PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : N97 - IPHONE 3G - HTC HD و یا i8910 Omnia HD

NAKOOT
23-06-2009, 18:14
سلام
دوستان من یک N95 دارم که بخاطر اینکه LCD ایش شکست می خوام گوشی جدید بگیرم. اول بگم که عاشق N95 هستم اما بین گوشی های N97 - IPHONE 3G - HTC HD و یا i8910 Omnia HD کدوم رو پیشنهاد می دید؟
دوربین و کیفیت موسیقی برام خیلی اهمیت داره، لطفاً با دلیل ذکر کنید :دی
ممنون از توجهتون
مخلصیم

s@mi
23-06-2009, 18:44
به نظر من n97 چون تقریبا دسترسی به برنامه هاش و کارکرد باهشون راحتتره.......نوکیا پخش موزیکش خوبه یعنی بگم حرف نداره مخصوصا سری n ....در مورد دوربینش نمیدونم ولی اونم باید خوب باشه

S A M S U N G
23-06-2009, 19:28
]دوربین و کیفیت موسیقی برام خیلی اهمیت داره،[/B]

تابلوئه که :دی دلیلش هم بگم ؟ بگم ؟ بگم ؟ :دی

دوربین 8 :دی

hasanmotori
23-06-2009, 19:42
امنیا اچ دی دوربینش که از بقیه بهتره صداشم با توجه به تکنولوژی dnse2 و soround 5.1 تو هدفون عالیه اسپیکر استریو هم داره

NAKOOT
23-06-2009, 20:08
ممنون از توجهات : دی
نسبت به آیفون چطوره؟ ارزش داره صبر کنم برای آیفون 3g؟ در ضمن قیمت OMNIA HD الان چند هستش؟
بخدا مایه داری نیست، می تونم بخاطر اینکه آشنا دارم یکیش رو قسطی بردارم! ( البته تا نظر طرف عوض نشده ) : دی زیاد هم زمان ندارم، من از این HD خوشم اومده، بعداً پشیمون نمی شم آیا؟
این هم اضافه کنم من تا فیها خالدون گوشی رو استفاده می کنم، همین N95 نقش Laptop رو ایفا می کرد تفلی : دی

hasanmotori
23-06-2009, 21:07
با توجه به اینکه برای شما دوربین مهمه امنیا اچ دی از آیفون بهتره
به جز دوربینم چیزی از آیفون کم نداره
کیفیت صفحش بالاتره و بزرگتره
تاچش مثل آیفونه
مموری میخوره
اسپیکر استریو داره
و...

Vamp!r3
23-06-2009, 21:38
I8910...كيفيت صفحه نمايش خفن...صداي توپ...تاچه خازني...دوربين عالي...و...

ninja3000sh
23-06-2009, 22:27
دوست عزیز اینها به جرات میشه گفت فعلا بهترینهای بازارند و انتخاب بین این 4 تا واقعا با توجه به سیستم عامل هاشون سخته.
چون شما زیاد به موزیک پلیر و دوربین اهمیت میدین باید همینجا htc touch hd رو بیخیال بشین.چون پاکت پیسیها تو دوربین زیاد تعریفی ندارند و نمیتونند کاربرو راضی کنند.
میمونه موزیک پلیر :تو موزیک پلیر درسته بهترین کیفیت پخش موزیک رو دارند ولی باید برنامه های جانبی بهشون نصب کنی تا بهترین کیفیت رو داشته باشند چون ویندوز مدیا پلیری که روی خودشون هست چندان تعریفی نداره(بخاطر نداشتن اکولایزر)و در کل مدیا پلیر خود ویندوز محیط راحتی نداره.و تو موزیک پلیر هم پاکت پیسی نمیتونه به پای سیستم عامل مکینتاش آیفون و سیمبین نوکیا n97 و سامسونگ omnia hd برسه.
البته htc touch hd ویژگیهای منحصر بفردی داره (مثل ال سی دی بزرگ و وبگردی عالی با داشتن opera9.5 و متنوع و حرفه ای بودن برنامه ها و ..........)ولی چون شما به دوربین و موزیک پلیر اهمیت میدین نمیتونه گزینه مناسبی باشه.
انتخاب میمونه بین omnia hd و n97 و آیفون 3g:
آیفون کلا یه سیستم عاملی داره که نمیشه ازش سیر شد و تاچش هم که با توجه به مولتی تاچ بودنش غوغا میکنه.و برنامه و بازی و ... تو سیستم عامل مکینتاش حرف اول رو میزنه ولی تو دوربین که 2 مگاپیکسله متاسفانه میلنگه (در کل دوربینش تعریف زیادی نداره)
در مورد موزیک پلیر بودن:موزیک پلیر آیفون خوبه ولی بهترین نیست کلا اگه به موزیک گوش دادن مثل خودم حساس باشی میبینی که آهنگها رو با کیفیت چندان جالب نمیتونه پخش کنه.من خودم آیپاد تاچ دارم به هیچ وجه از موزیک پلیرش خوشم نمیاد با اینکه تنظیمات اکولایزر داره ولی اصلا به موزیک از طریق آیپاد گوش نمیدم چون حالت استریو مثل گوشیهای نوکیا یا سری واکمن سونی اریکسون نداره که با فعال کردنش موزیک گوش دادن جذابتر بشه.
البته آیفون هم مزایای بسیار زیادی داره که چون شما براتون دوربین و موزیک ارجحیت داره من بهشون اشاره نمیکنم.
پس الان میمونه انتخاب بین omnia hd و نوکیا n97.
به نظر من شما به اون دوستت بگو هر دو تا رو هم برای شما بصورت قسطی بده تا هر دو تا رو هم بخری:biggrin::biggrin:.
در کل این دو تا گوشی امکانات جالبی دارند.ولی omnia hd امکاناتش بیشتر از n97 هست.
تو دوربین که omnia hd صد در صد از n97 بهتره.
ولی تو موزیک پلیر بودن من به شخصه موزیک پلیر نوکیا رو قبول دارم تا سامسونگ چون حالت audio setiing که نوکیا داره و از طریق اون میتونی گزینه sterio widening و loudness رو فعال کنی و از گوش دادن به موزیک لذت ببری.
درسته سامسونگ هم از تکنولوژی DNSe 2.0 (Digital Natural Sound Engine)و Virtual 5.1 channel Dolby surround استفاده کرده روی omnia hd ولی باز هم از نظر من نمیتونه موزیک پلیری مثل سری n نوکیا داشته باشه.
از لحاظ امکانات سخت افزاری که گفتم omnia hd حرف اولو میزنه.و از لحاظ سیستم عامل هم که هر دو تا هم شبیه هم هستند و فقط ممکنه اینترفیسشون فرق داشته باشه که اینترفیس هر دو تا هم عالیه.
در کل اگه بخواهی انتخاب کنی:
1:omnia hd
2:nokia n97
3:iphone 3g
4:htc touch hd

saman65
23-06-2009, 22:47
من که میگم یه آیفون 3GS بگیر با یه دوربین دیجیتال :دیییییییییییییییییییی
اگه نه همون امنیا HD

NAKOOT
24-06-2009, 07:04
مرسی از همه، مخصوصاً ninja3000sh
یک سئوال آخر و ختم کلام : دی
آیا ارزش داره بخاطر دوربین 8 مگ و چیزهای دیگه‌ی OMNIA HD ، اون رو بجای IPHONE انتخاب کنم؟
اگر دوربین رو کنار بذاریم، چه امکاناتی از این دو گوشی نسبت به اون یکی چشمگیر تره؟
شرمنده بخدا اینقدر سئوال می پرسم، تا نوه و نتیجمون قراره قسط بده باید تحقیق کنم خب : دی

hasanmotori
24-06-2009, 09:22
آیا ارزش داره بخاطر دوربین 8 مگ و چیزهای دیگه‌ی OMNIA HD ، اون رو بجای IPHONE انتخاب کنم؟
اگر دوربین رو کنار بذاریم، چه امکاناتی از این دو گوشی نسبت به اون یکی چشمگیر تره؟
شرمنده بخدا اینقدر سئوال می پرسم، تا نوه و نتیجمون قراره قسط بده باید تحقیق کنم خب : دی

آیفون فقط تو سیستم عامل برتری داره و دوال تاچ بودن امنیا اچ دی هم سیستم عامل خوبی داره
تو یه ویدیو سرعت وبشو با آیفون مقایسه کرده بود سریع تر بود (البته iphone 3g )
سرعت جی پی اسشم عالیه یعنی زیر سقفم خیلی سریع وصل میشه که فکر نمیکنم آیفون جی پی اسش انقدر قوی باشه
به جز این موارد ال سی دی بزرگتر و با کیفتتر داره
اسپیکر استریو داره
مموری میخوره
بلوتوث داره :27:
رو دوربینشم که واقعاً میشه به عنوان یه دوربین کامپکت حساب کرد همین طور فیلم برداریش

NAKOOT
24-06-2009, 10:14
مرسی داداشی
تمام ویدیو ها رو دیدم، مخصوصاً اون که سرعت OMNIA HD رو با N97 مقایسه می کرد.
من منکر تاچ فوق العاده آیفون نیستم، اما بعضی چیزاش حرس آدم رو در میاره :دی مخصوصاً بلوتوثش!!
این هم باید توجه داشته باشم تو ایران زیاد آیفون به کار نمیاد، امکاناتش رو نمی شه همش رو استفاده کرد.
دل و می زنیم به دریا ببینیم چی می شه. N95 ام این دوستانمون که دور میدون هستن جدیداً، زحمتش رو کشیدن : دی
این یکی رو می زارم تو گاو صندوق!!!

این هم ویدیو تبلیغاتی Omnia HD که دیدنش خالی از لطف نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باز هم تشکر از همه.

hasanmotori
24-06-2009, 10:37
مرسی داداشی
تمام ویدیو ها رو دیدم، مخصوصاً اون که سرعت OMNIA HD رو با N97 مقایسه می کرد.
من منکر تاچ فوق العاده آیفون نیستم، اما بعضی چیزاش حرس آدم رو در میاره :دی مخصوصاً بلوتوثش!!
این هم باید توجه داشته باشم تو ایران زیاد آیفون به کار نمیاد، امکاناتش رو نمی شه همش رو استفاده کرد.
دل و می زنیم به دریا ببینیم چی می شه. N95 ام این دوستانمون که دور میدون هستن جدیداً، زحمتش رو کشیدن : دی
این یکی رو می زارم تو گاو صندوق!!!

این هم ویدیو تبلیغاتی Omnia HD که دیدنش خالی از لطف نیست

باز هم تشکر از همه.

پس شد همون امنیا اچ دی ؟ :دی
اگه عجله نداری یکم صبر کن تا قیمتش متعادل بشه

NAKOOT
24-06-2009, 11:00
پس شد همون امنیا اچ دی ؟ :دی
اگه عجله نداری یکم صبر کن تا قیمتش متعادل بشه
آره :دی
الان حدوداً قیمتش چند هستش؟ سپردم که بپرسن برام هنوز جواب ندادن، شما می دونی؟
یک و سیصد، یک و دویست رو دارم قیمتش رو حدودی، اما دقیق نه.
یادش بخیر اون زمان که N95 خریدم قیمتش همین حدود بود!!!:27:
اصولاً هر زمان من یه چیزی رو خریدم دو - سه روز بعدش خورد تو سر مال افت شدید قیمت پیدا کرد!!!
بر عکس رفیقامون هرچی می خرن حکم طلا پیدا می کنه!!!

hasanmotori
24-06-2009, 11:52
آره :دی
الان حدوداً قیمتش چند هستش؟ سپردم که بپرسن برام هنوز جواب ندادن، شما می دونی؟
یک و سیصد، یک و دویست رو دارم قیمتش رو حدودی، اما دقیق نه.
یادش بخیر اون زمان که N95 خریدم قیمتش همین حدود بود!!!:27:
اصولاً هر زمان من یه چیزی رو خریدم دو - سه روز بعدش خورد تو سر مال افت شدید قیمت پیدا کرد!!!
بر عکس رفیقامون هرچی می خرن حکم طلا پیدا می کنه!!!

گوشی های سامسونگ قیمتشون زود افت میکنه یکم صبر کنی به 800 تومنم میرسه
الان تو ایران که خیلی کم پیدا میشه اگه مایکروتل بیاره به قیمت واقعیش میرسه اگه هم محدودیت مالی نداری همین الان بخر :31:

saman65
24-06-2009, 16:26

ه نظر من دوربین یه گوشی 12 مگاپیکسل هم که باشه جای یه دوربین عکاسی رو نمیگیره!

دوربین گوشی یعنی استفاده در مواقع ضروری!

من 6 ماه بود منتظر 12 مگاپیکسلی ها بودم که بیاد هرچی فکر کردم دیدم آخرش یه دوربین عکاسی میخوام.واسه همین آیفون گرفتم که یه دوربین هم کنارش بگیرم.3.2 مگاپیکسل کارم رو تو مواقع ضروری راه میندازه:31:

آیفون فقط تو سیستم عامل برتری داره و دوال تاچ بودن امنیا اچ دی هم سیستم عامل خوبی داره
تو یه ویدیو سرعت وبشو با آیفون مقایسه کرده بود سریع تر بود (البته iphone 3g )
سرعت جی پی اسشم عالیه یعنی زیر سقفم خیلی سریع وصل میشه که فکر نمیکنم آیفون جی پی اسش انقدر قوی باشه
به جز این موارد ال سی دی بزرگتر و با کیفتتر داره
اسپیکر استریو داره
مموری میخوره
بلوتوث داره :27:
رو دوربینشم که واقعاً میشه به عنوان یه دوربین کامپکت حساب کرد همین طور فیلم برداریش

درسته HD ال سی دی بزرگتر داره ولی تو کیفیت نسبت به آیفون فکر نکنم برتری داشته باشه.فقط تو محیط بسته یه کم بهتره ولی زیر نور آفتاب...

مولتی تاچ بودن هم که یه مزیتیه که با خیلی چیزها نمیشه عوضش کرد...مخصوصا موقعی که داری بازی میکنی:31:و وبگردی و ...

مشکل بلوتوس آیفون هم خیلی وقته حل شده:11:
یه ایراد دیگش هم فیلم برداری بود که اونم حل شده.وی جی ای 30 فریم...

به حر حال نظر خودته دوست عزیز.هرچی گرفتی مبارکت باشه

Ali_BlueBoy
24-06-2009, 17:33
درسته HD ال سی دی بزرگتر داره ولی تو کیفیت نسبت به آیفون فکر نکنم برتری داشته باشه.فقط تو محیط بسته یه کم بهتره ولی زیر نور آفتاب...

سامان جون ال سی دیه اچ دی به توی محیط بسته کاملا بهتره از ایفونه....!!!

و در کل به نظر من توی ایران ایفون زیاد به کار نمیاد چون بیشت قابلیتهاش بودن استفاده میمونه....

NAKOOT
24-06-2009, 19:44
سامان، این حرفت رو که می گی دوربین گوشی به درد نمی خوره رو قبول ندارم، من گرافیست هستم، با دوربین همین N95 عکس گرفتم هلوو!!!
البته ادیت عکس بی تاثیر نیستش، نمونش رو توی لینک زیر ببین، عکسی که پارسال گرفتم از دوستم احسان با N95

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین عکس هم با D70 نیکون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته من به هیچ وجه عکاس نیستم و عکاسی هم بلد نیستم.
بعد 2سال تازه دستم اومد تنظیمات رو چی بذارم تا بهترین عکس رو داشته باشم، عکس ماکرو هم گرفتم جواب داده!!
نمی گم دوربین گوشی جایگزین دوربین عکاسی، نه هرگز!! اما دست کم نگیر دوربین موبایل رو.

یه بحث دیگه هم اینکه سامان من واقعا از اپل خوشم میاد، حتی دیشب می خواستم آیفون بگیرم، اما واقعا اینجا کارایی نداره.
نمی دونم بخدا گیج شدم!!! اما من عجیب از این HD خوشم اومده. با اینکه فیس خوبی نداره اما گوشی مردونه ای هستش به نظر من. اگه من رو توجیح بکنی که چرا آیفون، حتماً می رم سراغش.
مخلصیم

NAKOOT
24-06-2009, 22:06
ای خدااااااااا این سامسونگ می خواد سکته بده من رو!!!!
این I8000 رخش رو ببینید:
صفحه 3.7 اینچی
پردازشگر 800MHz
و از همه مهمتر ویندوز موبایل 6.1
من برم خودکشی کنم!!!!! این هیولاست!!!!
یکی به این سامسونگ بگه کم محصول بده من بدبخت حق انتخاب داشته باشم!!!! من غلط کردم خواستم گوشی بگیرم!!! 2 روز دیگه صبر کنم سامسونگ لپ تاپ موبایل می ده بیرون!!! اما حیف HD نداره!! :27:
دوستان سامسونگ باز، آیا این آخرین گوشی امسال سامسونگ هستش یا از این خفن تر تو راهه؟
و آیا I8000 یعنی همین مدل خوبه یا I8910 ، البته ظاهراً این مدل، نمی دونم والا!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasanmotori
24-06-2009, 22:26
اینترفیس امنیا اچ دی بد نیست که بعضی چیزاشم مثل آیفونه مثلاً موزیک پلیرش که آلبوما رو رد میکنی ....

