PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساختن آيدي ياهو همراه با نقطه در آن(مثل gmail)

Šepehr
18-02-2006, 09:10
امروز كه رفتم براي خودم يه آيدي جديد بسازم، ديدم ياهو نقطه (dot) رو هم به ليست كاراكترهاي مجاز براي ساختن ID اضافه كرده
بدوييد بريد براي خودتون آيدي دلخواهتون رو بسازيد

اگر اين مطلب رو ميدونستيد بد و بيراه بهم نگيد. براي كسايي گفتم كه نمي دونند

qoqnoos
18-02-2006, 10:09
کجا میتونیم عزیز این که اجازه نمیده

Šepehr
18-02-2006, 12:29
يعني چي اجازه نميده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم يه ID نقطه دار ساختم

بريد mail.yahoo.com بعد روي signup كليك كنيد
اونجا مي تونيد id مورد نظرتون رو بسازيد

mska
18-02-2006, 12:31
خيلي وقته اين امکان به yahoo اضافه شده
جند ماهي هست:D

Šepehr
18-02-2006, 13:51
راست ميگي؟
آخه من و بعضيا تازه فهميديم

m_a_m
19-02-2006, 07:48
این که خیلی وقته امکان داره

hamedvahedi
19-02-2006, 07:54
بعضي از سرورهاي ياهو اين امكان رو نداره. يعني تا اين لحظه نداره. اما انگار كم كم داره همه گير ميشه

M E H D I
19-02-2006, 13:36
سلام

اگه دوست دارين بگين تا آموزش ساختن آيدي @ دار رو بذارم. اين آيدي پوليه البته كه من مفتكي باز ميكنم:happy:

R£ɀД
19-02-2006, 13:43
سپهر جان همونطور که دوستان گفتن این امکان خیلی وقته وجود داره.
marge_moosh جان نيكي و پرسش خوب بگو ببينيم چطوري هاست عزيز.

M E H D I
19-02-2006, 14:20
سلام

دو نوع ميشه آيدي درست كرد. يكي بيسيك هست كه پولي نيست و همونطوري هم ميشه ساخت اما امكاناتش كمتره. از اين آدرس ثبت نام كنين. دقت كنين كه شما مثل ياهو مي تونين آيدي باز كنين. يعني نبايد آيدي شما چيز اضافه اي داشته باشه. حروف و _ و نقطه. بعد از اسم شما اين عبارت اضافه ميشه كه اين هم جزو آيدي شما به حساب مياد: btinternet@

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما دومي قسمت پوليه كه امكانات زيادي داره و پولي هست رو ميتونين از اينجا بگيرين. چون آدرس طولانيه لينك گذاشتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cttype%3Dpayg%26e_promo_for_anytime%3DANY011%26e_p romo_switch%3Dtrue%26e_route%3D3%26e_version%3Die5 5%26MD5%3D08b7f30c90ed71038f717c38feddaf47&product_type=PAYG&period=1

خوب اين هم ثبت نامش مثل قبليه و خيلي هم راحت هست.
بعد از اين كه اين آيدي رو باز كردين آيدي شما به اين شكلها در مياد:

و يك آيدي كوتاه هم به شما داده ميشه كه مي تونين ازش استفاده كنين براي لوگين كردن. براي چك كردن ميلهاتون از سايت ياهو نمي تونين اقدام كنين و بايد به اين آدرس برين:

براي وارد كردن آيدي خودتون توي روم بايد از برنامه yahoo tunnel استفاده كنين كه اگه خواستين بعدا تنظيماتش رو ميذارم براتون.

موفق باشيد ;)

Šepehr
20-02-2006, 06:33
سلام

دو نوع ميشه آيدي درست كرد. يكي بيسيك هست كه پولي نيست و همونطوري هم ميشه ساخت اما امكاناتش كمتره. از اين آدرس ثبت نام كنين. دقت كنين كه شما مثل ياهو مي تونين آيدي باز كنين. يعني نبايد آيدي شما چيز اضافه اي داشته باشه. حروف و _ و نقطه. بعد از اسم شما اين عبارت اضافه ميشه كه اين هم جزو آيدي شما به حساب مياد: btinternet@
....

دستت درد نكنه marge_moosh جان
خيلي خوب بود