PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست چند راهنمایی برای طراحی وب

ahmadi81
11-06-2009, 08:49
سلام

به چه صورت می شه مثل گوگل یا یاهو ارم شرکت کنار نوار address گذاشت ؟ (کلمه مناسب برای سرچ پیدا نکردم )

لطفا شرکت معتبر با پشتیبانی قوی برای ثبت دامین، هاست و تبلیغ در گوگل معرفی کنید ؟

از سایت وب گذر کد شمارنده بازدید کننده سایت گرفتم و برای سایت گذاشتم امتحان کردم کار میکنه ولی وقتی برای سایتی که از فرم و فرم سیت استفاده شده می زارم در حالت آفلاین نشونمیده ولی وقتی آن می شه نمیاد چرا ؟

ممنون از همه

Bill Gates
11-06-2009, 09:10
به چه صورت می شه مثل گوگل یا یاهو ارم شرکت کنار نوار address گذاشت ؟ (کلمه مناسب برای سرچ پیدا نکردم )

icon fav > searching

لطفا شرکت معتبر با پشتیبانی قوی برای ثبت دامین، هاست و تبلیغ در گوگل معرفی کنید ؟

جستجو . امکان معرفیش اینجا نیست ولی بگردید بحث هاش شده

از سایت وب گذر کد شمارنده بازدید کننده سایت گرفتم و برای سایت گذاشتم امتحان کردم کار میکنه ولی وقتی برای سایتی که از فرم و فرم سیت استفاده شده می زارم در حالت آفلاین نشونمیده ولی وقتی آن می شه نمیاد چرا ؟

فرم و فرم سیت ! رو نفهمیدم :)

ahmadi81
11-06-2009, 11:32
ممنون هیچ وقت به این خوبی جواب نگرفته بودم .
در مورد هاست اگر ممکنه خوب در پیغام خصوص چند شرکت به من معرفی کنید ممنون میشم .

(از سایت وب گذر کد شمارنده بازدید کننده سایت گرفتم و برای سایت گذاشتم امتحان کردم کار میکنه ولی وقتی برای سایتی که از frames استفاده شده می زارم در حالت آفلاین نشون میده ولی وقتی آن می شه نمیاد چرا ؟ )

ببخشید بد سوال پرسیدم . سایت ساخته شده از frames با برنامه front page

با تشکر مجدد

Bill Gates
12-06-2009, 14:23
ارسال کردم .
نباید مشکلی باشه حتی از اونها استفاده کرده باشید !
توی خوده صفحه اصلی میزارید دیگه؟

ahmadi81
13-06-2009, 09:18
قبلا سایتی بود همش از جدول استفاده کرده بودم این کدا رو گذاشتم نشون می داد ولی در این سایت نه در صفحه اصلی میزارم .

برای عکس در نوار آدرس سرچ کردم مفید بود . چنتا برنامه برای درست کردن آیکن دانلود کردم ولی خیلی به درد نخورد راه راحتتری نیست برای درست کردن آرم شرکت به آیکون ؟

Bill Gates
13-06-2009, 09:27
چنتا برنامه برای درست کردن آیکن دانلود کردم ولی خیلی به درد نخورد راه راحتتری نیست برای درست کردن آرم شرکت به آیکون ؟

با فتوشاپ ! :دی
=

پس کدت رو بزار تا بررسی شه در غیره اینصورت مشکل از ...

ahmadi81
13-06-2009, 11:33
ممنون راه درست کردن آیکن با فتوشاپ پیدا کردم

کاشکی قالب سایت بلد بودم با فتوشاپ بسازم افسوس :41:

jamy_khoshtip
13-06-2009, 11:49
عزیز من خیلی سخته که بخوای با فتوشاپ قالب وب سایت بسازی .

آموزش تو گوگل هست . سرچ کن .

ahmadi81
24-06-2009, 12:44
سلام

برای استفاده از پرداخت اینترنتی در سایت ها اول از کجا باید شروع کنم - قدم اول چیه و به چه مجوزهای احتیاج هست

باتشکر