PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد راه اندازی V P N بروی VPS ویندوز

blacksword
19-06-2009, 12:44
سلام خسته نباشید
من یه سری مقاله و آموزش گرفتم و روی VPS خودم سرویس Routing And Remote Access رو راه اندازی کردم و همچنین از توی قسمت کانفیگ گزینه Custom گرینه --- و NAT Basic Firewall رو اینتخاب کردم و Wizardo انجام دادم ولی وقتی باهاش کانکت میشم هیچ سند و رسیوی ندارم و نمیتونم سایتی رو باز کنم باید چطور Config هاشو انجام بدم که وقتی به عنوان کلاینت بهش وصل میشم بهم اجازه استفاده از اینترنت رو بده متشکرم

undertaker_ss
19-06-2009, 21:56
سلام خسته نباشید
من یه سری مقاله و آموزش گرفتم و روی VPS خودم سرویس Routing And Remote Access رو راه اندازی کردم و همچنین از توی قسمت کانفیگ گزینه Custom گرینه --- و NAT Basic Firewall رو اینتخاب کردم و Wizardo انجام دادم ولی وقتی باهاش کانکت میشم هیچ سند و رسیوی ندارم و نمیتونم سایتی رو باز کنم باید چطور Config هاشو انجام بدم که وقتی به عنوان کلاینت بهش وصل میشم بهم اجازه استفاده از اینترنت رو بده متشکرم

شما باید در قسمت تنظیمات user و در تب dial in گزینه allow access رو انتخاب کرده باشید
این کار رو کردید؟

sajjadheydari74
29-10-2011, 18:39
شما باید در قسمت تنظیمات user و در تب dial in گزینه allow access رو انتخاب کرده باشید
این کار رو کردید؟
من هم همين مشكل رو دارم
بله اين كار رو كردم

mostafait
23-05-2012, 15:54
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

اگه میشه یکی از دوستان که کلا بلده! بیاد و توضیح بده که چگونه باید کانفیگ کنم! از مبتدی تا ...!

داخل و ی پی ا س چیکار باید کرد؟!

hadi.EST
26-05-2012, 17:29
سلام خسته نباشید

خوب چند دلیل میتونه داشته باشه که باید هرکدام رو امتحان کنید :

1- روتینگ درست نیست.
2- پرمیشن انجام ندادید.
3- فیلترینگ
4- پورتهای فایروال

با تشکر

fanoostalaei
09-03-2014, 23:23
سلام
دوستان کسی هست که این کار رو روی ویندوز سرور 2008 به من یاد بده ؟ از اول ؟

smss.exe
10-03-2014, 07:31
سلام
دوستان کسی هست که این کار رو روی ویندوز سرور 2008 به من یاد بده ؟ از اول ؟

سلام

بفرمایید: آموزش نحوه ی تنظیم VPN در Routing and Remote Access in Server 2008 R2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]