PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای p30world

amir_gtv
15-02-2006, 12:26
با عرض سلام
خدمت مديران وکاربران گرامي
من امروز در يکي از سايتها که تقريبا شبيه سايت پي سي بود نرم افزاري ديدم که توجهمو به خودش جلب کرد
اين نرم افزار به دست برنامه نويسان انجمن خود سايت ساخته شده بود و اين سايت هم مثل پي سي داراي انجمن هاي مختلف بود اما نه
به قدرت انجمن هاي پي سي
همون طور که گفتم اين نرم افزار براي کاربران انجمن ها ساخته شده که به اين صورت است:
اين نرم افزار يه پنجره به مسنجر ياهواضافه ميکنه که به کاربران اين امکان رو ميده که حتي بدون ورود به خود سايت از پست هاي
جديد انجمنها که تنظيماتشم براي خود کاربر قابل تنظيمه يعني ميتونه تعيين کنه که فقط مطالب کدوم انجمن ها رو نشون بده يا همه انجمنها رو
وديگه اينکه بعضي کاربرها که از يوزرهاي با سرعت پايين استفاده ميکنند مانند چت کارتهاکه امکان باز کردن صفحات اينترنت مشکله
با اين برنامه ميتونند از طريق مسنجر ياهو از پست هاي جديد مطلع شوند
از مديران و به خصوص از برنامه نويسان تقا ضا دارم که براي کاربران پي سي هم اين چنين نرم افزاري تهيه کنندو اگر هم چنين
نرم افزاري وجود داره دوباره معرفي کنند
در ضمن اين نرمافزار رو هم من در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ديدم
با تشکر امير

NoneForce
15-02-2006, 12:33
سلام
اين نرم افزار نيست بلكه يك امكان است كه مي توانيد Content Tab هاي مسنجر رو بصورت دلخواه تعريف كنيد.
براي استفاده بهتر بايد خود سايت يك صفحه (مثلا آخرين ارسالها) را بصورت سفارشي (يك صفحه جديد) درآورد تا فقط نوشته ها در مسنجر نشان داده شود.
من خودم فروم هايي رو كه زياد سر ميزنم به اين صورت در آوردم.
فقط مشكل نبود يك صفحه خاص براي اين كار است.