اینم مقایسه دوربین 8510 با canon 950is ( اون موقع که دوربین رو خریدم فکر کنم 320 تومن بود که با کیف و روکش ال سی دی و یه مموری 2 گیگ یه 370 تومنی شد بعدشم پا شدم رفتم یه مموری 8 گیگ واسش گرفتم 40 تومن با مموری 8 گیگ 1 ساعت فیلم میگیره )
کیفیت عکسا مثل همه اصلاً یادم نیست کدومش مال 8510 بود

hasanmotori
24-06-2009, 22:32
ای خدااااااااا این سامسونگ می خواد سکته بده من رو!!!!
این I8000 رخش رو ببینید:
صفحه 3.7 اینچی
پردازشگر 800MHz
و از همه مهمتر ویندوز موبایل 6.1
من برم خودکشی کنم!!!!! این هیولاست!!!!
یکی به این سامسونگ بگه کم محصول بده من بدبخت حق انتخاب داشته باشم!!!! من غلط کردم خواستم گوشی بگیرم!!! 2 روز دیگه صبر کنم سامسونگ لپ تاپ موبایل می ده بیرون!!! اما حیف HD نداره!! :27:
دوستان سامسونگ باز، آیا این آخرین گوشی امسال سامسونگ هستش یا از این خفن تر تو راهه؟
و آیا I8000 یعنی همین مدل خوبه یا I8910 ، البته ظاهراً این مدل، نمی دونم والا!!!

شما اصلاً صبر نکن اگه بخای صبر کنی htc میاد یه گوشی میزنه با cpu 1 گیگاهرتز و دوربین 8 و... بعدش سونی اریکسون x2 معرفی میکنه بعدش سامسونگ دوباره جوابشونو میده...
از اون طرفم آیفون 3gsx معرفی میکنه با سی پی یو i7 و...
اگه بخای صبر کنی هیچ وقت گوشی نمیخری نظر من اینه که هم گوشی هم کامپیوتر باید هر 2 سال یک بار عوض بشن
البته این ارزش صبر کردنو داره آخه اینترفیسش خیلی باحاله بقیه چیزاشم که مشخصه

در مورد عکسای صفحه قبل که گزاشتم : عکسارو رو حالت 100% نگاه کنید واقعاً فرقی ندارن یعنی واقعاً میشه روی دوربین گوشی حساب کرد البته نباید با دوربینای سوپر زوم یا slr مقایسه بشن ولی برای یه کاربر عادی کاملاً راضی کننده هستن و نیازی نیست بیای 300 400 تومنم یدی واسه دوربین بعدشم خیلی وقتا ممکنه همرات نباشه

NAKOOT
24-06-2009, 23:39
شما اصلاً صبر نکن اگه بخای صبر کنی htc میاد یه گوشی میزنه با cpu 1 گیگاهرتز و دوربین 8 و... بعدش سونی اریکسون x2 معرفی میکنه بعدش سامسونگ دوباره جوابشونو میده...
از اون طرفم آیفون 3gsx معرفی میکنه با سی پی یو i7 و...
اگه بخای صبر کنی هیچ وقت گوشی نمیخری نظر من اینه که هم گوشی هم کامپیوتر باید هر 2 سال یک بار عوض بشن
البته این ارزش صبر کردنو داره آخه اینترفیسش خیلی باحاله بقیه چیزاشم که مشخصه

در مورد عکسای صفحه قبل که گزاشتم : عکسارو رو حالت 100% نگاه کنید واقعاً فرقی ندارن یعنی واقعاً میشه روی دوربین گوشی حساب کرد البته نباید با دوربینای سوپر زوم یا slr مقایسه بشن ولی برای یه کاربر عادی کاملاً راضی کننده هستن و نیازی نیست بیای 300 400 تومنم یدی واسه دوربین بعدشم خیلی وقتا ممکنه همرات نباشه

حق با تو هستش
منظورت از اینکه ارزش صبر کردن داره مدل I8910 OMNIA HD هستش یا OMNIA 2 I800 ؟

هر دو عکس خیلی شبیه هم هستن، البته از نور و رنگ و شارپ بودن عکس و Properties، مشخص هستش که تصویر دومی با موبایل گرفته شده :27: اما واقعا تفاوتی ندارن.
بخدا قاطی کردم بن کل!!!!
الان بدبختیم چندتا شد!!! انتخاب بین سیمبین و ویندوز هم اضافه شد. البته بخاطر تجربه کار با HTC HD خاطره خوشی از ویندوز موبایل ندارم. گیر های الکی زیاد داره، سنگین هستش و نرم افزارها بد قلق نصب می شن.
آخر به خودم میام می بینم همین N95 هم از کف دادم و یه 1100 دستمه!!! :27:

hasanmotori
24-06-2009, 23:55
حق با تو هستش
منظورت از اینکه ارزش صبر کردن داره مدل I8910 OMNIA HD هستش یا OMNIA 2 I800 ؟

هر دو عکس خیلی شبیه هم هستن، البته از نور و رنگ و شارپ بودن عکس و Properties، مشخص هستش که تصویر دومی با موبایل گرفته شده :27: اما واقعا تفاوتی ندارن.
بخدا قاطی کردم بن کل!!!!
الان بدبختیم چندتا شد!!! انتخاب بین سیمبین و ویندوز هم اضافه شد. البته بخاطر تجربه کار با HTC HD خاطره خوشی از ویندوز موبایل ندارم. گیر های الکی زیاد داره، سنگین هستش و نرم افزارها بد قلق نصب می شن.
آخر به خودم میام می بینم همین N95 هم از کف دادم و یه 1100 دستمه!!! :27:

منظورم i8000 بود
به نظر خودم رنگهای 8510 طبیعیتر هستن اگه هم عکس گرم میخای میتونی شارپنسشو یه درجه ببری بالا دیگه میشه خود خود کنونه
بابا گیج شدن نداره همین i8910 و بگیر همه چیزش عالیه

*M!L4D*
25-06-2009, 01:34
به نظر من یا امنیا بگیر یا N97

saman65
25-06-2009, 02:57
یه بحث دیگه هم اینکه سامان من واقعا از اپل خوشم میاد، حتی دیشب می خواستم آیفون بگیرم، اما واقعا اینجا کارایی نداره.
نمی دونم بخدا گیج شدم!!! اما من عجیب از این HD خوشم اومده. با اینکه فیس خوبی نداره اما گوشی مردونه ای هستش به نظر من. اگه من رو توجیح بکنی که چرا آیفون، حتماً می رم سراغش.
مخلصیم

درسته.خدا رحمت کنه K800 ام بود که تو عکاسی خدای 3 مگاپیکسلی ها بود :31:

یه عکسایی باهاش گرفتم که با دوربین عکاسی هم مثل اونها رو نگرفته بودم.ولی خودم N95 داشتم.عکس هاش در حد K800 هم نبود.این عکس که شما گذاشتی هم با ادیت اینجوری شده...وگر نه با اون نویز N95....

اما در مورد اپل و آیفون...

من از همون اول 2g که اومد بعد هم 3G میخواستم بگیرم.ولی من فیلم برداری خیلی واسم مهم بود با بلوتوس.که حالا تو 3GS هر 2 تاش حل شده.البته بلوتوسش خیلی وقته مشکلش حل شده
بعد من توش موندم همه میگن هی امکانات آیفون رو فقط میشه تو آمریکا استفاده کرد و فلان.یعنی چی؟
مگه چی داره که اونجا نمیشه؟

جی پی اس رو که الان همه گوشی ها دارند...وای فای هم همینظور...
فقط به نظر من تنها برتری که کسی که میخواد آیفون رو تو آمریکا بخره نسبت به یکی که میخواد ایران بگیره اینه که اینجا با یه پول کم میتونی بگیری و ماه تا ماه بقیش رو بدی.هرچند بابت اون پول ماهانه اینترنت پرسرعت هم بهت میدن.یعنی من الان گرفتم 200.ماهی 30$ هم باس بیشتر رو شارژ موبم بدم ولی عوضش بهم اینترنت میدن.بعد تو ورژن 3 مک میشه از اینترنت آیفون واسه کامپیوتر هم استفاده کرد.واسه همین شاید کلا نت خونه رو قطع کردم و پولی که ماهانه بابت نت خونه میدم رو بدم واسه اون 30 دلار آیفون.اونوقت یه آیفون دارم با 200دلار:31:(البته اگه نتش نا محدود باشه که انگار 5GB محدوده)

این از این.بعد هم اینکه من کلا بین ساتیو و آیفون گیر کرده بودم.ولی ترجیح دادم یه دوربین بخرم که تا 3.4 سال جوابم رو بده و یه آیفون....

آیغون کلا گوشی که قدیمی نمیشه...حداقل 2.3 سال میتونی داشته باشیش و با یه آپدیت ورژن میتونی یه آیفون جدید داشته باشی...

من میدونستم ساتیو بگیرم 1 سال دیگه یه 15 مگاپیکسلی میاد و....
ولی الان آیفون گرفتم و دارم یه دوربین سونی هم میگیرم.همین 2 تا تا 3 سال جوابم رو میده

ولی از همه اینها بگذریم من 2.3 بار که قبلا با آیفون کار کرده بودم.باهاش بازی کردم.وب گردی کردم.هیچوقت ال سی دیش و مولتی تاچ بودنش و خوشگلی و خوش دست بودنش یادم نرفت:31:

حالا آیفون 3GS که سرعتش حداقل دو برابر شده نسبت به 3G.رمش بیشتر شده.دوربینش شده 3 با فوکوس و فیلم برداری وی جی ای 30 فریم.کپی پیسش درست شده و و و

پیشنهاد من اینه صبر کن.خودم هفته بعد یه ریویو از آیفون3GS میزارم:31:.بعد هم برو اونجا از نزدیک با HD کار کن یا صبر کن یکی از بچه های فروم بخرتش...بعد ببین چجوریه...

OMG.چقدر تایپ کردم :18: :31:

فکر کنم طولانی ترین پستم تو کل این 1000 تا پست ه : دییی

NAKOOT
25-06-2009, 06:58
سامان مرسی پسر، واقعاً ممنون، همین کاری که گفتی می کنم.
فقط یه چیزی، کی iphone 3gs هک می شه؟ چون شنیدم فقط با اپراتورهای خاص کار می کنه.
و اینکه آیا نرم افزارها به گستردگی سیمبین و ویندوز برای آیفون هستش؟
من واقعا جز 4-5 تا ویدیو توی یوتیوب و چهار تا تبلیغ توی TV هیچی از IPhone نمی دونم.

ELVIS PRESLEY
25-06-2009, 07:18
فقط یه چیزی، کی iphone 3gs هک می شه؟ چون شنیدم فقط با اپراتورهای خاص کار می کنه.
من واقعا جز 4-5 تا ویدیو توی یوتیوب و چهار تا تبلیغ توی TV هیچی از IPhone نمی دونم.

طبق اخرین اخبار اگه بتونن جیلش کنن میتونن انلاکشم بکنن.که در مراحل اولیش موفقیت امیز بوده وبه زودی میاد.
یه ذره هم انصاف داشته باش.هنوز یه هفته نیست اومده بعد با این همه چفت و بست میخوای قفلشو بشکنن؟؟؟؟؟:21:

طبق اخرین امار اپل در حال حاظر حدود ۵۰۰۰۰ تا برنامه در فروشگاه اپل موجوده. تازه این قانونیاشه.یه ۱۰-۱۵ هزار تام غیر قانونی داره.

saman65
25-06-2009, 08:06

برنامه که هیچ.بعضی بازی هایی که واسه آیفون ساختن رو واسه هیچ گوشی دیگه ای نمیتونن بسازن.منظورم بازی هاییه که مجبوری با چند تا انگشت کار کنی:31:

اینم بگم که تو 3 روز 3GS بیشتر از 1 میلیون فروش داشته.اونم فقط تو 3 کشور...امنیا HD چی؟:31:فکر نکنم تو این 1 ماه هم 1 میلیون فروخته باشه:27::31:

GiggleClub
25-06-2009, 08:48
آره سامان راست میگه مثلن پیانو داره میتونی آکورد بگیری یا مثلن گیتار
و خیلی چیزای خوفه دیگه

pouyacapitan
25-06-2009, 08:54
اگه من بودم صبر می کردم واسه iphone 3gs .
چون ازش خیلی خوشم میاد!!با کلاسه واقعا کلاس داره.پخش موزیکش عالیه(اگه باور نداری یک نگاهی به ipod بنداز)سیستم عاملش کولاکه!!!!سمبین جلوش باید بوق بزنه!!من وقتی بازی های سمبین رو با مک مقایسه می کنم گریم می گیره!!و در نهایت صفحه نمایش بی نظیر این گوشی!!دوال تاچ هم هست!!کافیه یک بار باهاش under cover بازی کنی.
تصمیم با خودت!البته نباید فراموش کنیم که i890 hd هم دوربین 8 مگاپیکسلی داره!

NAKOOT
25-06-2009, 09:09
ببینم بلدین یه کاری کنید منم آیفونی بشم :27:
پس دلیل اینکه تو ایران زیاد طرفدار نداره و یوزرهای خاصی داره چیه؟
و این که من الان می تونم 3G رو بگیرم، یا به نظر شما صبر کنم تا 3GS بیاد یا 3G رو بخرم؟
دوستانی دارم که گوشی های vertu mobile استفاده می کنن. اونا هم برای آیفون احترام خاصی قائلن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- دوربین جهنم، آیا آیفون من رو از کیفیت موسیقی تامین می کنه؟ و اینکه دقیقاً چه امکاناتی تو ایران با آیفون استفاده نمی شه و دلیلش چیه؟ چه کار می شه کرد اینجا که بشه از همه امکاناتش استفاده کرد؟

- استفاده از نرم افزار هاش دردسر داره؟ منظورم از نظر لایسنس هستش. چون با هک N95 محدودیتی تو نصب نداشتم.

