PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سايت ‏bbc‏ فارسي رفع ف ي ل تر شد

'POP'
15-02-2006, 22:20
معاون رسانه اي روابط عمومي وزارت ارتباطات درگفت وگو با ايلنا: سايت ‏BBC‏ فارسي رفع ----- شد ‏
مهندس مسعود فاتح , درگفت و گو با خبرنگار ايلنا, با اعلام اين خبر ، اظهار داشت: در حال حاضر اين ‏سايت براي كليه مشتركان و كاربراين در سراسر كشور قابل دسترسي است. گفتني است ؛ سايت ‏BBC‏ ‏PERSIAN‏ چندي پيش از سوي شركت فناوري اطلاعات (ديتا) ----- شده بود و ‏ساير ارايه دهندگان خدمات اينترنتي نيز به تابعيت از اين شركت اقدام به مسدود كردن اين سايت كرده ‏بودند ، اما از ساعاتي پيش دسترسي به اين سايت براي كاربران امكان‌‏پذير شده است.‏
;)
etvto.ir

'POP'
15-02-2006, 22:53
يک کارشناس اينترنت: برآورد ميزان دقيق صدماتي که از -------- اشتباهي سايت‌هاي اينترنتي بوجود مي‌آيد دشوار است، کميته تعيين مصاديق فيلترينگ، به اعتراض‌ها و مشاوره‌ها توجه کند.

به گزارش بخش خبر تراشه از ایتنا، چند سايت اينترنتي که مدتي است براي کاربران ايراني ممنوع شده‌اند، از شب گذشته در دسترس قرار گرفتند.

از جمله اين سايت‌ها، پرشين‌تاک است که بيش از سه ماه پيش بدون هيچ توضيحي از دسترس کاربران اينترنتي خارج شد. پرشين‌تاک که به نام "تالار گفت‌وگوي کاربران ايراني" هم ناميده مي‌شود، به سايتي براي تبادل نظر و يافتن پاسخ‌هاي متنوع کاربران مختلف فارسي زبان تبديل شده بود.
همچنين قسمت گفت‌وگوي سايت پرشين‌تولز نيز که محل گفت‌وگوي کاربران فارسي زبان است، از دو ماه پيش مشمول -------- شده بود.
گذشته از اين دو سايت ايراني، دسترسي به سايت ماكرومديا که يکي از مشهورترين سايت‌هاي نرم‌افزاري جهان است، از مدتي پيش قطع شده بود.

به گزارش ايتنا از شب گذشته دسترسي به اين سايت‌ها براي غالب کاربران، آزاد شده، هر چند برخي سرويس‌دهندگان اينترنت، هنوز امکان دسترسي به اين سايت‌ها را فراهم نکرده‌اند. همچنين همانگونه که در باره سانسور شدن اين سايت‌ها هيچگونه توضيحي صورت نگرفته بود، هنوز هيچگونه اطلاع‌رساني در باره آزاد شدن اين سايت‌ها از سوي مسئولين مربوط انجام نشده است. بدين ترتيب از تداوم آزاد بودن اين سايت‌ها اطلاعي در دست نيست.

مهدي بوترابي مدير عامل پرشين‌بلاگ در اين باره به ايتنا گفت: از حدود 3 ماه پيش تا ديروز تالار بزرگ گفت‌وگوي ايرانيان با نام تجاري پرشين‌تاک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توسط دستگاه‌هاي نظارتي مسدود شد. عليرغم پيگيري‌هاي مکرر و حتي مکاتبه، امکان برقراري ارتباط با کميته تعيين مصاديق بوجود نيامد. محدوديت مزبور شامل چندين سايت ديگر چون ماکرومديا هم شد. همزمان نسبت به -------- گسترده سايت‌هاي اينترنتي اعتراضاتي در محيط وب فارسي با محوريت وبلاگ ها شکل گرفت.
به گفته وي، سرويس تالار بزرگ گفت‌وگوي ايرانيان -بخش گفت‌وگو- در سرويس پرشين‌بلاگ بزرگ‌ترين سرويس دهنده وبلاگ فارسي نيز مي‌باشد.

