PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه توضیح درباره ی private tracker های torrent بدید لطفا

Diego
29-06-2009, 12:42
یه توضیح که چه فرقی با public tracker ها دارند؟و اینکه ایا بن کردن آی-پی leecher ها فقط مختص private tracker هاست؟

V i r u s e r
29-06-2009, 12:51
سلام البته من زیاد وارد نیستم
ولی در تراکر های خصوصی میان ای پی شما رو نگاه میکنن که مثلا اگه وارد سایت شده باشید اجازه ی لیچ میدن
اگرم نه که نمی تونید به بقیه کاربران متصل بشید، ولی در راکر های عمومی همه میتونن وصل بشن و کاری به login شدن و نشدن ندارند
در مورد سوال دوم: بله، اگه یه ای پی توی لیست سیاه باشه اگه بخوان می تونن بهش اجازه ی دانلود ندن

Diego
02-07-2009, 13:24
سلام البته من زیاد وارد نیستم
ولی در تراکر های خصوصی میان ای پی شما رو نگاه میکنن که مثلا اگه وارد سایت شده باشید اجازه ی لیچ میدن
اگرم نه که نمی تونید به بقیه کاربران متصل بشید، ولی در راکر های عمومی همه میتونن وصل بشن و کاری به login شدن و نشدن ندارند
در مورد سوال دوم: بله، اگه یه ای پی توی لیست سیاه باشه اگه بخوان می تونن بهش اجازه ی دانلود ندن

سلام.ببخشید یه خورده دیر این تاپیک رو چک کردم.یعنی فقط private tracker ها میتونن محدودیت ایجاد کنن؟(tracker های عمومی هیچ محدودیتی ندارن؟)
پس استفاده از tracker های عمومی کاملا آزاده؟و هیچ وقت محدودیتی مثل ban کردن ip نداره؟

Squall Leonhart
30-09-2009, 11:14
ميشه بيگن اين Tracker اصلا چي هست؟
زياد بودن Tracker ها توي ليست تركرز چه تاثيري روي دانلود و سرعت تورنت داره؟

Diego
30-09-2009, 20:42
ميشه بيگن اين Tracker اصلا چي هست؟
زياد بودن Tracker ها توي ليست تركرز چه تاثيري روي دانلود و سرعت تورنت داره؟

همون سرورهایی که پیر و سید ها رو مدیریت میکنن.
بیشتر حالت پشتیبانی همدیگه رو دارن.

Squall Leonhart
30-09-2009, 20:57
اين دو تا سايت براي پيدا كردن تركر هستند ولي دومي مثل اينكه فعلا خراب هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید