PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fight Night Round 4

saeed_cpu_full
22-06-2009, 11:43
Fight Night Round 4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: EA Canada
ناشر: EA Sports

ژانر: Sport
پلتفرم:‌ X360 , PS3

تاريخ انتشار:‌ June 30, 2009

سری بازی Fight Night Round از مشهور ترين بازی های بوكس هست ... چند روز قبل دموی قابل بازی FNR 4 برای دانلود بر روی اينترنت گذاشته شد ... منم اين دمو رو دانلود و بازی كردم و حالا ميخوام توضيحاتی در مورد بازی‌ بدم :

وقتی برای اولين بار دمو رو اجرا ميكنيد Tutorial بازی شروع ميشه ... در اين قسمت مربی در مورد كاربرد های يه نوع حركت يا ضربه توضيح ميده و در پايين صفحه چگونگی انجام اون حركت و ضربه زدن با نمايش دكمه ها توضيح داده ميشه ... آنالوگ سمت راست برای‌ ضربه زدن استفاده ميشه آنالوگ سمت چپ برای‌ حركت و جا خالی دادن ، دكمه های X . Y . A . B برای هل دادن و گرفتن بازيكن و از LT هم برای دفاع كردن استفاده ميشه ... بعد از تمام كردن بخش Tutorial به منوی بازی ميرويد و ميتوانيد يه مسابقه را شروع كنيد ... اولين چيزی كه در اول مسابقه نظر شما رو جلب ميكنه گرافيك عالی بازی هست ... وقتی مسابقه شروع شد به سمت حريف رفتم و با يه لحظه غفلت ضربه ی بدی از حريف خوردم و به روی زمين افتادم ... وقتی Reply اين ضربه پخش شد خشك شده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جمع شدن صورت و پاشيدن خون از دهان واقعا عالی و بی نقص ساخته شده بود

وقتی‌Reply تمام شد چون كاراكتر روی زمين افتاده بود نما به اول شخص تغيير كرد ! و بعد از اون با آنالوگ سمت چپ و راست بايد تعادل خودمون رو حفظ ميكرديم تا از روی زمين بلند بشويم ... اين بخش واقعا هيجان انگيز بود و صدا گذاری عالی اين بازی در اين هنگام مشخص ميشد ( صدای تپش قلب نفس نفس زدن بازيكن و صدای تشويق تماشاچی ها ! ) بعد از اين كه از روی زمين بلند شدم حريف بی درنگ به سمت من آمد و من با دفاع كردن ضربه های خيلی قوی اون رو به روی زمين انداختم ( اونقدر زدمش كه ديگه نتونست پا بشه ! )‌ و من برنده شدم ... واقعا فكر نمی كردم EA بتونه اينقدر خوب اين بازی رو طراحی‌ كنه ... همه چيز عالی بود از گرافيك و گيم پلی تا صداگذاری همه بی نقص بود ...

اگر ضربه های پشت سر هم و بي فايده بزنيد و حريف دفاع كنه از Stamina شما و Block حريف كم ميشه ...

وقت های استراحت وسط بازی هم بسيار خوب ساخته شده بود اما به نظرم اگه گزينه هايی اونجا ميزاشتن كه مربی تكنيك های بيشتری رو برامون توضيح بده خيلی بهتر ميشد

دموی قابل بازی
Fight Night Round 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R.P.G
23-06-2009, 19:28
ممنون سعید جان.
تاپیک خوبی زدی.
انگار گرافیکش خیلی خوبه!
بازم ممنون.

saladii
23-06-2009, 20:58
بچه ها لینک دانلود بازی اومد.

saeed_cpu_full
23-06-2009, 21:28
ممنون سعید جان.
تاپیک خوبی زدی.
انگار گرافیکش خیلی خوبه!
بازم ممنون.

ممنون
آره گرافيكش خيلی عاليه ... از EA انت
ار چنين گيم پلی و گرافيكی‌ نداشتم !

بچه ها لینک دانلود بازی اومد.
دستت درست ... فكر كنم فردا بازی برای X360 آماده بشه ... فردا ميرم وست گيم بازی‌ رو بخرم

Masoud King
24-06-2009, 14:02
سلام امروز سایت معتبر IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بازی رو نقد کرد که به صورت زیر هستش:
معرفی 8.5
همه چیز در بازی خیلی خاص ولی از رو اصول هستند. پیش بردن مد Legacy یکم طاقت فرسا هستش و اصول گم شده و نادرست آزار دهن هستند.

گرافیک 9.5
برخود ها و تصادم های نادرست خیلی کم هستند. همه چیز در حرکت تماشای هستند.
تقریبا خیلی خوب.....

صدا گذاری 8.0
یک soundtrack خوب منوی شما رو تحریک میکنه. صدای پانچ ها خیلی عالی هستن مخصوصا headbutt.

گیم پلی 9.0
اینجا بی دقتی های در مد Legacy وجود داره ولی مردم به دنبال یک بازی بکس عالی بودن که لازم نیست دیگر بگردن.

جذابیت 9.0
شما می تونید 50 بکسور رو خلق کنید و اونا با دوستاتون به اشتراک بزارید. و خونی کردن صورت کسی هیچ وقت قدیمی نخواهد شد.

نمره کل : 8.8

امتیازات سایت ها و مجلت دیگر رو میتونید از لینک زیر ببینید:
نسخه PS3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه Xbox 360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
24-06-2009, 15:50
حیف الان وقتش نیست...وگرنه واسه بازی کردنش ماههاست که لحظه شماری میکنم...
امتیازات هم مهر تاییدیه بر اینکه این بازی چندین گام از بقیه هم سبک هاش و سبک های شبیهش جلوتره...
ممنون بابت تاپیک و اطلاعاتی که قرار دادید...

resident_evil
04-07-2009, 21:54
خب ما نیز این شاهکار خلقت رو بازی کردیم ! فقط میشه یه کلمه در موردش گفت ! اونم اینکه بی نظیره ! واقعا فوق العادست ! دیگه ازین بهتر نمیشه ! بدون شک بهترین بازیه ورزشیه امسال همین بازی خواهد بود . گرافیک بازی عالی ! شما تمام جزئیات بدن کاراکترهارو میتونید ببینید و عرق کردنشون رو ! حتی با مشت هایی هم که به حریف میزنید عرقش میپاشه رو هوا و صحنه ی بسیار جالبی شکل میگیره ! بازی از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستش ! برعکس بقیه بازی های این سبک که بسیار کند و خسته کننده هستن ! حتی سرعت Gameplay بازی از UFC هم بالاتره به نظر من ! دوربین بازی هم خیلی خیلی خوب کار شده و حس یک مسابقه ی واقعی رو به شما منتقل میکنه ! حرکت جالبی هم که تو این بازی هستش اینه که میتونید با کله بخوابونید تو صورت حریف و برای مدت کوتاهی اون رو گیج کنید ! البته این کار اگه زیاد انجام بشه باعث میشه تا داور به شما اخطار بده و در نهایت هم ازی رو به سود حریفتون به پایان برسونه ! قسمت Legacy هم عالی کار شده ! شما هم میتونید با کاراکترهای اصلیه بازی اون Mode رو شروع کنید هم اینکه خودتون یه کاراکتر بسازید ! در کل این بازی بهترین بازی توی سبک خودش هست و به نظر من هیچ رقیبی نداره ! به تمام کنسولی های عزیز که تا الان این بازی رو تهیه نکردن توصیه میشه که هر چه سریع تر این بازی رو بگیرن که به نظر من بهترین بازیه این مدت هستش !

عجب عکس زیبایی : دی ! این Mike Tyson کلا خیلی خشن و یه جورایی وحشیه !

amin 2010
05-07-2009, 16:51
عجب عکس زیبایی : دی ! این Mike Tyson کلا خیلی خشن و یه جورایی وحشیه !
این صحنه ی کندن گوش حریف توسط تایسونه.

