PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر دادن عکس

ali_ab
19-06-2009, 14:03
با سلام به دوستان

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید که چطور عکس رو به صورت نگاتیوی در بیارم با فتوشاپ cs3

با سپاس

موفق باشید

pcforlife
19-06-2009, 14:58
بعد از وارد کردن عکستون در فتوشاپ، از منو Image گزینه Adjustments و سپس گزینه Invert را انتخاب کنید... یا اصلا به جای این همه کار بعد از وارد کردن عکستون یک Ctrl + I بزنید. یاعلی

ali_ab
19-06-2009, 17:08
بعد از وارد کردن عکستون در فتوشاپ، از منو Image گزینه Adjustments و سپس گزینه Invert را انتخاب کنید... یا اصلا به جای این همه کار بعد از وارد کردن عکستون یک Ctrl + I بزنید. یاعلی

دوست عزیز از راهنمایی شما ممنونم منظورم رو اشتباه عرض کردم . این نوع عکس که تو دوربینهای دیجیتال sepia نام داره منظورم هست که عکس قهوه ای روشن دیده میشه مثل عکس های قدیمی

با تشکر

کامیاب باشید

Saeed kmss-D
19-06-2009, 17:53
سلام...

دوست عزیز،

شما برای اینکار ابتدا باید تصویرتون رو سیاه و سفید کنید.برای اینکار از منوی Image و زیرمنوی Adjustments گزینه Desaturate رو انتخاب کنید.( Shift+Ctrl+U )

در مرحله ی بعد شما به طرق مختلف میتونید رنگ تصویرتون رو به رنگی که در افکت Sepia میبنید تبدیل کنید. مثل اسفتده از Color Balance ، Hue/Saturation و ...
اما میتونید از رنگ آماده خود فتوشاپ استفاده کنید تا کار بهتری داشته باشید.
برای این منظور از منوی باز هم Image ( کلا اینجور مسائل به این منو مربوط میشه ) و زیرمنوی باز هم Adjustments اینار گزینه Photo Filter رو انتخاب کنید. در پنجره باز شده در قسمت filter بخش مربوط رو باز کنید و از لیست ظاهر شده گزینه Sepia رو انتخاب کنید. همینطور میتونید غلظت اون رو در قسمت Density تنظیم کنید.

من برای سادگی کار ، اکشنی در این خصوص آماده کردم که شما فقط بازدن یک کلید ( ینی دو کلید ) میتونید رو روی تصویرتون داشته باشید. ( دقیقا عین افکت دوربین ها )
این اکشن رو از قسمت ضمیمه ها دانلود و نصب کنید. و برای اجرا از کلید های ترکیبی Ctrl+F7 استفاده کنید.
( اگه در مورد اکشن ها اطلاعات مختصری دارید، برای اطلاع از نحوه نصب و کارکرد اونا به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید)

سوالی بود بپرس،

موفق باشی♥♥♥