PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سوال: 1- چرا سيستم در ابتداي كار ريستارت ميشه!؟ 2- ...

samaram
28-06-2009, 07:46
يكي از سيستم هاي اداره اول صبح كه روشن ميشه چند دقيقه بعد از بالا اومدن ويندوز ريستارت ميشه. ظاهرا تا دوبار ريستارت شدن اين اتفاق ميفته اما ديگه بعد از دوبار ، ريستارت نميشه. حتي اگه تا شب روشن باشه! چرا؟ خودم حدس مي زنم مشكل مال فن سي پي يو باشه. در ضمن سرعت سيستم به شدت كنده. برنامه ي خاصي هم روش نصب نيست و چند روز پيش ويندوزشو عوض كردم. نظر شما چيه؟

يه سوال ديگه هم دارم: يه سيستم ديگه هم تو اداره هست كه در لحظه ي اول كه روشن ميشه در سي دي رام خود به خود باز ميشه! اين ديگه چيه؟ ويروسه؟

Hitman-Group
28-06-2009, 07:48
عجیبه!
ببین د.ست عزیز اگر از سخت افزار سر در میاوری یک دور سیستم را باز و بسته کن.
فکر کنم درست میشه!

samaram
28-06-2009, 10:56
عجیبه!
ببین د.ست عزیز اگر از سخت افزار سر در میاوری یک دور سیستم را باز و بسته کن.
فکر کنم درست میشه!

مشكل اينجاست كه سيستم ها برچسب گارانتي دارن. از طرفي اموال اداريند و راحت نميشه پشتشو باز كرد. مي خوام مطمئن شم مال چيه تا سريع سر و تهشو هم بيارم.

Masоud
28-06-2009, 11:22
يكي از سيستم هاي اداره اول صبح كه روشن ميشه چند دقيقه بعد از بالا اومدن ويندوز ريستارت ميشه. ظاهرا تا دوبار ريستارت شدن اين اتفاق ميفته اما ديگه بعد از دوبار ، ريستارت نميشه. حتي اگه تا شب روشن باشه! چرا؟ خودم حدس مي زنم مشكل مال فن سي پي يو باشه. در ضمن سرعت سيستم به شدت كنده. برنامه ي خاصي هم روش نصب نيست و چند روز پيش ويندوزشو عوض كردم. نظر شما چيه؟

يه سوال ديگه هم دارم: يه سيستم ديگه هم تو اداره هست كه در لحظه ي اول كه روشن ميشه در سي دي رام خود به خود باز ميشه! اين ديگه چيه؟ ويروسه؟
سلام

1- با این اطلاعات بنظر نمیاد مشکل نرم افزاری باشه چون میگید سرعت سیستم کم شده و خود بخود ری استارت میشه.

2- در لحظه ی Load شدن سیستم درش باز میشه یا در لحظه ورود ویندوز ؟

موفق باشید :40:

MnX_2009
01-07-2009, 14:07
من خودم در تعمیرات کامپیوتر کار کردم

برای اینکار شما با کامپیوتر خودتون را سرویس کنید مشکل حتمی از فن سی پی یو شماست

samaram
15-07-2009, 10:52
دوستان اون مشكل خاموش شدن سيستم رو كه حل كردم. مال فن بود. اما اين مشكل دوميه رو هنوز نه. ببينيد توي همون اولين مرحله ي روشن كردن سيستم ، يعني به محض زدن دكمه ي روشن كردن سيستم و قبل از اينكه حتي چراغ هاي كيبور چشمك بزنن در سي دي رام باز ميشه! چرا؟

mkIANI_en
15-07-2009, 21:13
سلام دوست عزیز
فقط در همون لحظه خود به خود سی دی رم باز میشه یا در حین کار هم این اتفاق میفته

Ghaioom
16-07-2009, 06:15
باز شدن خودبه خود درب سی دی رام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با آنتی ویروس بروز چک بکن

samaram
16-07-2009, 10:13
سلام دوست عزیز
فقط در همون لحظه خود به خود سی دی رم باز میشه یا در حین کار هم این اتفاق میفته

نه. فقط همون اول كه سيستم روشن ميشه!

gonbad city
19-07-2009, 21:54
شاید یه فایل شبه ویروس یعنی فایلی که به عنوان ویروس برای آنتی ویروس شناخته می شه رفته باشه توی استارت آپ

maxell
21-07-2009, 10:24
سلام

کابل برق سيستمو بکش بعد باتري روي مادربوردو بردار 5 دقيقه اي صبر کن و بعد باتري رو بزار سر جاش وسيستمو روشن کن اميدوارم که مشکلتون حل بشه