PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی 2 نفره بازی کردن با 2 تا کیس بدون اینترنت

arash2006
28-06-2009, 02:22
با سلام
(خواهشا نیاد بیگید تکراری یا پاس کاری کنید به تاپیکه های دیگه یا گزارش خطا بدید )
لطفا اگه امکان داره بصورت خیلی ساده و ابتدایی برای یه کسی که تازه میخواد 2 تا کامپیوتر رو با هم شبکه کنه توضیح دهید که چه راه هایی رو باید بره (من 2 تا رو با کابل کراس بهم وصل کردم البته اینم بگم که 2 تا کارت شبکه خریدم در صورتی که مادربورد خودش داشت )
بیشتر شبکه کردن رو برای بازی کردن 2 نفره کانتر یا نید فور اسپید آندرگراند 2 احتیاج دارم اگه راه دیگه ای برای بازی هست بگید ممنون میشم

a3m00n
28-06-2009, 04:02
سلام.
من هر سال اینکارو میکنم.
البته لازم نبود 2 تا کارت شبکه بخری وقتی یکیشون داشت.
کارت شبکه ها رو نصب کن.
بعد کابل رو وصل کن.
بعدش برو تو کنترل پنل کریت نیو کانکشن رو بزن واسه هر دو تا کامپیوتر.
بعد تو اون 4 تا بگرد یکیشون نوشته هوم اند آفیس (فکر کنم)
بعد با شکل نشون داده که چجور ارتباطی می خوای.
تو اونیو اتنخاب کن که فقط دو تا کامپیوتر به هم وصل هستند.
بعد کانکشنو بساز واسه دوتاش.
بعد اجراشون کن وصل میشن.
اهان اگه نشد روی مای کامپیوتر کلیک راست کن پروپرتیسو انتخاب کن پوستهی کامپیوتر نیم رو انتخاب کن بعد توی چنج اسم ورک گروپ رو تو دوتا کامپیوتر یکی کن.
بعد وصل میشن.
بعد برو تو بازیا و حالشو ببر.

arash2006
28-06-2009, 10:21
ممنون داشی میرم امتحان بکنم دیشب 2 ساعت ور رفتم به این و اون زنگ بزن به جایی نرسیدم همه میگفتن روی اون گوشه سمت راست هر دو دسکتاپ شکلک 2 تا کاپیوتر قرمز رنگ رو کلیک کن بعد ای پی آدرسشون رو فلان بزار درست میشه ولی نشد

arash2006
28-06-2009, 15:27
سلام.
من هر سال اینکارو میکنم.
البته لازم نبود 2 تا کارت شبکه بخری وقتی یکیشون داشت.
کارت شبکه ها رو نصب کن.
بعد کابل رو وصل کن.
بعدش برو تو کنترل پنل کریت نیو کانکشن رو بزن واسه هر دو تا کامپیوتر.
بعد تو اون 4 تا بگرد یکیشون نوشته هوم اند آفیس (فکر کنم)
بعد با شکل نشون داده که چجور ارتباطی می خوای.
تو اونیو اتنخاب کن که فقط دو تا کامپیوتر به هم وصل هستند.
بعد کانکشنو بساز واسه دوتاش.
بعد اجراشون کن وصل میشن.
اهان اگه نشد روی مای کامپیوتر کلیک راست کن پروپرتیسو انتخاب کن پوستهی کامپیوتر نیم رو انتخاب کن بعد توی چنج اسم ورک گروپ رو تو دوتا کامپیوتر یکی کن.
بعد وصل میشن.
بعد برو تو بازیا و حالشو ببر.
نشد دوست عزیز این گزنیه رو نداره ( اونیو اتنخاب کن که فقط دو تا کامپیوتر به هم وصل هستند. ) همش از اینترنت اومده تو 3 تا کامیپورت یکی هم که تو قسمت اوتر (سایر) هست 4 تا کامپیوتره که رفته تو یه دستگاهی ... چیکار کنم اون رو امتحان کردم نشد از ویندوز میتونه باشه یکیش سرویس پک 2 و یکی سرویس پک 3 هستش

a3m00n
28-06-2009, 17:04
عزیزم اینو انتخاب کن :
this computer belongs to a network that doesnt have an internet connection.

arash2006
17-08-2009, 10:48
سلامی مجدد
بازم به مشکل بر خوردم حالا میخوم یه کیس دیگه هم اضافه کنم و سه نفری بازی کنیم چیکار باید بکنم 2 تا از کیس ها 2 تا ورودی شبکه رو داره و نصب تنظیمات باید چگونه باشه ؟؟؟
آی پی آدرس اولی
192.168.0.3
آی پی آدرس دومی
192.168.0.10
آی پی آدرس سوی :
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*Ali*
17-08-2009, 12:01
برای شبکه کردن بیش ار 2 تا کیس به Hub نیاز داری اگه اشتباه نکنم.

SIMON137
17-08-2009, 13:10
سلام
شما برای شبکه کردن دو کامپیوتر نیاز به یک کابل کراس ترجیحا cat 6 دارید که ترتیب چینش سیم های اون به نوعی باشه که مخصوص دو کامپیوتر باشه.
برای بیشتر از دو کامپیوتر باید از hub استفاده کنید.
وقتی دو کامپیوتر خودش جای lan یا ادرنت داره نیازی نیست کارت شبکه بخرید که :دی
شما باید اول کار سخت افزاری و نرم افزاری رو انجام میدادی بعد می گفتی چجوری فلان بازی رو با شبکه بازی کنم.
شما وقتی دو کامپیوتر رو شبکه کردی می تونی هر بازی که توی آپشنش قسمت lan داره رو دونفری بازی کنید...
ببخشید پاس کاری می کنیم به تاپیک های دیگه ، چون موضوعش ربطی به اینجا نداره :دی
اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash2006
17-08-2009, 15:30
سلام
شما برای شبکه کردن دو کامپیوتر نیاز به یک کابل کراس ترجیحا cat 6 دارید که ترتیب چینش سیم های اون به نوعی باشه که مخصوص دو کامپیوتر باشه.
برای بیشتر از دو کامپیوتر باید از hub استفاده کنید.
وقتی دو کامپیوتر خودش جای lan یا ادرنت داره نیازی نیست کارت شبکه بخرید که :دی
شما باید اول کار سخت افزاری و نرم افزاری رو انجام میدادی بعد می گفتی چجوری فلان بازی رو با شبکه بازی کنم.
شما وقتی دو کامپیوتر رو شبکه کردی می تونی هر بازی که توی آپشنش قسمت lan داره رو دونفری بازی کنید...
ببخشید پاس کاری می کنیم به تاپیک های دیگه ، چون موضوعش ربطی به اینجا نداره :دی
اطلاعات بیشتر :

ممنون ولی 2 تا کیس رو دیگه راه انداختم حالا میخوام کیس سوم رو اضافه کنم حتما باید Hub باشه قیمتش چنده مارک مخصوصی داره ؟
خوب اگه مادر برد 2 تا جای لان داشته باشه خوب مشکلی فکر نکنم باشه همه به هم وصل میشن فقط تنضیمات میمونه که بلد نیستم!!!

ShayaN3K
17-08-2009, 15:52
برای اتصال بیشتر از 2 تا کامپیوتر مگه احتیاج به سوییچر نیست ؟

SIMON137
17-08-2009, 16:15
ممنون ولی 2 تا کیس رو دیگه راه انداختم حالا میخوام کیس سوم رو اضافه کنم حتما باید Hub باشه قیمتش چنده مارک مخصوصی داره ؟
خوب اگه مادر برد 2 تا جای لان داشته باشه خوب مشکلی فکر نکنم باشه همه به هم وصل میشن فقط تنضیمات میمونه که بلد نیستم!!!
شما این مباحث رو در انجمن شبکه پیگری کن ...

اونجا بهتر به جوابت میرسی ...