PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشكال هنگام اتصال به اينترنت...!

mohammad336
28-06-2009, 21:16
وقتي من به اينترنت متصل ميشم اينترنتم خود به خود در حال استفاده است. حتي اگه تمام برنامه هايي كه از اينترنت استفاده ميكنند هم ببندم باز هم انگار ويندوز در حال دانلوده و ايكون اتصال به اينترنت در حال كار كردنه.
سيستم عامل : widows XP sp3
فكر ميكنم از ويروس باشه. البته آنتي ويروس nod32 دارم و آپديته.
لطفا كمك كنيد.
ممنون

Masоud
28-06-2009, 23:16
سلام

احتمالا NOD 32 داره آپدیت میکنه . چون نود 32 خودبخود بعد از متصل شدن به اینترنت شروع به آپدیت میکنه.

Windows Update رو هم چک کنه . احتمال داره روی Automatic Update باشه و خود ویندوز شروع به آپدیت شدن بکنه.

یا شاید هم اشکالی در ویندوز بوجود اومده که نمی تونه آیکون خاموش شدن چراغ رو نشون بده.

یا بقول خودتون ویروس ها هم موقع اتصال به اینترنت مخفیانه اطلاعاتی رو ردوبدل می کنن.

موفق باشید :40:

momkhbpsp
28-06-2009, 23:45
یه برنامه ای هست که شما برید تو تاپیک شاتل اونجا بپرسید بهتون اسمش رو میگن
تمام برنامه هایی که از اینترنت استفاده میکنه رو نشون میده
فک کنم اسمش نت لودر باشه اما باز بپرسید

tajrobenik
29-06-2009, 01:14
بهترین کار استفاده از یک فایروال خوب هست کاملا همه چیز رو که به اینترنت وصله نشون می ده و تک تک می تونی پورت ها رو قفل یا آزاد بزاری.
حتی آپ دیت ویروس کش یا آپدیت هر چیزی!

mohammad336
29-06-2009, 08:56
در پاسخ به دوست عزيز كه گفته بودند آپديت بايد بگم من هر وقت به اينترنت متصل ميشم صبر ميكنم نود آپديت بشه بعد از تموم شدن آپديت شروع به كار ميكنم. ضمنا اتوماتيك آپديت ويندوز هم خاموشه . و احتمال بسيار كم از ويروسه چون هر روز نود رو آپديت ميكنم و فكر نميكنم جايي براي ويروس بمونه.
علاوه بر اين كه آيكون روشنه اگه روش كليك كنم نشون ميده كه دائما در حال دريافته.
با تشكر از دوستاني كه كمك كردند.

mohammad336
29-06-2009, 09:14
اگه يه زخمتي بكشيد و لينك اون برنامه اي كه گفتيد تمام برنامه هايي كه از اينترنت استفاده ميكنند رو نشون ميده بذاريد ممنون ميشم.

amirand
24-05-2011, 11:53
سلام من هم چنین مشکلی دارم و جالب اینجاست از روزی که ویندوز جدید نصب کردم و هنوز هم هیچ برنامه ی جانبی روی ان نسب نکرده بودم به جزء word این مشکل برام پیش اومد در حالی که قسمت اپدیت ویندوز را هم بسته ام

ask_bl
24-05-2011, 19:31
NetLimiter | کنترل ترافیک شبکه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Milad8
25-05-2011, 06:53
سلام

ممکنه یه برنامه dailer روی سیستم شما باشه . دیلرها همیشه تروجان نیستند ... دسته ای

از این برنامه های مخرب مثل سایر نرم افزارهای عادی دیگه روی سیستم قرار میگیرند و

آنتی ویروس کاری بهشون نداره ... شما میتونید با کاسپر اگه روی سیستمتون نصبه

ترافیکتونو کنترل کنید .

با این Antidailer هم میتونید سیستمتونو چک کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

F-Privacy
25-05-2011, 19:01
سلام.

این موارد رو هم چک کنید :

- به قسمت استارت آپ msconfig برید و ببینید automatic update های کدام برنامه ها تیک دارد اونا را بردارید . بعدا سیستم رو ریستارت کنید.

- با اینکه مطمئن هستید که Automatic Update ویندوزتون آف هست به این مسیر برید Control Panel\Administrative Tools\Services و اگه تو لیست اونا Automatic Update هست روی رون راست کلیک نموده و properties را انتخاب نموده و Startup Type را Disable کنید.

:11: