PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواندن در media player بدون ذخیره فایل

farzadshekoohi
01-07-2009, 02:19
با سلام و خسته نباشید . من قبلاٌ توی هر سایتی که میرفتم با یک کلیک بر روی آهنگ( windows media player ( mp3 باز میشد و شروع به خوندن میکرد و احتیاج به Save یا open کردن نبود . حالا میخواستم ببینم که این تنظیم در کجاش هست ؟ و چکار باید کرد.
با تشکر

Masоud
01-07-2009, 10:42
با سلام و خسته نباشید . من قبلاٌ توی هر سایتی که میرفتم با یک کلیک بر روی آهنگ( windows media player ( mp3 باز میشد و شروع به خوندن میکرد و احتیاج به Save یا open کردن نبود . حالا میخواستم ببینم که این تنظیم در کجاش هست ؟ و چکار باید کرد.
با تشکر
سلام

در خود سایت تنظیم شده که وقتی روی آهنگ کلیک بشه مدیا پلیر باز بشه اما در برخی از سایت ها اینطور نیست.

شما لینک اون آهنگ رو Copy کنید ، به مدیا پلیر رفته و از منوی File گزینه Open Url رو انتخاب کنید و لینک رو Paste کنید و OK رو بزنید.

با این کار Media Player شروع به پخش آهنگ میکنه.

موفق باشید :40:

farzadshekoohi
01-07-2009, 10:59
با سلام مجدد . میدونید از خود سایت هم نیست . من قبلاٌ idm نصب می کردم بعد اگه سایت رو تو idm تنظیم میکردم که با idm از اون سایت دانلود نکنه با کلیک بر روی اون شروع به خوندن می کرد . و این رو 100% مطمئن هستم که از سایت نیست . و باید یک دستکاری تو option حالا یا media player و یا ie وجود داشته باشه .

Masоud
01-07-2009, 11:12
سلام

اگه میخواین که IDM شروع به دانلود نکنه و مستقیم پخش بشه دکمه Alt رو نگه دارید و روی آهنگ یا لینک اون کلیک کنید.

با این کار IDM دخالتی در کار نخواهد داشت.

MnX_2009
01-07-2009, 14:00
دوست عزیز تو IDM می توانی پسوند فایل آهنگ را پاک کنی

farzadshekoohi
01-07-2009, 14:55
با سلام مجدد دوستان از بحث داریم منحرف میشیم . ببینید من قبلاٌ در سایت ها بدون save یا open کردن چیزی فقط با کلیک بر روی لینک آهنگ windows media player باز میشد و شروع به خوندن می کرد ( این قابلیت هم زمانی واسم به وجود اومد که من idm نصب کردم و وقتی idm رو غیر فعال می کردم مستقیم با کلیک روی آهنگ شروع به خوندن می کرد ) حالا می خواهم ببینم این تنظیم درmedia player یا ie در کجا هست ؟

دوست عزیز تو IDM می توانی پسوند فایل آهنگ را پاک کنی
ممنون آره این رو میدونم

tohidkh
02-07-2009, 15:19
با سلام مجدد دوستان از بحث داریم منحرف میشیم . ببینید من قبلاٌ در سایت ها بدون save یا open کردن چیزی فقط با کلیک بر روی لینک آهنگ windows media player باز میشد و شروع به خوندن می کرد ( این قابلیت هم زمانی واسم به وجود اومد که من idm نصب کردم و وقتی idm رو غیر فعال می کردم مستقیم با کلیک روی آهنگ شروع به خوندن می کرد ) حالا می خواهم ببینم این تنظیم درmedia player یا ie در کجا هست ؟

ممنون آره این رو میدونم
سلام.
دوست عزیز شما دقیقا میخواهید چیکار کنید:
میخواهید با کلیک کردن روی نام فایل، فایل شروع به اجرا شدن توسط Windows Media Player کنه یا توسط IDM دانلود شه؟
ممنون میشم اگه دقیقا جواب بدین تا کمک تون کنیم.

موفق باشید :11:

farzadshekoohi
02-07-2009, 18:43
سلام.
دوست عزیز شما دقیقا میخواهید چیکار کنید:
میخواهید با کلیک کردن روی نام فایل، فایل شروع به اجرا شدن توسط Windows Media Player کنه یا توسط IDM دانلود شه؟
ممنون میشم اگه دقیقا جواب بدین تا کمک تون کنیم.

موفق باشید :11:

با سلام . میخواهم وقتی روش کلیک میکنم شروع به خوندن کنه . یعنی ویندوز مدیا پلیر با بشه بعد از چند ثانیه بافر کردن شروع به خوندن کنه .

Masоud
02-07-2009, 18:50
با سلام . میخواهم وقتی روش کلیک میکنم شروع به خوندن کنه . یعنی ویندوز مدیا پلیر با بشه بعد از چند ثانیه بافر کردن شروع به خوندن کنه .
سلام

لینک آهنگ رو Copy کن . برو تو Windows Media Player و از منوی File گزینه Open URL رو بزن و لینک آهنگ رو Paste کن و OK بزن بعد از چند ثانیه Buffering شروع به پخش میشه .

farzadshekoohi
03-07-2009, 11:18
سلام

لینک آهنگ رو Copy کن . برو تو Windows Media Player و از منوی File گزینه Open URL رو بزن و لینک آهنگ رو Paste کن و OK بزن بعد از چند ثانیه Buffering شروع به پخش میشه .

ببینید آره این رو میدونم که بیام آدرسش رو بردارم کپی کنم بعد از اون تو مدیاپلیر پیست کنم .
اون جوری واسه یکی 2 تا آهنگ میشه اما اگه بخواهی 100 تا گوش کنی که عاجز میشی
بازم ممنون از راهنمایی هاتون .