PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد

UNnamed_Boy
21-06-2009, 20:31
بازم سلام !
یاگه لطف کنید یک کارت گرافیک کار راه انداز تا زمان ورود DX11 معرفی کنید ممنون میشم !
کاربرد هم فقط گیم تو رزولوشن بالا !
راستی میشه بعدآ این کارتو تو یه سیستمی که پاورش گرین 530 استفاده کنم ! ؟ !
مرسی .

htondkar
21-06-2009, 21:15
بودجتون رو بگيد
سيستن رو هم بگيد بهتره

كار راه انداز يعني زياد گرون نباشه (درسته؟) و نبايد انتظار بازي تو رزولوشن بالا رو ازش داشته باشي

Professor Massoud
21-06-2009, 22:01
سلام.

شما میتونید GTX260 Core216 بخرید ، البته در رزولوشنهای بالا در بازیهای سنگین دچار مشکل میشه ولی میشه با پاور 530 گرین نمیشه گرافیکهای پرمصرفتر از این استفاده کرد. بخصوص اگه پردازنده Core i7 باشه که 130 وات برق مصرف میکنه .

UNnamed_Boy
21-06-2009, 22:14
مرسی !
اما سیستمی که بعدآ قرار کارت گرافیک روش نصب بشه از پردازنده CORE 2 DUO استفاده میکنه ! البته یه فکریم دارم که نمیدونم عملی باشه یا نه : یه سیستم عهد میرزا قلی خان دارم گفتم شاید بشه از پاور اون واسه کانکتورش استفاده کرد که خب تا حالا امتاحان نکردم ! به نظرتون جواب گو هست ! ؟ !
اگه شدنیه یه کارتی پیشنهاد بدید که هم کارمو را بندازه هم تا سال اینده که کارت های DX11 تولید بشن بشه تمام بازی ها رو به راحتی روش LOAD کرد !
مرسی.

Lamanta
22-06-2009, 11:13
فکر کنم کارت Evga GTS 250 به دردتون بخوره و کافی باشه و به پاور 530 هم می خوره .

Aristar
24-06-2009, 18:43
این که شما می خاین از دو جا برق بگیرین عملیه ولی این دو تا چیز رو هم درنظر داشته باشید :
1- مسئله روشن کردن هر دو پاور همزمان رو چطوری حل می کنید !
2- با توجه به این که کامپیوترتون ماله عهد بوقه صد در صد پاورش هم ماله عهده بوق پس کانکتور گرافیک نداره :41:!
در مورد کارت گرافیک کار راه انداز تا زمانه DirextX11 بهتره بی خیاله چنین کاری بشین چون ایکس 11 علاوه بر کارت گرافیک به سی پی یو ی قوی تری هم نیاز داره که با توجه به سیستم کار راه انداز شما یعنی زرشک :5: ! البته با پوزش فراوان !
پس بهتره یکم حدوداً چند ماه دندون رو جیگر بذارین و بی خیاله کارت جدید بشین و وقتی ایکس 11 اومد یه سیستم جدید اسمبل کنید !
موفق باشید !:10:

mojtabaalemi
24-06-2009, 21:06
بابا 70 تومن بذار پاور نو بخر گرافیک بدتری بخر این پاور بازیات عاقبتی نداره .

UNnamed_Boy
25-06-2009, 10:45
این که شما می خاین از دو جا برق بگیرین عملیه ولی این دو تا چیز رو هم درنظر داشته باشید :
1- مسئله روشن کردن هر دو پاور همزمان رو چطوری حل می کنید !
2- با توجه به این که کامپیوترتون ماله عهد بوقه صد در صد پاورش هم ماله عهده بوق پس کانکتور گرافیک نداره :41:!
در مورد کارت گرافیک کار راه انداز تا زمانه DirextX11 بهتره بی خیاله چنین کاری بشین چون ایکس 11 علاوه بر کارت گرافیک به سی پی یو ی قوی تری هم نیاز داره که با توجه به سیستم کار راه انداز شما یعنی زرشک :5: ! البته با پوزش فراوان !
پس بهتره یکم حدوداً چند ماه دندون رو جیگر بذارین و بی خیاله کارت جدید بشین و وقتی ایکس 11 اومد یه سیستم جدید اسمبل کنید !
موفق باشید !:10:

عزیز شما اگه از اول کامل میخوندی متوجه میشدی !
سیستمی که قرلره واسش کارتو بگیرم از CPU : Core i7 975 Extreme و Main Rampage II Extreme و 6 GB RAM Crossair dominator و power cooler master 1100W استفاده میکنه !
قصدم اینه که بیخودی پول کارت گرافیکی ( 295 ) که تا چند ماه بیشتر تاپ نیستو ندم و صبر کنم تا نسل جدید روانه بازار بشه !
یه کارت کار راه انداز میخوام که بعدآ ( زمانی که نسل جدید اومد ) از روی این سیستم جمش کنم و روی سیستم قدیمی ترم نصبش کنم !
در ضمن پاورم کانکتور 6پین یا 8پین نداره ! نیازیم نداره چون معمولآ EVGA تبدیل کانکتور به اندازه نیاز توی جعبه ی کارت گرافیک میزاره !