PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک جهت پاک کردن تخصصی متن

rpf
22-06-2009, 20:00
سلام...:11:

من میخواستم بدونم که چگونه در عکس زیر و عکسهای دیگه متن رو پاک کنیم که هیچ کس شکی نبره و به راحتی با فتوشاپ cs3 این کار رو بکنیم ؟؟:21: منظورم را متوجه شدید ؟ منظورم پاک کردن متن از یک عکس است.. همین..:10::27:

مثلا عکس زیر ::21:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
22-06-2009, 21:01
سلام...

پاک کردن متن در واقع پوشوندن اونه!
شما باید از محیط اطراف نوشته، روی متن بکشید.

این کارو به روش های مختلف میتونید انجام بدید.

معمول ترین راه استفاده از ابزار Clone Stamp هست که با نگه داشتن کلید Alt و کلیک در نواحی اطراف با بافت مشابه و سپس پر کردن قسمت مورد نظر ( نوشته ) انجام میشه.
اما در مواردی ( مثا همین کارنامه ) که محیط تک رنگه، کافیه رنگ مورد نظر ( ینی سفید ) رو انتخاب کنی و روی نوشته نقاشی کنی.

( عربیته اینقدر ضعیفه؟ )

موفق باشی♥♥♥

Hitman-Group
22-06-2009, 21:16
درسته برای اینجور عکس ها باید قسمتی از اون عکس که چیزی داخلش ننوشته را کپی و بعد سر جای اون قرار دهید.

rpf
22-06-2009, 22:54
سلام...

پاک کردن متن در واقع پوشوندن اونه!
شما باید از محیط اطراف نوشته، روی متن بکشید.

این کارو به روش های مختلف میتونید انجام بدید.

معمول ترین راه استفاده از ابزار Clone Stamp هست که با نگه داشتن کلید Alt و کلیک در نواحی اطراف با بافت مشابه و سپس پر کردن قسمت مورد نظر ( نوشته ) انجام میشه.
اما در مواردی ( مثا همین کارنامه ) که محیط تک رنگه، کافیه رنگ مورد نظر ( ینی سفید ) رو انتخاب کنی و روی نوشته نقاشی کنی.

( عربیته اینقدر ضعیفه؟ )

موفق باشی♥♥♥

ولی سعید جون این حرف شما برای جاهای سفید درسته ولی اون جاهایی که سیاه و سفید هستند رو چه کار کنم ؟؟

( نمیدونم از دست این عربی چه کار کنم ؟ همیشه و هرساله 20 میشدم ولی امسال 13.5 ولی که تو درسهای تخصصی من نیست و ارزش زیادی برام نداره ! ولی معدلمو خیلی آورده پایین شدم 19.08 اگه عربی 20 میشدم معدلم 19.30 - 19.40 میشد... حیف... سال دوم دبیرستان .. ولی خیلی تیزی چه طوری فهمیدی عربیه ؟؟)

Maysam-BFU
23-06-2009, 08:18
شما میتونید از اعداد دیگه استفاده کنید ، و از اون عدد با هر استایل و مشخصاتی که داره کپی بگیرید و جایگزین کنید.

خودتون عدد رو تایپ نکنید.

اینجوری واقعی تر میشه...

rmb_ali
23-06-2009, 08:30
نمره هات که خوبه

Saeed kmss-D
23-06-2009, 10:42
ولی سعید جون این حرف شما برای جاهای سفید درسته ولی اون جاهایی که سیاه و سفید هستند رو چه کار کنم ؟؟

( نمیدونم از دست این عربی چه کار کنم ؟ همیشه و هرساله 20 میشدم ولی امسال 13.5 ولی که تو درسهای تخصصی من نیست و ارزش زیادی برام نداره ! ولی معدلمو خیلی آورده پایین شدم 19.08 اگه عربی 20 میشدم معدلم 19.30 - 19.40 میشد... حیف... سال دوم دبیرستان .. ولی خیلی تیزی چه طوری فهمیدی عربیه ؟؟)
سلام...

فک کنم مشکل شما اون قسمت های نقطه نقطه هستش!
خب برای پوشوندن متن روی چنین ناحیه ای، شما میتونید از همون ابزار Stamp اسفاده کنید!
ممکنه یه مقدار نا هماهنگی توی باف ایجاد بشه، ولی چون توصیر اصلی کوچیه، خیلی به چشم نمیاد.

البته راه بهتری هم هست.
توی مثلا کارنامه، یه قسمت هایی خالی از عدد و ایناس، شما میتونی کامل اون ناحیه رو از قسمت های دیگه کپی کنی و اونجا بزاری.
ینی اون قسمت رو انتخاب کنی و کپی کنی و در قسمت مورد نظر بزاری.

من شخصا از ابزار Spot Healing Brush tool استفاده میکنم، که البته اینجا خیلی کاربرد نداره.

شما میتونید از اعداد دیگه استفاده کنید ، و از اون عدد با هر استایل و مشخصاتی که داره کپی بگیرید و جایگزین کنید.

اینجوری واقعی تر میشه...
این رو هم تایید میکنم،

درس چهارم تو کارنامه همیشه عربیه دیگه! اشکال نداره، ولی نمره های دیگه ت خیلی خوبه.

موفق باشی♥♥♥

rpf
23-06-2009, 19:07

اینجوری واقعی تر میشه...

ولی من از این گفته شما متوجه نمیشم.. نمره دیگر را کپی کردم ولی کل کارنامه خراب میشه..:21::21::21:

Saeed kmss-D
23-06-2009, 19:52
ولی من از این گفته شما متوجه نمیشم.. نمره دیگر را کپی کردم ولی کل کارنامه خراب میشه..:21::21::21:
شما باید عدد مورد نظر رو انتخاب و کپی کنید.

ینی اول عدد مورد نظر رو با استفاده از یکی از ابزار های انتخاب، انتخاب کنید، سپس Ctrl+C رو برای کپی و Ctrl+V رو برای جاگذاری بزنید.
در نهایت عدد کپی شده در جای خودش بزارید.

موفق باشی♥♥♥

Ehsanpark
24-06-2009, 12:05
باب ایول به این نمرات ... ما آرزوی این هارو داریم شما میری دست کاری هم می کنی ؟ :دی
یه راه خیلی ساده ! اون قسمت بغل نقطه چین هارو سلکت کن بعد کلیک راست کن به یه لایه جدید کپی کن و بعد لایه رو بذار روی عکس !! به همین سادگی

nafe-bandar
24-06-2009, 12:19
یه راه دیگه هم هست
شما یکی از دوستات که پایه باشه رو از کارنامش یه کپی بگیر
بعد از کارنامه خودتم یه کپی بگیر بعد با یکم حوصله هرچی ر. می خوای از کارنامه دوستت که نمره هاش خوبه ببر بزار رو مال خودت !:31:
حالا اگه خیلی واجبه اسمه خودتو ببر بزار رو کارنامه طرف
بعد یه کپی از اونی که روش چسبوندی بگیر خیلی باحال میشه :31:

Hadijooon
24-06-2009, 12:32
میخواد همه نمره هاشو 20 بکنه که بتونه پدر و مادر و راضی کنه براش xbox بگیرن .
کلک بزنی بچتم میاد همین کلکو به خودت میزنه مجبورت می کنه که براش ماشین بخری.

rpf
24-06-2009, 22:30
نه بابا چی میگید ؟؟

پدر و مادر میدونن.. فقط میخواستم یکی از درسها رو خوب کنم.. xbox هم اطلا دوست ندارم و اهل بازی کردن نیستم..

تازه معدلمم که بد نیست...

تازه من خودم رتبه 1 مدرسه هستم و از خودم بالاتر نیست که کارنامه رو ازش بگیرم...