PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف اطلاعات flash

Azizi87
29-06-2009, 09:50
با سلام
یه فلش 4G transcend دارم که یه بار با nod ورژن 2.5 اسکن کردم و اکثر فایل ها را ویروسی شناخت بعد من با خود nod حذفشان کردم(delete را زدم) که بعد از این کار همه فایل ها از روی فلش نا پدید شدند ولی properties حجم اصلی را نشان می دهد(3.54G)
اطلاعات مهمی داشتم چگونه میشه برشون گردونم؟

ict1720
29-06-2009, 14:20
اگه هنوز توی proprties نشان می ده قسمتی از حافظه فلاش پره مطمئن باش فایل هات پاک نشده.

ict1720
29-06-2009, 14:21
اولا: ممکنه سیستم آلوده به ویروسی باشه که نمی زاره فایل های hidden نمایش داده بشه و ویروس موجو روی فلاش تمام فایلها رو هایدن کرده باشه.

ict1720
29-06-2009, 14:23
دوما: اگر فایل های رو فلاش مربوط به برنامه آفیس بوده و ویروس نیز ویروس document.exe شاید محتوی فایل ها را به صورت فایل های بی نام و نشان در آورده و بجای انها از فایل ویروس exe استفاده کرده باشه و انتی ویروس نیز هما فایل های تغییر یافته رو پاک کرده و...

ict1720
29-06-2009, 14:25
سوما: اگه پاک شده باشه هم می توانی از یک برنامه برگرداندن اطلاعات پاک شده استفاده کنی کافیه در همین سایت نام Recover my file را جستجو کنی تا برنامه مناسب رو پیدا کنی.
اگر هم می خواهی فایل های hiden نمایش داده بشه کافیه از برنامه FlashDisinfector استفاده کنی.

saeed774
29-06-2009, 16:32
دوست عزيز اگر مطمئن هستين كه ديگه ويروسي در كار نيست . فابلاي اصلي شما بصورت مخفي و سيستمي در اومدن . از فولدر آپشن گزينه نشان دادن فايلاي مخفي وسيستمي رو فعال كن و داخل فلش رو تمام فايلا راست كليك كن و تيك دو گزينه Hidden , Read Only رو بردار و ok كن .

My Computer->Tools->folder option->View
تيك گزينه Show Hidden رو بزن و تيك دو گزينه پايين تر يعني Hide Protected Operation رو بردار و به پيام داده شده ok كن .