بوترابي همچنين در باره خساراتي که به دليل -------- نادرست بر سايت‌ها تحميل مي‌گردد افزود: برآورد ميزان دقيق صدماتي که از -------- اشتباهي سايت‌هاي اينترنتي بوجود مي‌آيد دشوار است، ولي قطعا وب فارسي صدمات زيادي را متحمل شده و مي‌شود. پيشنهاد مي‌کنم کميته تعيين مصاديق، امکان دسترسي به کميته براي مشاوره يا اعتراض را فراهم سازد تا چنين مشکلاتي بوجود نيايد يا اگر بوجود آمد در اسرع وقت مرتفع گردد.
;)
tarashe.com

WooKMaN
15-02-2006, 23:06
واسه من كه هنوز ف ي ل ت ر ه !!!!!!!!!

*hamedkhatar*
15-02-2006, 23:20
براي من هم ف ي ل ت ر ه :sad:
من اون زمان يكي از سايتهايي كه خيلي ازش بازديد ميكردم اين سايت بود
اين خبر رو كه ديدم خيلي خوشحال شدم
ولي انگار سركاري بود :worried:

'POP'
15-02-2006, 23:34
براي من هم ف ي ل ت ر ه :sad:
اين خبر رو كه ديدم خيلي خوشحال شدم
ولي انگار سركاري بود :worried:

نه عزيز ، خبر سركاري نيست(ميتونيد به منبع خبر مراجعه كنيد)
بلكه بايد گفت در حاليكه كميته ي -------- وزارتخانه مجاز اعلام كرده ،ISP شما بقول معروف "كاسه ي داغ تر از آش شده...".
يك مثل ديگه:
شاه مي بخشه ، شاه قلي(غلام شاه) نمي بخشه!!
حتما ISP رو عوض كنيد.
;)

Mani_Borna
16-02-2006, 03:47
خوب دوستان بعضي isp ها هنوز رسما بهشون ابلاغ نشده كه باز كنند.البته در شيراز ميدونم كه بهمه ابلاغ شد و همشون باز شده.

WooKMaN
16-02-2006, 14:29
من الان با دو تا isp امتحان كردم اما دوباره ............. :sad:

rozha
16-02-2006, 15:17
براي من هم هنوز ف ي ل ت ر ه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahbab
16-02-2006, 15:28
براي من تا اين ساعت 15/30 روز پنج شنبه ، در قزوين فيلتره...

WooKMaN
16-02-2006, 15:32
پس يه جورايي اين خبر سركاري بوده !

مجید فینا
16-02-2006, 16:05
منم با اینترنت وایرلسم امتحان کردم فیلتره

خب حتما میگن هنوز ابلاغیه نیومده تا رفع فیلتر کنیم چند روز صبر میکنیم

AHT
16-02-2006, 23:53
براي من هم هنوز فيلتره

mse1445
16-02-2006, 23:56
تهران داتك بسته ست

Mirage
17-02-2006, 00:01
فعلا همه سر كاريم !!!!

hesam
17-02-2006, 00:33
ببینید برای بستن ظرف یک روز همی میبندن وایییییییی برای باز کردن دو سه ماه طول میکشد
واقعآ جای سوال داره

Hoom@n
17-02-2006, 00:37
اون رو باز نمي كنن از آدرس زير استفاده كنيد . يا تولبار من رو كه تو معرفي نرم افزار گذاشتم بگيريد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AHT
17-02-2006, 00:44
اين هم فيلتره كه

Hoom@n
17-02-2006, 01:02
تا 10 دقيقه ديگه از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کن .
در ضمن اون تولباری که ساختم و تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست . حالا حالا ها کار می کنه و همه سایتی رو وا می کنه