PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه

mahdirezazadeh
13-06-2009, 09:54
اینجانب در اداره کار می کنم که 4 کامپیوتر بوسیله مودم adsl بیلیون به هم شبکه شدند و از اینترنت به صورت مشترک استفاده می کنیم.
حال اگر بخواهم بعضی از کامپیوترها از اینترنت استفاده نکنند چه باید کرد؟
در ضمن دستگاه من سرور است و برنامه نت کنترل هم نصب است ولی فایده ای ندارد؟
اگر برنامه ای که بتواند کمک کند سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید

hraeissi
26-06-2009, 15:49
خوب آدرس gateway آنها را بردارید

DaneshD
26-06-2009, 17:03
اگر میتونی به MODEM یا router وصل بشو و IP اونهارو برای اینترنت ban کن.

mahdirezazadeh
28-06-2009, 09:43
آیا برنامه جالبی که بشه در شبکه هم کامپیوترها را کنترل کرد اعم از قطع و و صل اینترنت یا دسترسی نداشتن به بعضی از قسمتها و کنترل دسکتاب اگر سراغ دارید معرفی کنید.
باتشکر

blacktiger
29-06-2009, 00:15
نمیدونم این نرم افزار بدردتون میخوره یا نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در هر حال الان که دیدمش یاد تاپیک شما افتادم

zibarezaei
29-06-2009, 06:53
راههای خیلی زیادی برای حل مشکل شما وجود داره.
راه اندازی V*P*N استفاده از برنامه های جانبی مثل Nttacplus یا قویتر و کارآمدتر از اون ISA Server. یا اینکه می تونید از خود ویندوز سرور هم برای کنترل یوزرها استفاده کنید البته در سطحی پایین تر از اون نرم افزارهای جانبی
برنامه nttacplus‌ به رغم بعضی ضعفهایی که داره(که البته قابل رفع هست)کنترل خوبی روی کاربران انجام میده.کنترل زمانی و حجمی

hraeissi
29-06-2009, 07:38
آیا برنامه جالبی که بشه در شبکه هم کامپیوترها را کنترل کرد اعم از قطع و و صل اینترنت یا دسترسی نداشتن به بعضی از قسمتها و کنترل دسکتاب اگر سراغ دارید معرفی کنید.
باتشکر

متاسفانه برنامه ای که تمام کارها را انجام دهد وجود ندارد و برای هر کاری می بایستی از برنامه های خاص آن استفاده نمائید

mahdirezazadeh
30-06-2009, 12:08
4 دستگاه بوسیله مودم بیلیون adsl بصورت شبکه از اینترنت استفاده میکنیم
برنامه inet pro را نصب کردم ولی اینترنت قطع نکرد؟
راهی وجود ندارد که دستگاهی نتواند از اینترنت استفاده کند مخصوصا کاری کرد که یاهو مسنجر کار نکند؟

msn66
31-08-2009, 11:16
salam
شما میتوانید قسمت دی ان اس انها را خالی بگذارید یا اصلا به انها ای پی ندهید یا رنج ای پی شبکه را با رنج ای پی دی اس ال مودم متفاوت بگذارید یااز با نرم افزار ایزا کارکنید که احتمالا نمیتوانید چون کمی که نه خیلی سخته و اموزش میخواد
در ضمن شما میتوانید ای دی اس ال را مستقیما به دستگاه خودت وصل کنید و از سوییچ خارج کنید