مرسی از همتون که اینقدر لطف می کنید وقت می ذارید جواب می دید، خیر ببینید که جوونی رو آیفونی می کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasanmotori
25-06-2009, 09:42
اون عکسی که گزاشتم مال ان95 نبود مال 8510 ه
8510 واقعاً نویز خیلی پایینی داره حتی تو محیط داخلی و نور کم عکسای عالی میگیره

hasanmotori
25-06-2009, 09:52
یکی از مهمترین چیزای آیفون اینترنتشه که تو کشورای دیگه با 3g ه و سرعت خیلی بالایی داره و واسه این گوشی ارزون در میاد پس مهمترین دلیل محبوبیتش همینه. تو ایران ممکنه تا 10 سال دیگه راه بیفته ولی هزینش...
یه چیز دیگش برنامه ها و بازی های خیلی زیادشه که تو ایرانم قابل دسترسی هستن..الان دوتا گوشی خیلی بزرگ یعنی امنیا اچ دی و ساتیو هستن که یه سیستم عامل و یه سخت افزار دارن پس به احتمال زیاد برای اینا هم بازی مثل آیفون میسازن
درسته که امنیا اچ دی دوال تاچ نیست ولی این مربوط به سیستم عامله یعنی تو منوهاش دوال تاچ نیست و ممکنه بازیی ساخته بشه که دوال تاچ باشه با توجه به اینکه امنیا اچ دی سخت افزارشو داره

mory_fun
25-06-2009, 09:58
من بهت i8910 رو پیشنهاد میکنم

hasanmotori
25-06-2009, 10:17
تو فون آرنا به امنیا اچ دی امتیاز 9 داده و به ان97 7 و به آیفون 8.5
اگه ویدیو های مقایسه امنیا اچ دی رو با آیفون دیده باشین ال سی دیش زیر نور آفتاب حتی میشه گفت بهتره سرعت اینترنتش بالاتره قدرت جی پی اسش یه سرو کله از بقیه بالاتره بعضی چیزاشم مثل موزیک پلیرش مثل آیفونه
بعدشم سرعت خیلی بالای آیفون تو باز کردن عکسا دلیل داره دلیلش اینه که آیفون عکسارو با کیفیت خیلی پایین باز میکنه
پس اینجوریم نیست که بگین سیستم عامل این خیلی بده...

S A M S U N G
25-06-2009, 11:32
فقط i8910 ... خیلی عالی هستش .

من بین 3GS و i8910 مونده بودم که i8910 به نظرم بهتر هستش .

مایکروتل هم آورده .

مخلصیم .

NAKOOT
25-06-2009, 15:45
فقط i8910 ... خیلی عالی هستش .

من بین 3GS و i8910 مونده بودم که i8910 به نظرم بهتر هستش .

مایکروتل هم آورده .

مخلصیم .

مایکروتل آورده؟!!!! :18: WOW
من فقط دیدم معرفی کرده، با چه قیمتی؟!!!:21:

pouyacapitan
25-06-2009, 21:42
اینترنت ایفون رو که با همراه اخر استفاده نمی کنن عزیز!!
از وایرلس استفاده می کنن!!
3gs الان هست 1 میلیون 150 میده طرف!!
موسیقیش که اخرشه!!نرم افزار و بازی هم 2 تا پکیج می خری حله!!
فقط دوربینش 3 هست!!
ولی خیلی خوشگله-lcd هم نیازی به گفتن نداره!!

saman65
26-06-2009, 02:26
آنلاک هم شد:31:

1160$ ناقابل:31:

hasanmotori
26-06-2009, 09:22
قابل توجه دوستانی که میگن موبایل جای دوربینو نمیگیره

ninja3000sh
26-06-2009, 16:27
مایکروتل هم آورده .

مخلصیم .
البته امیر جان مایکروتل از یه ماه پیش گفته هفته بعدی میارم که 4 هفته گذشته فعلا که خبری نیست احتمال داره هفته بعدی که یه ماهه دیگست i8910 رو بیاره.:31::31::biggrin::biggrin:.