PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب ويندوز

hamidreza_m4
16-02-2006, 01:31
من بعد از فرمت هارد نمي توانم ويندوز نصب كنم بعد اسكن هارد وارد قسمت نصب ويندوز نودوهشت يا ملنيوم نمي شود و بر مي گردد به داس چكار كنم؟؟؟؟؟
پيغام زير را هم مي دهد :
setup could not decompress this setup (.CAB)file cannot continue
مرا راهنمايي كنيد

saviss
16-02-2006, 01:39
من بعد از فرمت هارد نمي توانم ويندوز نصب كنم بعد اسكن هارد وارد قسمت نصب ويندوز نودوهشت نمي شود و بر مي گردد به داس
چكار كنم؟؟؟؟؟
منم تو98 این مشکلوداشتم بعضی وقتا ولی حالاکه ملینیوم نصب کردم یکسال ونیمه هیچکدوم ازسیستمهام مشکلی نداشتن (فارسی سازشم میتونی پارسا2001)نصب کنی

Elfin-D
16-02-2006, 02:07
سلام
با يك سي دي ديگه امتحان كن،شايد سي دي مورد داره!يا اينكه سي دي رو رو هارد كپي كن و از هارد نصب كن!

Elfin-D
16-02-2006, 02:13
سلام
با يك سي دي ديگه امتحان كن،شايد سي دي مورد داره!يا اينكه سي دي رو رو هارد كپي كن و از هارد نصب كن!

saviss
16-02-2006, 02:28
سلام
نه من باهرسی دی امتحان میکردم نمیشد البته بعضی وقتا هم شانسی درست میشداخرشم یه اف دیسک کردم :puke:
بعدشم باز مشکل داشت گاه وبی گاه دادم فرمت سطح پایینشم کردن درست شد ولی پووووووف درست توی شلوغ ترین ساعت کاریم سیستم خوابید هارد بی معرفت قفل کرد که کردویه ریکاوری 50هزارتومنی ویه هاردنورودستم گذاشت
بازم خداروشکر که با اینکه ایراد سخت افزاری داشت یکی ازدوستام مقداری از اطلاعاتم رو باز یافت کرد چون اصلا هد هاردقفل بود وحرکت نمیکرد
به هر حال اگه مشکل نداری ملنیوم رو امتحان کن
البته حالا دیگه تموم سیستمهامو شبکه کردم ویه هارد بالا خریدم گذاشتم تو کمد فقط برای بک اپ گیری هفتگی
بنظرم یه هارد یدکی برای اطلاعاتت داشته باشی بد نباشه