PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در باره tv کارت

imanjani
09-06-2009, 16:26
:41::41:من تازگی ویندوز سون رو نصب کردم و الان تیوی کارت من صدا داره ولی تصویر سیاهه
تمام برنامه هایی که میشه با اونا کار کرد رو امتحان کردهام ولی نتیجه ای نداده برنامه خودش همHyperMediaCenter هست در ضمن حتی درایورش رو هم آپدیت کرده ام خواهشن کسی اگه راه حلی بلده کمک کنه ممنون:11:

Stream
09-06-2009, 20:21
مدل TV Tuner شما چیه؟

اگه از TV Tuner دیجیتال استفاده می کنید (----T) لازمه کدک های H.264 رو در سیستمتون داشته باشید چون تلویزیون دیجیتال ایران از این کدک ها استفاده می کنه.

با Windows Media Center هم امتحان کردید؟

imanjani
10-06-2009, 09:40
tv کارت من آنالوگه از اونایی که ورودی صدا شون از pci یعنی دیگه از بیرون یه فیش به lin in نداره مدلش هم glassi tv isj

KHOFASH681
15-04-2010, 13:06
:41::41:من تازگی ویندوز سون رو نصب کردم و الان تیوی کارت من صدا داره ولی تصویر سیاهه
تمام برنامه هایی که میشه با اونا کار کرد رو امتحان کردهام ولی نتیجه ای نداده برنامه خودش همHyperMediaCenter هست در ضمن حتی درایورش رو هم آپدیت کرده ام خواهشن کسی اگه راه حلی بلده کمک کنه ممنون:11:

آقا مشکل من هم دقیقا شبیه مشکل این دوستمونه و کات تی وی روی سون صدا داره ولی تصویر نداره

کسی راهکاری براش داره؟

Dr.FANOOS
15-04-2010, 15:41
معلومه دیگه...این برنامه ای که کمپانی روی کارت شما گزذاشته برای xp پاین تر از xp طراحی شده.شما به سایت سازنده ی کارت برو مطمئنا برای 7 برنامه ی جدید گذاشته.شما برای تمامی سخت افزارهایی که دارید باید همین کار روکنید.حتی کارت صدا و گرافیک.باید مخصوص 7 رو از توی سایت خود شرکت سازننده پیدا کنید بعد با 7 حال کنید...
من خودم 1 ماه تمام با 7 دست و پنجه نرم کردم تا که الان رام شده:20:

KHOFASH681
17-04-2010, 10:25
معلومه دیگه...این برنامه ای که کمپانی روی کارت شما گزذاشته برای xp پاین تر از xp طراحی شده.شما به سایت سازنده ی کارت برو مطمئنا برای 7 برنامه ی جدید گذاشته.شما برای تمامی سخت افزارهایی که دارید باید همین کار روکنید.حتی کارت صدا و گرافیک.باید مخصوص 7 رو از توی سایت خود شرکت سازننده پیدا کنید بعد با 7 حال کنید...
من خودم 1 ماه تمام با 7 دست و پنجه نرم کردم تا که الان رام شده:20:

داداش گلم من هر چی گشتم نتونستم درایورش رو پیدا کنم میشه یه لطفی بکنیو این رو برام پیدا کنی و لینک بدی

انشالله عروسیت :31:

کارت GLASSI TV PRO برای ویندوز 7

KHOFASH681
17-04-2010, 11:51
بچه ها کسی نیست بتونه یه لینک بده واسه دانلود درایور GLASSI TV PRO برای ویندوز 7

Dr.FANOOS
17-04-2010, 12:02
داداش گلم من هر چی گشتم نتونستم درایورش رو پیدا کنم میشه یه لطفی بکنیو این رو برام پیدا کنی و لینک بدی

انشالله عروسیت :31:

کارت GLASSI TV PRO برای ویندوز 7
آقا سایت کمپانی این کارتت رو می دی ؟ سایت سازندش رو.فقط خواهشا زودتر تا آخر امشب خونه هستم

KHOFASH681
17-04-2010, 12:22
آقا سایت کمپانی این کارتت رو می دی ؟ سایت سازندش رو.فقط خواهشا زودتر تا آخر امشب خونه هستم

داداشی اگه سایتش رو داشتم که خوب بود و شاید خودم هم میتونستم پیدا کنم فقط مدلش رو میدونم که GLASSI TV PRO هستش :41: