PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یادگیری MCSE و CISCO

rpkanai
08-06-2009, 16:40
سلام

من یه سوال دارم که به تصمیمی که دارم برمیگرده و امیدوارم براتون عجیب نباشه !

من میخوام بدونم بعد از سال ها کار درزمینه کامپیوتر ( نرم افزار و سخت افزار و شبکه )
آیا واقعا با همت خودم و بدون حضور در کلاس ها میتونم MCSE و CISCO رو یاد بگیرم ؟

اصولا به کلاسها اعتقادی ندارم و تا بحال هم هرچه یادگرفتم ، خود یادگرفتم و به هیچ کلاسی نرفتم !

اما شنیدم که برای یادگیری CISCO لابراتوار لازمه و نمیشه تو خونه خوندش و ...

در ضمن این مشکل گرفتن مدرک بین المللی هم که هست
من تصمیم دارم بعد از آمادگی کامل برای شرکت در آزمونها به یه کشور اروپایی که برادرم زندگی میکنه برم و در مدت شش ماهی که اونجا هستم ، همونجا امتحان بدم و ...

خواهش میکنم راهنماییم کنید
از همه مهمتر اینه میخوام بدونم میتونم هر دو رو بدون حضور در کلاسها
و با استفاده از مراجع موجود و اینترنت و ... یاد بگیرم ؟

ممنون از لطفتون

Hammer
08-06-2009, 16:44
ببین هرکاری رو می تونی انجام بدی . اما اگه یه مطلبو توی کلاس 1 ساعته یادت بدن خودت باید 3 ساعت وقت بذاری . به نظر من اگه می تونی برو یه مدرس خوب گیر بیار و خصوصی بخون اگه می تونی هزینشو بدی . کلاس هم بری خوبه . اما من خودم CCNA رو از روی محصولات Testout و Cbt یاد گرفتم . اما سخته . حالا خود دانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
08-06-2009, 16:48
سلام
میشه بگید اینها چیستند ؟!

rpkanai
08-06-2009, 16:52
ببین هرکاری رو می تونی انجام بدی . اما اگه یه مطلبو توی کلاس 1 ساعته یادت بدن خودت باید 3 ساعت وقت بذاری . به نظر من اگه می تونی برو یه مدرس خوب گیر بیار و خصوصی بخون اگه می تونی هزینشو بدی . کلاس هم بری خوبه . اما من خودم CCNA رو از روی محصولات Testout و Cbt یاد گرفتم . اما سخته . حالا خود دانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز

ممنونم از توجهتون

من نگران سختی و زمانش نیستم

میخوام بدونم ممکنه یا نه ؟ با توجه به این : " اما شنیدم که برای یادگیری CISCO لابراتوار لازمه و نمیشه تو خونه خوندش و ... "

سپاسگذارم

undertaker_ss
08-06-2009, 17:14
دوست عزیز

ممنونم از توجهتون

من نگران سختی و زمانش نیستم

میخوام بدونم ممکنه یا نه ؟ با توجه به این : " اما شنیدم که برای یادگیری CISCO لابراتوار لازمه و نمیشه تو خونه خوندش و ... "

سپاسگذارم

دوست عزیز شما می تونید از bosson استفاده کنید که براتون شبیه سازی یه لابراتوار رو انجام می ده نگران این قسمتش اصلا نباشید
منم خودم قصد دارم CCNA رو خودم بخونم
من کتاب sams رو گرفتم همون 21 روزی ها کتاب خوبیه از دوستم هم که کلاس رفته بود پرسیدم کتاب رو نگاه کرد گفت خوبه این کتاب هم با بوسون کار کرده
در ضمن بیشتراموزشگاه ها هم از نرم افزارهایی مثل بوسون و.. استفاده می کنند
اگه بازم سوالی بود در خدمتم:11:

undertaker_ss
08-06-2009, 17:16
سلام
میشه بگید اینها چیستند ؟!

دورههای تخصصی شبکه
MCSE مال microsoft هست 7 دوره داره که از ویندوز Xp شروع می شه تا Security و ISA و اینا
CCNA ماله cisco 1 دوره است و برای کار کردن با روترها و سویچ ها لازم هست

امیدوارم متوجه شده باشید

rpkanai
11-06-2009, 14:04
دوست عزیز شما می تونید از bosson استفاده کنید که براتون شبیه سازی یه لابراتوار رو انجام می ده نگران این قسمتش اصلا نباشید
منم خودم قصد دارم CCNA رو خودم بخونم
من کتاب sams رو گرفتم همون 21 روزی ها کتاب خوبیه از دوستم هم که کلاس رفته بود پرسیدم کتاب رو نگاه کرد گفت خوبه این کتاب هم با بوسون کار کرده
در ضمن بیشتراموزشگاه ها هم از نرم افزارهایی مثل بوسون و.. استفاده می کنند
اگه بازم سوالی بود در خدمتم:11:

ممنون دوست من

شما چه شیوه ای رو برای مطالعه پیشنهاد میکنید ؟!

رضا

undertaker_ss
11-06-2009, 14:23
ممنون دوست من

شما چه شیوه ای رو برای مطالعه پیشنهاد میکنید ؟!

رضا

خواهش می کنم دوست عزیز
من خودم یه کم از این کتاب رو خوندم تا حالا که خوب بوده. اسم کاملش رو می دم بهتون اگه خواستین شما هم بگیرید
آموزش مسیریابهای سیسکو در 21 روز نویسنده: جی اف دیمارزیو
ماله انتشارات نص هست ترجمه احسان ملکیان
فکر کنم خوب باشه اگه هم جایی به مشکلی برخوردید چیزی که زیاده فیلم های آموزشی :46: توی همین youtube هم که سرچ کنید کلی چیز جالب میاد

rpkanai
21-06-2009, 21:39
ممنون دوست من

ببینید بزارید اینجوری سوال کنم :

من میخوام از فردا خوندن رو شروع کنم
دقیقا باید کدوم کتاب و مرجع رو بخونم و چه جوری جلو برم ؟

رضا

undertaker_ss
22-06-2009, 12:12
ممنون دوست من

ببینید بزارید اینجوری سوال کنم :

من میخوام از فردا خوندن رو شروع کنم
دقیقا باید کدوم کتاب و مرجع رو بخونم و چه جوری جلو برم ؟

رضا

من نظرم رو گفتم همین کتاب فارسیه واسه شروع خوبه
بعد می تونید کتاب مال سایبکس رو بخونید
اگه نداریدش بگید من براتون یه جا up می کنم

ZIBAYEKHOFTE
22-06-2009, 16:48
سلام دوستان
من یه برنامه شبیه ساز برای روتر دارم که برای شروع کار فک میکنم برنامه خوبیه
فردا امتحان دارم وقت آپلود ندارم اما فردا یا پس فردا حتما میذارم
برنامه ی ساده اییه .
تو نت منبع فارسی برای ccna خیلی خیلی کمه اگه کسی بخواد خودش بخونه خیلی باید تلاش کنه
من یه کلاس درپیتی ccna و رفتم طی 5 جلسه :دی
کلا 5 جلسه بودا نه اینکه من 5تاشو برم
mp900 بود:d

rpkanai
22-06-2009, 17:41
آموزش مسیریابهای سیسکو در 21 روز نویسنده: جی اف دیمارزیو
ماله انتشارات نص هست ترجمه احسان ملکیان

این کتاب رو به صورت PDF سراغ دارید ؟!

ZIBAYEKHOFTE
22-06-2009, 19:14
سلام
اینم از لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید

undertaker_ss
22-06-2009, 22:59
این کتاب رو به صورت PDF سراغ دارید ؟!

نه متاسفانه

rpkanai
26-06-2009, 18:48
سلام
اینم از لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

دوست من

من دانلود کردم اما نتونستم اجراش کنم !!

Ahmad_sh
23-02-2012, 22:07
آقا سلام .. این کتاب رو اگر مجددا آپلود کنید واقعا ممنون میشم
فوق العاده فوری بهش احتیاج دارم برای انجام یه پروژه و متاسفانه تو این دو روز تعطیلی به دستم نمیرسه

hamid_07
26-02-2012, 11:37
سلام

من یه سوال دارم که به تصمیمی که دارم برمیگرده و امیدوارم براتون عجیب نباشه !

من میخوام بدونم بعد از سال ها کار درزمینه کامپیوتر ( نرم افزار و سخت افزار و شبکه )
آیا واقعا با همت خودم و بدون حضور در کلاس ها میتونم MCSE و CISCO رو یاد بگیرم ؟

اصولا به کلاسها اعتقادی ندارم و تا بحال هم هرچه یادگرفتم ، خود یادگرفتم و به هیچ کلاسی نرفتم !

اما شنیدم که برای یادگیری CISCO لابراتوار لازمه و نمیشه تو خونه خوندش و ...

در ضمن این مشکل گرفتن مدرک بین المللی هم که هست
من تصمیم دارم بعد از آمادگی کامل برای شرکت در آزمونها به یه کشور اروپایی که برادرم زندگی میکنه برم و در مدت شش ماهی که اونجا هستم ، همونجا امتحان بدم و ...

خواهش میکنم راهنماییم کنید
از همه مهمتر اینه میخوام بدونم میتونم هر دو رو بدون حضور در کلاسها
و با استفاده از مراجع موجود و اینترنت و ... یاد بگیرم ؟

ممنون از لطفتون

دوست عزیز مبحث شبکه مقداری با علوم دیگه کامپیوتر فرق داره شما حتما باید تو کلاسهای گروهی شرکت کنید به چند علت 1-استفاده از تجربیات استاد 2-استفاده از تجهیزات اصلی سیسکو و نحوه کار با آنها 3-تبادل اطلاعات بین دیگر دانشجویان کلاس که همه اینها در پیشرفت و یادگیری بهتر به شما کمک میکنه البته حق دارید که به آموزشگاهها بد بین باشید چون تعداد کمی از آموزشگاه ها برای سود بیشتر کلاسهایی که توان برگزاریش رو ندارند اعلام میکنند و در نهایت یا تشکیل نمیشه یا با یک استاد جوان و بی تجربه برگزار میشه که خیلی بده بنده خودم دوره MCSE2003،CCNA و MikroTik رو در آموزشگاه عصر شبکه گذروندم و در حال حاضر دوره CCNP رو با آقای مهندس شاهی که خودشون 2تا مدرک CCIE LAB در شاخه Routing & Switching و Security دارند و تنها مدرسی هستند که این مدرک رو در ایران دارند امیدوارم که راهنمایی شده باشید.

MatinCracker
08-05-2012, 23:05
سلام. لطفا بهترین آموزشگاه برای دوره های سیسکو و مایکروسافت در ایران رو معرفی کنید.
(از نظر اعتبار مدرک و تجهیزات و ...)