PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [Play Fifa 09 Online [ 100%Works

Elendil1
24-06-2009, 20:39
سلام دوستان من امروز میخوام در رابطه با انلاین بازی کردن فیفا09 برای کسای که نسخه کرک دارند رو توضیح بدم که این کار تست شده هست و کار میکنه برای این کار به یه سری برنامه کوچک نیاز دارید بعدا" هم فیفا رو با خیال راحت انلاین بازی کنید این اموزش برای کسای هست که حتی رنگ برنامه هماچی رو ندیدند شاید یکمی سخت باشه ولی نکته به نکته رو گفتم تا هیچی از قلم نیفته فکر نکنم توی هیچ جا اینجوری توضیح داده باشن!

خب با نام خدا شروع میکنیم
اول باید برنامه هاماچی رو دانلود کیند میتونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید بعد از دانلود کردن برنامه و نصب ان اجراش کنید بعداز اجرا سه تا مربع به اریش یک مثلث در کنار ساعت ویندوز قرار میکیرند رو ان راست کلیک کرده و power on رو زده تا برای شما یک شناسه یا همون ip رو در نظر بگیره که با دوبار کلیک روی سه تا مربع یه صفحه ظاهر شده و در بالا ای پی شما رو مینویسه و در شبکه های هاماچی شما با این ای پی شناسای میشوید خب تا ابنجا اومدیم اگه میخواید فقط با دوستاتون بازی کیند و کسای دیگه روی صفحه برنامه شما نباشه کافیه یه شبکه بسازید
شبکه چگونه ساخته میشه؟

برنامه هماچی رو اجرا کرده در صفحه برنامه روی ایکون دومی که مثل مثلثه کلیک کرده سه تا گرینه میاره شما گزینه دومی رو انتخاب کنید create new network رو انتخاب کنید مثل عکس زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعداز انجام کار یه کادر جدید باز میشه که مربوط به درست کردن شبکه جدید شما باید در جای خالی اول نام شبکه یا network name را وارد کنید در جای خالی دوم باید رمز عبور شبکه اختصاصی خود رو بنویسید که میشه network password بعداز انجام این دو مرحله گزینه create رو بزنید حالاشما یه شبکه اختصاصی دارید و میتونید فقط با کسایکه نام شبکه شما رو بلدند بازی کنید
چجوری به شبکه مورد نظر خودمون وصل شیم؟

شاید برای شما پیش اومده میخواید به یه شبکه دیگه که کلی افراد وجود دارند متصل بشید و با اونا به گپ و بازی بپردازید
برنماه هاماچی رو باز کنید بعدا" مانند عکس زیر روی مربعهای مثلث ماندد کلیک کرده و گزینه سوم join existing network رو زده بعد کادری ظاهر میشه در جای خلی نام شبکه مورد نظر رو بنویسید و در جای خالی دوم رمز عبور شبکه مورد نظر رو بنویسید
و در اخر هم join رو بزنید و به شبکه وصل شدید کسای که انلاین هستند رنگ سبز رو دارند با دابل کیلیک میتونید مطلع شوید که با وانا میتویند فیفا رو انلاین بازی کنید یا نه باری بازی کردن فیفا باید پینگ شما زیر 300 و هرچه پائین تر باشه بهتره مثل عکس زیر
خب تا حالا باید برنامه هامچی رو یاد گرفته باشد الان باید بریم سراغ بازی فیفا و چگون انلاین بازی کینم برای این کا برنامه هامچی رو باز کرده و به شبکه ای وصل شده و با یه نفر که قراره با اون بازی کنید صحبت کنید و توافق کنید که کی هاست بشه و کی مهمان
بعد از مشخص کردن بازی رو اجرا کرده هردونفر بعد کسی که میهمان هست باید ای پی شخص هاست شده رو بنویسه و نگهداره تا موقع خودش بعد از اجراکردن فیفا 09 به قسمت multiplayer رفته و گزینه direct ip رو زده گزینه new رو انتخاب کرده و یه نام برای خود بنویسید بعد از این مرحله یه صفحه باز میشه و باید یه ip رو بنویسید که همون ای پی دوستتون هست که میخواید باهاش بازی کنید ای پی رو وارد کرده و اینتر رو زده اگه درست انجامش بدید صفحه جدیدی باز شده و در سمت راست در یه کادر ای پی شخص مورد نظر هست در طرف مقابل دوستتون هاست رو زده منتظر شما میشه بعد کلید alt +tab رو زده وبه برنامه هامچی برگشته و در صفحه گفتگو با دوستتون اعلام امادگی کنید و تا پنج تایپ کنید دونه دونه بعدا =" هردوتون به بازی برگشته همون alt+ tab رو بگیرد بعد طرف میهمان باید کانکت رو بزنه و طرف هاست هم همینطور
بعدا" هم میتونید تیم هارو انتخاب و وارد بازی شوید و لذت ببرید
موارد مورد نیاز برای انلاین بازی کردن فیفا 09
داشتنه برنامه هاماچی
داشتن اینترنت 128 کیلوبایت
در ضمن کسی هاست بشه که سرعتش بیشتر باشه بهتر جواب میده

