PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حساسیت گلو

Mohsen6558
27-06-2009, 12:22
با سلام
چه خوب که این انجمن تو پی سی راه افتاده
دوستان مشکلی که دارم یه کم عجیب هست تا حدی که نمی دونم باید اصلا به دکتر مراجعه کرد یا نه و اگر باید این کارو انجام داد به کدوم متخصص؟
مشکل اینجاست که بنده زیر چونم و گلو به شدت حساس شده و همیشه احساس می کنم که در حال قلقلک!! هست
نمی دونم تونستم مشکلم رو بگم یا نه
مرسی

aran khan95
10-07-2009, 17:47
اینو منم داشتم
دکتر نرفتم ولی بعد چند ماه خوب شد

eMer@lD
11-07-2009, 16:36
با سلام
چه خوب که این انجمن تو پی سی راه افتاده
دوستان مشکلی که دارم یه کم عجیب هست تا حدی که نمی دونم باید اصلا به دکتر مراجعه کرد یا نه و اگر باید این کارو انجام داد به کدوم متخصص؟
مشکل اینجاست که بنده زیر چونم و گلو به شدت حساس شده و همیشه احساس می کنم که در حال قلقلک!! هست
مرسی

سلام

فکر کنم باید بگم خوش به حالت:20::31:
حقیقتش این موردی که شما باز گو کردید یه حالت غیر معمول هست و نمیشه در موردش نظری داد چون یه امر و تحریک پوستی خوشایند هست و باید از لحاظ روحی مورد نظر قرار داد.

اگر حالت خفگی ،یا تنگی
یا اینکه احساس کنی مثلا کسی بر گلوت فشار میاره و یا لقمه ای گیر کرده
یا احساس برجستگی میکردی،هر کدوم علتی بود بر نوعی بیماری
با همه ی این تفاسیر ها میتونم بهتون پیشنهاد کنم با یک متخصص گوش حلق و بینی مشورت کنید ویا با پزشک متخصص پوست

موفق باشی عزیز:20:

aran khan95
11-07-2009, 19:05
اونجوری که من از نوشته های ایشون فهمیدم حالت ایشون هیچ یک از بالایی ها نیست
یه چیزی شبیه به قلقلک یا خارش در گلوئه

Mohsen6558
13-07-2009, 13:23
اونجوری که من از نوشته های ایشون فهمیدم حالت ایشون هیچ یک از بالایی ها نیست
یه چیزی شبیه به قلقلک یا خارش در گلوئه
بله همین طوره
با رشد موی این نواحی این مشکل تشدید می شه
کلافم کرده ام

eMer@lD
14-07-2009, 10:28
بله همین طوره
کلافم کرده ام

خب شما فکر کنم با یه معاینه ی سطحی مشکلتون حل بشه

ممکنه به خاطر رویش مو در قسمت زیر چانه و حساسیت پوستتون این حالت رخ بده

با متخصص پوست میتونید مشورت کنید
و البته تمیز نگه داشتن محل رویش مو خیلی به پایین آوردن خارش در اون قسمت کمک میکنه

magy28
18-07-2009, 17:35

کلافم کرده ام

و البته تمیز نگه داشتن محل رویش مو خیلی به پایین آوردن خارش در اون قسمت کمک میکنه

در تایید صحبت زمستانه عزیز باید من هم بگم این مشکل شما کاملا طبیعی است !و اگر مشکل دیگری ندارید اصلا جای نگرانی نیست و در مواردی که واقعا اذیت میشوید و خاش را نمیتوتنید تحمل کنید میتوانید از کرم تریامسینولون روی موضع بمالید

eMer@lD
18-07-2009, 17:56

در تایید صحبت زمستانه عزیز باید من هم بگم این مشکل شما کاملا طبیعی است !و اگر مشکل دیگری ندارید اصلا جای نگرانی نیست و در مواردی که واقعا اذیت میشوید و خاش را نمیتوتنید تحمل کنید میتوانید از کرم تریامسینولون روی موضع بمالید

در تایید نظرات شما ممکنه دوست عزیزمون موهای زیر چانه شون دچار عارضه ی قارچ شده باشه که البته نگران کننده نیست

بستگی به شیور یا تیغ های ژیلت داره که آیا یکبار مصرف هستند و یا چند بار از یک شیور استفاده میکنند؟

البته اعلت استفاده از تریامسینولون رو می فرمایید؟ چون ایشون جوشی که نزدند یا التهابی نگفتند که دارند..

magy28
18-07-2009, 18:19
البته اعلت استفاده از تریامسینولون رو می فرمایید؟ چون ایشون جوشی که نزدند یا التهابی نگفتند که دارند.. __________________

ایشان مشکلی خاصی ندارند ولی خارش و خاراندن خودش التهاب ایجاد میکند