خب ما نیز این شاهکار خلقت رو بازی کردیم ! فقط میشه یه کلمه در موردش گفت ! اونم اینکه بی نظیره ! واقعا فوق العادست ! دیگه ازین بهتر نمیشه ! بدون شک بهترین بازیه ورزشیه امسال همین بازی خواهد بود . گرافیک بازی عالی ! شما تمام جزئیات بدن کاراکترهارو میتونید ببینید و عرق کردنشون رو ! حتی با مشت هایی هم که به حریف میزنید عرقش میپاشه رو هوا و صحنه ی بسیار جالبی شکل میگیره ! بازی از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستش ! برعکس بقیه بازی های این سبک که بسیار کند و خسته کننده هستن ! حتی سرعت Gameplay بازی از UFC هم بالاتره به نظر من ! دوربین بازی هم خیلی خیلی خوب کار شده و حس یک مسابقه ی واقعی رو به شما منتقل میکنه ! حرکت جالبی هم که تو این بازی هستش اینه که میتونید با کله بخوابونید تو صورت حریف و برای مدت کوتاهی اون رو گیج کنید ! البته این کار اگه زیاد انجام بشه باعث میشه تا داور به شما اخطار بده و در نهایت هم ازی رو به سود حریفتون به پایان برسونه ! قسمت Legacy هم عالی کار شده ! شما هم میتونید با کاراکترهای اصلیه بازی اون Mode رو شروع کنید هم اینکه خودتون یه کاراکتر بسازید ! در کل این بازی بهترین بازی توی سبک خودش هست و به نظر من هیچ رقیبی نداره ! به تمام کنسولی های عزیز که تا الان این بازی رو تهیه نکردن توصیه میشه که هر چه سریع تر این بازی رو بگیرن که به نظر من بهترین بازیه این مدت هستش !
جز یک چیز بقیه تایید می شن.به نظر من گرافیک.فیزیک و ...همه خوبن ولی هیجان اون قدر ها هم بالا نیست.
فقط یک سوال چرا خالکوبی های صورت و بدن تایسون تو بازی نیست؟(کلا تو بازی تایسون مهربونتر از واقعیتشه)

بدون شک بهترین بازیه ورزشیه امسال همین بازی خواهد بود
مگه NFL مرده؟؟؟دی:

resident_evil
05-07-2009, 18:11
خب امروز در 2 بازیه بسیار سخت تونستیم Muhammad Ali و Mike Tyson رو با درجه سختیه G.O.A.T یا همون Very Hard شکست بدیم ! واقعا 2 بازیه بسیار سختی بودن مخصوصا اون Tyson که همین جوری مشت میخوابونه تو صورتت و به سرعت ولو میشی رو زمین ! واقعا وقتی با آخرین درجه ی سختی بازی میکنی هیجان بازی چند برابر میشه چون دیگه نمیتونی همین جوری سرتو بندازی پایین و مشت بزنی !

جز یک چیز بقیه تایید می شن.به نظر من گرافیک.فیزیک و ...همه خوبن ولی هیجان اون قدر ها هم بالا نیست.

اتفاقا من تاحالا تو این سبک هیجانی ندیده بودم ! ولی این بازیه واقعا فوق العاده کار شده ! گرافیک و فیزیک که بی نظیره ! هیجانش هم به نظر من خیلی خیلی بالاست !

shakerifar
06-07-2009, 17:12
اتفاقا من تاحالا تو این سبک هیجانی ندیده بودم ! ولی این بازیه واقعا فوق العاده کار شده ! گرافیک و فیزیک که بی نظیره ! هیجانش هم به نظر من خیلی خیلی بالاست !
گرافیک و فیزیک که عالی هست و توش شکی نیست اما یه جورایی هیجان ufc رو به من منتقل نمیکنه اما سرعت خوبی داره
در کل بازی خوبیه

amumehrdad
14-07-2009, 16:56
با سلام

بعد از دانلود فایل های رپیدشیر در کل یک فیل میده که اسمش هست 4E56BC35AA6283A5336E95373244F25C21DE28D3
و ÷سوندش هم نامعلومه:41:

چطوری اجراش کنم؟:41:

amumehrdad
16-07-2009, 08:53
یعنی یه نفر اینجا نیست به داد ما برسه؟

مدیر کجایی؟

shakerifar
16-07-2009, 18:31
با سلام

بعد از دانلود فایل های رپیدشیر در کل یک فیل میده که اسمش هست 4E56BC35AA6283A5336E95373244F25C21DE28D3
و ÷سوندش هم نامعلومه:41:

چطوری اجراش کنم؟:41:
بازی برای 360 هستش .
رو pc که اجرا نمیشه
برای بازیرو 360 هم باید رو یه dvd 9 double layer باید رایت کنی:46:

S.Y.K
16-08-2009, 02:56
سلام دوستان
واقعا باورم نمیشد وقتی که این بازی رو بذارم داخل XBOX 360 وانجامش بدم این چنین منو متحییر کنه!گرلفیک عالی-گیم پلی بسیار جذاب در گیر کننده و سریع-صدا گذاری بی نظیر-جو بسیار عالی-توجه به جزییات-فقط بخشی از مزیت های FIGHT NIGHT ROUND 4 هستن.شخصیت ها خیلی واقعی طراحی شدن.از همون ابتدایی که وارد بازی می شید اولین انیمیشن بازی رو می بینید که بسیار زیبا طراحی شده.برای کسانی که برای اولین باز وارد بازی میشن یک بخش تمرینی هم قرار داده شده که با بسیاری از تکنیک ها آشنا میشید.آهنگ های بازی بسیار زیبا هستن.بعد از اون اگه بخواین یک مسابقه ی ساده داشته باشید با اولین کسی که روبرو میشید اسطوره ی ورزش بکس محمد علی (کلی)(Keley) هست با قدرت 92 که فقط یک نفره که قدرتش از محمد علی بیشتره که اونم در وزن های سبک تره!چهره ها بسیار عالی طراحی شده.قبل از ورود به بازی می تونید.تعداد راندها یا زمان راندها رو مشخص کنید!یا سالنی که بازی درش برگزار میشه.سپس وارد بازی میشید و این گرافیک عالیه بازی که چشمان شما رو نوازش میده!بازی شروع میشه!تنهای عرق کرره ی بکسر ها!اما انواع سیستم مبارزه ی موجود در بازی!شما با حرکت آنالوگ به هر سمت شاهد یک نوع صضربه خواهید بود.مثلا اگه آنالوگ رو به سمت شمال غربی یا شما شرقی ببرید یک مشت ساده زده میشه.اگه ربع داریره باشه یک مشت از بغل و اگه نیم دایره باشه یک ضربه ی دلچسب آپرگاد!اگر در همین حین دکمه ی RB رو هم بگیرید مشت ها کمی سنگین تر میشن.البته باید مواظب باشید اگه در برابر مشت شما دفاع بشه یا مشت به حریف نگیره مقدار زیادی از استقامت شما می تونه کم کنه!در بازی قابلیت گارد گرفتن و جا خالی دادن هم هست اما نکته ی جالب اینه که شما از هر دوی این حالت ها می تونید با هم استفاده کنید.گارد بگیرید و جا خالی بدید!یک نوع ضربه هست که من واقعا دوست دارم شاید تمام کسانی که این بازی رو انجام دادن دوست داشته باشن.اگه شما در حینی که حریف می خواد مشت بزنه گارد بگیرید یا جا خالی بدید یک زوم کوتاه انجام میشه و شما می تونید یک ضربه ی فوق العاده دلچسب رو به حریف وارد کنید و صفحه یک لحظه طلایی رنگ میشه و یک صحنه ی دیدنی به وجود میاد اگه بتونید آپرگاد سنگین بزنید که دیگه چیزی از حریف باقی نمی مونه!اما شما به چند طریق می تونید حریف رو ناک اوت و ضربه فنی کنید.اول اینکه ضربه ای که می زنید این قدر قوی و به موقع باشه که حریف یک راست بیفته.دوم اینکه با یک ضربه ی سنگین خط آبی حریف رو به قرمز تبدیل کنید و این قدر بزنید تا خط قرمز تمام بشه و دشمن بیفته یا اینکه با زدن ضربات به جا و سریع خط آبی رو کم کنید تا تمام بشه بعد از اینکه تمام شد خط آبی به قرمز تبدیل میشه و بعد باز هم بزنید تا خط قرمز تمام بشه و حریف بیفته.معمولا در بازی حالت دوم بیشتر اتفاق میفته.حالا اگه حریف شما با یه ضربه ی درست و حسابی شمارو نقش بر زمین کرد.شما باید تا 10 از سر جاتون بلند بشید.به طوری که یک صفحه ی تار جلوی شماست (همون دید شما در اون لحظه) صدای ماتی میاد (صدای شمارش داور) و باید به یک نوار کو قسمت پایین و وسط صفحه هست توجه کنید...از قرمز شروع میشه بعد زرد وسط نوار سبزه وبعد دوباره نوار زرد میشه و قرمز.باید برای خودتون تجسم کنید.شما باید آنالوگ رو به چپ یا راست (بسته به موقعیت)تکون بدید تا نوار به سبز برسه بعد همون موقعی که به سبز رسید بلند بشیدبا حرکت آنالوگ به سمت بالا.لازم به ذکره هر بار که شما بیفتید این کار بسیار سخت تر میشه.و اگر 3 بار به زمین بیفتید بار سوم بلند شدن از روی زمین دیگه تقریبا غیر ممکن به نظر می رسه.اما شما در بین هر راند استارحت هم دارید می تونید هر یک از سه نواری رو که براتون گذاشته بسته به تشخیص خودتون اضافه یا کم کنید.اما در حین در گیری با حریف اگه با محمد علی بازی می کنید می بینید که بعد از یک جا خالی و وارد کردن یک ضربه ی جانانه تماشا چیان یک صدا علی علی رو تکرار می کنن.بازی با درجه ی آخر بسیار سخته با مدتی تمرین می تونید به سختی پیروز بشید اما اگه 1 هفته تمرین نداشته باشید دیگه نمی تونید به این راحتی ها حریف رو شکست بدید من خودم تجربه کردم.اصلا نتونستم حریفم رو شکست بدم بعد از 1.5 هفته بازی نکردن. 3 بار شکست خوردم.درجات سختیه بازی هم بسیار عالی جذاب و متناسبه!بعد از اینکه حریف رو روی زمین می اندازید صحنه آهسته میشه و می تونید از زوایای مختلف مشت خوردن حریف رو ببینید پرتاب شدن خون یا آب دهان و همچنین موجی که روی صورت حریف ایجاد میشه یا پرتاب شدن عرق بدن بیار تماشایی دیدنی و عای کار شده.در یک بی نظیره!صحبت های مربیان در بین هر راند یا در میان بازی هم خوب کار شده.همچنین شما در بازی می تونید از حرکت نا جوان مردانه ی سر زدن هم استفاده کنید البته باید طوری بزنید که داور متوجه نشه و گرنه بعد از 3 بار فهمیدن داور بازی به نفع حریف تمام میشه.اما این ضربه در بعضی مواقع می تونه به داد شما برسه در بعضی مواقع به داد حریف بستگی به این داره که داور بفهمه یا نه!شما وقتی که لازم باشه برای اینکه حریف نتونه شما رو به زمین بیندازه یا برای اینکه استقامت شما در حین بازی به حال اول برگرده میتونید حریف رو بچسبید.بعضی وقتا خیلی حال آدمو می گیره ولی به شدت به جذابیت و واقعیت بازی کمک می کنه!
اما در آخر باید بگم وقتی که این بازی رو به پسر خالم نشون دادم تحت تاثیر گرافیک قرار گرفت هر چند خیلی اهل گیم نیست و گفت آیا ممکنه گرافیک از این هم بیشتر بشه؟!یعنی واقعا دیگه می خواد به کجا برسه بیشتر از این؟گفتم یک روز از این هم بهتر میشه.واقعا هزار آفرین به EA به خاطر این شاهکار
موفق باشید