PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حل نهايي مشكل nokia pc suite با فونت فارسي

saman_jooon
09-06-2009, 20:51
دوستان من يه راه حل نه چندان سخت درست كردم براي رفع اين مشكل چون ديدم همه ي راه حل ها ي ارائه شده يا پايدار نيستند يا بايد يه چيزي رو از دست داد. اين تيكه رو از صحبت يكي از دوستان عينا نقل مي كنم:
"خوب برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید به Control panel-Regional and language options رفته و تب سوم یعنی Advanced را انتخاب میکنیم.و در قسمت Select a language زبان English را انتخاب کرده و گزینه Apply را میزنیم حالا ویندوز به ما پیغامی میدهد که Ok کرده و بار دیگر ویندوز پیغامی مبنی بر ریستارت کردن کامپیوتر را میدهد که بازهم Ok میکنیم .بعد از ریستارت شدن کامپیوتر، Pc suite را اجرا کرده و به قسمت Messaging میرویم ، اکنون مشاهده میکنیم که اس ام اس های فارسی بخوبی نشان داده میشوند."
حال مشكل فونت Andalus است كه بسيار نا خوانا است، براي حل اين مشكل فونتي را كه در زير آمده را در پوشه fonts ويندوز كپي كنيد و برنامه را restart كنيد تا تمام مشكلات حل شوند.
براي هميشه.:46:

دانلود فونت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr_khodaei2008
20-06-2009, 10:22
حالا که بحث در مورد این برنامه است میشه بگید چطوری sms هام رو با این برنامه بریزم رو هارد

saman_jooon
30-06-2009, 12:16
وقتي باز كردين نرم افزارو برين تو قسمت messages بعد هر اس ام اسي كه ميخوايدو انتخاب كنيد (همه را با هم نيز ميتوانيد) بعد كليك راست كنيد و copy رو بزنيد و در فولدر مورد نظر در هاردتون paste كنين.

Ali&G
23-08-2009, 21:55
حالا اگر بخواهیم فونت خاصی رو برای نشون دادن اس ام اس هامون انتخاب کنیم چیکار باید کرد؟

golmohammadi
13-10-2009, 22:11
ممنون سامان
در pc suite من sms ها درست بودند
كنتاكتها درست نبودند
بعد از اينكار دست شدند
اما حالا با يه مشكل ديگه روبرو شدم
عكس زير با ببينيد متوجه ميشيد
آيا من بايد مراحل را برگردم عقب ؟
اين طوري باشه كه نميصرفه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
14-10-2009, 17:41
مثل اينكه اين قسمت خواب مونده

در قسمت Select a language زبان English را انتخاب کرده و گزینه Apply را میزنیم حالا ویندوز به ما پیغامی میدهد که Ok کرده و بار دیگر ویندوز پیغامی مبنی بر ریستارت کردن کامپیوتر را میدهد که بازهم Ok میکنیم
همين قسمت را فارسي كردم درست شد
ولي مشكله كه براي هر بار كار با پي سي سويت يه بار ريستارت نياز باشه

hashem65
18-10-2009, 14:38
سلام اينم فونت فارسي tahoma براي پي سي سويت اميدوارم مورد استفاده قرار بگيره .

اگر مشكلي داشت ايميل بزنيد چون ممكنه زياد نتونم بيام به فروم info*at*gigasoft.ir :20:

روش استفاده

فونت andlso.ttf رو از پوشه فونت ويدوز پاك كنيد و جديد رو جايگزين كنيد

اينم يك عكس از محيط :10:

دريافت فونت

تشكر هم يادتون نره اگه استفاده كردين.:11:

با تشكر.:40:

golmohammadi
19-10-2009, 01:05
سلام اينم فونت فارسي tahoma براي پي سي سويت اميدوارم مورد استفاده قرار بگيره .

اگر مشكلي داشت ايميل بزنيد چون ممكنه زياد نتونم بيام به فروم info*at*gigasoft.ir :20:

روش استفاده

فونت andlso.ttf رو از پوشه فونت ويدوز پاك كنيد و جديد رو جايگزين كنيد

اينم يك عكس از محيط :10:

دريافت فونت

تشكر هم يادتون نره اگه استفاده كردين.:11:

با تشكر.:40:

دفعه بعدي اينفونتو تست ميكنم

golmohammadi
22-10-2009, 17:42
من اين فونتو تست كردم فايده اي نداشت
بايد همون روش قبلي را طي ميكردم ...

MOHAMAD SALEM
07-11-2009, 10:25
سلام
من این دوتا فونت امتحان کردم چطوری میشه size نوشتن تغییر داد

Help118
18-11-2009, 23:50
چطور و چگونه ميشه از شما تشكر كرد نمي دونم ولي ميگم دس مريضاد

يه سؤالي داشتم كه تو گوشي 6700 من در اس ام اس هاي فارسي دريافتي علائمي كه در آخر سطر گذاشته شده مثل نقطه و علامت تعجب در اول سطر نشون داده ميشن!!! اما موقع ويرايش همون اس ام اس دريافتي اين مشكل مشاهده نمي شه. چطور ميه حل كرد مشكل فريم ويريه؟

Mojtaba N87
10-01-2010, 15:18
بالابر تاپیک!

hashem65
23-01-2010, 01:44
سلام من چند بار تست کردم کامل جواب میده من زیاد به فروم نمیام اگه مشکل داشت ایمیل بزنید حتما رفع می کنم.

iman_s
23-01-2010, 01:49
مشكل PC Suite با اين روش حل شد ولي وقتي ميخوام يك متن فارسي رو تو notepad ذخيره كنم پيغام ميده كه نميتونه يونكد ذخيره كنه و همه كاراكترهاي فارسي تبديل به علامت سوال ؟ ميشه.

officer
23-01-2010, 01:56
خب مشکل ناخوانا بودن نوشته برای من حل نشد : دی

الان دقیقا چیکاری کنم ؟
این فونتی که گذاشته شده اسمش 12 هست ؛ تغییر بدم کپی کنم دیگه ؟
این کارو کردم ولی نشد ...

LordMMD
05-03-2010, 12:59
ساده ترین راه اینه که ctrl رو بگیرید و mouse wheel تون رو بچرخونید تا سایز فونت بزرگ بشه، اونوقت قشنگ میتونید نوشته فارسی رو بخونید!

rejal
30-07-2013, 11:26
Lord jan mamnoon jaleb bud

mohsensh1990
15-05-2014, 22:12
سلام من نسخه nokia pc suit 7.180.94 همین آخرین نسخشو روی ویندوز 8 نصب کردم زبون ‍یام ها فارسی شده اما وقتی میرم داخل قسمت messages برنامه هرچی که refresh میکنم ‍‍یام هاب اینباکسمو نشون نمیده میزنه 0 عکس زیر .. به نظرتون مشکل چیه دوستان .. ممنونم .. البته در صورتی که ‍یامم های drafts رو نشون میده .. :(‌

mansoor100
17-05-2014, 21:07
مهندس این فونتی مگی چی

mohsensh1990
19-05-2014, 10:20
سلام من نسخه nokia pc suit 7.180.94 همین آخرین نسخشو روی ویندوز 8 نصب کردم زبون ‍یام ها فارسی شده اما وقتی میرم داخل قسمت messages برنامه هرچی که refresh میکنم ‍‍یام هاب اینباکسمو نشون نمیده میزنه 0 عکس زیر .. به نظرتون مشکل چیه دوستان .. ممنونم .. البته در صورتی که ‍یامم های drafts رو نشون میده .. :(‌

یکی به ممممننن جواااب نمیدهههههههههههه