PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست4 تا برنامه

djjamal
17-06-2009, 16:16
سلام دوستان 4 تا برنامه میخوام اگه لطف کنید و بزارید ازتون بسیار ممنون میشم :
1.برنامه ای به UV Player که گویا برای تصویر برداری از صفحه دسکتاپ به کار میره و فیلم هایی هم که می گیره خیلی کم حجمن.
2.برنامه ی Shasoft E-book Reader که گویا یک ای بوک ساز برای موبایل هست و خودم یه ورژن دارم اما چون رویسیه اصلا نمی فهمم چیه پس خواهشا اگه بود یه نسخه انگلیش بزارید.
3.برنا مه ای به اسم win wap که برای دیدن صفحات اینترنتی موبایل تو پی سی هست و خودم این رو هم دارم اما فول ورژن نیست اگه دارین ترخدا یه ورژن فول واسم بزارین.
4.درخواست برنامه ای به اسم r-studio که برای بازیابی اطلاعات به کار میره.

خوب دوستان اگه لطف کردین و برنامه ها رو واسم گذاشتین خواهشا فول ورژن باشن که دو ساعت دانلود آخرشم هیچی به هیچی.

djjamal
19-06-2009, 12:18
آقا ترخدا یکی جواب مارو بده.چقدر نیستیم که اینجا یعنی هیشکی یه دونه از این برنامه ها رم نداشت؟!!!

farshif
19-06-2009, 13:26
درخواست هایی که مربوط به موبایله باید تو انجمن خودش مطرح کنید
R-Studio 3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سریالاش داخلش هستش ولی جایی که اینو پیدا کردم یه عده کامنت گذاشتن که سریالش کار میکنه و یه عده گفته بودن نه. میتونی امتحانش کنی

djjamal
19-06-2009, 15:43
درخواست هایی که مربوط به موبایله باید تو انجمن خودش مطرح کنید
R-Studio 3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسریالاش داخلش هستش ولی جایی که اینو پیدا کردم یه عده کامنت گذاشتن که سریالش کار میکنه و یه عده گفته بودن نه. میتونی امتحانش کنی

دوست عزیز ممنون:20: ولی نرم افزارهای دیگه هم مال پی سی هستن و مال موبایل نیستن که من برم و تو انجمن موبایل درخواست بدم.انجمن درخواست نرم افزار موبایل هم طبق قوانین فقط برای درخواست برنامه های موبایل (حالا جاوا یا هرچیز دیگه ای)هست ممنون میشم بقیه نرم افزار ها رو هم بقیه لطف کنن و بزارن.:31:

farshif
19-06-2009, 20:01
حواسم نبود ببخشید :دی
WinWAP.for.Windows.v4.1.0.184.Multilingual.WinAll. Cracked-CRD

پسورد
mike_sushi_war-board.net

djjamal
21-06-2009, 17:16
داداش خیلی آفایی کردی واقعا ممنون.اون نرم افزار ای بوک ساز رو هم خودم پیدا کردم حالا بی زحمت اگه یه نفر این نرم افزار uv player رو بزاره خیلی ممنون میشم.راستی اگه کسی یه نرم افزار مدیریت ویدیو کلوپ فول دارهبزاره که یادم رفته بود بگم ولی خیلی حیاتیه.ممنون میشم.

farshif
21-06-2009, 17:45
شما یه لینک از برنامه یا وب سایتش رو بده اگه کرک شدش رو پیدا کردیم واست میزاریم. من برنامه ای به این اسم ندیدم ولی برنامه مشابه زیاده

SIMON137
21-06-2009, 19:34
شما نمی تونی از برنامه های جایگزین به جای uv player استفاده کنی ؟ حتما باید از همین استفاده کنی ؟
مثلا برنامه های ادوبی یا ...
من توی این دو سایت در مورد نرم افزار ویدئو کلوپ یک چیزایی دیدم :

djjamal
22-06-2009, 11:20
والا من برنامه رو ندارم فقط یه چند تا فیلم دارم با حجم بسیار کم مثلا یه فیلم 10 دقیقه ای که فقط 1.5 مگابایته در حالی که کیفیت فیلمش عالی و فول اسکرین هست.خودم هم میدونم که برنامه های مشابه دیگه مثل snagit زیاد هست ولی مشکل اینجاست که حجم فیلم های که اونا میگیرن خیلی بیشتر هست.وقتی روی اون فیلم که با فرمت exe هست کلیک میکنم یه برنامه اجرا میشه که تو قسمت about نوشته uv player.فعلا کامپیوترم قاتی کرده و تو کافی نتم حتما یه دونه از این فیلمها رو میزارم تا خودتون ببینین.در مورد اون برنامه های ویدیو کلوپ هم که لینک اول داره یه برنامه نه چندان خوب رو میفروشه و خبری از دانلود نیست دومی رو هم که من هر کار کردم نتونستم دانلود کنم.من یه برنامه میخوام که بدرد بخور باشه و پولی نباشه.با تشکر.

djjamal
23-06-2009, 11:57
سلام دوستان اینم یکی از اون فیلمها هست که گفتم تو قسمت about می تونید اسم نرم افزار و سایت سازنده رو ببینید.اگه نرم افزار رو واسم بزارید ممنون میشم.:20:

djjamal
28-06-2009, 18:14
بابا یکی جواب ما رو بده!این فیلم رو واسه قشنگی نذاشتم گذاشتم که ببینید اگه نسخه فول برنامش رو دارید واسم بزارین!!لطفا

farshif
28-06-2009, 21:45
اگه خودت خوب نگاه میکردی جوابت رو می گرفتی. لینک website تو برنامه بود
لینک توضیحات برنامه. پایینش لینک دانلود رو گذاشته.

کرک براش پیدا نکردم برای ورژن پایین ترش بود

djjamal
30-06-2009, 17:05
اگه خودت خوب نگاه میکردی جوابت رو می گرفتی. لینک website تو برنامه بود
لینک توضیحات برنامه. پایینش لینک دانلود رو گذاشته.

کرک براش پیدا نکردم برای ورژن پایین ترش بود

داداش بابا خودم برنامه ی سایت رو دانلود کردم ولی فول نیست که گفتم یه کرک بزارین وگرنه خودم می فهمم لینک سایت تو برنامه بود.:13:

farshif
30-06-2009, 19:04
آخه اولش گفته بودی فقط اسمش رو میدونی واسه همین لینک سایتش رو دادم.برای کرک به انجمن کرک برو درخواست کن من که گشتم پیدا نشد(البته واسه ورژن آخرش) . شاید اونجا بتونن پیدا کنن. در مورد این فیلمت هم بگم که فیلم های آموزشی چون اکثرا کل تصویر توش ثابته و فقط ماوس توش حرکت میکنه طبیعتا بیشتر میشه فشردش کرد. حالا هر برنامه ای باشه این کار رو انجام میده احتمالا بستگی به تنظیماتش داره