PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل فرمت پي دي اف به وورد

احمدزاده
16-02-2006, 19:35
آقا من از كليه دوستان معذرت ميخوام
اصلا هم فرصت نبود كه بخوام برم تمام تاپيك ها رو بگردم تا ببينم چيزي كه من ميخوام هست يا نه
نميدونم اينجا هم جاش بود يا نه
فقط بعدا كسي نياد بگه چرا اينجا تاپيك زدين بزاريد رو حساب تازه كاريه من و بلد نبودنم
فقط يكي به من يه نرم افزار تبديل فرمت pdf به فايلهاي متني رو معرفي كنه و فقط خواهشا pdf to word نباشه كه كار نميكنه و موقع تبديل فونت هاي فارسي رو به هم ميريزه
خواهشا كسي هم خرده بهم نگيره كه اينجا نبايد تاپيك ميزدم چون عجله اي هستش و به جاش بهم نرم افزار رو معرفي كنيد
راستي
mosalase_bermodaa@yahoo.com
اينم آيدي منه اگه كسي اينجوري هم معرفي كنه ممنونش ميشم

sAsAn.K
16-02-2006, 19:45
در مورد تبدیل به فارسی باید بگم که فعلا همه ی نرم افزار ها مشکل دارن!
ضمنا گوگل بهترین چیزه!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smjgh2006
18-02-2006, 10:25
آقا من از كليه دوستان معذرت ميخوام
اصلا هم فرصت نبود كه بخوام برم تمام تاپيك ها رو بگردم تا ببينم چيزي كه من ميخوام هست يا نه
نميدونم اينجا هم جاش بود يا نه
فقط بعدا كسي نياد بگه چرا اينجا تاپيك زدين بزاريد رو حساب تازه كاريه من و بلد نبودنم
فقط يكي به من يه نرم افزار تبديل فرمت pdf به فايلهاي متني رو معرفي كنه و فقط خواهشا pdf to word نباشه كه كار نميكنه و موقع تبديل فونت هاي فارسي رو به هم ميريزه
خواهشا كسي هم خرده بهم نگيره كه اينجا نبايد تاپيك ميزدم چون عجله اي هستش و به جاش بهم نرم افزار رو معرفي كنيد
راستي
mosalase_bermodaa@yahoo.com
اينم آيدي منه اگه كسي اينجوري هم معرفي كنه ممنونش ميشم
دوست عزيز سلام بهترين راه براي اين كار اين است كه با drug and drop متن مورد نظر را انتخاب كنيد و با راست كليك ازان كپي گرفته و سپس وارد محيط word 2003 شويد و ان را paste كنيد و در محيط word 2003 هر جور مايليد ان را edit كنيد. موفق باشيد