PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگرداندن تاریخ ویندوز یا رجیستری به عقب ؟؟؟

gog2000
15-06-2009, 12:46
سلام

ویندوز من چند وقت پیش در یکی از فایلهای سیستمیش دچار مشکل شد و دیگه بالا نیومد

حالا میشه با برگرداندن تاریخ ویندوز یا رجیستری یا هر روش دیگری درستش کرد؟؟؟؟ چطور؟؟؟؟

البته بدون استفاده از سیستم ریستور خود ویندوز چون من اونو غیر فعالش کرده بودم

در ضمن درایو ویندوز من فرمتش NTFS است تازه ریپیر هم نشد تا با ریپیر کردن یک ویندوز دیگه روش درستش کنم:41:

لطفا سریعتر جواب بدید

Masоud
17-06-2009, 14:22
سلام

تاریخ رو که میشه برگردوند عقب ولی ربطی نداره.

اگه System Restore رو خاموش کردید نمیشه Restore کرد.

پس می مونه Repair کردن با CD همین ویندوزی که خراب شده.

موفق باشید :40:

mystery8014
19-06-2009, 23:29
داداش هر چي در بوده که خودت بروي خودت بستي.
هيچ کاريش نميشه کرد.
1- ريپير
2- import از backup که قبلا ميباست از ريجيستري ميگرفتي که نگرفتي.

بي زحمت يه ويندوز نصب کن.

در مورد تاريخ هم اون مجزا از پاک کردن فايل و قضيه ريجيستريه.

gog2000
21-06-2009, 08:51
پس این برگردوندن تاریخ به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من فایلی رو حذف نکردم در واقع اجرای یک فایل سیستمی را متوقف کردم که هنگام بالا امدن ویندوز باید خوانده و اجرا بشه تا ویندوز بالا بیاد من امکان خوانده شدن فایل userint را برداشتم و در واقع این فایل خوانده نمیشه و مدام ویندوز لوگ اف میشه.

نمیخام یک ویندوز جدید نصب کنم چون همه برنامه ها و درایو های سخت افزاریم که دیگه هم سی دی انها را ندارم از دست میدم ریپیر کردم به جای ریپیر شدن با ویندوز قبلی یک ویندوز جدید در همان درایو ویندوز قبلی بدون اینکه ویندوز قبلی را درست کند یا پاک کند نصب شد و در واقع الان در یک درایو 2 تا ویندوز دارم.

یعنی هیچ راه حل دیگه ای نداره چون سیستم ریستور ویندوز را من شنیدم اکثرا غیر فعال می زارن پس اینا وقتی به مشکل بر میخورن چکار میکنن؟؟؟ من یک جایی خوندم که رجیستری به طور خودکار هر بار که ریستارت میشه یک بک اپ از رجیستری بر میداره و در فایلهای سیستمیش ذخیره میکنه که با ریپلیس کردن انها میشه مشکل را حل کرد پس اینا به چه دردی میخورن ؟؟؟
کسی میدونه چطور میشه این کار را کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mystery8014
22-06-2009, 21:10
خوب ذوست عزيز شما بايد يک بار که ويندوزت را عوض کردي و همه برنامه هات را نصب کردي يک يک آپ بگيري براي دفعه بعدت که ديگه در عرض 10 دقيقه ويندوزت با تمام برنامه هاش نصب بشه.
باز من يک آمار برا تمي گيرم.

gog2000
23-06-2009, 10:52
دوستان عزيز بلاخره با استفاده از يك نرم افزار اين كار را انجام دادم و در عرض چند ثانيه ويندوز بدون كوچكترين تغييري بالا امد :31::31:

پس نگيد راهي نداره جوينده يابندا است:20::20:
واقعا نرم افزار فوق العاده اي است سر فرصت در سايت قرار ميدم تا همه بتونن ازش استفاده كنن:8::8::8:

gog2000
27-06-2009, 14:27
بلاخره نرم افزار را با توضیحات کامل قرار دادم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید