PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپلود پرسرعت

dj farbod
21-06-2009, 18:15
سلام
از چه اینترنتی استفاده کنم که سرعت اپلودش بالا باشه (منظور از سرعت زیاد یعنی 1mbps یا حتی بیشتر)
ایا از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم یا --- یا همین adsl معمولی
سرعت دانلود مهم نیست

متشکرم

webworld
22-06-2009, 03:06
adsl با سرعت بالا حتی 2mbps هم در ایران ارائه میشه البته یکم هزینش بالاست! اگه سرعت دانلود براتون مهم نیست میتونید با ای اس پی تماس بگیرید و مطرح کنید که چنین سرویسی دارند یا خیر.
اینترنت ماهواره ای به صورت آنلاین در ایران ممنوعه و نیاز به مجوز و دیش ارسال داره. به صورت آفلاین هم که دیش رسیوه و ارسالش با Dialup یا adsl صورت میگیره.
بهترین گزینه همه جا adsl ه

Elendil1
23-06-2009, 18:14
adsl با سرعت بالا حتی 2mbps هم در ایران ارائه میشه البته یکم هزینش بالاست! اگه سرعت دانلود براتون مهم نیست میتونید با ای اس پی تماس بگیرید و مطرح کنید که چنین سرویسی دارند یا خیر.
اینترنت ماهواره ای به صورت آنلاین در ایران ممنوعه و نیاز به مجوز و دیش ارسال داره. به صورت آفلاین هم که دیش رسیوه و ارسالش با Dialup یا adsl صورت میگیره.
بهترین گزینه همه جا adsl ه

يكم بالاست ؟؟؟؟ خيلي خيلي بالاست !! يه 512 نامحدود الان ماهانه 1 ميليون يا 500 هزارتومن هست !!(بستگي به كيفيت داره و اينكه از كجا بگيريد)

Xo0oX
23-06-2009, 19:25
يكم بالاست ؟؟؟؟ خيلي خيلي بالاست !! يه 512 نامحدود الان ماهانه 1 ميليون يا 500 هزارتومن هست !!(بستگي به كيفيت داره و اينكه از كجا بگيريد)

قیمت نداری عزیز:31:
پیشگامان 1 مگ ماهیانه نامحدود 280 هزار تومن:31:

مگه سرعت 20 مگه که 1/5 میلیون:18:

V i r u s e r
02-07-2009, 11:50
سلام
از چه اینترنتی استفاده کنم که سرعت اپلودش بالا باشه (منظور از سرعت زیاد یعنی 1mbps یا حتی بیشتر)
ایا از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم یا --- یا همین adsl معمولی
سرعت دانلود مهم نیست

متشکرم
سلام
فقط یوقت به سرت نزنه ماهواره ای اپ کنی
راحت ردیابی میشی و ... اب یخ خوردن :31:

Xo0oX
02-07-2009, 13:51
سلام
فقط یوقت به سرت نزنه ماهواره ای اپ کنی
راحت ردیابی میشی و ... اب یخ خوردن :31:
دو طرفه اولا خیلی گرونه هزینش:31:
دوم همینطور که گفتن تو سه سوت اگه ریسیو داشته باشی یعنی ارسال دیتا ردتو عرض و طول جغرافیایی دقیق در میارن قشنگ همون جایی که دیشب هستا می گما میریزن با الگانس دمه خونه:31::41::18: