PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال از iphone

Soalziad
09-06-2009, 08:55
با سلام. چند مدل ایپاد تو بازار هست ؟ چه فرق هایی دارن؟ این یلو ریک و انلاک فکتوری یعنی چی ؟ دیگه چه مدلهایی داره؟ میشه یکی همه شکل ها و مدل هاش و نوع قفلش و قیمت رو بگه؟ ارزش کدوم بالاتر هست ؟ این 3g که امده چه فرقی داره؟

huti_421
29-06-2009, 19:18
آیپاد دو مدل و آیفون در حال حاضر سه مدل که یکیش هنوز ایران به فروش عمده نرسیده

آیپاد نسل اول و آیپاد نسل دوم و آیفون هم آیفون 2G و 3G و 3Gs

برای آیفون که می خواید سیمکارت ایرانی حالا چه همراه اول و چه ایرانسل توش بذارید باید حتما گوشی آنلاک بشه ، مستحضر هستید که این گوشی فقط با اوپراتور آمریکایی AT&T قرار داد داره و با سیمکارت های اون اوپراتور بدون مشکل کار می کنه

Jailbreak کردن هم برای نصب نرم افزار های غیر قانونی از Cydia و installer هست که منبع نرم افزار ها به حساب میان

الان در آیپاد ، آیپاد نسل دوم بهتر و در آیفون هم 3G از محبوبیت بیشتری برخوردار اِ

تفاوت آیفون 3G با 2G در باند های ساپورت کننده هست که 2G از edge و 3G در شبکه های 3G کار می کنه ، شبکه های 3G شبکه های پر سرزعتی هستن که امکان تماس ویدئویی رو فرضا فراهم میکنن یا اینترنت با پهنای باند بیشتر که به دلیل پایین بودن تکنولوژی مخابرات ایران ، ما تو کشورمون ارائه دهنده ی خدمات 3G نداریم در حال حاضر

از نظر ظاهر هم 3G قشنگ تر هست و خوب بلوتوث 2.0 و بعضی قابلیت های دیگشم بهتر از آیفون 2G هستن

a.z.p.z
01-07-2009, 14:16
ببخشید من ایفون ندارم یه سوالی دارم چه جوری شماره های روی سیم کارت رو توی ایفون کپی میکنیم؟
ممنون

ELVIS PRESLEY
01-07-2009, 14:25
setting

mail-contact-cal

import sim contact

بردیا
08-08-2009, 21:08
برای آیفون که می خواید سیمکارت ایرانی حالا چه همراه اول و چه ایرانسل توش بذارید باید حتما گوشی آنلاک بشه ، مستحضر هستید که این گوشی فقط با اوپراتور آمریکایی AT&T قرار داد داره و با سیمکارت های اون اوپراتور بدون مشکل کار می کنه
برای من از دوبی آوردن
باید مخابرات ببرم برای آنلاکش؟
یکی میگفت آنلاک و رجیستر هم بشه بعد از یه بار ریست شدن گوشی دوباره برمیگرده
هزینش چقدره حدودی؟

a.z.p.z
08-08-2009, 21:11
نه دوست من شما اول بگید فریمورتون چند هست تات با برنامه ی مخصوص گوشی رو انلاک بکنید ..
بعد از ان هم جیلبرک میکنید و تمام ...
خیر انلاک و رجیستر شدن بعد از ریستور(اپدیت داونگرید) بر میگرده و با توجه به فریمور مورد نظر باید انلاک رو انجام بدید ...

بردیا
08-08-2009, 21:39
توی کلوپ خود آیفون یه چیزایی گفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید