PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری ومهم در مورد ابزار های ذخیره سازی

mohammadhajihosseiny
09-06-2009, 14:35
آیا فلش مموری ها و دیگر ابزار های ذخیره سازی اطلاعات مانند سی دی ، دی وی دی و ... توسط دستگاه های X-ray قابل شناسایی هستند؟ اگر این دستگاه ها، ابزارهای فوق را در کیف یا جیب اشخاص شناسایی نمیکنند آیا دستگاه هایی هستند که اینگونه ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات را در کیف و جیب افراد شناسایی کنند؟

Aristar
09-07-2009, 15:30
آقا شما یه سوال رو دو بار می نویسی ؟

vioman
10-07-2009, 02:32
آیا فلش مموری ها و دیگر ابزار های ذخیره سازی اطلاعات مانند سی دی ، دی وی دی و ... توسط دستگاه های X-ray قابل شناسایی هستند؟ اگر این دستگاه ها، ابزارهای فوق را در کیف یا جیب اشخاص شناسایی نمیکنند آیا دستگاه هایی هستند که اینگونه ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات را در کیف و جیب افراد شناسایی کنند؟

دوست عزیز

امکان داره گیت وی هایی که ازش عبور میکنیم یا اشیاء رو ازش عبور میدیم فقط توسط اشعه ی ایکس کنترل نشن!
اگه توجه کرده باشید وقتی که توسط اشعه ی X از بدن عکس میگیرند علاوه بر استخوان ها هاله ای از عضلات هم در عکس مشهوده .
میشه به این تنیجه رسید که به احتمال 90 درصد X-Ray اجسام مورد نظر شما رو تشخیص میدن.

من خودم تا حالا چندین بار از گیت وی های مغناطیسی با اجسامی مثل فلش و دسته کلید عبور کردم ، برای دسته کلید اخطار میداد اما برای فلش نه.:13:البته من قسمت فلزی فلشم رو کندم:27:

:11: