PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدودیت ها در اینترنت هیچ راهی برای گذر ندارن؟

ramshad
07-06-2009, 18:36
رفقا دقت کنن که هیچ کلمه ممنوعی رو در نوشتارشون به کار نبرن. درخواستم واضحه دیگه؟ همه راههای قبلی رو که بلد بودم از کار افتادن. می خوام بتونم روزنامه ی - روز - رو بخونم! چی کار کنم؟ کمک لطفا!

farzadshekoohi
07-06-2009, 19:20
با سلام خدمت شما دوست عزیز والا من نمی دونم روش های شما چی بوده ؟
اول از همه روزنامه مگر خبر نامه نداره ؟؟؟؟
بهترن راه هم استفاده از وی / پی / ان یا وب / پرو/کسی هست که تو گوگل سرچ کنی زیاد هست

ramshad
08-06-2009, 05:38
با سلام خدمت شما دوست عزیز والا من نمی دونم روش های شما چی بوده ؟
اول از همه روزنامه مگر خبر نامه نداره ؟؟؟؟
بهترن راه هم استفاده از وی / پی / ان یا وب / پرو/کسی هست که تو گوگل سرچ کنی زیاد هست

سلام. نه رفیق اون روزنامه خبرنامه و فید و ... نداره. ویپ .. یان هم نمی خوام استفاده کنم دنبال روش رایگانم.
بعید می دونم که ندونید نمیشه در گوگل وبپ/رو...کسی رو سرچ کرد به همون دلیل که ناچاریم اون کلمه رو سرچ کنیم!

wolfman_741
08-06-2009, 13:43
نمی دونم کارم خلاف قوانین هست یا نه؟!
شما میتونی از این هیتلر شکن استفاده کنی همنون فری گت هستش که توسط رادیو فردا برای ایرانیا ساخته شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Javadgenral
08-06-2009, 13:46
----- شکن ممنوعه ... لینک هاش را دیگه نزارید

ramshad
08-06-2009, 15:15
نمی دونم کارم خلاف قوانین هست یا نه؟!
شما میتونی از این هیتلر... شکن استفاده کنی همنون فری ....گت هستش که توسط رادیو.... فردا برای ایرانیا ساخته شده:

ممنون این نرم افزار برای من کار نمی کنه. لطفا اگر راه دیگری داری برام پیام خصوصی بده.

Javadgenral
08-06-2009, 15:20
نه همینجا بگو من هم لازم دارم .... راست میگه ف ی ل ت ر شکن کار نمیکنه

DaRiOuShJh
08-06-2009, 15:54
در کب این تاپیک مقادیری مشکل داره!
ولی ...

میگم اگر کلمه ای رو نمیتونید کامل سرچ کنید یه حرف از اول یا آخرش حذف کنید بعد سرچ کنید

نتایج دورتر هستند ولی باز چیزای بدی پیدا نمیشه

mahsai
08-06-2009, 15:59
دوستان میتونید از نرم افزار Easy-Hide-IP استفاده کنید برا من بخوبی کار میکنه.البته برا بار اول یخورده دانلود میکنه ولی مشکل خاصی نداره.
موفق باشید.

ghermezeteh
08-06-2009, 17:34
دوستان میشه یه کم در مورد وی/پی/ان توضیح بدین که کلا چی هست و روش استفادش چجوریه و از کجا باید پیداش کنم؟

wolfman_741
08-06-2009, 17:36
شما با این برنامه ای که من گزاشتم چه مشکلی دارین؟؟؟
من خودم داشتم چند دقیقه پیش از استفاده میکردم!
مشکلتون رو بگین شاید بتونم حلش کنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javadgenral
08-06-2009, 17:42
اقا یه ف ی ل ت ر شکن خوب معرفی کنید .... تا دوستمان با خیال راحت بره BBC خبر

farzadshekoohi
08-06-2009, 18:12
سلام. نه رفیق اون روزنامه خبرنامه و فید و ... نداره. ویپ .. یان هم نمی خوام استفاده کنم دنبال روش رایگانم.
بعید می دونم که ندونید نمیشه در گوگل وبپ/رو...کسی رو سرچ کرد به همون دلیل که ناچاریم اون کلمه رو سرچ کنیم!
با سلام دوباره خدمت شما دوستان عزیز
آره می دونم که دققاٌ تو گوگل این رو بنویسی ----- هست اما اگه انگلیسی بنویسی web / p/ro/x/y ( البته اینجا این جور نوشتم تو گوگل سر هم هست ) ----- نیست که 100 % پیدا میکنید .
اما اگه حوصله سرچ ندارین من یک کار دیگه میگم هرکی می خواهد انجام بده . برید یکی از host های مجانی که خارج از ایران هست server ( که 99 % خارج از ایران هست ) و php ساپورت می که ثبت نام کنید . بعد یکی از همین برنامه های web / p/ro/x/y روش آپلود کنید و حالشو ببرید .

:8:

ramshad
09-06-2009, 05:04
شما با این برنامه ای که من گزاشتم چه مشکلی دارین؟؟؟
من خودم داشتم چند دقیقه پیش از استفاده میکردم!
مشکلتون رو بگین شاید بتونم حلش کنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا به سرورش کانکت نمیشه. چند هفته پیش می شد. ویندوزم رو که عوض کردم دیگه نمیشه.

ramshad
09-06-2009, 05:07
با سلام دوباره خدمت شما دوستان عزیز
آره می دونم که دققاٌ تو گوگل این رو بنویسی ----- هست اما اگه انگلیسی بنویسی web / p/ro/x/y ( البته اینجا این جور نوشتم تو گوگل سر هم هست ) ----- نیست که 100 % پیدا میکنید .
اما اگه حوصله سرچ ندارین من یک کار دیگه میگم هرکی می خواهد انجام بده . برید یکی از host های مجانی که خارج از ایران هست server ( که 99 % خارج از ایران هست ) و php ساپورت می که ثبت نام کنید . بعد یکی از همین برنامه های web / p/ro/x/y روش آپلود کنید و حالشو ببرید .

:8:
سلام. میشه لطفا بیشتر توضیح بدی؟ با یک مثال و یک صفحه که به همین روش ساخته شده باشه؟ ممنون میشم.

farzadshekoohi
09-06-2009, 15:41
سلام. میشه لطفا بیشتر توضیح بدی؟ با یک مثال و یک صفحه که به همین روش ساخته شده باشه؟ ممنون میشم.
با سلام خدمت شما دوست عزیز من یک نمونه روی یک هاست مجانی ساختم و به علت اینکه آدرسش خلاف قوانین هست پیغام خصوصی شده . :8:

Hossein Adeli
09-06-2009, 16:08
من از c.p.r.o.x.y استفاده می کنم که به نظرم قویترین هیتلر شکن است!
فقط نیاز به اکانت داره اما خیلی راحت میتونید اکانت 3 روزش رو به دست بیارین.

این لینک دانلود:

127.0.0.1:3128 برای تنظیمات مرورگر
اینم اکانت 3 روزه:

UserId: 100360676
Password: sxem7vrq

اگه خواستین آموزش گرفتن اکانت رو میگم.

از هیتلر شکن فقط برای سایتهای 30یا30 استفاده کنید نه سایر سایتها !

DaRiOuShJh
09-06-2009, 20:06

نیکی و پرسش!؟

بابا ما که 30 یو 30 نیستیم چه کنیم!
نمیشه حالا یه خورده بریم سر بزنیم به اونیکی سایت ها؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولا اینجور تاپیک ها همیشه به جای خوبش که میرشن برقشون میره
ببینیم این دفه چه طور میشه؟

Javadgenral
09-06-2009, 20:10
اینا دنگ و فنگ داره .. یه هیتلر شکن معرفی کن دیگه

ghermezeteh
09-06-2009, 20:27
من از c.p.r.o.x.y استفاده می کنم که به نظرم قویترین هیتلر شکن است!
فقط نیاز به اکانت داره اما خیلی راحت میتونید اکانت 3 روزش رو به دست بیارین.

این لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید127.0.0.1:3128 برای تنظیمات مرورگر
اینم اکانت 3 روزه:

UserId: 100360676
Password: sxem7vrq

آره بگو منم می خوام بدونم.

Hossein Adeli
09-06-2009, 23:47
نیکی و پرسش!؟

بابا ما که 30 یو 30 نیستیم چه کنیم!
نمیشه حالا یه خورده بریم سر بزنیم به اونیکی سایت ها؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولا اینجور تاپیک ها همیشه به جای خوبش که میرشن برقشون میره
ببینیم این دفه چه طور میشه؟

هدف من نیکی است اما اگه شما شیطونی بکنی من میرم جهنم
اگه از بابات اجازه گرفتی میتونی یه نگاه بندازی بی ادب!

برین تو سایت زیر و با کلیک روی Get Temporary e-mail یک ایمیل در عرض یک سوت بگیرید. :27: یعنی بدون وارد کردن هیچ مشخصاتی

بعد برین آدرس ایمیل دریافتی رو در لینک زیر وارد کنید و اون کد امنیتی رو بزنید و Sign up کنید.

حالا برگردین داخل سایت قبلی و حداکثر 3 دقیقه صبر کنید تا یوزر و پسورد 3 روزه مجانی رو بفرستن به اون ایمیل. بعد سه روز باز میتونین در عرض همین 5 دقیقه اکانت بگیرید اما اگه مایع دارین اکانت واقعی رو بخرین! :27:

من از چندین هیتلر شکن استفاده کردم اما همشون به نوعی از کار افتادن اما این هرگز :10:
این تقریبا مثل Onsp-eed است و میتونه کیفیت عکس رو پایین بیاره تا سرعت لود بره بالا و چنیدن امکان دیگه. کلا برای حرفه ای ها است

ghermezeteh
10-06-2009, 16:21

برین تو سایت زیر و با کلیک روی Get Temporary e-mail یک ایمیل در عرض یک سوت بگیرید. :27: یعنی بدون وارد کردن هیچ مشخصاتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد برین آدرس ایمیل دریافتی رو در لینک زیر وارد کنید و اون کد امنیتی رو بزنید و Sign up کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا برگردین داخل سایت قبلی و حداکثر 3 دقیقه صبر کنید تا یوزر و پسورد 3 روزه مجانی رو بفرستن به اون ایمیل. بعد سه روز باز میتونین در عرض همین 5 دقیقه اکانت بگیرید اما اگه مایع دارین اکانت واقعی رو بخرین! :27:

من از چندین هیتلر شکن استفاده کردم اما همشون به نوعی از کار افتادن اما این هرگز :10:
این تقریبا مثل Onsp-eed است و میتونه کیفیت عکس رو پایین بیاره تا سرعت لود بره بالا و چنیدن امکان دیگه. کلا برای حرفه ای ها است

فکر کنم از Onsp-eed هم بهتر باشه.چون من با اون میتونستم وارد میل یاهو بشم ولی با این می تونم .البته هنوز زیاد باهاش کارنکردم شاید بعد یه مدت پی بردم که on sp-eed بهتره.

Javadgenral
10-06-2009, 16:39
من یه هیتلر شکن خوب میخوام ..................... اینا چیه که میگی ؟

DaRiOuShJh
11-06-2009, 00:34
دوستان تو این گروه عضو شد این طورک ه پیداست روزانه و ... آدرس سایت های جدید رو به ایمیلتون میفرسته

ramshad
06-07-2009, 18:06
این سایت رو ببینید!

حالا دیگه مشکل ندارین!

ramshad
04-07-2010, 07:36

بعد برین آدرس ایمیل دریافتی رو در لینک زیر وارد کنید و اون کد امنیتی رو بزنید و Sign up کنید.

حالا برگردین داخل سایت قبلی و حداکثر 3 دقیقه صبر کنید تا یوزر و پسورد 3 روزه مجانی رو بفرستن به اون ایمیل. بعد سه روز باز میتونین در عرض همین 5 دقیقه اکانت بگیرید اما اگه مایع دارین اکانت واقعی رو بخرین! :27:

سلام. من پارسال خیلی راحت از این نرم افزار استفاده می کردم اما الان کار نمی کنه. کسی از دوستان هست که هنوز بتونه ازش استفاده کنه؟ لطفا به ما هم بگه که چه جوری این کار رو می کنه!