نقل شده از يكي از دوستان در انجمن P30World

----------------------------------------------------------------------------
اگر با اين آموزش راحت نبودين به اين صفحه بريد و آخرين پستش رو بخونيد ، اون هم ، همين آموزشه ولي
شايد راحت تر باشه ، (در كل فرقي ندار و به يه روش هست و هر دو هم كار ميده)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------------------------------------------------------------

براي لاگين شدن در هاماچي و بازي با بچه هاي فروم از اين يوزر و پسورد استفاده كنيد ::
user:P30World_Fifa09
pass:Elendil1
-------------------------------------------------------------

Elendil1
24-06-2009, 21:25
يك شبكه ي هاماچي در اروپا ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين ليك رو وارد ادرس بار كنيد ، بعد يه چيزي مياد كه بايد دانلودش كنيد و بعد با هاماچي اجراش كنيد . يه شبكه ي فيفا09 هست و يه 30،40 نفري داخلشن!

اين هم يه شبكه در آسيا ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراي پيوستن به شبكه ي بچه هاي P30world ، از اين يوزر و پسورد استفاده كنيد ::

Elendil1
24-06-2009, 22:50
براي لاگين شدن در هاماچي و بازي با بچه هاي فروم از اين يوزر و پسورد استفاده كنيد ::

مهدي.ف
25-06-2009, 10:08
میگم باید اخرین ورژن رو دان کنیم یا نمیخاد

Elendil1
25-06-2009, 10:12
میگم باید اخرین ورژن رو دان کنیم یا نمیخاد

نه به اين روشي كه ما بازي مي كنيم لازم نداره و نبايد بازيتون رو ابگريد كنيد و همه با يك ورژن كه 1.0 باشه بايد بازي كنيم !

Honradez
25-06-2009, 11:52
سلام. خیلی متشکرم از آموزشتون ولی یه مشکل هست. من تو همون مرحله ای Power On رو میزنم و بعد جای نام مستعار (Nickname) رو پر میکنم، پیغامی میده که تو فایل پیوست اونو گذاشتم، و کلّا Connect نمیشه (به اینترنت هم وصلم).

لطفا راهنمایی کنید. با سپاس. :20::10:

Elendil1
25-06-2009, 13:07
سلام. خیلی متشکرم از آموزشتون ولی یه مشکل هست. من تو همون مرحله ای Power On رو میزنم و بعد جای نام مستعار (Nickname) رو پر میکنم، پیغامی میده که تو فایل پیوست اونو گذاشتم، و کلّا Connect نمیشه (به اینترنت هم وصلم).

لطفا راهنمایی کنید. با سپاس. :20::10:
اين هاماچي امروز يه مرگيش شده و به سرور وصل نميشه ، شما بزن Yes يبار ديگه كانكت مي كنه ، اما بيشتر طول ميكشه تا كانكت شه ، يه 2تا 3 دقيقه اي !

Elendil1
25-06-2009, 15:48
كسي نبود؟؟؟

Khazaie
26-06-2009, 11:25
سلام دوستان 1 سوال
من زیاد نمیدونم
میخوام با دوستم تحت شبکه بازی کنم میشه ؟ شبکه محلی نه ... با اینترنت. بدون این سرور ها . میشه ؟

Elendil1
27-06-2009, 10:15
سلام دوستان 1 سوال
من زیاد نمیدونم
میخوام با دوستم تحت شبکه بازی کنم میشه ؟ شبکه محلی نه ... با اینترنت. بدون این سرور ها . میشه ؟

بهترین راه و تنها راه همینه ، خیلی آسونه که ، با هاماچی یه سرور واسه خودت بساز و به دوستت بگو بیاد خودش رو و شکبکه اد کنه ، یا از همین یوزر و پس ورد استفاده کن تا اگه خواستی با بقیه هم بازی کنی !!

Khazaie
27-06-2009, 11:26
سرور بسازم ؟ یعنی چی ؟ سیستم من میشه سرور بعد اون به من وصل میشه ؟ با سرعت 128kb میشه بازی کرد ؟

Elendil1
27-06-2009, 12:05
سرور بسازم ؟ یعنی چی ؟ سیستم من میشه سرور بعد اون به من وصل میشه ؟ با سرعت 128kb میشه بازی کرد ؟

آره عزیز میشه، شما سرورنمیشین ، ازطریق شبکه ی هاماچی به هم وصل میشین و 2 سیستم رو به صورت مولتی پلیر به وصل میکنه ، اما نه از طریق LAN ، ازطریق اینترنت و IP ، ای پی رو هاماچی به شما میده، و شما هم میرید تو قسمت مولتیپلیر بازی و روی گزینه ی Direct IP کلیک کنید ، اگر خودتون هاست رو بزنید ، طرف دیگه باید رویگزینه یNEW کلیک کنه و اول یه اسم برای شما انتخاب کنه و دوم
ای پی هاماچی شما رو بنویسه !!این ای پی رو هاماچی به ما می ده.

با 128 هم میتونی بازی کنی، الته بستگیبه PING داره ، شما همین الان هاماچی رو دانلودکن و یوزر و پسورد فیفا09 فروم رو وارد کن تا همه چیدست بیاد !!

راستی ADSL شما از چه شرکتی هست ؟؟

Khazaie
27-06-2009, 12:21
پارس آنلاین
این نرم افزار مثل اینکه روی seven نمیاد

Elendil1
27-06-2009, 22:02
پارس آنلاین
این نرم افزار مثل اینکه روی seven نمیاد

مشکلش چیه ؟؟
نوع ارور رو بگو ، اگه تونستی یه عکس هم ازشبگیر ، ویندوزت چند بیته ؟ 32 یا 64 ؟؟

Khazaie
28-06-2009, 07:51
مشکل اینجاست که ارور هم نمیده اجرا میشه ولی آیکنش (کنار ساعت) نیست !!! ولی کانکشن خودش را میسازه

Elendil1
28-06-2009, 11:39
مشکل اینجاست که ارور هم نمیده اجرا میشه ولی آیکنش (کنار ساعت) نیست !!! ولی کانکشن خودش را میسازه

فقط 7 رو داری ؟
نمیتونی ویندوزت رو عوض کنی ؟ :31:

Khazaie
28-06-2009, 11:52
اگه بخوام با همین یوزر از پیش ساخته کار کنم بازم به این نرم افزار نیاز دارم ؟

Elendil1
28-06-2009, 14:26
اگه بخوام با همین یوزر از پیش ساخته کار کنم بازم به این نرم افزار نیاز دارم ؟

بله به این نرم افزار نیاز دارید!

classic_m
29-06-2009, 09:42
چرا کسی نمیاد برای بازی؟

Elendil1
29-06-2009, 11:35
چرا کسی نمیاد برای بازی؟

ما هستيم شما تو هاماچي آن باش ، آدم پيدا ميشه:31:

امير موسر
30-06-2009, 10:32
من دارم نصب میکنم که بیام !!

Elendil1
30-06-2009, 22:50
من دارم نصب میکنم که بیام !!

مشكلت حل شد ؟ ؟‌

امير موسر
02-07-2009, 12:22
مشكلت حل شد ؟ ؟‌

کدوم ! گیم پد رو میگی !؟

amir20010
03-11-2009, 20:12
سلام.ممنون از راهنماییتون یوزر و پسورد p30 world رو هاماچی قبول نمی کنه.