PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رنگ بک گراند !

m.s.f
19-06-2009, 21:04
سلام

توو آواتار یا امضای بعضی دوستان مثلا آواتار جناب Saeed kmss-D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکسی هست که backgroundش دقیقا همرنک صفحه هست . چطور میتونم اینکار رو بکنم ؟
چطور میتونم رنک بکگروند رو دقیقا بفهمم چی هست که توو فوتوشاپ رنگی بزارم برای بک گراند تا دقیقا با اون یکی بشه ؟
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم .

جادوگر جوان
19-06-2009, 22:29
سلام دوست عزیز
ببین شما دو روش میتونید انجام بدید
یکی اینکه هنگامی که طرحتونو میزنید هنگامی که قصد ذخیره کردن دارید بک گران را غیر فعال کنید
و فرمت را به png تغییر داده
و سپس ذخیره کنید
ویا اینکه رنگ بک گراند را به رنگ E1E4F2 تغییرش بدید
سپس با فرمت jpg ذخیره کنید

mojtaba-design
19-06-2009, 22:31
فکر کنم منظورت خاصیت ترنسپورت باشه ؟
بله شما موقع ایجاد فایل یا اتنخاب حالت transport و ذخیره عکس نهایی با فرمت png صاحب همچین عکس هایی میشوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر سرچ کنید.

Cyberlife
19-06-2009, 23:15
منم همینکارو کردم ، البته باید آواتار به صورت لوگو یا یک شکل تکی باشه تا انجام تغییرات روی اون خوب از آب در بیاد .

*IN*
26-06-2009, 12:10
آقا میشه یکم بیشتر توضیح بدین من عکسرو با فتوشاپ باز کردم چه جوری رنگ بک گراندو transport کنم؟

جادوگر جوان
26-06-2009, 13:14
آقا میشه یکم بیشتر توضیح بدین من عکسرو با فتوشاپ باز کردم چه جوری رنگ بک گراندو transport کنم؟
ببین دوست عزیز شما یا رنگ بک گراند را به رنگ E1E4F2 تغییر بده
یا اگر شما از یک سند ساده شروع به کار کردید و طرحی زدید که دارای لایه های زیادیه
در پالت لایه ها یک چشم کوچک کنار لایه بک گراندتون وجود داره روی اون یک بار کلیک کنید تا ناپدید بشه
سپس برید و عکستون را با فرمت png سیو کنید
دقت داشته باشید که با jpg نباید سیو کنید

huti_421
26-06-2009, 13:30
سلام

شما اول طرحی با بک گراند شفاف یا Transparent باید انتخاب کنید ، حالا از قسمت سمت چپ روی رنگ forground دوبار کلیک کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قسمت بعد ، کد رنگی که بدست آوردید رو وارد کنید :

یک لایه ی جدید بسازید و به زیر لایه ی اصلی ببرید و با زدن کلید های Ctrl + Del یا Alt + Del اون رو رنگ کنید :

تصویر شما آمادس :

نکته : روش دیگه استفاده از قطره چکان برای تعیین رنگ و یا اعمال کردن رنگ به یه جا دیگس

حالا فرضا شما می خواید که ببینید رنگ بک گراند پی سی ورد چه کدی داره ...

کافیه یه عکس از محیط دسکتاپ با Print Screen یا نرم افزار Snag it بگیرید و اون رو وارد فتوشاپ کنید ، حالا در حالی که قطره چکان فعال هست ( با کلید میانبر I ) روی نقطه ای که می خواید تعیین رنگ بشه ، کلیک کنید.

بعد از اون وارد همین محیط بشید و در قسمت که علامت زده شد ، نوع کد رو بدست بیارید

mahtab-khanom
26-06-2009, 14:03
حالا فرضا شما می خواید که ببینید رنگ بک گراند پی سی ورد چه کدی داره ...

کافیه یه عکس از محیط دسکتاپ با Print Screen یا نرم افزار Snag it بگیرید و اون رو وارد فتوشاپ کنید ، حالا در حالی که قطره چکان فعال هست ( با کلید میانبر I ) روی نقطه ای که می خواید تعیین رنگ بشه ، کلیک کنید.

بعد از اون وارد همین محیط بشید و در قسمت که علامت زده شد ، نوع کد رو بدست بیارید
این راه حل الی هستش من هم با این روش عکسمو چفت کردم به پی سی