PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیغام در msconfig مال چیه ؟

SajjadKAZ2003
22-06-2009, 13:57
سلام

روی یه کامپیوتر تازه ویندوز xp نصب کردم

وقتی از طریق RUN میرم تو msconfig و در سربرگ startup تغییر اعمال می کنم بعد از OK کردن با پیغام زیر مواجه میشم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا ؟

Lisse
22-06-2009, 15:24
با سلام،

سعی‌ کن که در safemode وارد بشی‌ و دوباره امتحان کن شاید مشکلات حل شود.

یا اینکه نگاه کن که چه تغییراتی این چند وقته در کامپیوتر دادی آنهارا از بین ببر و حالا سعی‌ کن.

احتمال دارد این مشکل بدلیل اینکه یک پرینتر که تازه install شده و یا Antivirus و Firewall بشود، آنهارا ازبین ببر و دوباره سعی‌ کن.

موفق باشی‌

Ali

Masоud
22-06-2009, 15:26
سلام

روی یه کامپیوتر تازه ویندوز xp نصب کردم

وقتی از طریق RUN میرم تو msconfig و در سربرگ startup تغییر اعمال می کنم بعد از OK کردن با پیغام زیر مواجه میشم:

چرا ؟
سلام

برو توی Administrator بعد اینکارو بکن.احتمالا این سرویس توسط ادمین غیرفعال شده.

موفق باشید :40:

mf.designing
22-06-2009, 15:28
میخوای از استارتاپ چی رو تغییر بدی ؟ فایلای اصلی سیستم که نیست ؟

mf.designing
22-06-2009, 15:29
راستی رو admin هستی ؟

Masоud
22-06-2009, 15:42
سلام

همین دیگه ایشون الان تو Administrator نیستند

اگر به پیغام هم دقت کنید نوشته اینجا نمیتونه این تغییرات رو انجام بده باید LogOn کنه توی Administrator. اونجا این تغییرات رو اعمال بکنه.

C. Breezy
22-06-2009, 15:52
راستی توی همین msconfig آخرش می پرسه که می خوای الان ریستارت کنی یا نه ... بعد که ریستارت می کنی ، دوباره که میای یه پیغامی میده و آخرش یه قسمت داره که اگه انتخاب کنی می گه دیگه این پیغام واست نیاد ... ولی بازم میاد :31:
البته چیز مهمی نیست ولی من همیشه با اینا مشکل داره ، هر وقت می زنم نیان ، باز هم میان !

SajjadKAZ2003
23-06-2009, 01:37
نگاه کن که چه تغییراتی این چند وقته در کامپیوتر دادی آنهارا از بین ببر و حالا سعی‌ کن.

احتمال دارد این مشکل بدلیل اینکه یک پرینتر که تازه install شده و یا Antivirus و Firewall بشود، آنهارا ازبین ببر و دوباره سعی‌ کن.
Ali

ویندوز رو تازه نصب کردم، پرینتری هم نصب نکردم ، چند تا برنامه معمولی نصب کردم و البته مک آفی ، ممکنه از مک آفی باشه ؟

برو توی Administrator بعد اینکارو بکن.احتمالا این سرویس توسط ادمین غیرفعال شده.

راستی رو admin هستی ؟

سلام

همین دیگه ایشون الان تو Administrator نیستند

اگر به پیغام هم دقت کنید نوشته اینجا نمیتونه این تغییرات رو انجام بده باید LogOn کنه توی Administrator. اونجا این تغییرات رو اعمال بکنه.

یوزری که توش هستم دسترسی ادمین داره

میخوای از استارتاپ چی رو تغییر بدی ؟ فایلای اصلی سیستم که نیست ؟

فایلای اصلی چیه؟

من توی سربرگ startup میرم اونجا تیک مربوط به برنامه های مورد نظر رو تغییر می دم و OK می کنم بعد این پیغام میاد:

بعد دو گزینه Restart و Exit witout restart میاد .

مسئله ظاهر شدن اون پیغامه!!

راستی توی همین msconfig آخرش می پرسه که می خوای الان ریستارت کنی یا نه ... بعد که ریستارت می کنی ، دوباره که میای یه پیغامی میده و آخرش یه قسمت داره که اگه انتخاب کنی می گه دیگه این پیغام واست نیاد ... ولی بازم میاد :31:
البته چیز مهمی نیست ولی من همیشه با اینا مشکل داره ، هر وقت می زنم نیان ، باز هم میان !

برای حل این موضوع می تونی در آدرس زیر مقدار MSConfig رو پاک کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masоud
23-06-2009, 12:26
ویندوز رو تازه نصب کردم، پرینتری هم نصب نکردم ، چند تا برنامه معمولی نصب کردم و البته مک آفی ، ممکنه از مک آفی باشه ؟

یوزری که توش هستم دسترسی ادمین داره

فایلای اصلی چیه؟

من توی سربرگ startup میرم اونجا تیک مربوط به برنامه های مورد نظر رو تغییر می دم و OK می کنم بعد این پیغام میاد:

بعد دو گزینه Restart و Exit witout restart میاد .

مسئله ظاهر شدن اون پیغامه!!

برای حل این موضوع می تونی در آدرس زیر مقدار MSConfig رو پاک کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مسئله شما فقط سر اون پیغامه یعنی بعد از اینکه پیغام ری استارت اومد و سیستم ری استارت شد ، تغییرات اعمال میشه ؟

SajjadKAZ2003
23-06-2009, 14:29
مسئله شما فقط سر اون پیغامه یعنی بعد از اینکه پیغام ری استارت اومد و سیستم ری استارت شد ، تغییرات اعمال میشه ؟

آره تغییرات اعمال میشه
مشکل فقط این پیغامه
البته مشکل دیگه ای که فکر کنم در ارتباط با این پیغام باشه اینه که وقتی از یه سیستم دیگه که در شبکه هست میخام وارد همین کامپیوتر بشم پیغام زیر ظاهر میشه :

Masоud
23-06-2009, 17:36
سلام

شما چیکار این پیغام داری وقتی تنظیمات اعمال میشه مشکلی نداره دیگه.

فکر نکنم این مشکل دومی که گفتید میگه که شما اجازه ندارید وارد بشید . با ادمینتون صحبت کنید.