PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iPhone 3GS | تاپيك مباحث و مسائل مربوط به آيفون 3جي اس

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

بردیا
13-01-2010, 18:49
همه اینکارارو میکنم..ارور 1009 رو میده که تو نت سرچیدم میگه ماله آی پیه! آی پی ایرانو میفهمه نمیذاره..با برنامه ایتونز میام دانلود کنم اونم نمیکنه دبه میکنه...ظاهر هیتلر شکن رو آیتونز جواب نمیده! با یو هم زدم با جاپم زدم فایده نکرد.دوستم میگه باید vp*n داشته باشی.چی کنم :div:

اولتراسرف هم جواب میده البته سرعت دانلود رو میاره پایین

Farzad162
13-01-2010, 23:09
کاراکتر "`" یعنی اونی که تو کیبورد بالای Tab هستش رو چجوری وارد کنم؟
اینی که تو کیبورد گوشی هست اونیه که اگه " رو بدون shift بزنین میاد!
کیبورد نمیشه نصب کرد براش؟

من که تازه خریدم لازمه فریمور نصب کنم؟ مزیت و معایب کاستوم فریمور نسبت به جیلبرک چیه؟ بهتره کدومو نصب کنم؟
فرق BlackRa1n با SnowBreeze چیه؟
BlackRa1n از کجا دانلود کنم؟

بعضی وقتا که گوشیمو به itunes وصل میکنم این ارور رو میده :
iTunes could not connect to this iPhone because an unknown error occurred (0xE8000065)
وقتی هم وصل میشه برنامه ها رو نصب نمیکنه! facebook رو که free هست دانلود کردم ولی وقتی سینک رو میزنم چیزی رو گوشیم نصب نمیشه!

kasra_khan2003
14-01-2010, 10:42
من دارم میرم دوبی اگه از اونجا بگیرم چینی بهم نمیدن؟

آیفونی که تو کانادا هست فرقش با آیفونی که تو دوبی هست چیه؟؟؟

اونی که تو کانادا هست فقط یه سری سیم کارت خاص بهش میخوره و مثلا ایرانسل روش کار نمیکنه! اصطلاحا میگن لاک هست ( چقدر باید این لاک و آنلاک رو توضیح بدیم آخه:31: )

البته گوشی های لاک رو میشه طی یک سری کارهای نرم افزاری هک کرد تا هر سیم کارتی بهش بخوره.

اما یک سری گوشی هم هستن ( منظورم بین آیفون ها هستش ) که از همون اول هر سیم کارتی بهش میخوره! این گوشی ها مال یک سری کشورهای خاص هستن مثل ایتالیا! به این گوشی ها میگن فکتوری آنلاک!

صد در صد خریدن فکتوری آنلاک بهتر هست.

حالا چطور میشه فهمید که گوشی فکتوری آنلاک هست یا نه؟ راه حل خاصی نداره، گوشی رو حتما باید روشن کنی، شاید واسه شما که تو دوبی هستین، بهترین کار اینکه که وصلش کنی به iTunes و بعد update کنی، اگه بعد آپدیت آنتن داشتی، یعنی فکتوری آنلاک هست.

من دیشب اکانت ساختم برا برانکس نیویورک..تازه زیپ کودشم درست وارد کردم!

همه اینکارارو میکنم..ارور 1009 رو میده که تو نت سرچیدم میگه ماله آی پیه! آی پی ایرانو میفهمه نمیذاره..با برنامه ایتونز میام دانلود کنم اونم نمیکنه دبه میکنه...ظاهر هیتلر شکن رو آیتونز جواب نمیده! با یو هم زدم با جاپم زدم فایده نکرد.دوستم میگه باید vp*n داشته باشی.چی کنم :div:

راستی..این mp3 ظاهر مشکلش داره حادتر میشه

تو آیتونز یهو سر خود ورداشت تا فیها خالدون هاردم هر آهنگ چرت و پرتیم بود پیدا کرده همرو کرده تو یه لیست میگه بریزم تو گوشیت؟؟؟
نمیخوام بابا
خودم میخوام یه سری آهنگای favorite امو بریزم چیکار باید بکنم! بر خلاف خوده گوشی که انقدر راحته کارکردنش..نمیدونم این ایتونز چرا اینطوریه :D

بابا اون تیک که میگه آهنگ ها و ویدئو رو بصورت دستی میریزم رو بزن، دیگه خودش از این غلط های اضافی نمیکنه!

دیروز به قصد خرید i8910 رفتم علاالدین تو غرفه سامسونگ باهاش کار کردم..ال سی دیش خیلی معرکه بود :-o و خلاصه کلی گشتم اخرش 490 بودش..بعد چشم خورد به hd2 و 4.3 اینچ ال سی دیش بدجور وسوسم کرد :div: بی خیال سامسونگه شدم کل 6 طبقه رو زیر و رو کردم!
نکته جالب این بودش که دیگه مث قدیم طبقه های بالا ارزون نمیدن! و طبقه همکف به نسبت ارزونتر از طبقه های 5 و 6 میدن

مثلا hd 2 با گارانتی پارس کامتل کمترینه کمترین قیمت 745 بود!!! با یاسم همین حدودا! تو طبقه همکف 710 بود ..!
690 ام یه جا میدادن
رفتم تو مغازه اچ دی 2 رو بخرم..یه مردی خریده بود داد باهاش کار کردم نسبت به تمام ppc هایی که تا حالا دیده بودم بهتر بودش ولی مشکل بی نور بودن ال سی دی و ..توش بودش دو دل شدم آخرش خریدمش...نخریدمش
اپلو خریدم ..گفتم هر گوشی ایی بگیرم پشیمون میشم بعده یه مدت..این دبلیو 580 ام نگه میدارم نقصای اینو پوشش بده
الان جیل بریکش کردم اون نقص کالر ایدی و دلیور فعلا حل شده..منتها این فایلای ipa رو نمیدونم چطوری باید نصب کنم
با سیدیا یه سری برنامه و بازی ریختم جالب نیستن خیلی
میخوام یه برنامه مفتی از تو ایتونز دانلود کنم ارور 1009 میده. تو نت سرچ کردم میگه باید --- داشته باشی ..یعنی با u95 و ..نمیشه برنامه مفتی دانلود کرد؟؟

همون موقع که تازه اومده بود، دوستم یه hd2 خرید، من خودم 4 سال با ویندوز موبایل کار کردم، یه جوایی خشک هست! یعنی سیستم عاملش اصلا user friendly نیست!

به هر حال، الان آیفون من واقعا تکمیل شده! هیچ مشکلی باهاش ندارم.

شما باید این AppSync for OS 3.1 رو از سورس Hackulo.us نصب کنی، بعد یه برنامه فری از app store دانلود و نصب کنی، بعد میتونی ipa کرک شده نصب کنی!

بچه ها اگه من دیر به دیر یا خلاصه جواب میدم ببخشید! درگیر امتحان هستم...

Doctor.Freeman
14-01-2010, 20:23
شما باید این AppSync for OS 3.1 رو از سورس Hackulo.us نصب کنی، بعد یه برنامه فری از app store دانلود و نصب کنی، بعد میتونی ipa کرک شده نصب کنی!

سلام خسته نباشيد .
من AppSynce رو دانلود كردم . بدون مشكل . ولي از روي خود گوشي ميرم تو App Store و يه فايل Free دانلود ميكنم . وقتي رو صفحه اصلي گوشي مينويسه Waiting يه دفعه Error 1009 مياد . مشكل چيه ؟
از تو I Tunes - PC ميتونم دانلود كنم و بدون مشكل نصب ميشه ولي از روي گوشي نه .
فايل هاي IPA رو هم كه ميخوام نصب كنم با I Tunes ارور Unknown ميده .
چي كار كنم ؟
ممنونم :11:

kasra_khan2003
14-01-2010, 23:08
سلام خسته نباشيد .
من AppSynce رو دانلود كردم . بدون مشكل . ولي از روي خود گوشي ميرم تو App Store و يه فايل Free دانلود ميكنم . وقتي رو صفحه اصلي گوشي مينويسه Waiting يه دفعه Error 1009 مياد . مشكل چيه ؟
از تو I Tunes - PC ميتونم دانلود كنم و بدون مشكل نصب ميشه ولي از روي گوشي نه .
فايل هاي IPA رو هم كه ميخوام نصب كنم با I Tunes ارور Unknown ميده .
چي كار كنم ؟

نباید اینجوری باشه! درست جیلبریک کردی؟

با قیلتر شکن دانلود و نصب میکنی؟!

Farzad162
15-01-2010, 13:37
اقا من با BlackRa1n جیلبرک کردم دیشب میرفت اینترنت ولی لان با wifi مشکل پیدا کرده انگار! (گوشیم از این سری جدیداست گه باید هر دفعه با BlackRa1n بالا بیاد!)
چیکار کنم؟

kasra_khan2003
15-01-2010, 14:12
اقا من با BlackRa1n جیلبرک کردم دیشب میرفت اینترنت ولی لان با wifi مشکل پیدا کرده انگار! (گوشیم از این سری جدیداست گه باید هر دفعه با BlackRa1n بالا بیاد!)
چیکار کنم؟

هر دفعه با blackra1n بالا میاد؟! یعنی چی؟!! قرار نیست اینجوری باشه!

از این جدیداست منظورتون چیه؟! گوشیتون یا 2G هست، یا 3G یا اگه خیلی جدید باشه 3GS که اینا از نظر نرم افزاری هیچ فرقی ندارن! فرم ویرشون یجوره...

Doctor.Freeman
15-01-2010, 14:35

از این جدیداست منظورتون چیه؟! گوشیتون یا 2G هست، یا 3G یا اگه خیلی جدید باشه 3GS که اینا از نظر نرم افزاری هیچ فرقی ندارن! فرم ویرشون یجوره...

ببخشيد دخالت ميكنم ولي :
چرا فرق ميكنه يه سري از 3GS ها هستش مدل هايي كه سريال نامبر اونها از 40 بيشتره . اونا وقتي جيل بريك ميشه اگه خاموش بشه بايد دوباره جيل كني . جيل كامل نه فقط با BlackRa1n اجراش كني . همين . يعني وقتي خاموش ميشه بايد يه كامپيوتر با يه كابل USB و يه فايل BlackRa1n.EXE همرات باشه . :31:
و مدل بنده نيز شامل اينا ميشه .
----
اون قضيه كه فايل ها نصب نميشد درست شد . دستت درد نكنه . فقط يه مشكل ديگه دارم . اين بازي ها و نرم افزار هايي كه تو يه فولدرن يعني فايل خاصي نداره تو يه فولدر صداها و ... بازي هست و معمولا هم حجم بالايي داره . ائنا رو چه جوري بريزم روو گوشي ؟

Farzad162
15-01-2010, 20:12

ببخشيد دخالت ميكنم ولي :
چرا فرق ميكنه يه سري از 3GS ها هستش مدل هايي كه سريال نامبر اونها از 40 بيشتره . اونا وقتي جيل بريك ميشه اگه خاموش بشه بايد دوباره جيل كني . جيل كامل نه فقط با BlackRa1n اجراش كني . همين . يعني وقتي خاموش ميشه بايد يه كامپيوتر با يه كابل USB و يه فايل BlackRa1n.EXE همرات باشه . :31:

آره منظورم همین بود! :دی

kasra_khan2003
15-01-2010, 23:42
ببخشيد دخالت ميكنم ولي :
----
اون قضيه كه فايل ها نصب نميشد درست شد . دستت درد نكنه . فقط يه مشكل ديگه دارم . اين بازي ها و نرم افزار هايي كه تو يه فولدرن يعني فايل خاصي نداره تو يه فولدر صداها و ... بازي هست و معمولا هم حجم بالايي داره . ائنا رو چه جوري بريزم روو گوشي ؟

خوب تا حالا اینجوریش رو ندیده بودم!

راستی، مشکلت چی بود که نصب نمیشد؟ بگو تا اگه کسی دیگه ای هم به مشکل تو دچار شد، بتونیم کمکش کنیم.

تو احتمالا فایل ipa رو extract کردی! احتمال میدم! گاهی پیش میاد که میای ipa دانلود کنی، رو سرور سایت هم با همین پسوند آپلود شده، اما موقع دانلود فایل rar میگیری! اونوقت rar رو extract میکنی، در صورتی که باید پسوندش رو عوض کنی.

اگه مشکلت این نییست، بگو چی رو از کجا دانلود کردی برم نگاه کنم، یا اینکه اسم فایل و فولدر ها رو بهم بگو

Raptor 2009
16-01-2010, 02:47
این دوستمون دکتر فریمن درست میگه

گوشیای سریال 119 این مشکلو ندارن
سریال 120 ها مشکلشون اینه..نباید گذاشت گوشی خاموش بشه. خاموش بشه دیگه هیچ برنامه و بازی ایی اجرا نمیشه
البته پچش بزودی میاد که این مشکل مرتفع میشه.

Raptor 2009
17-01-2010, 20:37
بچه ها من متاسفانه یه اشتباهی کردم بردم دادم مغازه 15 تومن گرفت بازیای خدای ایفونو ریخت برام..حالا نصف بازیارو تا اخرش رفتم الان متوجه شدم بازی جدید اضافه بشه چون کامپیوتر من اون کامپیوتری نبوده که باهاش ریخته شده همه اینا پاک میشه

رفتم پیشش گفتم بازیارو برام بریز روی این فلش دیسک گفت نمیشه و سورسمونه و از این حرفای مفت که همه فروشنده ها میزنن..خلاصه نریختو گفت ایتونزت رو بکن9.0.2 بعد بریزی قبلیات پاک نمیشه

به نظرتون درست میگه یا نه باید با این بازیا خداحافظی کنم؟؟

مشکل دیگه اینکه سیو این بازیارو چطوری بکاپ بگیرم؟؟؟حداقل سیوشون درست بشه میتونم از نت همشون دانلود کنم..حدود 6 گیگه.

i tunes ver: 9.0.2.25

Doctor.Freeman
18-01-2010, 19:18
نه بر نمیگرده .
شما باید وقتی آیفون رو وصل میکنی موقعی که قسمت Application میخواد Sync بشه باید Cancel رو میزدی . العان دیگه فایده ای نداره .
من دو تا سیستم دارم رو جفتشم I-Tune 9 نصب کردم ولی رو یکی یه چیزو که میریزم رو اون یکی پیغام Erase میده و باید Cancel بزنم . نمیدونم چه جوری این مشکل حل میشه . ولی بازی هات بر نمیگرده چون بک آپش رو سیستم موبایل فروشیس و اونم هیچ وقت چنین کاری نمیکنی .
پس بیخیال شو / :27:

GiggleClub
19-01-2010, 10:38
آیفون دارای عزیز چهارشنبه هفته آینده احتمالا ورژن 4.0 معرفی میشه
:8:

mh.attari
19-01-2010, 14:03
دوستان نمن تا حالا فکر میکردم کار کردن با ایفون راحت هست و لذت خودشو داره ولی گیر بیخودش فوق العاده بالاست
البته از حق نگذریم با وجود گیراشم جزو بهتریناست ولی گیر گیر دیگه
به نظر من کاربرایی که دنبال اسون کارکردن و مشکل نساختنو ... هستن نباید برن طرفش نظر شما چیه؟
شاید بگید یه بار میکنیم تموم میشه ولی حقیقتا اینطوری نیست با یه بار نمی شه حل کرد باید وقت گذاشت

sakura
19-01-2010, 18:55
خودم اعتراف میکنم پست اسپم دادم:42: پاکش کنید:34:

apple_red0812
19-01-2010, 19:07
سلام
من قصد خرید گوشی htc hd2 رو داشتم اما یکی از دوستام آیفون 3gs رو بهم معرفی کرد اما چند تا سوال دارم؟
1:کدوم گوشی بهتریه برای خرید(از همه لحاظ)؟
2:گوشی ایفون 3gs با 3g چه فرقی میکنه؟
3:قیمت 3gs الان توی ایران چنده؟
4:ایفون 3gs رو از دبی اگه بگیرم انلاک هست یا لاک و تو ایران بخرم بهتره یا دوبی.چه طوری باید لاک رو انلاک کرد؟
5:سوالی که خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرده اینه که ایفون 3gsانلاک رو اگه بخرم باید هر ماه پول بدم به روز رسانی بشه اخه بعضیا اینجوری بهم گفتند؟
اگر کسی اطلاعات خوبی داره بهم بده ممنون میشم//////
با تشکر

mh.attari
19-01-2010, 21:24
مثلا چه گیری میده؟
دوست گلم پستای بالا رو بخونید
این چند صفحه فقط مشکلات رو بررسی کردن
:11:

sakura
19-01-2010, 22:44
دوستان من میخوام 3gs بخرم

قضیه آنلاک فکتوری رو کامل فهمیدم موقع خرید چیکار کنم:merci:

ولی این جیل برک رو نمیفهمم موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم یعنی فقط به فروشنده بگم ورژن 3.1 نباشه که برک بشه مثلا 3.1.2 باشه چی؟؟

Raptor 2009
20-01-2010, 02:30
سلام
من قصد خرید گوشی htc hd2 رو داشتم اما یکی از دوستام آیفون 3gs رو بهم معرفی کرد اما چند تا سوال دارم؟
1:کدوم گوشی بهتریه برای خرید(از همه لحاظ)؟
2:گوشی ایفون 3gs با 3g چه فرقی میکنه؟
3:قیمت 3gs الان توی ایران چنده؟
4:ایفون 3gs رو از دبی اگه بگیرم انلاک هست یا لاک و تو ایران بخرم بهتره یا دوبی.چه طوری باید لاک رو انلاک کرد؟
5:سوالی که خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرده اینه که ایفون 3gsانلاک رو اگه بخرم باید هر ماه پول بدم به روز رسانی بشه اخه بعضیا اینجوری بهم گفتند؟
اگر کسی اطلاعات خوبی داره بهم بده ممنون میشم//////
با تشکر

1.سلیقه اییه..ولی من تو این چند روز به این نتیجه رسیدم که هر گوشی بغیر از ایفون میگرفتم پشیمون میشدم..و از طرفی هم یه عیب بزرگی که داره اینه که وقتی بهش عادت کنید هیچ گوشی ایی دیگه براتون جذابیت نداره! تو این چند روز با هیرو ان 97 مینی و چند تا گوشی دیگه کار کردم بلافاصله به صاحبش پس دادم که خدایش اصلا به دلم نمینشست

2.اس سرعتش و قدرتش خیلی بیشتره..کلا با وجود اس و مشکلات عدیده قبلی کمتر کسی 3 جی رو انتخاب میکنه و همه اس میخرن مگر آنکه ایرداتش رو ندونن..
مثلا یه بازی سنگین روی 3 جی بخوای بیاری باید همه تم و ..آف کنی تا بالا بیاد اونم تازه معلوم نیست وسط بازی بپره بیرون یا نه..ولی تمامی این مشکلات تو تری جی اس حل شده
3.شونزده گیگ 840 تومن 32 گیگ 930 تومن
4.از همین ایران بگیر تو فاکتورش قید کنه انلاک فکتوریه..مشکلی پیش نمیاد..مشکلیم پیش بیاد میتونی بری در مغازش پیگیری کنی ولی تو دبی باشه دستت به هیچ جا بند نیست
5.اون کسانی که این رو گفتن هیچ چیزی در مورد ایفون نمیدونستند.

apple_red0812
20-01-2010, 18:31
1.سلیقه اییه..ولی من تو این چند روز به این نتیجه رسیدم که هر گوشی بغیر از ایفون میگرفتم پشیمون میشدم..و از طرفی هم یه عیب بزرگی که داره اینه که وقتی بهش عادت کنید هیچ گوشی ایی دیگه براتون جذابیت نداره! تو این چند روز با هیرو ان 97 مینی و چند تا گوشی دیگه کار کردم بلافاصله به صاحبش پس دادم که خدایش اصلا به دلم نمینشست

2.اس سرعتش و قدرتش خیلی بیشتره..کلا با وجود اس و مشکلات عدیده قبلی کمتر کسی 3 جی رو انتخاب میکنه و همه اس میخرن مگر آنکه ایرداتش رو ندونن..
مثلا یه بازی سنگین روی 3 جی بخوای بیاری باید همه تم و ..آف کنی تا بالا بیاد اونم تازه معلوم نیست وسط بازی بپره بیرون یا نه..ولی تمامی این مشکلات تو تری جی اس حل شده
3.شونزده گیگ 840 تومن 32 گیگ 930 تومن
4.از همین ایران بگیر تو فاکتورش قید کنه انلاک فکتوریه..مشکلی پیش نمیاد..مشکلیم پیش بیاد میتونی بری در مغازش پیگیری کنی ولی تو دبی باشه دستت به هیچ جا بند نیست
5.اون کسانی که این رو گفتن هیچ چیزی در مورد ایفون نمیدونستند.

رفیق خلاصه بگم htc hd2 & apple 3gs کدوم چیز بهریه بخرم .و باید موقع خرید به چه نکات محمی توجه کنم لطفا کمک کنید

amamiamiamir
20-01-2010, 22:53
سلام من می خوام iphone 3gs بخرم با 850 تومان میشه؟؟؟؟؟
فقط می خوام unlock factory باشه از کجا بفهمم؟؟؟؟
جریان این که بعضی از مدلاش بعد از jailbrak خاموش بشه می پره چیه؟؟؟ چجوری جلوشو بگیرم که موقع خرید بهم اونو ندن؟؟؟
اگه تو تهران جایی رو سراغ دارین بگین بهم مرسی

kasra_khan2003
21-01-2010, 00:40
سلام من می خوام iphone 3gs بخرم با 850 تومان میشه؟؟؟؟؟
فقط می خوام unlock factory باشه از کجا بفهمم؟؟؟؟
جریان این که بعضی از مدلاش بعد از jailbrak خاموش بشه می پره چیه؟؟؟ چجوری جلوشو بگیرم که موقع خرید بهم اونو ندن؟؟؟
اگه تو تهران جایی رو سراغ دارین بگین بهم مرسی

در باره ی خاموش شدن، اگه همین صفحه ی قبلی رو میخوندی میدی

گوشیای سریال 119 این مشکلو ندارن
سریال 120 ها مشکلشون اینه..نباید گذاشت گوشی خاموش بشه. خاموش بشه دیگه هیچ برنامه و بازی ایی اجرا نمیشه
البته پچش بزودی میاد که این مشکل مرتفع میشه.

آره، پاساژ علائدین رو زیر و رو کن، پیدا میکنی! بزار تو فاکتور برات قید کنه که آنلاک فکتوری هست!

هیچ راهی نیست که بشه از روی گوشی آکبند فهمید که آنلاک فکتوری هست! فقط باید یه دور روشنش کنی، یه کد داره، اون کد رو باید نگاه کنی.

کد، کشوری رو نشون میده که گوشی در اونجا عرضه شده، بعضی از کشورها، آنلاک فکتوری هستن...

golmohammadi
21-01-2010, 01:56
مشکل بلوتوث درست شده یا نه ؟

amamiamiamir
21-01-2010, 14:25
حدود قیمت ها رو میشه برام بنویسید
مرکز کامپیوتر پایتخت چی اونجا آنلاک فکتوری می شه پیدا کرد؟؟؟؟؟
یه آیپاد تاچ 2جی 8گیگ دارم خودم جیلبرکش کرداونو حدودا ازم چند می خرن؟؟؟؟؟

titanium626
22-01-2010, 00:09
دوستان سلام، من iPhone 3G S گرفتم. به من گفتن که نباید خاموش بشه ولی بعد از یک روز خودش نمی دونم چی شد که خودش خاموش شده بود و دیگه روشن نشد. دادم یکی برام درست کرد ولی نگفت چه کار کرد. چون من زیاد تو سفر هستم می خوام بدونم خودم چطور می تونم درستش کنم اگر خاموش شد یا دیگه روشن نشد. با تشکر.

ELVIS PRESLEY
22-01-2010, 10:08
مشکل بلوتوث درست شده یا نه ؟

تا چند روز اینده برنامه ی بلوتوث برا 3gs و ایپاد 3g میاد با قابلیتای بیشتر و عملکرد بهتر....

ELVIS PRESLEY
22-01-2010, 10:10
حدود قیمت ها رو میشه برام بنویسید
مرکز کامپیوتر پایتخت چی اونجا آنلاک فکتوری می شه پیدا کرد؟؟؟؟؟
یه آیپاد تاچ 2جی 8گیگ دارم خودم جیلبرکش کرداونو حدودا ازم چند می خرن؟؟؟؟؟

قیمت رو تو تاپیک خودش بپرس...

حدودا ۸۵۰
و ۹۵۰

پایتخت نرو.چون خیلی گرون فروشن...

اگه ترو تمیز باشه حدود ۲۰۰ میارزه....

ELVIS PRESLEY
22-01-2010, 10:14
دوستان سلام، من iPhone 3G S گرفتم. به من گفتن که نباید خاموش بشه ولی بعد از یک روز خودش نمی دونم چی شد که خودش خاموش شده بود و دیگه روشن نشد. دادم یکی برام درست کرد ولی نگفت چه کار کرد. چون من زیاد تو سفر هستم می خوام بدونم خودم چطور می تونم درستش کنم اگر خاموش شد یا دیگه روشن نشد. با تشکر.

خب این مشکل خاصی نیست و برای گوشیای جدید طبیعیه.

شما بسته به سیستمی که استفاده میکنی برنامه ی زیرو بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نیاز به نصب هم نداره.
بعد هر بار که گوشیت اینجوری شد(یعنی خاموش شد و بعد موقع روشن کردن عکس کابل اومد)
وصلش کن به کامبیوتر و بعد برنام رو اجرا کن.
توش یک گزینه داره که نوشته make it rain
اینو بزن و بذار کارشو بکنه.
تمام....

ase_pase
22-01-2010, 14:45
سلام

گوشی من 3Gs 32 GB هست و چند روز پیش از دوبی گرفتم و آنلاک فکتوری هست.
جیلبریک لازم داره ؟ ورژن فریمور گوشی رو از کجا باید ببینم ؟
توی قسمت settings==>General==>About ورژن گوشی رو نوشته 3.1.2(7D11) برای جیلبریک بازهم باید فریمور جدید رو بگیرم ؟ آخه آخرین ورژنی که واسه دانلود هست ، همینه .
آموزش این تاپیک رو کسی امتحان کرده ؟ وبراش کار کرده ؟
لینک آموزش :

amamiamiamir
22-01-2010, 15:42
آنلاک فکتوری مربوط به سیم کارت میشه باسه اینکه بتونی برنامه های کرک شده رو هم بریزی باید جیلبرک کنی که آموزشش هست
باسه ایمیل هم بورو به اسپم باکس شاید اونجا باشه.
از اساتید هم عذر خواهی میکنم که با وجود اونها منه بی سواد نظر دادم

ase_pase
22-01-2010, 15:59
توی اسپم و .... هم رفتم. اونجا نبود.
خودت هم با آموزش توی سایت جیلبریک کردی ؟ جواب داد ؟

kasra_khan2003
22-01-2010, 16:42
آنلاک فکتوری مربوط به سیم کارت میشه باسه اینکه بتونی برنامه های کرک شده رو هم بریزی باید جیلبرک کنی که آموزشش هست
باسه ایمیل هم بورو به اسپم باکس شاید اونجا باشه.
از اساتید هم عذر خواهی میکنم که با وجود اونها منه بی سواد نظر دادم

دوست عزیز ما همه بی سوادیم!

توی اسپم و .... هم رفتم. اونجا نبود.
خودت هم با آموزش توی سایت جیلبریک کردی ؟ جواب داد ؟

بله این روش کار میکنه

شما باید جیلبریک کنید تا بتونید برنامه های کرک شده نصب کنید.

نسخه های 3 به بعد، نیازی به فایل فریم ویر برای جیلبریک ندارند. فقط Blackra1n رو باید دانلود کنی.

طبق دستور عمل جیلبریک کنید.

بعد از app store یه نرم افزار فری نصب کن ( برای اینکار نیاز به اکانت آیتونز داری که آموزش ساختش تو سایت هست ) ، همه چی تکمیله! میتونی نرم افزار های کرک شده نصب کنی.

قبل از عمل، چندین بار دستور عمل ها رو بخون! خیلی از دوستان میان و عجولانه و بدون اینکه مطالب رو حتی یک دور کامل بخونن شروع به کار میکنن که 99.9% اوقات هم به مشکل بر میخورن!!!

shahriar_669
22-01-2010, 17:44
سلام
وقتی من ایفون رو به itunes وصل میکنم و میخوام یه اهنگ بریزم ارور میده میگه try again ... ولی اطلاعات گوشیمو مثل اینکه چقدر فضای خالی داره یا ورژنش چنده رو میگه حالا اشگال از چیه ؟
ممنون

ase_pase
22-01-2010, 18:21
دوست عزیز ما همه بی سوادیم!

بله این روش کار میکنه

شما باید جیلبریک کنید تا بتونید برنامه های کرک شده نصب کنید.

نسخه های 3 به بعد، نیازی به فایل فریم ویر برای جیلبریک ندارند. فقط Blackra1n رو باید دانلود کنی.

طبق دستور عمل جیلبریک کنید.

بعد از app store یه نرم افزار فری نصب کن ( برای اینکار نیاز به اکانت آیتونز داری که آموزش ساختش تو سایت هست ) ، همه چی تکمیله! میتونی نرم افزار های کرک شده نصب کنی.

قبل از عمل، چندین بار دستور عمل ها رو بخون! خیلی از دوستان میان و عجولانه و بدون اینکه مطالب رو حتی یک دور کامل بخونن شروع به کار میکنن که 99.9% اوقات هم به مشکل بر میخورن!!!

سلام

مرسی از راهنماییتون
برای ساخت اکانت من هم با آیتونز 9 و هم با آیتونز 8 امتحان کردم اما همش شماره کارت اعتباری میخواد که من نمیدونم باهاش چیکار کنم .

apple_red0812
22-01-2010, 22:58
:19:بابا یه نفر منو درست راهنمایی کنه که وقتی برم گوشی رو بخرم دعاتون کنم :19:
من قصد دارم 3gs 16gبگیرم میدونم باید انلاک فاکتوری باشه ولی این قضیه جیلبرک چیه ؟باید کدوم ورژن رو بگیرم که نیازی به جیلبرک نداشته باشه .چه خاموشش کنیم ؟چه خاموش بشه ؟اصلا در هیچ شرایطی جیلبرگ نیاز نباشه !یا یه بار برای همیشه کافی باشه.اگر هم همیشه نیاز به جیلبرک داشته باشه تا منصرف بشم.
خواهشا راهنمایی کنین؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!:41:

ase_pase
22-01-2010, 23:44
والا من تازه گوشی خریدم و خیلی کم راجع به iphone میدونم.
جیلبریک برای این هست که بتونی نرم افزار های کرک شده رو اجرا کنی و اونطور که فهمیدم هر چند وقت یکبار باید برای ورژن های جدید نرم افزاری iphone این کار رو انجام بدی.
تنها در حالتی به جیلبریک نیازی نداری که بخوای همه بازی ها رو قانونی بخری.

ممکنه اطلاعات من اشتباه باشه پس نظر بقیه رو هم بپرس

ase_pase
23-01-2010, 16:19
سلامی دوباره :

من هرکاری میکنم با blackra1n نمیشه جیلبریک کنم ، در واقع وقتی توی گوشی Cydia داره از اینترنت دانلود میشه ، درست وقتی که خط کاملا پر شد ، ااین ارور رو میده :

Erorr Downloading Cydia

Could not downlload
Erorr: Erorr Domain = NsuRL Erorr Domain Code= -1001
Useinfo=0x19f7bo
"TimeOut"

دوبار اینکار رو کردم و هر بار هم حدود 2000 تومان از شارژم پرید :19:
نرم افزار رایگان هم نصب کردم با آیتونز اما بازی های کرکی مثل GTA و یا نرم افزار های دیگه رو که میخوام بریزم با این Error مواجه میشم که Cannot Install Because of an Unknown Errorبعد داخل پرانتز هم نوشته (E8008001)
الان توی یک سایت زدن که Redsn0w 9.0 البته نسخه بتا واسه ویندوز اومده که میتونه ورژن 3.1.2 رو هم جیلبریک کنه ولی هنوز آموزشش رو قرار ندادن ، اگه کسی بلده بیاد راهنمایی کنه.

ELVIS PRESLEY
24-01-2010, 10:01
:19:بابا یه نفر منو درست راهنمایی کنه که وقتی برم گوشی رو بخرم دعاتون کنم :19:
من قصد دارم 3gs 16gبگیرم میدونم باید انلاک فاکتوری باشه ولی این قضیه جیلبرک چیه ؟باید کدوم ورژن رو بگیرم که نیازی به جیلبرک نداشته باشه .چه خاموشش کنیم ؟چه خاموش بشه ؟اصلا در هیچ شرایطی جیلبرگ نیاز نباشه !یا یه بار برای همیشه کافی باشه.اگر هم همیشه نیاز به جیلبرک داشته باشه تا منصرف بشم.
خواهشا راهنمایی کنین؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!:41:

قضیه ی نداره.
مثل همون هک کردن تو نوکیاس برای دسترسی به فایلای سیستمی و نصب برنامه های کرک و...
فرقی نداره.همه ی ورژنا نیاز به هک دارن.
اتلان تو بازار ۹۰ ٪ ایفونا با ورژن ۳.۱.۲ به فروش میرسن.

این قضیه ی خاموش شدن و اینا اینه که گوشیای که از هفته ی ۴۰ سال میلادی به بعد تولید شدن بخش امنیتیشون قوی تر شده و برنامه های جیلبریک کنده که الان تو اینترنت هست فقط میتونه اونا رو به صورت tethered جیلبریک کنه.(یعنی شما جیلبریکتو میکنه و مثل یک گوشی عادی میشی.فقط نباید بذاری که گوشیت خاموش بشه.چون اگه خاموش بشه دیگه بالا نمیاد.)
اما راه حلشهم خیلی راحته. وقتی گوشیت خاموش شد و بالا نیومد کافی یه بار دیگه برنامه ی جیلبریکو رو کامپیوتر اجرا کنی.بعد از ۱۰ ثانیه حل میشه .... 

apple_red0812
24-01-2010, 12:56
قضیه ی نداره.
مثل همون هک کردن تو نوکیاس برای دسترسی به فایلای سیستمی و نصب برنامه های کرک و...
فرقی نداره.همه ی ورژنا نیاز به هک دارن.
اتلان تو بازار ۹۰ ٪ ایفونا با ورژن ۳.۱.۲ به فروش میرسن.

این قضیه ی خاموش شدن و اینا اینه که گوشیای که از هفته ی ۴۰ سال میلادی به بعد تولید شدن بخش امنیتیشون قوی تر شده و برنامه های جیلبریک کنده که الان تو اینترنت هست فقط میتونه اونا رو به صورت tethered جیلبریک کنه.(یعنی شما جیلبریکتو میکنه و مثل یک گوشی عادی میشی.فقط نباید بذاری که گوشیت خاموش بشه.چون اگه خاموش بشه دیگه بالا نمیاد.)
اما راه حلشهم خیلی راحته. وقتی گوشیت خاموش شد و بالا نیومد کافی یه بار دیگه برنامه ی جیلبریکو رو کامپیوتر اجرا کنی.بعد از ۱۰ ثانیه حل میشه .... 
پس اگه اینطوره برم htc hd2 رو بگیرم احتمالا این دردسر ها رو نداشته باشه.نظر تو چیه چیزی هست که به پای اپل برسه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amamiamiamir
24-01-2010, 15:24
اون دیگه سلیقه ای هست اگه به من باشه iphone میگیرم و این جیلبرک 10 ثانیه بیشتر طول نمیکشه زحمتی نیست

ELVIS PRESLEY
24-01-2010, 18:17
پس اگه اینطوره برم htc hd2 رو بگیرم احتمالا این دردسر ها رو نداشته باشه.نظر تو چیه چیزی هست که به پای اپل برسه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه ایفون نگرفتی پیشنهاد من nexus one هست...
حالا از وضعیتش تو بازار ایران خبر ندارم که هست نیست یا چه قیمته ولی ارزش صبر کردنو داره.

هم از لحاض اینترفیس و جذابیت مثل ایفونه هم سخت افزار قوی داری...
تنها ضعفش نسبت به ایفون نرم افزاره که تقریبا ۱/۵ مک برا اندرویید نرم افزار هست...

ELVIS PRESLEY
24-01-2010, 18:19
اون دیگه سلیقه ای هست اگه به من باشه iphone میگیرم و این جیلبرک 10 ثانیه بیشتر طول نمیکشه زحمتی نیست

بله....
وقتی تو خونه ای مشکلی نیست و ۱۰ ثانیه ای حله...
ولی وقتی بیرون باشی و داری استفاده میکنی از گوشی اگه خاموش بشه چی؟؟؟
...
من الان با ایپاد تری جی همین مشکلو دارم.بعضی وقتا واقعا میره رو اعصاب ادم.مخوصا موقع نصب بعضی برنامه ها که نیاز به rebخot دارن.

ase_pase
24-01-2010, 19:15
کمممممممممممک

من یک اشتباهی کردم ، Blackra1n رو از توی گوشی uninstall کردم (هنوز Cydia رو توی گوشی نصب نکردم) حالا هر کاری میکنم ، آیکونش توی گوشی نمیاد

amamiamiamir
24-01-2010, 19:16
راس میگی منم 2g دارم اولاش همش بازی میریختم الان فقط آهنگ باش گوش میدم و از دیکشنری استفاده میکنم یه 4 ماهی هم که حسش نبود جیل کنمش . کسی رمز ورود به سایت aplousرو داره؟؟؟؟

sahand_20012003
24-01-2010, 19:58
رمز چیستان سایت cavern هستش

ELVIS PRESLEY
24-01-2010, 21:14
کمممممممممممک

من یک اشتباهی کردم ، Blackra1n رو از توی گوشی uninstall کردم (هنوز Cydia رو توی گوشی نصب نکردم) حالا هر کاری میکنم ، آیکونش توی گوشی نمیاد

یه دور دیگه جیل کن....
نیومد ریستور کن...

ase_pase
24-01-2010, 23:14
سلامی دوباره

دوتا سوال :

1.چطوری میشه با آیفون یک اس ام اس به یک شماره سه رقمی زد ؟ وقتی مثلا میخوام به 138 اس ام اس بزنم ، شماره رو خودش اینطوری میکنه : (38)1 !!
2.چطوری میتونم یک اس ام اس بدون متن بفرستم ؟ آخه هرکاری میکنم دکمه send فعال نمیشه ....

ELVIS PRESLEY
24-01-2010, 23:44
سلامی دوباره

دوتا سوال :

1.چطوری میشه با آیفون یک اس ام اس به یک شماره سه رقمی زد ؟ وقتی مثلا میخوام به 138 اس ام اس بزنم ، شماره رو خودش اینطوری میکنه : (38)1 !!
2.چطوری میتونم یک اس ام اس بدون متن بفرستم ؟ آخه هرکاری میکنم دکمه send فعال نمیشه ....

ولش كن. اون مدلشه. خيال كرده كد اول شمارس....
يه با return رو كيبردو بزن. حالا ميتوني صفحه خالي بفرستي....

shahriar_669
26-01-2010, 21:33
سلام
وقتی من ایفون رو به itunes وصل میکنم و میخوام یه اهنگ بریزم ارور میده میگه try again ... ولی اطلاعات گوشیمو مثل اینکه چقدر فضای خالی داره یا ورژنش چنده رو میگه حالا اشگال از چیه ؟
ممنون

اقایون کمک من دارم میمیرم
من نزدیک 1 ماه 3gs 32 دارم ولی هنوز اهنگ نریختم توش itunes اذیت میکنه :19:

ELVIS PRESLEY
26-01-2010, 22:52
اقایون کمک من دارم میمیرم
من نزدیک 1 ماه 3gs 32 دارم ولی هنوز اهنگ نریختم توش itunes اذیت میکنه :19:

شما ميبيني اينجا جواب نگرفتي احتمالا پستتو نديدن يا ....
تو پروفايل من يا دوستان ديگه ميپرسيدي....

دقيق تر توضيح بده....
از ارور عكس بذار...
به طور كلي براي ريختن اهنگ اين كارو بايد بكني...

اول اهنگتو تو بخش music تو منوي سمت چپ ايتونز وارد ميكني....
بعد گوشيتو وصل كن. بذار سينك و .... تموم بشه.
حالا بزن رو ايكون گوشيت.... از تبهايي كه باز شده music رو انتخاب كن.
بعد سينك موزيك رو تيك بزن.
حالا بسته به خودت يا كل اهنگاي تو ايتونزو بريز رو گوشيت يا .....
بعد از انتخاب اهنگ مورد نظرت سينكو بزن...
همين....
در ضمن مطمعن شو فرمت اهنگتو ايفون سابورت ميكنه....

amamiamiamir
27-01-2010, 13:41
اپل محصول جددیشو معرفی کرد؟؟؟؟

mh.attari
27-01-2010, 13:47
اپل محصول جددیشو معرفی کرد؟؟؟؟
نه هنوز شایعات زیاد هست و چیز رسمی اعلام نشده

ELVIS PRESLEY
27-01-2010, 15:03
امشب ساعت ۹.۵ کنفرانسه.
هر خبریه امشب مشخص میشه.
اما محصولات احتمالی اینا هستن....

تبلت اپل
ورژن 4.0 ایفون
نسخه ی جدید تری از ilife

amamiamiamir
27-01-2010, 15:06
منظور از ورژن 4 همون ورژن نرم افزاریه؟؟؟
پس من که می خواستم iphone 3gs بخرم نخرم الان دیگه؟؟؟؟

kasra_khan2003
27-01-2010, 15:18
منظور از ورژن 4 همون ورژن نرم افزاریه؟؟؟
پس من که می خواستم iphone 3gs بخرم نخرم الان دیگه؟؟؟؟

از نظر سخت افزاری که ورژن جدید iPhone تغریبا یک سال دیگه تازه به بازار عرضه میشه که گویا دوربینش هم 5 مگاپیکسل هست.

اما اگه نرم افزاری باشه، شنا برو بخر، مشکلی نیست، اصلا بهتره که بخری، چون تا ورژن 4 هک بشه یه عالمه طول میکشه! پس بخر و فعلا با همین ورژن کار کن تا بعد آپدیتش کنی...

amamiamiamir
27-01-2010, 20:52
اگه لینکی از کنفرانس امروز دارید بدین ما هم ببینیم

ELVIS PRESLEY
27-01-2010, 21:32
اگه لینکی از کنفرانس امروز دارید بدین ما هم ببینیم

پخش زنده که نداره.
ولی تو این سایتا میتونی اخبارو لحظه به لحظه دنبال کنی....
فردا پس فردام لینک دانلود کنفرانس میاد...

appleinsider.com

engadget.com

amamiamiamir
27-01-2010, 22:05
به نظرم tablet اش خوب نیمد . حالا موندم بین n900 و این sonyericsson 12mp ه با iphone 3gs . به همه ی سیستم عاملاشم واردم جای من بودین چی کار میکردین
_(میدونم سلیقه ای هست ولی نظرتون رو بگین)

TR4NC3
27-01-2010, 22:11
من بودم با کله میرفتم 3 جی اس میگرفتم : دی
---
یه نفر فردا یه جونمردی کنه کنفراس رو به زبان فارسی ؛ مختصر و مفید توضیح بده ....

amamiamiamir
27-01-2010, 22:37
خوب اینجوری که معلومه این یی‌ کامپیوتر که صفحه 9.7اینچی‌ داره و خیلیم نازکهست تا تموم شدنه کنفرانس حدود ۱ساعت دیگه روی سایت اپل میاد . اپل با شرکتای مختلف قرارداد بسته و کاربرا با پرداخت یه مبلغی میتونن روزنامه و کتاب مورد نظرشونو بخونن و به وای فای هم مجهزه و هم یک کامپوتر هست و یک مجله و کتاب و روزنامه که تو ایران اینش تعطیل هست در کل فرقی‌ به حال ما نکرد . cpu 1ghz a4 داره و 10 ساعت باتری و تا یک ماه در حالت stand by میمونه . در حجم های 16 و 32 و64 میاد. bluetooth و میکروفون و بلند گو هم داره و برنامه های iphone هم اجرا میکنه . همینا رو آقای استیو گفته یه ذره هم ازش تعریف کرده که قیافه ی خوبی داره و با keyboard بزگی که داره type رویایی با اون خواهید داشت. تازه ویدیو با کیفیت hd رو هم نشون میده.

mahdishata
27-01-2010, 23:13
سلام
شاهکار اپل
از 499$تا 829$
ویدو انلاین

اصلی وان لاین به زبان انگلیسی

فارسی با تاخیر

البته مراسم 10 دقیقه پیش تموم شد

kasra_khan2003
27-01-2010, 23:56
دوربین نداره؟!!!

saman65
28-01-2010, 07:30
نه دوربین نداره!

ولی عجب چیز خریه.9.7 ال سی دی! اونم مولتی تاچ و ...

mahdishata
28-01-2010, 08:13
ایراد بزرگش اینه که multi tasking نیست.یعنی با اینترنت نمیشه اهنگ گوش داد.از 3g و wifi هم پشتیبانی میکنه

mh.attari
28-01-2010, 10:05
من یه لپتاب خوب رو بهش ترجیح میدم نظرتون چیه؟

Doctor.Freeman
28-01-2010, 11:04
من یه لپتاب خوب رو بهش ترجیح میدم نظرتون چیه؟

کلا قضیه این 2 تا با هم فرق داره . هر کدو م کاره خودشو میکنه ولی من با لپ تاپ حال نمیکنم .
چون فقط بازی میکنم
PC Desktop بهتره . . . :46:

mh.attari
28-01-2010, 11:55
کلا قضیه این 2 تا با هم فرق داره . هر کدو م کاره خودشو میکنه ولی من با لپ تاپ حال نمیکنم .
چون فقط بازی میکنم
PC Desktop بهتره . . . :46:
فکر نکنم با اینم بشه بازی کرد
درکل یه نمه بدون جانب داری که فکر کنید یه لپ تاپ خوب خیلی هم مفیدتر و هم کار بردی تر هست
چون همه ی امکانات بالا رو داره
(واسه همین طرفتاری های بی مورد هست که میترسم ایفون بخرم بعد پشیمون شم :31:)
با تشکر:11:

kasra_khan2003
28-01-2010, 13:41
فکر نکنم با اینم بشه بازی کرد
درکل یه نمه بدون جانب داری که فکر کنید یه لپ تاپ خوب خیلی هم مفیدتر و هم کار بردی تر هست
چون همه ی امکانات بالا رو داره
(واسه همین طرفتاری های بی مورد هست که میترسم ایفون بخرم بعد پشیمون شم :31:)
با تشکر:11:

تا اینجا که بنظر من، این دستگاه اصلا چیز جالبی نیست! نصبت به قیمتش که نمیصرفه.

باید دید استفاده های بیشترش برای چی هست، هرچند تا حالا ندیدم اپل یه دستگاه بده بیرون که فروش نداشته باشه!

amamiamiamir
28-01-2010, 14:29
من می خام iphone 3gs بخرم ولی خیلی مرددم . میتونم هم از ایران بخرم هم از انگلیس و هم مالزی و هم آلمان میشه با دلیل بگین کدوم رو ترجیح میدین
در ضمن اگه میشه مشکلات بلوتوثش و دلیوری و جیلبرکش و.. توضیح بدین

kasra_khan2003
28-01-2010, 16:24
من می خام iphone 3gs بخرم ولی خیلی مرددم . میتونم هم از ایران بخرم هم از انگلیس و هم مالزی و هم آلمان میشه با دلیل بگین کدوم رو ترجیح میدین

بلوتوث: نرم افزار نصب میکنی، درست میشه. با 90% گوشی ها کار میکنه.

دلیوری: من الان بهترین دلیوری رو دارم! واقعا از هر گوشی، دلیوریش بهتر هست، کلا بخش message گوشی آیفون فقط یه دلیوری کم داشت، که با این نرم افزار کامل شد و به جرات میتونم بگم هیچ گوشی، سهولت و زیبایی sms آیفون رو نداره.

جیلبریک: گویا فعلا 3gS اگه جیلبریک بشه، نباید دیگه خاموش شه! در صورتی که خاموش بشه، نیاز به یه کامپیوتر دارین که روش iTunes و blackra1n نصب باشه

آنلاک فکتوری: الان دیگه واقعا سخت هست که بشه تشخیص داد یه گوشی آنلاک فکتوری هست یا نه! یه جورایی تنها راه اینه که restore کنی ببینی آنتن میاد یا نه! آلمان که به هیچ عنوان چون 99% لاک هست، اینگلیس هم فکر میکنم همینطوره. اما مالزی گویا اصلا لاک نداره! همه آنلاک فکتوری هستن.

mh.attari
28-01-2010, 17:37
ماشالله چند تا کشور
میخوای از هر کدوم یکی بگو بیاد یکیشو من ور دارم یکیشو شما:11:

sakura
28-01-2010, 20:07
آقا به آیفون میشه یه کیبورد سیم دار وصل کرد؟؟؟:31:

و میشه توش علامت های ریاضی تایپ کنی؟؟؟:27:

sakura
28-01-2010, 20:20

:31: mh.attari چرا از من تشکر کردی:31: جوابمو بده دیگه:27:

amamiamiamir
28-01-2010, 20:29
رفتم خریدم حالا این برنامه ها رو اسماشو بنویس

mh.attari
28-01-2010, 21:11
:31: mh.attari چرا از من تشکر کردی:31: جوابمو بده دیگه:27:
علت تشکرم این بود که لطف کردید و منو خندوندید:31:
و اما چرا
اینطوری که ایفون پیش میره بعد چند سال اگر بگن با ایفونش یکی ازدواج کرده و بچه دارم شده باور باید کرد
حالا شما کیبرد میحوای:31::11:

ELVIS PRESLEY
29-01-2010, 09:20

سیم دارو فکر نکنم.مگه یه تبدیل پورت به ۳۰ پین باشه که بعید میدونم.
اما بیسیم مشکلی نداره.
هم میتونی موسو کیبردو .... با بلوتوث یا وای فای بهش وصل کنی.
حتی این کبرد مجازیا هم باش کار میده....

saman65
29-01-2010, 09:32
Lena Bryce, خانم سی ساله ای که چهار سال با هم خانه اش تلاش می کرد بچه دار بشه و دوا درمان هم موفقیت آمیز نبود ، از سر ناچاری برنامه از اپ استور برای آیفون دانلود کرد که به خانم نشان می دهد در طول ماه چه زمانی بیش از همیشه بارور است. تنها دو ماه بعد ایشان باردار بودند با یک دختر کاکل زری که همین چند وقت پیش متولد شد و نامش برای همیشه iPhone baby شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع: ایران پرود : دی

mh.attari
29-01-2010, 11:36
Lena Bryce, خانم سی ساله ای که چهار سال با هم خانه اش تلاش می کرد بچه دار بشه و دوا درمان هم موفقیت آمیز نبود ، از سر ناچاری برنامه از اپ استور برای آیفون دانلود کرد که به خانم نشان می دهد در طول ماه چه زمانی بیش از همیشه بارور است. تنها دو ماه بعد ایشان باردار بودند با یک دختر کاکل زری که همین چند وقت پیش متولد شد و نامش برای همیشه iPhone baby شد.

منبع: ایران پرود : دی
گفتم که حالا 10 سال بعدم در نظر بگیرید
تبلیغ اپل: با ایفون 10g خود به فضا سفر کنید :31:

sakura
29-01-2010, 12:52
سیم دارو فکر نکنم.مگه یه تبدیل پورت به ۳۰ پین باشه که بعید میدونم.
اما بیسیم مشکلی نداره.
هم میتونی موسو کیبردو .... با بلوتوث یا وای فای بهش وصل کنی.
حتی این کبرد مجازیا هم باش کار میده....

کیبورد بلوتوث یا وایفای تو ایران باید از کجا بگیری؟؟؟

ELVIS PRESLEY
29-01-2010, 16:21
کیبورد بلوتوث یا وایفای تو ایران باید از کجا بگیری؟؟؟

تو پایتخت هست.
هم کیبردو موسای خود اپل هم مدلای دیگه...

Raptor 2009
30-01-2010, 01:39
خدا ترین گوشی روی زمین همین آیفونه!
اینو تو این چند روزی که دارم ازش استفاده میکنم روز به روز بیشتر متوجهش میشم!

کلا گوشی ایی که انتها نداره

به جرئت میتونم بگم از یه ایکس باکس 360 یا پی اس 3 میتونه بیشتر ادمو سرگرم کنه! PSP که هیچ!!

واقعا عاشقش شدم!
میخام لپتاپمم بفروشم اپل بخرم

sakura
30-01-2010, 13:24
تو پایتخت هست.
هم کیبردو موسای خود اپل هم مدلای دیگه...

:31: پایتخت دیگه چیه :31: پاساژه یا خیابون (من کرمونیم):31:

میشه عکسشونم بزارین ببینم ارزش داره بیام تهرون:27:

sakura
30-01-2010, 13:43
یه سوال دیگه:

هنوز این مشکلی که آیفون های جدید باید هر بار که خاموش روشن میشن برک بشن حل نشده؟؟ که مثل آدم خاموش روشن بشه؟

راه شناختی هست که بفهمید این مشکلو نداشته باشن ؟

ELVIS PRESLEY
30-01-2010, 14:03
:31: پایتخت دیگه چیه :31: پاساژه یا خیابون (من کرمونیم):31:

میشه عکسشونم بزارین ببینم ارزش داره بیام تهرون:27:

پایتخت یه پاساژه که تو کار کامپیوتره....

این کیبردا....

این موس

اینم کیبرد مجازی

اینا همشون به صورت بیسیم یعنی بلوتوث یا وای فای کار میکنن.

یه سوال دیگه:

هنوز این مشکلی که آیفون های جدید باید هر بار که خاموش روشن میشن برک بشن حل نشده؟؟ که مثل آدم خاموش روشن بشه؟

راه شناختی هست که بفهمید این مشکلو نداشته باشن ؟

نه حل نشده.و تا ورژن 4.0 هم نیاد احتمالا حل نمیشه...
چون هکر ایفون گفته که اگگه الان بخوام این باگو بر طرف کنم اپل راته نفوذ منو میفهمه و تو ورژن بعدی میبنددتش و دیگه نمیشه انلاک کرد....

از تو سریال نامبر اگه رقم چهارم و پنجم بزرگتر از ۴۰ بود مشکل داره...

sakura
30-01-2010, 14:17
نه حل نشده.و تا ورژن 4.0 هم نیاد احتمالا حل نمیشه...
چون هکر ایفون گفته که اگگه الان بخوام این باگو بر طرف کنم اپل راته نفوذ منو میفهمه و تو ورژن بعدی میبنددتش و دیگه نمیشه انلاک کرد....

از تو سریال نامبر اگه رقم چهارم و پنجم بزرگتر از ۴۰ بود مشکل داره...

یعنی مشکلش سخت افزاری نیست ؟؟

هرچی بخرم فرق نمیکنه ؟ درست میشه؟؟ :31: البته آنلاکش

Raptor 2009
30-01-2010, 15:00
گوشیتو نباید خاموش کنی.خاموشم شد باید برسی خونه یه 10 20 ثانیه جیلبریک کنی دوباره روشن میشه.

در کل مشکل حادی نیست ولی یکم حالگیریه..اصلا زندگی بدون هیجان و استرس لذتی نداره:31:

sakura
30-01-2010, 19:08
گوشیتو نباید خاموش کنی.خاموشم شد باید برسی خونه یه 10 20 ثانیه جیلبریک کنی دوباره روشن میشه.

در کل مشکل حادی نیست ولی یکم حالگیریه..اصلا زندگی بدون هیجان و استرس لذتی نداره:31:

مشکلش فقط نرم افزاریه یا تو سخت افزارشم دست کاری کردن؟ این out of box یعنی چه؟

Raptor 2009
31-01-2010, 01:31
نرم افزاریه..پچش چند وقت دیگه میاد مشکلش حل میشه
در کل نمیشه گفت مشکل دائمیه! چون آیفون گوشیه اییه که هیچ ایرادی نداره و هر نقصی نسبت به گوشی دیگه داشته باشه با نرم افزار حل میشه.

kasra_khan2003
31-01-2010, 02:32
بچه ها، بین هر ریلیز فریم ویر، تاریخ مشخصی هست؟!

dr.vampire
31-01-2010, 02:52
تا حالا که سالی یک فریم ویر بوده ! از این به بعد چه کار کنه این اپل استیو جابز داند !!!!

sakura
31-01-2010, 12:38

:31:

sada
31-01-2010, 21:33
سلام
چنتا سوال داشتم.
من یکی از فامیلامون می خواد از امریکا واسم آیفون 3gs بیاره.
می خواستم ببینم اگه بیاره چه کارایی رو باید انجام بدم؟
آنلاک کردن لازم داره؟
کاره دیگه ای هم به جز آنلاک کردن لازمه؟
خودمم می تونم آنلاک کنم؟
از کودوم امکاناتش نمی تونم استفاده کنم؟
برای نصب بازی و برنامه چه راه هایی وجود داره؟
ممنون.ببخشید زیاد سوال شد

kasra_khan2003
31-01-2010, 23:50
سلام
چنتا سوال داشتم.
من یکی از فامیلامون می خواد از امریکا واسم آیفون 3gs بیاره.
می خواستم ببینم اگه بیاره چه کارایی رو باید انجام بدم؟
آنلاک کردن لازم داره؟
کاره دیگه ای هم به جز آنلاک کردن لازمه؟
خودمم می تونم آنلاک کنم؟
از کودوم امکاناتش نمی تونم استفاده کنم؟
برای نصب بازی و برنامه چه راه هایی وجود داره؟
ممنون.ببخشید زیاد سوال شد

متاسفانه به بار جواب دادم، اما پست ارسال نشد!

شما چون از آمریکا خرید میکنید، گوشیتون لاک هست، فقط با سیم کارت AT&T کار میکنه، برای اینکه با مال کشور های دیگه هم کار کنه، باید آنلاک کنید.

نصب نرم افزار که راحت هست، یه دابل کلیک! اما برای نصب نرم افزارهای کرک شده، باید جیلبریک کنید.

هر دوی این کارها ( آنلاک و جیلبریک ) کلا 5 دقیقه طول نمیکشه و هر کسی که یه کامپیوتر و اینترنت داشته باشه، راحت میتونه انجام بده، فقط دفعه ی اول یکم گیج کننده هست.

از امکانات هم، تو ایران فقط 2G هست، بنابراین از 3G نمیتونید استفاده کنید...

sada
01-02-2010, 10:50
متاسفانه به بار جواب دادم، اما پست ارسال نشد!

شما چون از آمریکا خرید میکنید، گوشیتون لاک هست، فقط با سیم کارت AT&T کار میکنه، برای اینکه با مال کشور های دیگه هم کار کنه، باید آنلاک کنید.

نصب نرم افزار که راحت هست، یه دابل کلیک! اما برای نصب نرم افزارهای کرک شده، باید جیلبریک کنید.

هر دوی این کارها ( آنلاک و جیلبریک ) کلا 5 دقیقه طول نمیکشه و هر کسی که یه کامپیوتر و اینترنت داشته باشه، راحت میتونه انجام بده، فقط دفعه ی اول یکم گیج کننده هست.

از امکانات هم، تو ایران فقط 2G هست، بنابراین از 3G نمیتونید استفاده کنید...

ممنون.پس این که می گن بلوتوث نداره چیه؟

sakura
01-02-2010, 11:32
ممنون.پس این که می گن بلوتوث نداره چیه؟

هیچ آیفونی بلوتوث برای ارسال فایل نداره و فقط میتونی به دستگاه های بلوتوث وصل بشی (مثل هدست و کیبورد و...)

البته یه برنامه هایی براش اومده ولی نمیدوونم درست کار میکنن یا نه:31: (چون هنوز آیفون نخریدم:31:

زیاد به بلوتوث گیر نده همچین چیز مهمی نیست:27:

khosro_ba
01-02-2010, 13:17
با سلام
من یکIphone 3GS دارم با اینترنت روی گوشی آیا راهی وجود داره که اینترت روی گوشی رو به اشتراک گذاشت و بشه از روی نت بوک از طریق Iphone به اینترنت وصل شد .

saman65
01-02-2010, 15:48
با سلام
من یکIphone 3GS دارم با اینترنت روی گوشی آیا راهی وجود داره که اینترت روی گوشی رو به اشتراک گذاشت و بشه از روی نت بوک از طریق Iphone به اینترنت وصل شد .

من 5 ماه فقط با نت آیفون آنلاین میشدم:31:

آره دوست عزیز.اول باید گوشیت جیل باشه.
بعد از تو سیدیا برنامه pdanet رو نصب کن.
اگه بخوای با wifi وصل بشی اینجا توضیح داده ولی کلا با wifi من امتحان کردم به درد نمیخوره

ولی با usb خوبه.اول رو pc باید آیتونز رو نصب داشته باشی
بعد از تو این لینک برنامه pdanet desktop رو با توجه به ویندوزت دانلود کن

khosro_ba
01-02-2010, 16:02
من گوشیم رو 2,3 وزه گرفتم(Deutsche Telekom) الان دیدم یک گزینه روNetwork اضافه شده اختصاصا واسه این کار فقط باید فعال بشه:))

یک سوال من تو سایت های آلمانی رجع به جیل کردن می خونم 90 % میگن اینکارو نکنید ن گوشی را کند میکنه تو سایت ایرانی همه میگن اینکارو بکنید بالا خره کدوم صحیح است
آیا جیل کردن گوشی را از گارانتی خارج می کند

amamiamiamir
01-02-2010, 19:45
دوربین آِفون چه جوری زوم می کنه؟؟؟

amamiamiamir
01-02-2010, 20:08
من گوشیم رو 2,3 وزه گرفتم(Deutsche Telekom) الان دیدم یک گزینه روNetwork اضافه شده اختصاصا واسه این کار فقط باید فعال بشه:))

یک سوال من تو سایت های آلمانی رجع به جیل کردن می خونم 90 % میگن اینکارو نکنید ن گوشی را کند میکنه تو سایت ایرانی همه میگن اینکارو بکنید بالا خره کدوم صحیح است
آیا جیل کردن گوشی را از گارانتی خارج می کند

ببین خود من هم جیلبرک نکردم آیفونمو چون هم باتری سریع مصرف میشه هم اینکه نباید بزاری خاموش شه البته این مشکلات رو تحمل کنی می ارزه به جیلبرکش.

kasra_khan2003
02-02-2010, 00:19
دوربین آِفون چه جوری زوم می کنه؟؟؟

3GS خودش زوم داره، البته اگر اشتباه نکنم زوم اون هم بصورت digital هست نه optical ولی رو 3G هم با نصب نرم افزار به راحتی میشه زوم کرد.

amamiamiamir
02-02-2010, 15:39
3GS خودش زوم داره، البته اگر اشتباه نکنم زوم اون هم بصورت digital هست نه optical ولی رو 3G هم با نصب نرم افزار به راحتی میشه زوم کرد.
میدونم که خودش زوم داره
چجوری زوم میکنه؟؟؟؟
بعد ذره بینش چجوری میاد؟؟؟؟:18:

shahriar_669
02-02-2010, 22:21
سلام
دوستان یه سوال داشتم چطوری میشه تو itunes تو یه فولدر یه فولدر یا playlist درست کرد؟
مثلا eminem>emiem 2008
چطور میشه پلی لیست ویدیو رو از mp3 جدا کرد یعنی هر کدوم تو یه قسمت باشن؟

Sadeq_ME
03-02-2010, 14:05
ببین خود من هم جیلبرک نکردم آیفونمو چون هم باتری سریع مصرف میشه هم اینکه نباید بزاری خاموش شه البته این مشکلات رو تحمل کنی می ارزه به جیلبرکش.
یعنی‌ چی‌ نباید بذاری خاموش شه
یعنی‌ گوشیت باید تمام وقت روشن باشه؟؟؟؟:18::18:

amamiamiamir
03-02-2010, 18:58
ببین سریه جدید آیفون 3gs به صورت threated جیلبرک میشه یعنی اگه خاموش شه باید بزنیش به کامپیوتر و با برنامه blackrain دوباره جیلش کنی که 15 ثانیه بیشتر طول نمیکشه

sakura
03-02-2010, 19:45
آقا با این فریم ور 3.1.3 که جدید برا آیفون اومده اون مشکل جیل برک آیفونای جدید حل میشه یا نه؟

ELVIS PRESLEY
03-02-2010, 19:51
یعنی چی حل بشه؟؟؟
یکی از ویژگی های این فرمور جدید انلاک نشدن و جیلبریک نشدنه.
اگه شما الان میتونیthreated جیلبریک کنی گوشی رو
با این فرمور این کارم نمیتونی بکنی....

پس تا اطلاع ثانوی به هیچ وجه به فرمور جدید اپدیت نکنید که مشکل دار میشید....

sakura
03-02-2010, 19:56

shahriar_669
04-02-2010, 00:42
سلام
دوستان یه سوال داشتم چطوری میشه تو itunes تو یه فولدر یه فولدر یا playlist درست کرد؟
مثلا eminem>emiem 2008

sakura
05-02-2010, 13:11
فک کنم یه برنامه برا جیل برک کردن 3gs 3.1.3 اومده:31: :

Jailbreak iPhone 3G 3GS 3.1.3 with Sn0wbreeze

Sn0wbreeze 3.1.3 has been released which can jailbreak iPhone 2G, 3G and iPhone 3GS on the latest iPhone 3.1.3 firmware. One thing which is to be noted here is that it will work with iPhone 3GS only if it has the older bootrom (non-MC model). iPhone 3GS users who have upgraded to the stock 3.1.3 are still out of luck.

Follow the simple step by step guide below to jailbreak your iPhone 2G, 3G and iPhone 3GS (old bootrom only) on iPhone firmware 3.1.3 using Sn0wbreeze. This version of Sn0wbreeze is for iPhones only. iPod touch 1G/2G (older non-MC models) can use redsn0w to jailbreak on 3.1.3 firmware. iPod touch 3G is currently not supported. Guides for jailbreaking iPod touch 1G/2G (older non-MC models) can be found here, here or here.

Step 1: Download and install the latest version of iTunes.

Step 2: Now start iTunes and sync your iPhone with your PC so that it backs-up all your important data including settings, apps, music, contacts and photos.

Step 3: Download Sn0wbreeze and the original iPhone OS 3.1.3 for your version of iPhone (download links given below). Move all these files to your desktop.

Step 4: Start Sn0wbreeze and select “Simple Mode”

Step 5: Sn0wbreeze will now ask you to browse for your .ipsw file. Select the correct 3.1.3 firmware .ipsw file by clicking the “Browse” button. Sn0wbreeze will verify the selected file and then will present you with following screen.

Step 6: Click on "Yes" when Sn0wbreeze asks you “Do you want to activate your iPhone?” for hacktivation. Click on “No” only if you are on an officially supported carrier like AT&T.

Step 7: Sn0wbreeze will now create the custom .ipsw file for your iPhone which will be jailbroken.

Step 8: Now you will have to restore your iPhone to this custom firmware 3.1.3 that you just cooked using Sn0wbreeze for your iPhone. Click on your phone from the sidebar in iTunes and then press and hold left “Shift” button on the keyboard and then click on “Restore” (Not “Update” or “Check for Update”) button in the iTunes and then release the “Shift” button.

This will make iTunes prompt you to select the location for your downloaded custom firmware 3.1.2. Select that custom .ipsw file and click on “Open”.

Step 9: Now sit back and enjoy as iTunes does the rest for you. This will involve a series of automated steps. Be patient at this stage and don’t do anything silly. Just wait while iTunes installs the new firmware 3.1.2 on your iPhone. Your iPhone screen at this point will be showing a progress bar indicating installation progress. After the installation is done, iPhone will restart automatically and you should now have a fully jailbroken iPhone running on firmware 3.1.2.

How to: Unlock iPhone 3G/3GS on 3.1.3:
You can now follow the tutorial/guide posted here or here to unlock your iPhone 3G and 3GS (old bootrom only) on firmware 3.1.3 using ultrasn0w or blacksn0w respectively.

Step 10: Once you are done with the unlocking and jailbreak process. You can now restore all your settings, apps, music, contacts and photos to the newly installed firmware version 3.1.3 by restoring the backup that you made in Step 2 from iTunes.

Feel free to ask me any question here should you run into any problem during the jailbreak process.

Note for iPhone 3G and 3GS Users (New Bootroms): We strongly suggest that you stay away from this official upgrade until and unless the DevTeam or George Hotz releases new jailbreaking and unlocking tools for 3.1.3 firmware. We will let you know when it will happen. In the meantime you can follow our complete jailbreaking and unlocking guide for iPhone 3.1.2 firmware using blackra1n, PwnageTool, redsn0w, sn0wbreeze, ultrasn0w and blacksn0w.

P.S. I haven’t tried this method on my iPhone 3GS yet. I will personally wait for other success stories before I give mine a try. ONLY TRY IT AT YOUR OWN RISK.

Disclaimer: This guide is for testing & educational purposes only. Follow it on your own risk. I’m not responsible for any loss of important data or malfunctioning of your iPhone.

Download iTunes 9.0.3 for Windows and Mac :
Download the Original iPhone OS 3.1.3 firmware for iPhone :
Download .NET Framework 3.5 (required to run Sn0wbreeze ) :
Download sn0wbreeze 3.1.3 for Windows [Fast Mirror link ] :

You can follow me on twitter or join our facebook fanpage to keep yourself updated on all the latest iPhone jailbreaking and unlocking releases.

منبع:

البته چندتا برنامه دیگه هم دیدم::31: به لینکای زیر سر بزنید :

Sadeq_ME
05-02-2010, 14:52
سلام بر همه
می‌خواستم بدونم چند درصد بازی و برنامهای app store رایگانند

Arashdn
05-02-2010, 15:06
سلام
قیمت روز 3 جی اس آنلاک فکتوری چنده؟

sakura
05-02-2010, 18:38
سلام بر همه

5% به طور قانون

99% به طور غیر قانونی (کرک شده:31: )

amamiamiamir
05-02-2010, 19:36
قیمت روز علائدین 855 16گیگ
925 32 گیگ

kasra_khan2003
05-02-2010, 20:44
سلام
مثلا eminem>emiem 2008

باید On The Go بسازی!

میری تو iPod ، بعد میری تو قسمت More از اونجا تو PlayLists بعد رو گزینه ی On-The-Go میزنی و فایل های مورد نظرت رو انتخاب میکنی

ELVIS PRESLEY
06-02-2010, 09:52
سلام بر همه

حدود ۳۰ درصد برنامه ها مجانین

حدود ۴۰ درصد قیمتشون 0.99 دلاره

۳۰ دصد بقیه هم قیمتشون بالاتر از ۱ دلاره....

در کل هم حدود ۳۰۰ برنامه در اپ استور قیمتشون بالای ده دلاره.

گرونترین برنامه هم یه برنامه ی بیخوده با قیمت ۱۰۰۰ دلار...!!!!!!!
که چند وقت پیش کرک شد..

mh.attari
06-02-2010, 11:53
چه برنامه ای بود با این قیمت بالا؟

payamf1
06-02-2010, 20:52
چه برنامه ای بود با این قیمت بالا؟

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

برنامه هزار دلاری :

tehraner
07-02-2010, 02:01
32 گیگ تری جی اس 900 هزار تومان
طبقه همکف علاالدین

yee_pesare
07-02-2010, 16:04
سلام دوستان،ببخشید میدونم سوالم مبتدیانست ،دیگه حرفهای نیستیم دیگه
چطوری میشه به کامپیوتر وصل شد البته میدونم با کابل ولی فایل ایفون تو کامپیوتر باز میشه ولی داخلش خالیه عکسها و اهنگارو نشون نمیده ،علتش چیه ،میشه بگین چطوری باید عکسها و اهنگو منتقل کرد،تشکر

Doctor.Freeman
07-02-2010, 16:05
یه مشکل برام پیش اومده :
رو آیفونم یه نرم افزار نصب کردم میخواست که گوشی ریست بشه منم OK دادم . سریال نامبر گوشی من بالای 40 هستش و برای جیل کردن وقتی خاموش میشه باید به سیستم وصل کنم . حالا مشکل اینجاست که وقتی مثل همیشه روی فایل Blackra1n.exe کلیک میکنم و میخوام گوشی رو جیل کنم . تا قسمتی که یه پیغام مبنی بر جیل شدن میده میاد . بعدش رو گوشی عکس اون پسره میاد بعد از چند ثانیه گوشی خاموش میشه و وقتی دوباره روشنش میکنم باز باید جیل بشه و روز از نو روزی از نو ... :41:
چیکار کنم ؟
در ضمن :
I Tunes رو بستم - I Tune Helper هم End Task کردم و فایل Blackra1n هم تو C ریختم . .. :18:
تو رو خدا یکی کمک کنه .

ELVIS PRESLEY
07-02-2010, 20:50
سلام دوستان،ببخشید میدونم سوالم مبتدیانست ،دیگه حرفهای نیستیم دیگه
چطوری میشه به کامپیوتر وصل شد البته میدونم با کابل ولی فایل ایفون تو کامپیوتر باز میشه ولی داخلش خالیه عکسها و اهنگارو نشون نمیده ،علتش چیه ،میشه بگین چطوری باید عکسها و اهنگو منتقل کرد،تشکر

سیستم ایفون syncing هست...
یعنی مثل بقیه ی گوشیا نیست کابلو بزنی به کامپیوتر دل و رود شو بریزه بیرون.
شما باید برنامه ی ایتونز رو متناسب با سیستمت از سایت اپل یا جاهای دیگه بگیری اونوقت میتونی هم ه چی تو گوشیت بریزی و ....

یه مشکل برام پیش اومده :
رو آیفونم یه نرم افزار نصب کردم میخواست که گوشی ریست بشه منم OK دادم . سریال نامبر گوشی من بالای 40 هستش و برای جیل کردن وقتی خاموش میشه باید به سیستم وصل کنم . حالا مشکل اینجاست که وقتی مثل همیشه روی فایل Blackra1n.exe کلیک میکنم و میخوام گوشی رو جیل کنم . تا قسمتی که یه پیغام مبنی بر جیل شدن میده میاد . بعدش رو گوشی عکس اون پسره میاد بعد از چند ثانیه گوشی خاموش میشه و وقتی دوباره روشنش میکنم باز باید جیل بشه و روز از نو روزی از نو ... :41:
چیکار کنم ؟
در ضمن :
I Tunes رو بستم - I Tune Helper هم End Task کردم و فایل Blackra1n هم تو C ریختم . .. :18:
تو رو خدا یکی کمک کنه .

مشکل پورت یو اس بی و .. نداری؟؟؟
رو یه سیستم دیگه امتحان کن...
اگه از اخرین نسخه ی بلک رین استفاده میکنی یه تست هم با نسخه ی دوش بزن....
یه راه دیگه اول خودت گوشی رو ببر dfu بعد بلک رینو اجرا کن...

الان بیشتر از اینا به ذهنم نمیرسه...

Doctor.Freeman
08-02-2010, 09:54

الان بیشتر از اینا به ذهنم نمیرسه...

پورت یو اس بی هیچ مشکلی نداره . رو یه سیستمه دیگه هم اجرا کردم .
در ضمن رو حالت DFU که باشه که BlackRa1n کاری نمیکنه . وقتی دکمه Make it Rain رو میزنی مینویسه Waiting For Device و تا وقتی گوشی رو روشن نکنی هیچ کاری نمیکنه .
--
یکی کمک کنه نمیدونم چیکار کنم .

amamiamiamir
08-02-2010, 22:10
داشتم 3gs امو با blackrain جیل میکردم که اونجایی که تو کامپیتر نوشت done waiting for reboot آیفونم کابلش در اومد حالا دیگه روشن نمی شه چی کار کنم؟؟؟؟

kasra_khan2003
08-02-2010, 22:11
سلام، یکی از دوستان من یه 3GS خریده، میخواد بدونه که جزء اون سری هست که وقتی خاموش میشه، دوباره باید با Blackra1n بالا بیاد یا نه! دقیقا باید سریال نامبر چطور باشه؟ یه توضیح بدید لطفا...

Doctor.Freeman
08-02-2010, 22:55
داشتم 3gs امو با blackrain جیل میکردم که اونجایی که تو کامپیتر نوشت done waiting for reboot آیفونم کابلش در اومد حالا دیگه روشن نمی شه چی کار کنم؟؟؟؟

دکمه Power و Home رو یکم نگه دار خاموش میشه . بعد کابل USB رو بکش دوباره به گوشی وصلش کن .

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

سلام، یکی از دوستان من یه 3GS خریده، میخواد بدونه که جزء اون سری هست که وقتی خاموش میشه، دوباره باید با Blackra1n بالا بیاد یا نه! دقیقا باید سریال نامبر چطور باشه؟ یه توضیح بدید لطفا...

اون هایی که کد سریال نامبرشون بالای 40 باشه ...

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:53 PM ----------

یه مشکل برام پیش اومده :
چیکار کنم ؟
در ضمن :
تو رو خدا یکی کمک کنه .

پورت یو اس بی هیچ مشکلی نداره . رو یه سیستمه دیگه هم اجرا کردم .
در ضمن رو حالت DFU که باشه که BlackRa1n کاری نمیکنه . وقتی دکمه Make it Rain رو میزنی مینویسه Waiting For Device و تا وقتی گوشی رو روشن نکنی هیچ کاری نمیکنه .
--

کسی جوابه ما رو نداد .
2 روزه گوشیم خاموشه نتونستم ازش استفاده کنم یکی کمک کنه .

amamiamiamir
08-02-2010, 22:58
من از کابل کشیدم بعد خاموش شد الانم اصلن روشن نمیشه چه کنم؟؟؟؟؟

kasra_khan2003
09-02-2010, 01:00
اون هایی که کد سریال نامبرشون بالای 40 باشه ...

کد سریال نامبر که فکر کنم چند رقمی بود!!!

Doctor.Freeman
09-02-2010, 06:29
کد سریال نامبر که فکر کنم چند رقمی بود!!!

اوه او شرمنده سوتی دادم :31: . رقم چهارم و پنجمش بالای 40 باشه . عذر میخوام

amamiamiamir
09-02-2010, 15:12
سلام
من داشتم با blackrain جیل میکردم و دکمه ی make it rain رو زدم وقتی iphone 3gs ام جیل شد و برنامه نوشت done waiting to reboot گوشیم کابلش در اومد و اون موقع خاموش بود تا الانم که یه روز می گذره . هرکاریشم میکنم روشن نمیشه .
وصلش کردم به آیتونز گفت باید restore کنیش بعد shift+restore رو میزنم و firmware 3.1.2 رو انتخاب میکنم. مینویسه extrackting software ...
بعدش که extract میکنه مینویسه verifying i phone restore with apple بعدش اونجا یه ارور میده : The iPhone could not be restored. This device is not eligible for the requested build
و قطع میشه
حالا چی کار کنم خیلی نگرانم
کمککمکم کنید:42::42:

ELVIS PRESLEY
09-02-2010, 18:11
چه کارش کردی که این طور شده؟؟
اروری که ایتونز میده به خاطر اینه که شما دیگه نمیتونید به ۳.۱۲ ریستور کنید چون ورژن جدید اومده...
اگه گوشیت انلاک فکتوری با کاستوم فریمور برو ۳.۱.۳ و اونجا برنامه برا جیلبریکش تا اونجا که فهمیدم هست...

Doctor.Freeman
09-02-2010, 20:59
اروری که ایتونز میده به خاطر اینه که شما دیگه نمیتونید به ۳.۱۲ ریستور کنید چون ورژن جدید اومده...
اگه گوشیت انلاک فکتوری با کاستوم فریمور برو ۳.۱.۳ و اونجا برنامه برا جیلبریکش تا اونجا که فهمیدم هست...

منم همین مشکلو دارم ولی دقیقا تو پست شما متوجه نشدم منظورتون چیه . یه لطفی میکنین واضح تر توضیح بدین .
ممنون میشم /

amamiamiamir
09-02-2010, 22:16
من دارم فیرم ور 3.1.3 رو دانلود میکنم درست شد خبر میدم ولی سرعت adsl اومده پایین 290 mb رو تو 50 min دانلود میکردم حالا 3 ساعت طول میکشه

payamf1
09-02-2010, 23:29
من دارم فیرم ور 3.1.3 رو دانلود میکنم درست شد خبر میدم ولی سرعت adsl اومده پایین 290 mb رو تو 50 min دانلود میکردم حالا 3 ساعت طول میکشه
خوب 22 بهمنه دیگه همه سایتها رو محدود کردن...
کلا همه جا اینترنت کشیده پایین... منم همینجوره
اگر نصب کردی در مورد توضیح بده (مخصوصا باتری) ببین روی باتری چقدر تاثیر داره...

amamiamiamir
10-02-2010, 11:25
ایول درست شد گوشیم
با فیرم ور 3.1.3

mohsen_f_b
10-02-2010, 15:15
سلام

چرا یهو قیمت 3gs اینقدر کشید پایین؟

amamiamiamir
10-02-2010, 15:37
آره تو پایتخت 810 16 گیگ
900 32 گیگ

Doctor.Freeman
10-02-2010, 19:27
ایول درست شد گوشیم
با فیرم ور 3.1.3

خوبه . مبارک باشه .
سوال :
اگه 3.1.3 رو رو گووشی بریزم . میشه JailBreack ش کنم ؟
بعد وقتی 3.1.3 بشه کلا هر چی تو گوشی هست پاک میشه ؟ اگه آره . میشه دوباره برگردوند ؟
خیلی ممنون . :11:

amamiamiamir
10-02-2010, 22:01
این که جیل میشه یا نه نمیدونم چون من جیل نمیکنم اصلا
اگه از گوشیت بک آپ گرفته باشی که مشکلی نیست وگرنه همه چی پاک میشه

sakura
11-02-2010, 09:47
آقا یه سوال : اگه گوشیتو جیل برک نکنی چطوری میتونی برنامه بریزی (آدما (غیر از ما بدبختا:31:) چیکار میکنن)

amamiamiamir
11-02-2010, 10:18
اگه کارت بانکیه اونورو داشته باشی میخری از appstore

sakura
11-02-2010, 13:56
اگه کارت بانکیه اونورو داشته باشی میخری از appstore

هر نوع کارتی بود میشه ؟ اول باید اکنت appstore بخری یا مستقیم از کار خرید میکنی ؟

ELVIS PRESLEY
11-02-2010, 15:02
آقا یه سوال : اگه گوشیتو جیل برک نکنی چطوری میتونی برنامه بریزی (آدما (غیر از ما بدبختا:31:) چیکار میکنن)

پول میسلفن ....برنامه ها رو میخرن:31:

هر نوع کارتی بود میشه ؟ اول باید اکنت appstore بخری یا مستقیم از کار خرید میکنی ؟

فرقی نداره...
ویزا
پی پل یا ...
نه همین اکانتی هم که دارین میشه...
یعنی به قسمت مالی تو اکانتتون میرید و با اون کریدت کارتی که دارید به مبلغ دلخواه شارژ میکنید اکانتتون رو
البته یه چیزایی هم ایتونز داره به اسم گیفت کارت
مثل کارت شارژ ایرانسله و کدشو تو اکانتتون میزنید و شارژ میکنید...که تو ایران هم پیدا میشه ازش...

amamiamiamir
11-02-2010, 15:09
اکانت appstore مجانیه اونو می سازس بعد کارت بانکیت باید کارتی باشه که apple ساپورتش کنه بعد می خری

Doctor.Freeman
11-02-2010, 16:05

من به 3.1.3 آپدیت کردم . حالا چجوری JailBreack کنم . ؟
ممنون :11:

ELVIS PRESLEY
11-02-2010, 16:16

دستت درد نکنه...
گند زدی...

وایسا ببینم چه کار میتونیم بکنیم...

مگه نگفتم اگرم اپدیت میکنی با کاستوم بکن...

mohamadreza666
11-02-2010, 17:20
یکی از آشناهام کاناداست داره میاد ایران میخوام بهش بگم آیفون 3gs 32gig بیاره!!!
قیمت آنلاک نشدش چنده؟؟؟
میخوام بگم 2تا بیاره!!!توی فرودگاه گیر میدن بهش؟؟؟!!!
سبز باشین...!!!:10:

ELVIS PRESLEY
11-02-2010, 21:51

ببينم تري جي است سري جديده؟؟؟

در ضمن من وقتي دارم با يه نفر ديگه گفتگو ميكنم شما چرا ميپري وسط و نسخه اي كه براي ايشون پيچيدمو استفاده ميكني؟؟؟!!!!!

یکی از آشناهام کاناداست داره میاد ایران میخوام بهش بگم آیفون 3gs 32gig بیاره!!!
قیمت آنلاک نشدش چنده؟؟؟
میخوام بگم 2تا بیاره!!!توی فرودگاه گیر میدن بهش؟؟؟!!!
سبز باشین...!!!:10:

تو اپ استور بايد ٢٠٠. تومن بسلفي با يه قرداد دوساله برا سيم كارتش
بهترين كار اينه شما گوشي رو بگيري از فاميلت و سيم كارتو بدي به همون فاميلت استفده كنه و ماه به ماه بره قسطشو بده....:31:
تا سه تا گوشي گير نميدن. بيشتر بشه روش مالياتو پورسانتو كمك به غزه و .... ميگيرن.

amamiamiamir
11-02-2010, 21:55
جریان ringtone تو itunes چیه ؟؟؟
میشه از اونجا رینگتون دلخواهت رو بریزی؟؟؟؟

sakura
11-02-2010, 21:59
ارور 1009 رو شما چطوری حل میکنید

در واقع چطوری لیفترشکنی میکنید:27:

ELVIS PRESLEY
11-02-2010, 22:34
جریان ringtone تو itunes چیه ؟؟؟
میشه از اونجا رینگتون دلخواهت رو بریزی؟؟؟؟

اره ميشه. بگرد رينگتونها و پكيجاي مجانيشو گير بيار....
تو پادكست بگردي پيدا ميكني رينگتون مجاني( چه ربطي داشت....؟)

فعلا كه وضع خرابه
نه بروكسي نه هيتلر شكن نه هيچي برا من كار نميده.
بذار يكي دو روز ديگه دوباره وضع به حالت عادي در مياد.

amamiamiamir
11-02-2010, 22:44
من یه vi pi en سراغ دارم هر کی می خواد به این id یه پی ام بده

aaaa_mmm_ii_r

Doctor.Freeman
11-02-2010, 23:11

در ضمن من وقتي دارم با يه نفر ديگه گفتگو ميكنم شما چرا ميپري وسط و نسخه اي كه براي ايشون پيچيدمو استفاده ميكني؟؟؟!!!!!

بله . نسخه جدیده .

به خاطر اینکه من خودمو جر دادم تو این تاپیک 3 روز گوشیم خاموش بود - هر روز میومدم پست میدادم که آهای من چیکار کنم . بعد تنها چیزی که از شما شنیدم این بود .

الان بیشتر از اینا به ذهنم نمیرسه... خوب من تو نوبت بودم که یکی جوابه سوالمو بده . بعد این آقا اومد بعد از من مشکلشو مطرح کرد و به جوابش رسید . و دقیقا مشکله منو داشت
حالا نمیخوام بگم که از شما انتظار جواب دادن دارم . نه . شما لطف کردی جوابه منو دادی . ولی اگه العان میخوای خودتو مسئول بدونی بحث چیز دیگه اس .
در کل قصدی نداشتم :11:

Doctor.Freeman
11-02-2010, 23:17

اینو چک کن تازه آپ کردم . سری تا لیفتراک نشده :31:

mohamadreza666
11-02-2010, 23:35

تو اپ استور بايد ٢٠٠. تومن بسلفي با يه قرداد دوساله برا سيم كارتش
بهترين كار اينه شما گوشي رو بگيري از فاميلت و سيم كارتو بدي به همون فاميلت استفده كنه و ماه به ماه بره قسطشو بده....:31:
تا سه تا گوشي گير نميدن. بيشتر بشه روش مالياتو پورسانتو كمك به غزه و .... ميگيرن.
یعنی راه نداره از سیم کارته استفاده نکنیم؟؟؟!!!:13:
راستی 32گیگشو گفتی 200 تومن دیگه؟؟؟
سبز باشی...!!!:10:

amamiamiamir
12-02-2010, 07:49
خوب من گشتم برنامه ای به نام iphone ringtone maker انتخاب کردم که راحت آهنگ مورد علاقتون رو به ringtone تبدیل کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجای ------------ بنویس )))irداتpconline((

ELVIS PRESLEY
12-02-2010, 09:22
بله . نسخه جدیده .

به خاطر اینکه من خودمو جر دادم تو این تاپیک 3 روز گوشیم خاموش بود - هر روز میومدم پست میدادم که آهای من چیکار کنم . بعد تنها چیزی که از شما شنیدم این بود .
خوب من تو نوبت بودم که یکی جوابه سوالمو بده . بعد این آقا اومد بعد از من مشکلشو مطرح کرد و به جوابش رسید . و دقیقا مشکله منو داشت
حالا نمیخوام بگم که از شما انتظار جواب دادن دارم . نه . شما لطف کردی جوابه منو دادی . ولی اگه العان میخوای خودتو مسئول بدونی بحث چیز دیگه اس .
در کل قصدی نداشتم :11:

من یه بار دیگه هم تو صفحات قبل گفتم...
وقتی سوال میپرسین جوابتونو نمیدن یکی از دلایلش اینه پستتونو ندیدن...
مثلا من خودم هر وقت میام فقط صفحات اخر تاپیکای مورد نظرمو نگاه میکنم و اگه چیزی باشه جپواب میدم...دیگه نمیام صفحات قبلی رو نگاه کنم....
پس شما باید انقدر میپرسیدی یا اصلا pm میدادی ....
متاسفانه دوستان وارد کم لطفی میکنن و کسی به این طرفا سر نمیزنه....

خب اشتباه شما اینه... ایشون اصلا تو کار جیلبریک نیست پس براش مهم نیست...
و گوشیشم رفته بود تو حالت ریکاوری گیر کرده بود...
و ریستور کردنش خیلی راحت تر از دراوردن از ریکاوریه...
موقع ریستور هم که اون ارور نمیزاره به ورژن پایین تر ریستورکنید پس بهترین راه برای ایشون اپدیت بود....

بگذریم...
الان شما با استفاده از اموزش این تاپیک دانگرید بکن....
تا ببینیم چی میشه....

در ضمن اگرم میبنی من ناراحت میشم به خاطر اینه سر ورژن ۳.۱ یه ماه گوشیم از کار افتاده بود و منتظر موندم تا برنامه ی جیل براش بیاد....

این مسخره بازیا چیه؟؟چرا اسم سایت ها هیتلر میشه؟؟؟
به جای خط چین بنویس

i-phone دات ir

Doctor.Freeman
12-02-2010, 10:00
....

خیلی ممنونم ازت حالا چک میکنم بهت خبر میدم . در ضمن من روال کاری شما رو نمیدونستم . عذر میخوام . از این به بعد اگه کاری واسم پیش اومد PM میدم .

amamiamiamir
12-02-2010, 12:12
آقا یکی یه برنامه معرفی کنه باسه iphone ringtone maker

Doctor.Freeman
12-02-2010, 13:48
من به یه مشکلی برخوردم :
گوشیمو با I tune به 3.1.3 آپدیت کردم بعدش فهمیدم جیل نمیشه . حالا دانگرید کردم به 3.1.2 ولی آنتن گوشیم خالیه . همه فایل های داخل BlackRa1n رو دنلود کردم : SnoW - Cydia - Rock ولی درس نشد .
اگه گوشیمو به 3.1.3 ببرم نمیتونم روش چیزی بریزم چون جیل نیست .
اگه به 3.1.2 دانگرید کنم همه چی حله فقط آنتن ندارم .
میگین چیکار کنم ؟
یکی کمک کنه .

amamiamiamir
12-02-2010, 14:47
من نمیتونم دان کنم شما چجوری این کارو کردی؟؟؟؟

Doctor.Freeman
12-02-2010, 15:29
من نمیتونم دان کنم شما چجوری این کارو کردی؟؟؟؟

اینجا کامل آموزش داده .

به جای نقطه چین .
Iphone دات IR

amamiamiamir
12-02-2010, 16:03
نشد از روش یک رفتم بازم آِتونز اجازه نمی ده
از روش دو هم میزنه cant support your phone model

sakura
13-02-2010, 10:28
اینو چک کن تازه آپ کردم . سری تا لیفتراک نشده :31:

آقا این هیتلرخرد کنی :31:که گذاشتی سرعتش خیلی پایینه و هی قطع میشه برا شما هم همینجوره؟

Farzad162
13-02-2010, 12:51
فرض كنيد تو يه صفحه اينترنتين كه ارتفاعش خيلي زياده و شما تا پايينش رفتين، براى اينكه برگردين بالا به جز اينكه هى انگشتتونو رو صفحه بكشين راهى هست؟ يا مثلا اگه بخواين رفرش كنين...

ELVIS PRESLEY
13-02-2010, 13:00
فرض كنيد تو يه صفحه اينترنتين كه ارتفاعش خيلي زياده و شما تا پايينش رفتين، براى اينكه برگردين بالا به جز اينكه هى انگشتتونو رو صفحه بكشين راهى هست؟ يا مثلا اگه بخواين رفرش كنين...

شما نه تنها تو صفحات اینترنت بلکه هرجای دیگه که رفتین پایین صفحه با یه تپ روی استاتوس بار میاید بالای صفحه....
یعنی روی اون نوار خاکستری بالای صفحه یا روی ساعت بزنید میاید بالای صفحه....:8:

ELVIS PRESLEY
13-02-2010, 13:08
نشد از روش یک رفتم بازم آِتونز اجازه نمی ده
از روش دو هم میزنه cant support your phone model

این مشکلاتتو تو همون تاپیک بگید که کسایی که مشکل مشابه شما داشتن و حل کردن راهنمایی کنن....
من چون با این مورد برخورد نداشتم نمیتونم کمکتون کنم....

آقا این هیتلرخرد کنی :31:که گذاشتی سرعتش خیلی پایینه و هی قطع میشه برا شما هم همینجوره؟

بابا الان اوضاع بیریخته...هیچی درست ار نمیکنه...همین که با سرعت پایینم داره جواب میده خودش کلیه...

من به یه مشکلی برخوردم :
گوشیمو با I tune به 3.1.3 آپدیت کردم بعدش فهمیدم جیل نمیشه . حالا دانگرید کردم به 3.1.2 ولی آنتن گوشیم خالیه . همه فایل های داخل BlackRa1n رو دنلود کردم : SnoW - Cydia - Rock ولی درس نشد .
اگه گوشیمو به 3.1.3 ببرم نمیتونم روش چیزی بریزم چون جیل نیست .
اگه به 3.1.2 دانگرید کنم همه چی حله فقط آنتن ندارم .
میگین چیکار کنم ؟
یکی کمک کنه .

اون راه حلهایی که گفتم چی شد؟؟؟؟جواب داد؟
من اونجام این مشکلتو پرسیدم ولی کسی جواب نداده هنوز

LeBron
13-02-2010, 23:44
سلام دوستان
سه تا سوال: معلوم نیست این مشکل tethered jailbreak کی حل میشه؟(کلا چه Firmware ی این مشکلو داره؟میشه یه جوری گوشی قبل از هفته 40 گیر اورد؟ اگه شدنیه راه تشخیصش چه جوریه؟)
این یکی خیلی تکراریه: از کجا میشه فهمید یه آیفون Factory Unlocked هست؟
آیفون تو تهران از کجا خریدش مطمئن تره؟
ممنون

amamiamiamir
14-02-2010, 10:02
معلوم نیست تا کی این مشکل حل شه . گوشیه هفته ی 40 به پایینم خیلی سخت گیر میاد. رقم 4 5 سریال نامبر بیانگر این موضوع هست
از اونجایی که موقعی کهه وصل می کنی iyunes بهت پیام رجیستر شدن می ده و اگه ریستورش کنی به هر firmware دیگه ای بازم آنتن میده
میتونی از علائدین بخری

LeBron
14-02-2010, 13:20
معلوم نیست تا کی این مشکل حل شه . گوشیه هفته ی 40 به پایینم خیلی سخت گیر میاد. رقم 4 5 سریال نامبر بیانگر این موضوع هست
از اونجایی که موقعی کهه وصل می کنی iyunes بهت پیام رجیستر شدن می ده و اگه ریستورش کنی به هر firmware دیگه ای بازم آنتن میده
میتونی از علائدین بخری
ممنون
این دو رقم سریال نامبر باید چه خاصیتی داشته باشن؟

amamiamiamir
14-02-2010, 14:47
ببین سریال من 84951fbv3np هست l
رقم 4 و 5 رو نگاه کن میگه که مال من برای هفته 51ه

Doctor.Freeman
14-02-2010, 20:43
با سلام . مشکل من اینه :
یکی راهنمایی کنه .
من بدون هیچ مشکلی از 3.1.3 به 3.1.2 دانگرید کردم . اما حالا آنتن ندارم . خیلی ها میگن BaseBand تغییر کرده . نرم افزار Fuzzy رو هم ریختم ولی بیس باند منو ساپورت نمیکنه .
حالا چیکار کنم ؟
3.1.2 شدم ولی آنتن ندارم
گوشیم : 3GS 16 GB هفته 40 به بعد با Modem Frimware : 05.12.01
با تشکر یکی کمکم کنه .

amamiamiamir
14-02-2010, 21:58
یه سوالی دارم گوشیت فکتوری آنلاکه؟؟؟؟

Doctor.Freeman
15-02-2010, 14:43
یه سوالی دارم گوشیت فکتوری آنلاکه؟؟؟؟

آره . آنلاکه فکتوریه .

mehdi_47
15-02-2010, 18:07
سلام
دوستان میتونید برای من یه فیلمی که خودتون با ایفون فیلم برداری کردید رو قرار بدید ؟

Doctor.Freeman
15-02-2010, 21:53
سلام
دوستان میتونید برای من یه فیلمی که خودتون با ایفون فیلم برداری کردید رو قرار بدید ؟

لطفا رعایت کنید .
پست اول همین تاپیکو نگاه کن . :10:

Doctor.Freeman
16-02-2010, 08:02
بالاخره 3.1.3 جیل شد . اما ماله مک هستش نه ویندوز .
Cydia زو کامل نصب میکنه ولی واسه گوشی های لاک نیستش چون فقط جیل میکنه و آنلاک نمیکنه . . .
ولی بازم هیچ کس به 3.1.3 آپدیت نکنه ( هنوز ریسکه )
----

sakura
16-02-2010, 12:08
اخبار کشکی بود

amamiamiamir
16-02-2010, 16:15
بالاخره 3.1.3 جیل شد . اما ماله مک هستش نه ویندوز .
Cydia زو کامل نصب میکنه ولی واسه گوشی های لاک نیستش چون فقط جیل میکنه و آنلاک نمیکنه . . .
ولی بازم هیچ کس به 3.1.3 آپدیت نکنه ( هنوز ریسکه )
----

گوشیت دیگه درست شد آره؟؟؟؟

khaiyam
16-02-2010, 21:01
موقع خرید از کجا میشه فهمید که انلاک فکتوری هست

hamed_666
16-02-2010, 22:22
به گفته یکی از دوستان به نام ™SINAXEX (یکی از مدیران انجمن موبایلستان) :

برنامه f0recast در راه است:

خیلی ها منتظر امدن این برنامه قاعدتا بودند و هستند! این برنامه قابلیت جیلبریک کامل فریمور 3.1.3 و 3.1.2تمام آیفون ها را دارا است. به نوعی میتوان گفت با امدن این برنامه دیگر مشکل بوت در آیفون 3G S های جدید و همین طور آیپاد 3G وجود نخواهید داشت

راست ميگي؟؟؟؟؟؟
من يكي كه ديگه خسته شدم از بس مراقب باطري بودم كه خالي نشه ، حالا كامپيوتر گير بيار بلك رين اجرا كن ! اوووووووووووووووو!:41:

hamed_666
16-02-2010, 22:50
جديدا يكي از سايتهاي بيگانه نرم افزار iBlueNova رو معرفي كرده كه مشكل بلوتوث رو در 3Gs هم رفع ميكنه.
البته من تست نكردم.

iBlueNova Features

iPod Touch 2g is supported (no support for iPod Touch 1g, since it has no bluetooth hardware). iPod Touch 3g support is experimental.
iPhone 2g, 3g & 3gs are supported.
Firmware 3.0 and above are supported.
Music library is read-only, no received music or video will be saved in the library.
iBluetooth licenses will STILL be valid for iBlueNova.
1 license = 1 device (doesn’t matter if you will use the old license on a new device).
Downloading from cydia store is independent from purchasing on cydia store. This will allow you to download and try iBlueNova for 15 days BEFORE purchasing a full license.

فقط تريال و به مدت 15 روز كار ميده!

sakura
17-02-2010, 11:47
راست ميگي؟؟؟؟؟؟
من يكي كه ديگه خسته شدم از بس مراقب باطري بودم كه خالي نشه ، حالا كامپيوتر گير بيار بلك رين اجرا كن ! اوووووووووووووووو!:41:

کشک بود :39:

اون رفیقمون مثل اینکه یه عکس دیده بود بقیشو خیال بافی کرده بود:27:

این برنامه فقط بهتون میگه گوشیتون سری جدیده یا قدیم

hamed_666
17-02-2010, 16:14
من بالاخره نفهميدم اين آقاي جورج هاتز يا Dev team روي 3Gs كار ميكنن كه اين مشكل درست بشه يا دارن بادكنك هوا ميكنن؟

Doctor.Freeman
17-02-2010, 19:16
کشک بود :39:

اون رفیقمون مثل اینکه یه عکس دیده بود بقیشو خیال بافی کرده بود:27:

این برنامه فقط بهتون میگه گوشیتون سری جدیده یا قدیم

نه داداشه من کشک نبود . این برنامه بهت میگه که واسه -- از چه برنامه ای استفاده کنی . یه جورایی رهنماییت میکنه و لینک میده . :10:

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

گوشیت دیگه درست شد آره؟؟؟؟

نه من MAC ندارم . فعلا منتظره اومدنه نسخه WINDOWS هستم . راستی نمیدونی نصب MAC چطوریه ؟ یعنی چه خصوصیاتی میخواد . بی زحمت واسم پیغام خصوصی کن . ممنون . :11:

LeBron
17-02-2010, 20:50
سلام
یه سوال: شارژ اولیه نیاز داره 3gs یا نه؟

sahand_20012003
18-02-2010, 10:33
نه نیاز نداره طبق گفته اپل اگه تونستم لینکش رو می زارم این گوشی باتریش لیتیومه و احتیاجی به شارژ اولیه نداره.

ravani_13
18-02-2010, 19:26
سلام

بچه ها خبر اومدن ايفون 4 توي كنفرانس بعدي استيو كه معمولا june هست چقدر درسته ؟ كسي چيزي شنيده ؟

مرسي

Doctor.Freeman
18-02-2010, 22:51
سلام
یه سوال: شارژ اولیه نیاز داره 3gs یا نه؟

نه . :46:

siavashngd
19-02-2010, 12:24
سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم ازتون
من نوکیا n96 دارم اما در فکر گرفتن 3gs هستم
آیا شمایی که دارین از 3gs استفاده میکنین، کلا راضی هستین ازش؟
ممنون میشم کمک کنید.

amamiamiamir
19-02-2010, 13:32
من دارم خیلیم راضیم همه چیزش خوبه من حتی جیل برکشم نکردم ولی خیلی راضیم
هم تاچش خفنه
هم اینکه سیستم عمل مک داره کلی بازیو برنامه داره
خیلیم خوش دسته
تازه می تونی باش کلیم پز بدی
دوربینشم با اونکه 3.2ه ولی کیفیت خیلی خفنی تو نور داره

Doctor.Freeman
19-02-2010, 15:21
هم تاچش خفنه
خیلیم خوش دسته

همه حرفا 100% تایید میشه + یه سری تعریفات دیگه .
صد در صد گوشی راضی کننده ای هستش .

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم ازتون
من نوکیا n96 دارم اما در فکر گرفتن 3gs هستم
آیا شمایی که دارین از 3gs استفاده میکنین، کلا راضی هستین ازش؟
ممنون میشم کمک کنید.

فقط اینم بگم اول خووب اطلاعات راجع بهش جمع کن که بعدا مثله من تو گل گیر نکنی . . . :10:

siavashngd
19-02-2010, 15:38
همه حرفا 100% تایید میشه + یه سری تعریفات دیگه .
صد در صد گوشی راضی کننده ای هستش .

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

فقط اینم بگم اول خووب اطلاعات راجع بهش جمع کن که بعدا مثله من تو گل گیر نکنی . . . :10:

ممنون از راهنمایت
از کجا میتونم اطلاعات خوبی بدست بیارم
سایت یا فروم جامعی که خودت استفاده میکنی ازش چیه؟

Mah12
19-02-2010, 16:33
سلام بچه ها اینم یه خبر توپ...:5:

نسخه 2 و کرک شده iBlueNova به صورت فایل deb

اینم آدرس سایت...

خودمم امتحان کردم رو آیپاد کار کرد ... هم دریافت هم ارسال

amamiamiamir
19-02-2010, 20:30
[
سلام بچه ها اینم یه خبر توپ...:5:

نسخه 2 و کرک شده iBlueNova به صورت فایل deb

اینم آدرس سایت...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخودمم امتحان کردم رو آیپاد کار کرد ... هم دریافت هم ارسال

منو ناراحت کرد چون جیل نمیتونم کنم

Farzad162
20-02-2010, 00:25
برنامه Radio Javan که free هست رو از آیتیونز دانلود کردم ریختم رو گوشیم ولی تا باز میکنم از برنامه میپره بیرون، چه کنم؟؟

hamed_666
20-02-2010, 01:43
برنامه Radio Javan که free هست رو از آیتیونز دانلود کردم ریختم رو گوشیم ولی تا باز میکنم از برنامه میپره بیرون، چه کنم؟؟

ميگن ورژن 3.1.2 يه سري باگ داره كه در ورژن 3.1.3 برطرف شده ولي آپديت به3.1.3 اصلا توصيه نميشه!

sahand_20012003
20-02-2010, 11:46
حتما ورژن بربنامه تون پایینه یا بد ریخته شده پاک کنین دوباره بریزین باید درست شه.

shahriar_669
20-02-2010, 13:59
سلام به همه رفقا
اقا پسوند فایل های ringtone چی باید باشه که بتونم از ایتیونز بریزم تو گوشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

هم تاچش خفنه
خیلیم خوش دسته
دوستان کیم پلیز یعنی چی یه توضیحی راجبش میدید ؟

amamiamiamir
20-02-2010, 14:49
سلام به همه رفقا
اقا پسوند فایل های ringtone چی باید باشه که بتونم از ایتیونز بریزم تو گوشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

خوب در رابطه با رینگتون m4a هست ولی مخصوصه آیتونز رو باید با برنامه iphonme ringtone convertor بسازی . تو گوگل سرچ کن پیدا میشه.

کلیم پز بدی یعتی کُلی هم باهاش پُز بدی:46:

Farzad162
20-02-2010, 15:05
ميگن ورژن 3.1.2 يه سري باگ داره كه در ورژن 3.1.3 برطرف شده ولي آپديت به3.1.3 اصلا توصيه نميشه!
یعنی 3.1.2 ای ها این برنامه رو ندارن؟

حتما ورژن بربنامه تون پایینه یا بد ریخته شده پاک کنین دوباره بریزین باید درست شه.
ورژن برنامه همین آخرین چیزیه که تو iTunes هست، پاک کردم دوباره هم ریختم درست نشد!
شما اگه دارین فایلشو میدین؟

ورژنم 3.1.2 هست (3GS) برنامه هم که 3.0 به بالا میخواد!
یه بار Radio Javan رو که باز کردم چند لحظه آهنگ پخش کرد، دوباره پرید بیرون...
برنامه bia2 رو هم که باز میکنم همون اول میپره بیرون!

Doctor.Freeman
20-02-2010, 15:21
[/QUOTE]

بابا میتونی باهاش کلی _ یعنی خیلی یا یه عالمه _ پز بدی _ پز یعنی افه یا X کلاس :31:

amamiamiamir
20-02-2010, 16:05
ینم برنامه ibluenove باسه آیتونز خودم ساختم

key berim shomal?
20-02-2010, 17:39
باسلام خدمت دوستان عزيزم
من ميخوام 3gs بگيرم ولي اينترنت بيسيم ندارم
اينجورم كه معلومه نميتونم با كامپيوتر برنامه هاشو دان كنم بعد بريزم رو گوشي
ميشه در اين مورد يه توضيحي بفرماييد؟

يكي هم در مورد نكات مهم موقع خريد كه تو پاچمون نكنن توضيح بفرماييد)unlock factory و ...

راستي جاي خوب واسه خريد هم معرفي كنين

ببخشين طولاني شد:31:

hamed_666
21-02-2010, 00:17
به نظر من كسي كه آيفون ميخواد بخره بايد 100% يه اينترنت وايرلس هم داشته باشه ، اينم حداقل 100 تومن پول ميطلبه!يعني آيفون = اينترنت(البته بيشتر از كامپيوتر حال ميده)اينطوري تا يه نرم افزار جديد يا برنامه اي جديد براش اومد خودت ميتوني بدون هيچ هزينه ي اضافي ازش استفاده كني!:46:در غير اينصورت همش بايد بدي برنامه هاتو بيرون بزنن كه اونا هم تيغ ميزنن ديگه!
من خودم واسه نصب برنامه بلوتوث iBluenova پرسيدم يارو گفت 5 تومن ، اين انصافه؟همش 2 دقيقه كار ميخواد!:41:

mr_rayan
22-02-2010, 01:52
به نظر من كسي كه آيفون ميخواد بخره بايد 100% يه اينترنت وايرلس هم داشته باشه ، اينم حداقل 100 تومن پول ميطلبه!يعني آيفون = اينترنت(البته بيشتر از كامپيوتر حال ميده)اينطوري تا يه نرم افزار جديد يا برنامه اي جديد براش اومد خودت ميتوني بدون هيچ هزينه ي اضافي ازش استفاده كني!:46:در غير اينصورت همش بايد بدي برنامه هاتو بيرون بزنن كه اونا هم تيغ ميزنن ديگه!
من خودم واسه نصب برنامه بلوتوث iBluenova پرسيدم يارو گفت 5 تومن ، اين انصافه؟همش 2 دقيقه كار ميخواد!:41:
نه دوست عزیز اشتباه نکن.اصلا واجب نیست که وایرلس داشته باشی.من خودم وایرلس ندارم و فقط همون اولش که فریمور گوشیم رو ارتقا دادم و جیلش کردم رفتم یه خدمات کامپیوتری و از وایرلسش واسه نصب سیدیا و چنتا برنامه پایه استفاده کردم و فقط هزار تومن به صاحب مغازه دادم و بعدش با استفاده از برنامه pc suite همه کارامو رو سیستم خودم انجام میدم،لازم به ذکره که آخرین ورژن این برنامه یه قسمتی به اسم سیدیا داره و شما با استفاده از اینترنت معمولیه خودتون میتونید همه کارهایی که مربوط به سیدیا میشه (اعم از اد کردن سورس و نصب برنامه و تم و رینگتون و ...)رو به راحتی انجام بدید.
من پیشنهاد می کنم آخرین ورژن این برنامه رو دانلود و نصب کنی و حالشو ببری.

hamed_666
24-02-2010, 18:52
ینم برنامه ibluenove باسه آیتونز خودم ساختم

من اينو نصب كردم اشكال داره!

hamed_666
24-02-2010, 19:04
مثل اينكه مشكل 3Gs ها هم داره يواش يواش حل ميشه!

امروز توي يكي از سايتهاي بيگانه ديدم انگار نرم افزاري هست به اسم Gull1Hack كه ميتونه آيفون 3Gs با بيس باند 05.11.07 رو هك كنه و مشكل خاموش روشن شدن رو هم نداره. اين نرم افزار كار جورج هاتز يا dev-team نيست و سايت توصيه كرده كه فعلا دست نگه داريد تا اطلاعات جديدي از نرم افزار بدست بيارن و بعد . . .:20:

amamiamiamir
25-02-2010, 13:27
مثل اينكه مشكل 3Gs ها هم داره يواش يواش حل ميشه!

امروز توي يكي از سايتهاي بيگانه ديدم انگار نرم افزاري هست به اسم Gull1Hack كه ميتونه آيفون 3Gs با بيس باند 05.11.07 رو هك كنه و مشكل خاموش روشن شدن رو هم نداره. اين نرم افزار كار جورج هاتز يا dev-team نيست و سايت توصيه كرده كه فعلا دست نگه داريد تا اطلاعات جديدي از نرم افزار بدست بيارن و بعد . . .:20:

یه لینک بده

hamed_666
26-02-2010, 11:04
Untethered Reboot of Jailbroken iPhone 3GS New BootRom (Demo)

They started with Gull1Hack (fake?) which is claimed to jailbreak all iPhones and iPod Touches including iPhone 3GS (new BootRom) and iPod Touch 3G and now they have posted a demo video revealing the device details using F0recast, it shows a jailbroken iPhone 3GS from week 46 (means new BootRom) and then an untethered reboot (No need to run jailbreak tool again to boot iPhone/iTouch as in BlackRa1n and RedSn0w).

UPDATE: Gull1Hack is a Fake…

You also might notice that this iPhone has Baseband 05.11.07. The Gull1Hack claims that they achieved this baseband by modifying Fuzzyband to work with the iPhone 3GS too! So they are also playing with Fuzzyband at the same time.. Really?? and they also unlocked the baseband with a modified BlackSn0w v2.

So many claims at the same, I seriously doubt the existence of a Genuine Gull1Hack jailbreak. Watch the video below..

Please Note that Gull1hack has neither been confirmed by the Dev-Team not the GeoHot. We will keep you posted as there comes any official statement. So iPhoners better hold your horses and stay tuned at iPhoneHeat.com.

You can follow us to Twitter, Join our Facebook Fan Page, and also Subscribed to RSS Feed to receive latest updates on iPhone and iPod Touch.

sakura
26-02-2010, 13:22
آقا یه سوال : بلندی صدا آیفون خوبه ؟ مثلا اگه گوشیتون تو اتاق باشه و شما تو آشپزخونه صدای زنگشو میشنوید؟

کیفیت صدا n900 بهتره یا آیفون

amamiamiamir
26-02-2010, 13:31
آقا یه سوال : بلندی صدا آیفون خوبه ؟ مثلا اگه گوشیتون تو اتاق باشه و شما تو آشپزخونه صدای زنگشو میشنوید؟

کیفیت صدا n900 بهتره یا آیفون

lن ماله ان900 رو نشنیدم ولی خوبه از اون فاصله هم میشنوی

sakura
28-02-2010, 19:18
با ویزا کارت میشه از appstore خرید کرد؟؟؟؟

آخه یه سایت پیدا کردم که ویزا کارت میفروشه:31::

saman65
28-02-2010, 20:06

اگه سایته مطمئن باشه و به شما ویزا کارت واقعی بده.آره میشه!

sakura
28-02-2010, 20:42
اگه سایته مطمئن باشه و به شما ویزا کارت واقعی بده.آره میشه!

مدیر انجمن آیفون موبایلستانم داره گیفت کارت آیتونز میفروشه :

گیفت کارت بهتر از ویزا کارته و100% مورد قبول آیتونز

saman65
01-03-2010, 02:16
مدیر انجمن آیفون موبایلستانم داره گیفت کارت آیتونز میفروشه :

گیفت کارت بهتر از ویزا کارته و100% مورد قبول آیتونز

تمیشه گفت از ویزا کارت بهتره ولی آره.100% مورد قبوله.حالا اگه اومدم ایران خبرتون میکنم هرکی خواست سفارش بده واسش هرچقد خواست بیارم:31:

Microsoft24
01-03-2010, 02:35

با سلام به شما دوست عزیز ،

من از مستر کارت فیزیکی استفاده میکنم! و تا حالا هم مشکلی نداشتم!

به شما هم پیشنهاد میکنم ، از مستر کارت و یا ویزا کارت فیزیکی استفاده کنید!

چون متاسفانه ، تو مستر کارت و ویزا کارت مجازی ، کلاهبرداری زیاده!

sakura
01-03-2010, 10:13

من از مستر کارت فیزیکی استفاده میکنم! و تا حالا هم مشکلی نداشتم!

به شما هم پیشنهاد میکنم ، از مستر کارت و یا ویزا کارت فیزیکی استفاده کنید!

چون متاسفانه ، تو مستر کارت و ویزا کارت مجازی ، کلاهبرداری زیاده!

از کجا باید فیزیکی بگیریم ؟

bache_gorbe
02-03-2010, 21:15
سلام به همگی
توی سایت ّّGSM خوندم که برای نابینایان یه سری امکانات داره که این امکانات از فرق های بین 3G و 3GS هستش .
خواستم از iPhone دارا بپرسم این امکانات چجوریه و چطور کار می کنه و اصلا بدرد بخوره یا نه ..؟؟؟
اینم لینک بررسی تخصصی سایت GSM.ir از apple iPhone 3GS:

Mojtaba-MCI
03-03-2010, 14:11
سلام عزیزان ، یه سوال داشتم.
آیا میشه از طریق خود گوشی شماره تلفن های داخل سیم کارت رو ویرایش کرد یا باید برای این کار سیم کارت رو روی یه گوشیه دیگه گذاشت؟!
ممنون!

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

سلام به همگی
توی سایت ّّGSM خوندم که برای نابینایان یه سری امکانات داره که این امکانات از فرق های بین 3G و 3GS هستش .
خواستم از iPhone دارا بپرسم این امکانات چجوریه و چطور کار می کنه و اصلا بدرد بخوره یا نه ..؟؟؟

همچین امکانی که داره ، ولی توو اصل کاربریش فرق زیادی نداره!
درواقع فقط به جای اینکه نوشته ها در پس زمینه ی سفید با رنگ سیاه باشن برعکس میشه.یعنی چی؟!یعنی پس زمینه ی گوشی میشه مشکی(یا یه رنگ تاریک دیگه)و نوشته ها با رنگ سفید نشون داده میشن...

mr_rayan
03-03-2010, 23:51
سلام به همگی

نقدی که این سایت در مورد این ویژگی نوشته تا حدی اشتباهه.چون این حالت برای افراد کم بینا هستش و نه نا بینا.چون انسان نابینا عملا هیچی نمیبینه.
ولی رنگ ها طوری طراحی شده که انسان کم بینا بهتر میتونه نوشته ها و آیکون هارو ببینه.

سلام عزیزان ، یه سوال داشتم.
آیا میشه از طریق خود گوشی شماره تلفن های داخل سیم کارت رو ویرایش کرد یا باید برای این کار سیم کارت رو روی یه گوشیه دیگه گذاشت؟!
ممنون!
تا اونجایی که من می دونم شما اصلا به شماره های سیم کارت دسترسی نداری،دیگه چه برسه به ویرایش.

vahid_65
04-03-2010, 09:23
سلام
من میخوام تمام محتویات گوشیمو پاک کنم اگه ریستور کنم باید حتما به 3.1.3 آپدیت کنم یا اینکه راهه دیگه ای هم هست

Mojtaba-MCI
04-03-2010, 19:09
تا اونجایی که من می دونم شما اصلا به شماره های سیم کارت دسترسی نداری،دیگه چه برسه به ویرایش.
تا نگاه شما به دسترسی داشتن چی باشه...
وگرنه میشه همشون رو کپی کرد رو خود گوشی.جواب سوال رو هم فهمیدم.باید گوشی رو جیلبریک کنم تا به سیم دایرکتوری دسترسی کامل داشته باشم که منم فعلا همچین قصدی ندارم.

Doctor.Freeman
04-03-2010, 20:38
سلام
من میخوام تمام محتویات گوشیمو پاک کنم اگه ریستور کنم باید حتما به 3.1.3 آپدیت کنم یا اینکه راهه دیگه ای هم هست

نه نه به هیچ وجه به 3.1.3 ریستور نکنی که مثل من بد بخت میشی . . .
البته العان مشکلم حل شده ولی با 1000 بد بختی ...

یه بررسی تو این سایت بکن ...

nimanz
04-03-2010, 22:28
با سلام و عرض خسته نباشید به شما
شب بخیر

قیمت آیفون 3g و 3gs هشت و 16 گیگ در تهران چند هست ؟

گارانتیه هم داره ؟ مثلا" نماینده رسمی !

خرید کدام به صرفه تر هست ؟

از کجا بگیرم بهتر هست ؟

اگر امکان داره در مقایسه با HTC مزایا و معایب را بگین ؟! (البته HTC HD2)

Mojtaba-MCI
04-03-2010, 22:36
با سلام و عرض خسته نباشید به شما
شب بخیر

قیمت آیفون 3g و 3gs هشت و 16 گیگ در تهران چند هست ؟

گارانتیه هم داره ؟ مثلا" نماینده رسمی !

خرید کدام به صرفه تر هست ؟

از کجا بگیرم بهتر هست ؟

اگر امکان داره در مقایسه با HTC مزایا و معایب را بگین ؟! (البته HTC HD2)

سلام نيما جان.شب شما هم بخیر.من آخرین قیمتی که گرفته بودم این بود : 16 گیگ 820 ، 32 گیگ 920.
البته هستن جاهای دیگه ای که همینجوری واسه خودشون قیمت میندازن!مثلا 16 رو میدن 950 ، 32 رو میدن 1 و 50!
در کل باید بگردی...
نه ، گارانتی و این حرفا خبری نیس.شاید بزرگترین مشکلش توو ایران همین باشه!البته هستن جاهایی که تعمیر میکنن ولی خب دیگه...
خب معلومه!3 جی اس دیگه:46:.حالا حافظه ش بسته به خودته.من 16 شو گرفتم.
علائدین یه چرخی بزنی همه چی دستت میاد...
و سوال آخرت هم که جوابش اینجاس :

خوش باشی:11:.

kasra_khan2003
04-03-2010, 23:44
سلام نيما جان.شب شما هم بخیر.من آخرین قیمتی که گرفته بودم این بود : 16 گیگ 820 ، 32 گیگ 920.
البته هستن جاهای دیگه ای که همینجوری واسه خودشون قیمت میندازن!مثلا 16 رو میدن 950 ، 32 رو میدن 1 و 50!
در کل باید بگردی...
نه ، گارانتی و این حرفا خبری نیس.شاید بزرگترین مشکلش توو ایران همین باشه!البته هستن جاهایی که تعمیر میکنن ولی خب دیگه...
خب معلومه!3 جی اس دیگه:46:.حالا حافظه ش بسته به خودته.من 16 شو گرفتم.
علائدین یه چرخی بزنی همه چی دستت میاد...
و سوال آخرت هم که جوابش اینجاس :

خوش باشی:11:.

سلام مجتبی جان، خوبی؟ خلاصه خریدی یا نه؟

دوستان 3.1.3 هنوز جیلبریک نشده نه؟

راستی این نرم افزار جدید بلوتوث عجب چیزیه! دیگه 100% مشکلات آیفون حل شد:27:

amamiamiamir
05-03-2010, 00:33
یکی بگه من با 3.1.3 که جیل نمیشه چه کنم

saman65
05-03-2010, 08:48
صبر جمیل:31:

Doctor.Freeman
05-03-2010, 11:37

سلام . داداش Base Band ات چنده ؟ فایل SSH 3.1.2 رو داری ؟
خبرشو بهم بده تا بت بگم چیکار کنی . :10:

amamiamiamir
05-03-2010, 12:00
سلام . داداش Base Band ات چنده ؟ فایل SSH 3.1.2 رو داری ؟
خبرشو بهم بده تا بت بگم چیکار کنی . :10:
base baand 5.12 هست و shsh رو ندارم مشکلم اینه دیگه

Doctor.Freeman
05-03-2010, 13:00
base baand 5.12 هست و shsh رو ندارم مشکلم اینه دیگه

واسه خیلی ها این SHSH لازم نبود مثالش خود من . من اصلا اولش نمیدونستم چیه . ولی گوشی رو راحت به 3.1.2 دانگرید کردم و جیلش کردم ...
اینو یه نیگا بنداز :

امیدوارم کارت راه بیفته . . . :46:

amamiamiamir
05-03-2010, 13:06
واسه خیلی ها این SHSH لازم نبود مثالش خود من . من اصلا اولش نمیدونستم چیه . ولی گوشی رو راحت به 3.1.2 دانگرید کردم و جیلش کردم ...
اینو یه نیگا بنداز :

امیدوارم کارت راه بیفته . . . :46:

بگو گوشیمو کجا بیارم مشکلم رو حل کنی؟؟؟؟
شما shsh vو روی سیدیا داشتی؟؟؟؟؟

Doctor.Freeman
05-03-2010, 13:21
بگو گوشیمو کجا بیارم مشکلم رو حل کنی؟؟؟؟
شما shsh vو روی سیدیا داشتی؟؟؟؟؟

اولن مگه گوشیت فیزیکی نیست :31: ؟ یعنی چی بیاری درس کنم ؟ کجا بیاری ؟ نه من از Cydia هیچی نداشتم . . . اگه یادت باشه مشکله جفتمون یکی بود . جفتمون برده بودیم به 3.1.3 اصلی . حالا ماله من حل شده . شما اون سایتی که دادم خوب بخون . انشاا... درس میشه .
---
فقط موقع دانگرید به 3.1.2 یه ارور میده یه لطفی بکن کده ارور رو به من بگو . :10:

amamiamiamir
05-03-2010, 13:27
eligible to make request build
شما مگه ساکن تهران نیستی؟؟؟؟ میارم پیشت درستش کنی.
آخه از هرکی پرسیدم میگه shsh رو نداشته باشی نمیشه

Mojtaba-MCI
05-03-2010, 22:43
سلام مجتبی جان، خوبی؟ خلاصه خریدی یا نه؟
سلام كسری جان.آره عزیز.گرفتم.
ورژن 3.1.2 اگه اشتباه نکرده باشم.هنوز جیل نکردم.موندم مشکل بالا اومدنش بعد از خاموش کردن حل شه بعد ردیفش کنم...

key berim shomal?
05-03-2010, 23:03
سلام دوستان
منم 3gs گرفتم:5:
یک توضیحی در مورد استفاده از وایرلس و gps میشه بفرمایین
من نمیتونم از این 2 تا استفاده کنم

یک نرم افزار هم برای تبدیل ویدیو که زیرنویس رو هم ساپورت کنه اگر امکانش هست معرفی کنین
مر30:31:

hajoo
06-03-2010, 15:54
برای وایرلس برو:
settings>wirelss وایرلس رو روشن کن بعد از جست و جو وایرلسی رو پیدا کرد انتخاب کن.

Mojtaba-MCI
06-03-2010, 20:04
سلام دوستان
ببین دوست عزیز ، جی پی اس چیزی نیست که لازم باشه شما فعالش کنی و این حرفا!
من این مشکل رو با دوستانی که نوکیا هم دارن دارم...روو نوکیا که گیرنده ی جی پی اس خود گوشی زمانی که برنامه ش رو میاوردید بالا شروع میکرد به اتصال به ماهواره ها و زمانی که حداقل با 3 تاشون ارتباط پیدا نمیکرد جای شما مشخص نمیشد.این دیگه نه فعال کردنی بود نه چیز دیگه!
اما آیفون.واسه آیفونم لازمه که شما قبلا اینترنت گوشیت رو فعال کرده باشی.حالا اگه سیم کارتت همراه اوله که از طریق سایتشه ، اگرم که ایرانسله به سبک خودش.
بعد اینکه از فعال بودن قابلیت ایترنت رو گوشیت مطمئن شدی گزینه ی maps رو بيار بالا.خوى طوشي با اتصال به اينترنت نقشه ی مکانی رو که هستی از اینترنت دانلود میکنه.همین...
وایرلس رو هم دوستمون توضیح دادن.

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

البته میتونی قبل از اتصال به اینترنت نقشه ی شهرهایی که دلت میخواد رو بریزی روو گوشیت تا دیگه نیازی به دانلود کردن نداشته باشی...

Doctor.Freeman
07-03-2010, 12:37
سلام دوستان

یک نرم افزار هم برای تبدیل ویدیو که زیرنویس رو هم ساپورت کنه اگر امکانش هست معرفی کنین
مر30:31:

میگم داداش خارج از این مطالب یه برنامه بزار تا قبل عید بریم شمال :46::31:

dading
07-03-2010, 13:02
با سلام خدمته تمام دوستان.
یه سوال از خدمتتون داشتم ممنون میشم همتون نظرتونو بگین.
من تا حالا 10 تا گوشی عوض کردم در واقع هرچند ماه یه گوشی عوض میکنم الان یه ان 79 دستمه دیگه خودم خسته شدم انقدر گوشی عوض کردم.متاسفانه گوشیها واسم تکراری میشه و از جذابیت هم میفته.حالا میخوام یه گوشی بخرم که حداقل 3سال داشته باشم بین 2 تا گوشی 3جی اس و اچ دی2 موندم کدومو انتخاب کنم.در ضمن من این 100 صفحه را خوندم و کمی اطلاعات بدست اوردم.
چیزایی که من از یه گوشی میخوام به ترتیب الویت براتون مینیویسم که شماهم دور از تعصب منو راهنمایی کنین.
1.برنامه خوری گوشی
2.جذابیت فوق العاده گوشی که اصلا خسته نشم و روز به روز منو بیشتر به گوشیم وابسته کنه بطوری که اگه با یه گوشیه دیگه نتونم کار کنم
3.رابط کاربریش وراحتی کار باگوشی توپ باشه
4.اینترنتش عالی باشه چون زیاد استفاده میکنم(وایرلس دارم)
5.تاچ عالی باشه
6. کیفیت و بلندی صدا
7.دوربین
اینها رو طبق خواسته های خودم ازگوشی ترتیب بندی کردم مثلا دوربین واسم کم مهمه ولی برنامه خوری و جذابییت گوشی واسم فوق العاده مهمه.
ممنون میشم همتون نظرتونو بدین
موفق باشین

Microsoft24
07-03-2010, 16:36
با سلام خدمته تمام دوستان.
یه سوال از خدمتتون داشتم ممنون میشم همتون نظرتونو بگین.
من تا حالا 10 تا گوشی عوض کردم در واقع هرچند ماه یه گوشی عوض میکنم الان یه ان 79 دستمه دیگه خودم خسته شدم انقدر گوشی عوض کردم.متاسفانه گوشیها واسم تکراری میشه و از جذابیت هم میفته.حالا میخوام یه گوشی بخرم که حداقل 3سال داشته باشم بین 2 تا گوشی 3جی اس و اچ دی2 موندم کدومو انتخاب کنم.در ضمن من این 100 صفحه را خوندم و کمی اطلاعات بدست اوردم.
چیزایی که من از یه گوشی میخوام به ترتیب الویت براتون مینیویسم که شماهم دور از تعصب منو راهنمایی کنین.
1.برنامه خوری گوشی
2.جذابیت فوق العاده گوشی که اصلا خسته نشم و روز به روز منو بیشتر به گوشیم وابسته کنه بطوری که اگه با یه گوشیه دیگه نتونم کار کنم
3.رابط کاربریش وراحتی کار باگوشی توپ باشه
4.اینترنتش عالی باشه چون زیاد استفاده میکنم(وایرلس دارم)
5.تاچ عالی باشه
6. کیفیت و بلندی صدا
7.دوربین
اینها رو طبق خواسته های خودم ازگوشی ترتیب بندی کردم مثلا دوربین واسم کم مهمه ولی برنامه خوری و جذابییت گوشی واسم فوق العاده مهمه.
ممنون میشم همتون نظرتونو بدین
موفق باشین

100% آیفون!

به گفته ی مایکرو سافت :
Windows Mobile 7 بروی HTC HD 2 نصب نخواهدشد! پس HD2 همین الان بازی رو واگذار کرده!

حالا میفهمید اپل یعنی چی!

اپل بعد از سه سال هنوز هم آیفون 2G رو ساپورت نرم افزاری و فریموری میکنه!

در حالیکه مایکرو سافت به همین راحتی HD2 رو بعد 3ه ماه حذف کرد!!!!:18::18::18::18:

به نظر من سرمایه گذاری روی یک برند تایوانی هیچ نتیجه ای جز پشیمونی ، نخواهد داشت!

دیدید که ، تازه این مایکروسافت بود ، همون مایکرو سافتی که یه جورایی به HTC مدیونه! اگر گوشی های HTC نبود ، کی می فت سراغ ویندوز موبایل!

من که ، همون Ctrl+Alt+Delete ویندوز XP برای هفت پشتم بسه!

حالا ببینید گوگل چه کار میکنه! گوگلی که با وجود گوشی های HTC ، زیر بار نرفت و گوشی خودشو به هر قیمتی بیرون داد!

حالا می فهمید ، که Think Different یعنی چی!

سعی کنید ، متفاوت بیندیشید!

اینو در مورد آیفون نمیگم! در مورد کلیه ی محصولات اپل میگم!

هر سئوالی درباره ی محصولات اپل داشتی (از آیپاد نانو تا مک پرو!) ، من در خدمتم!!!

key berim shomal?
07-03-2010, 17:50
من پایم دکتر جان
برنامه بزار بریم:31:
راستی دوستان یه سوال دیگه
به نظرتون میارزه الان گوشیمو جیلبرک کنم(با این دردسرای خاموش نکردن و ....)
یا صبر کنم جیل فول بیاد بعدا؟؟؟

dading
07-03-2010, 18:38
د.ست عزیز ممنون از راهنماییت ممنون میشم بقیه هم نظزشونو بگن.
Think Different منظورتون یعنی چی میشه واضح تر بگین.؟
یه سوال دیگه هم دارم از شما.من از این گوشی به نظرتون خسته نمیشم؟بعضی از موارد رو تو این تالار و بقیه تالارها متوجه شدم نسبت به 3جی اس و برنامه هاش و ... مثل انلاک و جیلبریک وبعضی چیزهارو هم متوجه نشدم مثل shsh که نمیدونم اصلا چی هست.میخواستم ببنیم اگر این گوشی رو بگیرم میتونم چیزایی که یاد نگرفتم را یاد بگیرم که چی هست میتونم از شماها کمک بگیرم و همچنین بقیه دوستان؟میتونم اگه به مشکلی بخورم خودم با کمک دوستان حل کنم از پس این گوشی میتونم بر بیام؟ببخشید این سوالو میپرسم چون الان میگین هنوز نخریده اینو میپرسه.من بعضی هارو میبینم این سوالو میپرسن اونایی که گوشیشونو اپدیت میکنم و دیگه انتن ندارن یعنی گوشیشون انلاک فاکتوری نبوده ایا درست متوجه شدم؟فقط موقع خرید باید از چه راهی بجز اپدیت کردن متوجه بشم که انلاک فاکتوری هست نه انلاک نرم افزاری؟ممنون میشم بگین. ممنون میشم باز نظرتونو لطف کنین.

amamiamiamir
07-03-2010, 18:55
د.ست عزیز ممنون از راهنماییت ممنون میشم بقیه هم نظزشونو بگن.
Think Different منظورتون یعنی چی میشه واضح تر بگین.؟
یه سوال دیگه هم دارم از شما.من از این گوشی به نظرتون خسته نمیشم؟بعضی از موارد رو تو این تالار و بقیه تالارها متوجه شدم نسبت به 3جی اس و برنامه هاش و ... مثل انلاک و جیلبریک وبعضی چیزهارو هم متوجه نشدم مثل shsh که نمیدونم اصلا چی هست.میخواستم ببنیم اگر این گوشی رو بگیرم میتونم چیزایی که یاد نگرفتم را یاد بگیرم که چی هست میتونم از شماها کمک بگیرم و همچنین بقیه دوستان؟میتونم اگه به مشکلی بخورم خودم با کمک دوستان حل کنم از پس این گوشی میتونم بر بیام؟ممنون میشم باز نظرتونو لطف کنین.

ببین کلا اپل همه چیزش متفاوته. مثلا تاچ سکرینش اینقدر راحت و نرمه که اصلا دیوانش میشی من تو هیچ گوشیه دیگه ای ندیدم خیلی حال میده.
اصلا خسته نمیشی چون تا ازش خسته می خوای بشی یه بازی جدید میاد باسش معتادت می کنه دوباره من یه هفته روزی 3 ساعت gta iv هر روز بازی می کردم حالا دارم nba بازی میکنم و اصلا خسته کنده نیست
به نظر من چیزی جز gs نخر چون سرعتش 2 برابره و دوربینش با اون که 3 هست ولی تو روز دسته کمی از 5 نداره فیلم برداریشم خوبه. وقط تو شب مشکل داره
اصلا هم نگران جیل و این چیزا نباش فقط یادت باشه به فریمور 3.1.3 نبری.

Microsoft24
07-03-2010, 20:07
ببین کلا اپل همه چیزش متفاوته. مثلا تاچ سکرینش اینقدر راحت و نرمه که اصلا دیوانش میشی من تو هیچ گوشیه دیگه ای ندیدم خیلی حال میده.
اصلا خسته نمیشی چون تا ازش خسته می خوای بشی یه بازی جدید میاد باسش معتادت می کنه دوباره من یه هفته روزی 3 ساعت gta iv هر روز بازی می کردم حالا دارم nba بازی میکنم و اصلا خسته کنده نیست
به نظر من چیزی جز gs نخر چون سرعتش 2 برابره و دوربینش با اون که 3 هست ولی تو روز دسته کمی از 5 نداره فیلم برداریشم خوبه. وقط تو شب مشکل داره
اصلا هم نگران جیل و این چیزا نباش فقط یادت باشه به فریمور 3.1.3 نبری.

دوست عزیز ،

من الان از فریمور 3.13 استفاده میکنم!

و مشکلی هم ندارم!

منتها گوشی من از سری اول 3G S ه و مشکل ، سری جدید رو نداره! کی هی بره تو Recovery Mode !

dading
07-03-2010, 20:09
ممنون که لطف کردی و نظرتو گفتی ممنون میشم بقیه دوستان هم نظرشونو بگن.
فقط اگه میشه جواب این سواله منم بدین ممنون میشم.
اونایی که گوشیشونو اپدیت میکنن و دیگه انتن ندارن یعنی گوشیشون انلاک فاکتوری نبوده ایا درست متوجه شدم؟فقط موقع خرید باید از چه راهی بجز اپدیت کردن متوجه بشم که انلاک فاکتوری هست نه انلاک نرم افزاری؟از سریال باید متوجه شد؟از کجا باید بفهمم که انلاک فاکتوریه نه نرم افزاری؟

Microsoft24
07-03-2010, 20:15
ممنون که لطف کردی و نظرتو گفتی ممنون میشم بقیه دوستان هم نظرشونو بگن.
فقط اگه میشه جواب این سواله منم بدین ممنون میشم.
اونایی که گوشیشونو اپدیت میکنن و دیگه انتن ندارن یعنی گوشیشون انلاک فاکتوری نبوده ایا درست متوجه شدم؟

بله!

فقط موقع خرید باید از چه راهی بجز اپدیت کردن متوجه بشم که انلاک فاکتوری هست نه انلاک نرم افزاری؟از سریال باید متوجه شد؟از کجا باید بفهمم که انلاک فاکتوریه نه نرم افزاری؟

ببینید ، راههای زیادی هست ولی بهترینش ، چک کردن پارت نامبر گوشی با پارت نامبر های آنلاک اپل ه!

اما ، سعی کنید از شخص قابل اطمینان تهیه کنید !

بعضی فروشنده ها ، گوشی رو آکبند باز می کنند و جلوی خودتتون به iTunes وصل می کنند و آنتن میگیرند! مثل قروشگاه کریستال در پایتخت!

به نظر من ، این بهترین راهه ، چون جای هیچ شک و شبهه ای رو باقی نمی زاره! :46:

mh.attari
07-03-2010, 20:26
دوستان ببخشید من یه سوال از همه ی ایفون دارای این تاپیک دارم و امیدوارم همشون ا لطفی که به من دارن جواب بدن
میخوام بگید چه نرم افزار های کرک شده (به زبون خودمون) یا چه نرم افزار هایی که بابتش پولی ندادید روی گوشیتون هست با ذکر کار برد
و ایا از ایتونر میشه نرم افزاری رو گرفت بعدش کرکش کرد؟اگر نه شما نرم افزاراتون رو از کجا دانلود میکنید
ممنون میشم دقیق جواب بدید