PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آخرین ورژن یاهومسنجر

lazy
27-06-2009, 20:15
سلام من ورژن 9.0.0.1912 یاهو مسنجرو دارم هی وست چت sign out میشه:41:
میخوام ببینم ورژن جدیدش این مشکلو نداره؟
اگه نداره لطف کنین لینکشو بذارین:10:
مستقیم باشه لطفا:40::40:

Carl
27-06-2009, 20:34
وارد صفحه‌ی زیر بشید و روی لینک سمت راست کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MicrosoftH
27-06-2009, 20:46
سلام
دوست عزیز جدیدترین نسخه یاهو منسجر ورژن 10 اون هست که برای ویستا طراحی شده اما شما که هی Sign out میشی این ربطی به یاهو مسنجرت نداره ایران پورت شماره 5050 که مال چت هستش رو بسته
برای چت باید به سایت هایی مراجعه کنی که خودم من از سایت Meebo.com استفاده می کنم به تو هم همین رو پیشنهاد می کنم
راستی اگر بری سایت یاهو و ظاهر یاهوت بتا باشه در کنار یوزت یک گزینه هست نوشته Offline اون رو به Avaliable تغییر بده و وایسا بعد برو بخش Contact می تونی با دوستانت که در لیستت هستن چت راحت و بدون دردسری داشته باشی.
----
ايران از نوكيا و زيمنس نرم افزار هاي شنود خريده در ضمن ايميل در پورت 25 كاملا قابل شنود هست به جز بخشي كه يوزر و پسورد ميدي و رمز ميفرسته باقي رو كاملا معمولي ميفرسته
یعنی میتونن ایمیلات رو بخونن.

lazy
27-06-2009, 21:57
:18:یعنی چی؟
کی میتونه ایمیلامو بخونه؟
:angry:

b3st.programmer
27-06-2009, 23:21
ايران از نوكيا و زيمنس نرم افزار هاي شنود خريده در ضمن ايميل در پورت 25 كاملا قابل شنود هست به جز بخشي كه يوزر و پسورد ميدي و رمز ميفرسته باقي رو كاملا معمولي ميفرسته

یعنی میتونن ایمیلات رو بخونن :18: مگه میشه؟؟!! این کارا رو قبلا خود امریکا میکرد!!:19:

lazy
28-06-2009, 10:01
تا چند وقت دیگه تلفنارو هم شنود میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
28-06-2009, 10:11
نیاز به سایتی نیست من خودم آنلاین میشم به راحتی و هیچ مشکلی خاصی نیست جز بعضی مواقع که نمیشه یاهو رو Sign In کرد که اونم با چند بار تلاش مجدد میشه
شما از منوی messenger performance رو بزن و بعد بخش connection گزینه connection via proxy رو بزن و تیک زیرش رو هم بزن و به راحتی با مسنجر بیا بالا

lazy
28-06-2009, 12:43
نیاز به سایتی نیست من خودم آنلاین میشم به راحتی و هیچ مشکلی خاصی نیست جز بعضی مواقع که نمیشه یاهو رو Sign In کرد که اونم با چند بار تلاش مجدد میشه
شما از منوی messenger performance رو بزن و بعد بخش connection گزینه connection via proxy رو بزن و تیک زیرش رو هم بزن و به راحتی با مسنجر بیا بالا
این ارورو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند بار هم امتحان کردم درست نشد:41:
2شبه اینجوری شده,قبلا مثل آدم کار میکرد.

MicrosoftH
28-06-2009, 19:44
خوب دوست عزیز یعنی اگر بخوان کنترل کنن ایمیلات رو میخوانن و اون وقت یک برنامه نویس چینی 40 میلیون گرفته یک برنامه نوشته اس ام اس و ایمیل ها به بعضی کلمات حساسیت داره اگر نامه ات رو پیدا کنه میزاره لیست سیاه و دیگه اگر حرف های سیاسی و ؟؟ داشته باشه از طریق آیی پیت پیدات میکنن ؟؟؟؟ خلاصه بگم سرویس میش جیگر ! مواظب باش حسنک خطرناکه !!!!!!!
ولی نمی تونن پسورد و آدرس ایمیلت رو بدست بیارن چون شرکت یاهو یک االگوریتم پیچیده رو توش بکا برده

خلاصه مواظب حسنک خطرناکه!!!!!!!!!!
خوب عزیزم از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کن UltraSurf 8.X اینجوری مخشون میترکه.
ولی بازم خطرناکه حسنک!! 

MicrosoftH
19-08-2009, 16:03
یاهو مسنجر حالا کار میکنه مشکلی هم نداره ولی به بعضی کلمات ما تو چت حساسیت داره مثل اسم رئیس جمهورمون اگر بنویسید آی دی و مشخصات سیستم آدرس خونه تلفن همه و همه میره توی یک لیست سیاه بعد نامه و چت هامون رو می خونن اگر بد باشه دیگه؟؟؟؟؟؟
ولی میتونید از سایت Meebo.com استفاده کنید ها

fashion_boy
19-08-2009, 16:35
یعنی میتونن ایمیلات رو بخونن

خوب دوست عزیز یعنی اگر بخوان کنترل کنن ایمیلات رو میخوانن و اون وقت یک برنامه نویس چینی 40 میلیون گرفته یک برنامه نوشته اس ام اس و ایمیل ها به بعضی کلمات حساسیت داره اگر نامه ات رو پیدا کنه میزاره لیست سیاه و دیگه اگر حرف های سیاسی و ؟؟ داشته باشه از طریق آیی پیت پیدات میکنن ؟؟؟؟ خلاصه بگم سرویس میش جیگر ! مواظب باش حسنک خطرناکه !!!!!!!
ولی نمی تونن پسورد و آدرس ایمیلت رو بدست بیارن چون شرکت یاهو یک االگوریتم پیچیده رو توش بکا برده

خلاصه مواظب حسنک خطرناکه!!!!!!!!!!
خوب عزیزم از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کن UltraSurf 8.X اینجوری مخشون میترکه.
ولی بازم خطرناکه حسنک!! 

یاهو مسنجر حالا کار میکنه مشکلی هم نداره ولی به بعضی کلمات ما تو چت حساسیت داره مثل اسم رئیس جمهورمون اگر بنویسید آی دی و مشخصات سیستم آدرس خونه تلفن همه و همه میره توی یک لیست سیاه بعد نامه و چت هامون رو می خونن اگر بد باشه دیگه؟؟؟؟؟؟
حیف چند روز دیگه امتحان دارم نمیتونم ذهنم رو درگیر این بحث ها کنم وگرنه جواب این شایعات مزخرف رو همین الان میدادم!به جای شایعه پراکنی و دادن اخبار کذب و ترسوندن مردم پست مفید بده آقای عزیز!