PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب ويندوز

Silent28
29-06-2009, 00:30
دوستان عزيز من جديدا با ارور هاي جديدي مواجه ميشم براي نصب ويندوز كه اين آخري چند روزه منو يه سري از دوستان رو بخودش مشغول كرده
اولا كه براي نصب ويندوز replaceنميكنه و منو بيچاره كرده
بعدش هم كه درايو C رو فرمت نميكنه و ميگه Installation files روشه
boot logging از روي CD هم غير فعاله و صفحه تنظيمات doc هم كه از اونجا ميتونم فعالش كنم پسورد داره و پسوردش رو معلوم نيست اصلا كي گذاشته و با درآوردن باتري هم پسورد پاك نشد!
حالا راهنمايي كنيد كه من چجوري از شر اين ويندوز خلاص بشم( بهترين راهش فرمت ديسك از توي داس هست اما خودم خيلي وقته داس كار نكردم و ميترسم گند بزنم تو سيستم)

mehdi1368
06-07-2009, 00:03
سلام بهترین کاری که میتونی انجام بدی! فرمت کردن درایو ویندوز از طریق داس است.
میتونی از اموزش زیر کمک بگیری.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نوشته ی امین حسنخانی
موفق باشید.

MnX_2009
06-07-2009, 00:35
دوستان عزيز من جديدا با ارور هاي جديدي مواجه ميشم براي نصب ويندوز كه اين آخري چند روزه منو يه سري از دوستان رو بخودش مشغول كرده
اولا كه براي نصب ويندوز replaceنميكنه و منو بيچاره كرده
بعدش هم كه درايو C رو فرمت نميكنه و ميگه Installation files روشه
boot logging از روي CD هم غير فعاله و صفحه تنظيمات doc هم كه از اونجا ميتونم فعالش كنم پسورد داره و پسوردش رو معلوم نيست اصلا كي گذاشته و با درآوردن باتري هم پسورد پاك نشد!
حالا راهنمايي كنيد كه من چجوري از شر اين ويندوز خلاص بشم( بهترين راهش فرمت ديسك از توي داس هست اما خودم خيلي وقته داس كار نكردم و ميترسم گند بزنم تو سيستم)

در مورد سوال اول اینکه منظورت از اینکه replace نمیکنه یعنی چی ؟
در مورد سوال دوم شما قبل از اینکه می خواهید ویندوز عوض کنید از آنجا فرمت کنید ( ازطریق بوت )