم با این سیستم بشه 90 ساعت رندر کرد . تا مدتی دیگه سیستم رو قرار هست ارتقاع بدم و یه سیستم خیلی قوی تر بگیرم مخصوصا سی پی یو i7 ولی بازم فکر نمیکنم کمتر از 50-60 ساعت بشه . ( فکرشو بکنید 1 ساعت مونده رندر تموم بشه یهو برق بره :ی )

Warden
05-07-2009, 08:50
اوه اوه ...تو هم فک کنم سیستمت مث منه ............... زغالیه؟!

................. من نمیگم یکی دیگه میگه .هالا اسمشو نمیگم .......میگه که سیستم ضعیف جلو پیشرفت ادمو میگیره

tatuy
05-07-2009, 16:01
شبیه اون قصر ارباب حلقه هاست تا یه مسجد پسر.
اما چرا ازصدای اذان استفاده نمیکنی آخه کی تو مسجد اوپرا میزاره.واسه همینه که آدم تو مسجدت نیست دیگه...
موفق باشی ادامه بده.