PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال ساده در مورد vBulletin

m30h
08-06-2009, 23:57
با سلام
من وقتی در وی بولتین یه انجمن می سازم و انجمن های زیر مجموعه را قرار می دم انجمن های زیر مجموعه را مانند
::::

[طراحی صفحات وب
تمامی سوالات مربوط به طراحی صفحات وب در این بخش مطرح می شود. سوالات عمومی را در این بخش مطرح کنید و سوال های تخصصی مربوط به طراحی وب را در زیر شاخه ها ارسال کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طراحی صفحات داینامیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طراحی صفحات استاتیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سیستم های مدیریت محتوا

نشون نمی ده بلکه به این صورت نشون می ده و باید روی لینکش کلیک کنم تا زیر مجموعه ها رو تو صفحه ی بعد نشون بده

یعنی زیر مجموعه ها زیرش نیست
و به صورت زیر هست

[طراحی صفحات وب
تمامی سوالات مربوط به طراحی صفحات وب در این بخش مطرح می شود. سوالات عمومی را در این بخش مطرح کنید و سوال های تخصصی مربوط به طراحی وب را در زیر شاخه ها ارسال کنید.

وقتی روی لینک کلیک می کنیم زیر مجموعه ها در صفحه ای که می یاد فقط نشون داده می شه

من می خوام مانند p30world انجمن های زیر مجموعه زیرش نشون داده بشه

باید چی کار کنم؟؟؟

tabriz-info
10-06-2009, 13:27
باید از پلاگین cyb sub forum استفاده کنی قبلا تو انجمن گذاشتم بگردی پیدا میکنی

Reza goli
11-06-2009, 18:20
هیچ نیازی به پلاگین نیست
شما باید از بخشی که حالا نامش رو یادم نیست و داخل تنظیمات اصلی سایتت هست تغییرش بدی
ببین که چندتاشو می خوای ملت ببینن اون وقت عدد رو وارد می کنی
اسمش هم یک چیزی تو مایه های تنظیمات صفحه اصلی یا انجمن ها یا تالارها یا زیر انجمن ها یا... هست
من فبلا این کارو کردم وبهتره شما هم از توی تنظیمات این کار رو بکنی

m30h
11-06-2009, 19:07
یه سوال چگونه از این پلاگین استفاده بکنم ؟ من از یه راه دیگه درستش کردم

ممنون درست شد ولی حالا یه مشکل دیگه دارم
این انجمن های زیر مجموعه ای که به صورت زیر هست

[طراحی صفحات وب
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طراحی صفحات داینامیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طراحی صفحات استاتیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سیستم های مدیریت محتوا

همشو پشت سر هم نشون می ده نمی شه کاریش کرد که به طرتیبی که می خوام نشون بده؟

من می خوام به صورت ستونی زیر هم نشون بده ؟
چی کار باید بکنم

Reza goli
11-06-2009, 19:49
چند لحظه صبر کن
همین الان انجمن نصب کردم روش نگاه می کنم که چطوری می شه...

Reza goli
11-06-2009, 19:55
با زبان انگلیسی می شه:
vBulletin Options -> vBulletin Options -> Forum Listing Display Options

حالا عدد های Depth of Sub-Forums و ایباقیش رو زیاد کن

این هم فارسیش :

تنظمیات اصلی انجمن - تنظمیات اصلی انجمن - تنظیمان نمایش لیست انجمن ها

منظورم عدد انجمن های زیر مجموعه در عمق بود

m30h
12-06-2009, 11:56
با زبان انگلیسی می شه:
vBulletin Options -> vBulletin Options -> Forum Listing Display Options

حالا عدد های Depth of Sub-Forums و ایباقیش رو زیاد کن

این هم فارسیش :

تنظمیات اصلی انجمن - تنظمیات اصلی انجمن - تنظیمان نمایش لیست انجمن ها

منظورم عدد انجمن های زیر مجموعه در عمق بود

ّبا سلام
با این روش انجمن های زیر مجموعه نمایش داده می شن ولی حالا ترتیبش را چی کار کنم

مثلا این یه قسمت از انجمن که به شکل زیر نمایش داده می شه:

دانلود بازی
دانلود انواع بازی های مختلف
بخشها: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی اکشن,[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی فلش,[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بازی اتومبیل رانی, [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود بازی استراتژیک,

من می خوام به شکل زیر درش بیارم

دانلود بازی
دانلود انواع بازی های مختلف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی اکشن, ,
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی فلش,
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بازی اتومبیل رانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود بازی استراتژیک,

باید چی کار کنم :41:
یه پلاگین هم دوستان معرفی کردند به نام cyb sub forum برای تنظیم انجمن های زیر مجموعه

چه طوری باید اینکارو کرد و از این پلاگین هم استفاده کرد؟

amir_rahmani
17-06-2009, 20:48
آقا اگه میشه این هک را قرار بدید من هم نیاز دارم..