PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فارسي ساز ويندوز 98SE

Mehdi_Best
24-01-2005, 18:20
با سلام
من يك فارسي ساز خوب براي ويندوز 98SE مي خواهم كه مشكلي ايجاد نكنه. مثلا فارسي ساز سيناپك خيلي خوبه و سرعت ويندوز رو هم پايين نمي آره اما يه اشكالي داره كه باعث مي شه وقتي مي خواهيم فايلهاي dat رو با برنامه هاي jetaudio و windows media player بيينيم فقط تصوير هست و صدا وجود نداره. اما با xing player اين مشكل وجود نداره. البته مثلا فايلهاي mp3 رو با هر برنامه اي مي شه گوش داد و صدا هست اما در مورد فايلهاي dat اين مشكل هست. با خود شركت سيناپردازش كه سيناپك محصول اين شركت هم هست هم تماس گرفتم كه خودشون هم گفتن كه بله اين مشكل هست و فعلا نتونستيم كاري انجام بدهيم. البته من سيناپك رو خريداري كردم از خود شركتش نه اين كه كرك شده باشه.
در مورد پارسا 2001 هم كه هم قيمتش خيلي گرونه و هم اين كه باعث مي شه موقع ورود به ويندوز خيلي طول بكشه و سرعت رو كم مي كنه.
مي خواستم ببينم فارسي ساز خوب ديگه اي هست كه معرفي كنيد كه بشه از اينترنت هم دانلود كرد؟
چون من به خاطر بعضي كارهايي كه بايد انجام بدهم حتما بايد هم xp و هم 98 رو دستگاهم داشته باشم. ممنون مي شم اگه كمك كنيد در اين مورد/

امید امام هاد
13-02-2005, 07:44
بهترین فارسی ساز همون پارسا 2001است که گفتی اصلا سرعت رو پایین نمییاره وفونتهای انهم استاندارده وتا الان کسی با اون مشکل نداشته ودر تمام ادارات هم انرا نصب میکنند

امید امام هاد
13-02-2005, 07:44
بهترین فارسی ساز همون پارسا 2001است که گفتی اصلا سرعت رو پایین نمییاره وفونتهای انهم استاندارده وتا الان کسی با اون مشکل نداشته ودر تمام ادارات هم انرا نصب میکنند

afsorde
13-02-2005, 09:33
سلام من پارسا 2001 را قفل شو شكستم و لينك اون را در قسمت درخواست كرك گذاشتم.دانلودش كن و منو دعا كن.خوش باشي.

KhalijefarS
18-02-2005, 15:27
پارسا 2001 قفل شكسته تو بازار فراوونه ..زحمت كشيدي استاد

ضمنا" هيچوقت به دزدي افثخار نكن .. عزيزم :mrgreen: :mrgreen: خوش بگذره...

majid_naderi
22-02-2005, 14:31
سالم
فقط پارسا 2001
:wink: