PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فونت گوشی

mehdidjonline
25-06-2009, 23:53
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
آقا من گوشیم یه مشکلی پیدا کرده که فقط شما میتونید درستش کنید
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید
آقا من گوشیم خود به خود فونتش عوض شده چون من هم فونت روش نصب نکردم خود به خود اینجوری شد
حالا هم که میخوام ریستش کنم درست بشه
کد ریست رو که میزنم گوشی خاموش میشه روشن میشه هیچ تغییری نمیکنه نمیدونم چه شه تو رو خدا کمکم کنید گوشیم رو درست کنم
ریست میکنم مثلا قسمت note خالی بشه همون جوری میمونه یا شماره ها پاک نمیشه انگار فقط گوشی رو خاموش روشن کردی نمیدونم چرا اینجوری شده کمکم کنید خواهش میکنم

kalepoook
25-06-2009, 23:58
سلام
شما بگو مدل گوشیت چیه؟

MohandesMCD
26-06-2009, 00:29
گوشیتون احتمالا سیمبین7 یا 8 نیستش؟
کد فرمت رو درست میزنید؟ 7370 همه چی رو پاک میکنه نه 7780
یه نرم افزار هست یادمه بود درستش میکرد نیاز به فرمت نداشت.اسمش یادم میزارم براتون

Hadi King
26-06-2009, 00:29
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
آقا من گوشیم یه مشکلی پیدا کرده که فقط شما میتونید درستش کنید
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید
آقا من گوشیم خود بخ خود فونتش عوض شده چون من هم فونت روش نصب نکردم خود به خود اینجوری شد
حالا هم که میخوام ریستش کنم درست بشه
کد ریست رو که میزنم گوشی خاموش میشه روشن هیچ تغییری نمیکنه نمیدونم چه شه تو رو خدا کمکم کنید گوشیم رو درست کنم
ریست میکنم مثلا قسمت note خالی بشه همون جوری میمونه نمیدونم چرا اینجوری شده کمکم کنید خواهش میکنم
سلام دوست عزيز مدل گوشيـــت چيــــه ...:13:

mehdidjonline
26-06-2009, 09:06
مدل گوشیم هم n70 هستش خیلی ممنون دوستان کمکم کنید
خواهش میکنم

mehdidjonline
26-06-2009, 09:07
مدل گوشیم n70 هستش خواهش میکنم کمکم کنید

mehdidjonline
26-06-2009, 17:31
آقا چی شد پس کمکم کنید دیگه منتظرم
ممنون میشم

TR4NC3
26-06-2009, 17:45
قانون شماره3

3- عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام اینجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...

شما ریسیت 3 دکمه ای ( دکمه سبز / عدد3 / دکمه مربع ) کردید :؟ اگه نشد باید فلشش کنید .

موفق باشی ;)