PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود شبانه و مشکلات آن !؟

Benygh
14-06-2009, 22:22
سلام
همونطوری که میدونید همه ی افرادی که اهل دانلود هستند معمولا شب ها واسه دانلود میذارند و این با اینکه سود هایی مانند نا محدود بودن میزان دانلود داره و ضرر هایی هم داره که در پایین میگم ... از شما میخوام راه حل پیشنهاد کنید ...

بر هم خوردن ارامش در هنگام خواب با صدای فن های کامپیوتر و ایجاد مزاحمت هایی از این قبیل ...

آیا شما روشی میدونید که من سیستم رو در حالتی مانند حالت Sleep قرار بدم که فقط دانلود انجام بشه ؟!

Xx Hossein xX
17-06-2009, 12:27
من یکی از فن های سیستمم رو کندم صدا کمتر شد !!! ( در عوض 5 درجه دمای کیس رفت بالاتر !! :31: )

vitamin2002
17-06-2009, 13:31
سلام
همونطوری که میدونید همه ی افرادی که اهل دانلود هستند معمولا شب ها واسه دانلود میذارند و این با اینکه سود هایی مانند نا محدود بودن میزان دانلود داره و ضرر هایی هم داره که در پایین میگم ... از شما میخوام راه حل پیشنهاد کنید ...

بر هم خوردن ارامش در هنگام خواب با صدای فن های کامپیوتر و ایجاد مزاحمت هایی از این قبیل ...

آیا شما روشی میدونید که من سیستم رو در حالتی مانند حالت Sleep قرار بدم که فقط دانلود انجام بشه ؟!

در مورد صدای کامپیوتر و بر هم زدن آرامش باید بگم که باید سوخت و ساخت :31:
من که الان 3 ساله شبا دانلود می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه عادت کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان چند روزه دانلود نمی کنم نمی تونم بخوابم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صدای کامپیوتر برام شده لالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
17-06-2009, 14:53
خوب یعنی یک حالت بی صدا .. چیزی نیست ؟ مثل Sleep ?

4870x2
17-06-2009, 15:08
خوب یعنی یک حالت بی صدا .. چیزی نیست ؟ مثل Sleep ?
در كيس رو باز كن و بوسيله برنامه speed fan سرعت فن ها رو بزار روي 50 درصد
حالا صدا شد نصف
من يادمه گفتي گرافيكم 4670 هستش
پس مي توني دور فن گرافيكت رو چون باهاش كاري نداري به 20 درصد برسوني و مشكلي براش پيش نمياد

parsa205
17-06-2009, 16:36
من دیگه اونقدر عادت کردم اگه صدای فن کامپیوتر نیاد خوابم نمی بره!!!!

n340
17-06-2009, 21:59
منم هم ولی چون لپ تاب خریدم جز برا شبا دیگه سیستم رو روشن نمی کنم