PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت ماهواره ی یا وایرلس؟

pkr_legend
20-06-2009, 23:12
سلام.من بین دو تا سرویس شک داشتم.
1-اینترنت وایرلس100/400------------------------------------->100تومن
2-اینترنت ماهواره ای + وایرلس 64/2000 ----------------->100تومن

با توجه به پارازیت و... محاسن و ... هر کدوم رو اگه می تونید بگید
در ضمن برای ماهواره ای آیا برنامه ی فیلترینگی هست که روش بریزی و خودش هم لیست سایت هاش رو آپدیت کنه؟

با تشکر

kalepoook
20-06-2009, 23:21
سلام
من فکر کنم منظور شما از اینترنت ماهواره ای همون کارت --- هست که دانلود آفلاین هم داره،یعنی رسیو داره ولی سند نداره به تنهایی،وایرلس هم بستگی به شرایط محیط و آب و هوا داره که کم و زیاد میشه سرعت رسیو و سند،چرا ای دی اس ال نمیگیرین !
به هر حال اگه اشتباه بود ببخشید

pkr_legend
20-06-2009, 23:31
نه منظورم ماهواره ای آنلاین هست با رسیو 2mbps و یک وایرلس 64 هم روش می ده:D

Vahid67
21-06-2009, 01:00
محدودیت حجم اینترنت ماهواره ایی چقدر هست و روی چه ما-هواره و فرکانسی؟؟؟؟ محدودیت از تظر زمانی ( ساعات خاص برای استفاده ) داره یا نه؟؟؟؟؟

sltavakoli
21-06-2009, 02:16
اقا بالاخره این اینترنت ماهواره ای چیه؟

یعنی اگه الان من اینترنت ماهواره ای نصب کنم میتونم هر چیزی رو که میخوام دانلود کنم؟

یه فرض مثال میتونم از همین سایت P30world چیز دانلود کنم؟

اگه نه پس از کجا باید دانلود کنم؟چی باید دانلود کنم؟

gog2000
21-06-2009, 09:09
اینترنت ماهواره نیاز به تجهیزات و بشقاب مخصوص دارد و هزینه تهیه انها بالاست و اصلا در ایران یافت نمی شود و تازه استفاده ازش مجوز میخاد و اونم تا اونجایی که من میدونم به ادارت دولتی مثل بانکها دانشگاهها و غیره میدن و همه نمی تونن استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

مگر اینکه جدیدا اتفاق جدیدی افتاده باشه که من از اون بی خبرم!!!!!

kalepoook
21-06-2009, 09:13
سلام
من اون بالا گفتم رسیو داری سندم میشه با چیزه دیگه باشه ولی اینکه بخوای کلا ماهواره ای باشه که به قول دوستمون مجوز و استفاده از دیش برای سند و رسیو،از لحاظ امنیتی هم مشکل داره چون دیگه شما محدود نیستی یا فیلتر،من یه چند تا از این مدل اینترنت تو آگهی دیدم ولی همون کارت دی وی بی بوده که سندشم یا دیال آپ بوده یا ای دی اس ال یا چیزای دیگه.

pkr_legend
21-06-2009, 12:28
نه خب مجاز نیست تجهیزاتش حدود 150ت می شه،سندش وایرلس 64 و رسیوش ماهواره ای 2مگ- آره عین adsl کار می کنه فقط با ماهواره هست(یوتل ست)

راستی من سؤال کردما!:D
"در ضمن برای ماهواره ای آیا برنامه ی فیل ترینگی هست که روش بریزی و خودش هم لیست سایت هاش رو آپدیت کنه؟" اینم جواب بدین لطفا" چون چند نفر تو ساختمونیم که می خوایم بگیریم

با تشکر

sltavakoli
21-06-2009, 15:41
اقایون اینا رو که خودم میدونستم.

اصلا Send مهم نیست.همون ریسیو بسه.

حالا با این ریسیو شما چه کار هایی میتونی بکنی؟هرچی دلت خواست میتونی دانلود کنی؟هر لینکی و که خواستی میتونی دانلود کنی؟

محدودیت دانلود نداری؟اصلا اگه این جوریه پی مشکلش چیه؟چرا همه از --- استفاده نمیکنن؟سند که مهم نیست.

SAMCRO
21-06-2009, 15:44
اقایون اینا رو که خودم میدونستم.

اصلا Send مهم نیست.همون ریسیو بسه.

حالا با این ریسیو شما چه کار هایی میتونی بکنی؟هرچی دلت خواست میتونی دانلود کنی؟هر لینکی و که خواستی میتونی دانلود کنی؟

محدودیت دانلود نداری؟اصلا اگه این جوریه پی مشکلش چیه؟چرا همه از --- استفاده نمیکنن؟سند که مهم نیست.
اون که میشه اینترنت افلاین عزیزم ! ایشون اینترنت ماهواره ای رو گفتن ! یعنی هم سند هم ریسیو !

برادر اگه این تبلیغای اینترنتی رو دیدی همش کلاهبرداریه ها ! ( من خودم می خواستم بگیرم منصرف شدم )

mf.designing
21-06-2009, 15:51
این وایرلس و سیستم های اینترنت جدید ! فقط واسه تهران و شهرستانی ها باید .... !!
ما که تو تبریز اینترنت وایرلس واسه همه نداریم ! فقط شاید 1% واسه بالا شهر باشه.

blacktiger
21-06-2009, 16:49
با اجازه اساتید محترم
به نظر بنده شما وایر لس تنها رو بگیر حالا بگو واسه چی؟
واسه اینکه اگر بخوای از روی دیش رسیو کنی اونوقت تکلیف باقی اعضا ساختمون چی میشه پس مجبور میشین یک سیستم سرور داشته باشین و شیرینگ امثالهم
اما اگر یه آنتن وایرلس داشته باشی و یک هاب حالا به هر تعداد یوزر میتونی هاب با پورت بیشتر تهیه کنید و ای اس پی هم به هرکدام شما یه اکانت مجزا میده و هر کی هر وقت خواست میتونه دی سی شه
اما اگر تنهایی خوب یه دیش و دی وی بی مایه اش و حسنش اینه که میتونی آفلاین هم دانلود کنی
این نظر منه باز هم صلاح مملکت خویش خسروان دانند

V i r u s e r
02-07-2009, 11:40
نه خب مجاز نیست تجهیزاتش حدود 150ت می شه،سندش وایرلس 64 و رسیوش ماهواره ای 2مگ- آره عین adsl کار می کنه فقط با ماهواره هست(یوتل ست)

راستی من سؤال کردما!:D
"در ضمن برای ماهواره ای آیا برنامه ی فیل ترینگی هست که روش بریزی و خودش هم لیست سایت هاش رو آپدیت کنه؟" اینم جواب بدین لطفا" چون چند نفر تو ساختمونیم که می خوایم بگیریم

با تشکر

اره عزیزم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
باید بری تو تنظیمات dns